Подать объявление

ЖК Отрада | Киевгорстрой, bUdCapital | пр. Отрадный, 93/2

ЗастройщикBudCapital, Киевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 554 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
142из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
1/3%
5/16%
8/26%
2/6%
15/48%
1. . .9395. . .137
26 ноя 2021 10:07

Людоньки, всім привіт.


Хотів би звернути увагу на питання - монтаж зовнішніх кошиків (корзин) під кондеціонери.


Як видно з попередніх фото від "Lenochka 7-7" чи відео-огляду від "Domik System", доречі дякую за чудову зйомку, то на 1-му будинку (секція №1), де виконують вже роботи по грунтуванню під фарбування - ніяких кронштейнів під кошики для кондиціонерів не монтують.


У ВП (відділі продажу) запевняли, що кошики під кондеціонери будуть.


Скільки заплановано встановлювати (якщо будуть встановлювати?) на одну квартиру не відомо. Може бути так, що передбачено один кошик. І не важливо, однокімнатна квартира в когось чи трикімнатна. Що робити, якщо власник захоче поставити кондиціонер в кожну кімнату? Єдиний варіант - брати мультиспліт-систему. Адже тільки таким чином можна поставити внутрішній блок в кожну кімнату, а на вулицю вивести один зовнішній блок.

В будь-якому випадку 1 кошик на квартиру чи окремий кошик під кожну кімнату, його задача не тільки естетична, а й нести навантаження зовнішнього блоку кондеціонера.

Відповідно має монтуватися анкерними болтами до основи зовнішніх стін (бетонна несуча конструкція, цегляна кладка...), а як було вже згадано - ніяких кронштейнів під кошики для кондиціонерів не монтують.

Можливо по завершенні фасадних робіт, майстри у заздалегідь визначених місцях, будуть пробивати перфоратором отвори в потрібних місцях, забивати в них дюбеля і анкерні болти та кріпити кронштейни для монтажу зовнішніх кошиків. Потім знову штукатурити, грунтувати, фарбувати...

Проте якось не логічно.


Для прикладу, в ЖК Genesis, спочатку монтують кронштейни, потім утеплюють мінватою, потім штукатурять, грунтують, фарбують і фінально - монтують сам зовнішній кошик.


Отже чи будуть встановлені зовнішні кошики (корзини) під кондеціонери - невідомо. Питання залишається відкритим.

26 ноя 2021 10:53

Додам декілька фото до попереднього посту, щоб було наглядно видно, що ніяких кронштейнів під кошики для кондиціонерів не монтують.

27 ноя 2021 09:06

Your Neighbor

Людоньки, всім привіт.


Хотів би звернути увагу на питання - монтаж зовнішніх кошиків (корзин) під кондеціонери.


Як видно з попередніх фото від "Lenochka 7-7" чи відео-огляду від "Domik System", доречі дякую за чудову зйомку, то на 1-му будинку (секція №1), де виконують вже роботи по грунтуванню під фарбування - ніяких кронштейнів під кошики для кондиціонерів не монтують.


У ВП (відділі продажу) запевняли, що кошики під кондеціонери будуть.


Скільки заплановано встановлювати (якщо будуть встановлювати?) на одну квартиру не відомо. Може бути так, що передбачено один кошик. І не важливо, однокімнатна квартира в когось чи трикімнатна. Що робити, якщо власник захоче поставити кондиціонер в кожну кімнату? Єдиний варіант - брати мультиспліт-систему. Адже тільки таким чином можна поставити внутрішній блок в кожну кімнату, а на вулицю вивести один зовнішній блок.

В будь-якому випадку 1 кошик на квартиру чи окремий кошик під кожну кімнату, його задача не тільки естетична, а й нести навантаження зовнішнього блоку кондеціонера.

Відповідно має монтуватися анкерними болтами до основи зовнішніх стін (бетонна несуча конструкція, цегляна кладка...), а як було вже згадано - ніяких кронштейнів під кошики для кондиціонерів не монтують.

Можливо по завершенні фасадних робіт, майстри у заздалегідь визначених місцях, будуть пробивати перфоратором отвори в потрібних місцях, забивати в них дюбеля і анкерні болти та кріпити кронштейни для монтажу зовнішніх кошиків. Потім знову штукатурити, грунтувати, фарбувати...

Проте якось не логічно.


Для прикладу, в ЖК Genesis, спочатку монтують кронштейни, потім утеплюють мінватою, потім штукатурять, грунтують, фарбують і фінально - монтують сам зовнішній кошик.


Отже чи будуть встановлені зовнішні кошики (корзини) під кондеціонери - невідомо. Питання залишається відкритим.

Ой, сюда на форум заходишь и только больше расстраиваешься. Хотя глаза видели, что брали, от КГС ожидать выполнения обещаний не стоит вообще. По поводу корзин, все равно будет хаос на фасаде, так как потом начнут жильцы стеклить балконы кто как, и вы не будете обращать внимания на блоки от кондиционеров)

28 ноя 2021 21:27

Трохи свіжих фото за 27.11.

На першому будинку закінчують кладку останнього поверху, триває утеплення фасаду. На другому будинку встановили вікна та продовжують кладку. 3,4,5 будинки без видимих змін. На шостому будинку розпочали кладку, з вигляду майже завершили поверх на одній секції та кладку систем вентиляції. На сьомому будинку залиті усі ростверки, на одні з секцій виходять на перший поверх уже та заливають ростверк для другого крану.

Облаштовують опалубку для перекриття третьої секції паркінгу.

28 ноя 2021 21:39

Teymur

Ой, сюда на форум заходишь и только больше расстраиваешься. Хотя глаза видели, что брали, от КГС ожидать выполнения обещаний не стоит вообще. По поводу корзин, все равно будет хаос на фасаде, так как потом начнут жильцы стеклить балконы кто как, и вы не будете обращать внимания на блоки от кондиционеров)

Такое ощущение, что первый дом красят, чтобы был вид, что стройка идёт, седьмой дом строят, чтобы максимально распродать в нем квартиры. Например, 3, 4 дома стоят уже по 5 месяцев без движения. В общем, разочарование ужасное. Люди вложили деньги, ждали конца 21 года, а по факту , хотя бы в 23 году летом получить квартиры и вообще, чтобы достроили.....

29 ноя 2021 11:59

КМБ анонсував підвищення цін - подарунок під Новий рік.

02 дек 2021 09:23

Чи є якась інформація про нові терміни планового вводу в експлуатацію? Чи все ще грудень 2021?

02 дек 2021 15:08

Вы что Через неделю Заселение юххуууу

02 дек 2021 17:22

На 7 доме какой-то новый кран ставят

03 дек 2021 05:18

x--HaNaFaR--x

Вы что Через неделю Заселение юххуууу

Какая искрометная шутка, уписаццо. 

Мой вопрос был несколько о другом. Пересмотрел ли КГС официально сроки сдачи и объявил ли их инвесторам. По тому как до сих пор у них официально везде фигурирует декабрь 2021, что конечно же полнейший бред и полное неуважение к инвесторам. 

03 дек 2021 08:28

Bitlejuce

Какая искрометная шутка, уписаццо. 

Мой вопрос был несколько о другом. Пересмотрел ли КГС официально сроки сдачи и объявил ли их инвесторам. По тому как до сих пор у них официально везде фигурирует декабрь 2021, что конечно же полнейший бред и полное неуважение к инвесторам. 

Не знаю как Вам, а мне шутка зашла))) И даже если КГС и объявит новые сроки сдачи комплекса, Вы в них поверите???

03 дек 2021 10:14

Bitlejuce

Чи є якась інформація про нові терміни планового вводу в експлуатацію? Чи все ще грудень 2021?

Ответ КГС - "Добрий день. До 31 грудня чинна раніше заявлена датаю. Після 31 грудня 2021 року терміни будуть коригувтаися на 2022 рік, тоді ж буде відомо і квартал."

03 дек 2021 10:30

konogonka

Ответ КГС - "Добрий день. До 31 грудня чинна раніше заявлена датаю. Після 31 грудня 2021 року терміни будуть коригувтаися на 2022 рік, тоді ж буде відомо і квартал."

Спасибо за адекватный ответ 

03 дек 2021 10:36

IURII55

Не знаю как Вам, а мне шутка зашла))) И даже если КГС и объявит новые сроки сдачи комплекса, Вы в них поверите???

Рад, что у вас это вызвало улыбку. 

Нет, я не поверю. Это было бы слишком наивно, даже глупо наверное. 

Но правда в том, что если мы что-то планируем, ставим какие-то цели и при этом не устанавливаем сроки, то часто бывает, что цели становятся не актуальными в свете слишком долгой отсрочки. 

Поэтому я хочу знать, что КГС наврут в этот раз. 

ПыСы  и не говорите, что вам не интересно узнать новые сроки 

03 дек 2021 15:03

Bitlejuce

Рад, что у вас это вызвало улыбку. 

Нет, я не поверю. Это было бы слишком наивно, даже глупо наверное. 

Но правда в том, что если мы что-то планируем, ставим какие-то цели и при этом не устанавливаем сроки, то часто бывает, что цели становятся не актуальными в свете слишком долгой отсрочки. 

Поэтому я хочу знать, что КГС наврут в этот раз. 

ПыСы  и не говорите, что вам не интересно узнать новые сроки 

Планируйте на 23г. 

Это если все нормально будет.

Не нагнетаю, это кГс.


03 дек 2021 22:13

Мда КГС-жесть, по 5 лет дома строить это писец, и ещё типа цены повысим, вы гниды хоть достройте уже что-то , все стройки ели шевелятся. Я не удивлюсь если их стройки ещё лет 10 строить будут.

На 23й надеяться конечно можно, но это реально если всё будет хорошо в стране да и в мире.

КГС оказалась такой же помойкой как почти все застройщики, а я ещё защищал их, говорил что крутой застройщик, а знакомую риэлторшу при упоминании КГС аж выворачивало, правду говорила - ШАРАЖКИНА контора, скоро накроется, а я спорил, аж стыдно так лохонулся.

03 дек 2021 22:14

Казимир Митрофанович

Планируйте на 23г. 

Это если все нормально будет.

Не нагнетаю, это кГс.


+146%
В комплексах, где нормально привлекаются деньги, к заявленным КГС срокам стоит добавлять 1,5 года на само строительство +3-6 месяцев на подключение коммуникаций. 

Это маркетинговая политика КГС — называть соблазнительные, но совершенно не реалистичные сроки на котловане, а затем выкручиваться, переносить сроки, и.т.д. Но так как всё равно сдают — все терпят. 

04 дек 2021 10:48

Сдадут 100% Как не крутите товарищи инвестора мы всеравно в ++++

04 дек 2021 11:15

Да на стройплощадке кроме 7 дома и паркинг уже полгода ни чего не делают...

04 дек 2021 12:20

"Да на стройплощадке кроме 7 дома и паркинг уже полгода ни чего не делают..."

Ничего страшного, ведь

"инвестора мы всеравно в ++++"


Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .9395. . .137
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее