Подать объявление

Переуступка на первичке

21 фев 2007 12:37
ПОдскажите, кто должен платить штраф за переоформление договора с компанией, если покупаю квартиру в недостроенном доме по переуступке?
22 ноя 2007 19:49
Цитата:

ПОдскажите, кто должен платить штраф за переоформление договора с компанией, если покупаю квартиру в недостроенном доме по переуступке?

Как договоритесь с продавцом. Порядочные продавцы берут это на себя. Хотя ведь кроме штрафа за переуступку (5% обычно писали в договорах) нужно еще по 1% отстегнуть нотариусу за регистрацию переуступки.
29 ноя 2007 14:48
Штраф это громко сказано-) А платить в принципе должен продавец, тем более если сделка проходит через агентство (добропорядочное, должно "нагрузить" этими заботами именно продавца), да и вообще не соглашайтесь брать на себя переуступку...Продавец заинтересован продать!;-) Кстати процент бывает от 2-х и до 20-ти, в зависимости от СК (в договоре всё указано). И ещё!! Нотариус тут не нужен! нет СПС-нет нотариуса, никаких процентво кроме переуступочных по договору-)
10 дек 2007 20:34
Цитата:

И ещё!! Нотариус тут не нужен! нет СПС-нет нотариуса, никаких процентво кроме переуступочных по договору:-)


не факт!

сам чуть не вляпался в переуступку ... в итоге купил у застройщика, но вопрос исследовал ...

и нотариус нужен и проценты есть, на реалт.уа, та по всему инету риэлторскому летом были статьи по этому поводу! по поводу процентов вот выдержка по двум самым распространенным вариантам переуступки:

Варiант другий. Договiр вiдступлення права вимоги (цесiя)

Це найбiльш законний шлях змiни iнвестора. Прийшов до нас з римського права, де поняття «цесiя» означає замiну кредитора або переуступку права вимоги. «Первiсний iнвестор», особа, яка передає своє право вимоги, у цьому нотарiально посвiдченому договорi iменується «цедент», а «новий iнвестор», особа, яка набуває право вимоги, - «цесiонарiй». Формально договiр цесiї не вимагає згоди i присутностi боржника, у ролi якого в даному разi виступає забудовник. Проте радимо все ж таки поставити його до вiдома i заручитися пiдтримкою, а ще краще пiдписати тристороннiй договiр з його участю. Таким чином, уклавши договiр цесiї, вже цесiонарiй буде вимагати у боржника виконання його зобов’язань перед цедентом за основним договором – звести будинок i здати його в експлуатацiю. Перед тим забудовник отримує суму iнвестицiї у повному обсязi, тобто «борг» у виглядi зобов’язань iснуватиме лише з його боку. Здавалося, саме в такий спосiб i мали б вiдступатися майновi права на первинному ринку нерухомостi, але цього не вiдбувається. По-перше, не завжди забудовник погоджується виступити в ролi боржника, а без його згоди йти на це досить ризиковано. По-друге, згiдно з роз’ясненням податкової, дохiд, отриманий у результатi вiдступлення прав вимоги має оподатковуватись за максимальною ставкою (15%). Щоправда, не всi нотарiуси зважають на це, особливо коли сторони представляють цесiю як безоплатну. Втiм, тут ще можна зробити вигляд неприбутковостi, чого аж нiяк не вдасться при оформленнi договору купiвлi-продажу майнових прав.

Варiант третiй. Договiр купiвлi-продажу майнових прав

Являє собою двостороннiй договiр, укладений «продавцем» та «покупцем». Напряму не належить до переуступки, бо передбачає не передачу права вимоги, а продаж вiдповiдних майнових прав. Подiбний за формою i змiстом до «класичного» договору купiвлi-продажу нерухомого майна, лише з однiєю суттєвою рiзницею: вiдсутнiстю переходу права власностi, якого на даний момент просто не iснує. Iнакше кажучи, в угодi йдеться про набуття не речових, а цивiльних прав. Зараз практично не використовується через необхiднiсть сплати продавцем податку на прибуток за тiєю ж таки 15-вiдсотковою ставкою. «Ощадливi» громадяни вiддають перевагу договору позики – «дешево та сердито», але не так вже i безпечно.
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее