Подать объявление

Отзывы о застройщике TSM Group

Ваше враження про забудовника:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы.
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
0/0%
21 дек 2021 09:45

Отзывы о застройщике TSM Group


Новостройки застройщика TSM Group


21 дек 2021 09:46

Компанія про себе:


"Компанії, що входять до групи "TSM Group", здійснюють зведення як комерційної, так і житлової нерухомості в Ужгороді з 2009 року. На сьогоднішній день компаніями групи реалізовано більше 8 проектів, які виділяються на ринку Ужгороду високим комфортом проживання.


Все житло, побудоване компаніями будівельної групи “TSM Group”, відрізняється найкращим співвідношенням ціна/якість. За час свого існування компанії "TSM Group" заслужили репутацію надійних забудовників і побудували більше 22 000 м2 площ житлового та комерційного призначення.


“TSM Group” - це ім'я групи, яке об`єднало декілька компаній в Ужгороді, які займаються девелопментом, будівництвом та дизайном житлових та комерційних приміщень.


Група будівельних компаній “TSM Group” почала діяльність в Ужгороді в 2009 році. З того часу компанії будівельної групи стали відомі як будівельники не тільки у сфері житлової, але й комерційної нерухомості. Житлові комплекси, торгові та офісні приміщення будувались із впровадженням новітніх технологій.


Компанії групи “TSM Group” мають досвід будівельної діяльності більше 12 років. “TSM Group» входить в ТОП провідних будівельних компаній Закарпатської області.


Професіоналізм, відданість власній справі, повага до покупців, а головне — з любов’ю побудовані об'єкти — було і є секретом успіху й основною причиною, по якій компанії «TSM group» заслуговують довіру та повагу як своїх покупців, так і інвесторів.


Компанії «TSM Group» піклуються про постійне покращення якості будівництва і контролю виконання будівельно-монтажних робіт. Як результат такої стратегії - можливості компаній «TSM Group» відповідають критерію «так» складним нововведенням і технічним викликам.


Головна мета діяльності компанії «TSM Group - задоволені покупці. Стратегічна ціль - створення сильної міжнародної будівельної компанії."

Чи будуть падати ціни на вторинну нерухомість в Києві?
Цікавить думка колективного розуму та очікування. Голосуйте та пишіть ваші міркування!
Подробнее