Обсуждение Консьержей в доме

Нужна ли вам Консьержка?

Да, буду платить
18
47%
 
Показать голоса
Против, платить не буду
20
53%
 
Показать голоса
 
Всего голосов : 38
Повідомлень: 73
Реєстрація: 05.09.2016
Репутація: 2
runa писал(а):Отрадный_4 не нужно нести бред. Если еще не поняли, то консьерж нужен для того чтобы поддерживать порядок в подъезде и помочь сохранить в целостности общее имущество дома. Это не личное чье-то желание иметь себе персонального охранника на входе.
Краще Ви думайте що пишите. Для підтримання порядку існує прибиральниця і вона працює у нас добре. А коли кількість ремонтів зменшиться, то буде ще більше порядку.

hmelyuk28б дякую за відповідь. Раз не несуть відповідальності, то користі з них нуль. А по поводу документів на електрику, я б порекомендувала вам звернуться у Київенерго особостио. Це насправді триває не більше 30 хвилин, але вы зразу отримаєте особистий рахунок та договір після пломбування. Також, зверніть увагу, що заяви через ЖЄК подаються чомусь в печерський район, замість нашого. Чому так, вони не змогли відпвовісти. В київенерго вам все-рівно потрібно бути йти, бо ЖЄК так і не зміг отримати договори на тепло та горячу воду і зараз, через рік, роздає документи для самостійного заключення. Всю цю процедуру повністю описали сусіди з перших трьох секцій, я можу десь помилятися.
На початок сторінки
Повідомлень: 16
Реєстрація: 28.03.2017
Репутація: 0
[quote="Отрадный_4"][quote="runa"]


hmelyuk28б дякую за відповідь. Раз не несуть відповідальності, то користі з них нуль.

Прикольно, тогда и от ДСО толку ноль и от любой охранной фирмы....
На початок сторінки
Повідомлень: 6
Реєстрація: 08.03.2017
Репутація: 0
Опа, а в подъезд 3-4 секции попасть можно вообще без ключей! С большой лестницы в проходе, та что к аэродинамической трубе выходит, прыгнув 40 сантиметров или просто пройдя по балкону первого этажа.
Какие консьержи, кто их хочет садите у себя на этажах или в квартирах.
На початок сторінки
Повідомлень: 1349
Реєстрація: 11.09.2014
Репутація: 50
Отрадный_4 писал(а):

hmelyuk28б дякую за відповідь. Раз не несуть відповідальності, то користі з них нуль. А по поводу документів на електрику, я б порекомендувала вам звернуться у Київенерго особостио.
Це виривання окремих речень із контексту. Жодна фірма, рекламуюча ліки від тромботичних ускладнень на TV (магнікор, аспірин-кардіо, тощо не дає гарантій, що саме з вами цього не трапиться, але дають обгрунтовану статистику зменшення ризиків подібних ускладнень. Саме це я мала на увазі щодо будь-яких додаткових заходів щодо безпеки. Ніхто і ніколи не дасть гарантій, можливо лише застрахувати майно та прийти до спільного знаменника з страхувальником щодо охоронних фірм.
За поради щодо Київенерго вдячна, я слідкую за форумами та в курсі подій.
На початок сторінки
Повідомлень: 16
Реєстрація: 28.03.2017
Репутація: 0
Для підтримання порядку існує прибиральниця і вона працює у нас добре. А коли кількість ремонтів зменшиться, то буде ще більше порядку.

Отрадний, Дивно, що Ви не помітили, як весь перший поверх був протягом трьох тижнів заваленій сміттям...від будівельного до побутового. І прибрали його мешканці спільно з Жеком за день до зборів.
Я просто не можу справді зрозуміти: шкоди від консьєржа точно ніякої, а користь може бути (ну нехай гіпотетична). Хоча б сміття перед будинком і на першому поверсі не викидатимуть, працюватиме ще один ліфт, і мешканці і робітники перестануть стовбичити перед дверима в очікуванні людини із ключами (як уже писала, у багатьох немає електронних ключів), двері у парадне постійно будуть зачинені.
Можливо вдасться уникнути хоча б одного або декількох пограбувань.
Ну шкоди точно ніякої - навіщо Ви так боретеся??? Ну справді, єдина можлива шкода у тому, що Вам доведется заплатити вартість коробки цукерок? (так Ви ж платити не збираєтеся???) Ну ми ж усі нічого не втрачаємо? Навіщо стільки текстів обурених, з образами...В чому тут Ваш принцип?
Ну якби от, наприклад, консьєжрж зайняв Ваше паркомісце. А так, чесно, просто не розумію Вас.

п.с. проглянула оголошення про продаж і аренду квартир, більшість із них починається:"трехкомнатная квартира в новом доме с консьержем и видеонаблюдением..."Мабуть, у свідомості більшості людей консьєржний сервіс додає престижу будинку...Це ж може бути вигідно..
На початок сторінки
Повідомлень: 25
Реєстрація: 13.02.2007
Репутація: 0
fbaggins писал(а):Опа, а в подъезд 3-4 секции попасть можно вообще без ключей! С большой лестницы в проходе, та что к аэродинамической трубе выходит, прыгнув 40 сантиметров или просто пройдя по балкону первого этажа.
Какие консьержи, кто их хочет садите у себя на этажах или в квартирах.

Да это проблема, я говорил об этом на собрании и сам видел как один из строителей перепрыгивал на общий балкон. Нужно будет закрыть эту сторону решеткой.
На початок сторінки
Повідомлень: 16
Реєстрація: 28.03.2017
Репутація: 0
runa писал(а):Да это проблема, я говорил об этом на собрании и сам видел как один из строителей перепрыгивал на общий балкон. Нужно будет закрыть эту сторону решеткой.


Сейчас рассматриваем такой вариант решения - поставить на двери на лестничную клетку электронный замок Визит (будет открываться ключами Визит).
На початок сторінки
Повідомлень: 16
Реєстрація: 28.03.2017
Репутація: 0
Отрадный_4 писал(а):Я думаю, що це питання буде актуальне для багатьох і не потрібно його ховати. Виклавши усі факти та нюанси, Ви зможете отримати ще більше бажаючих підключитись. А роблячи все крадькома, за закритими дверима в маленькій копанії однодумців, ваша інніцітива має великі шанси на провал, бо вона не буде схвалена та підтримана більшистю, замість яких ви самостійно прийняли рішеня.


Странное обвинение- мы две недели по всему дому ходили с листовками о собрании и о консьержах - не заметил только ленивый. теперь вдруг - украдкой??? Вы определитесь - в чем Вы обвиняете - мы слишком агитируем за консьержа или умалчиваем? Слишком активны или слишком пассивны. И кто такие "Вы", которые приняли решение за большинство?
Напомню, в отличие от Вас я открыто выкладываю информацию местах, которые на этом форуме не называют, и всегда отвечаю на вопросы от своего имени, а не под псевдонимом.

п.с. Вопрос о материальной ответсвенности консьержа (или любой охранной фирмы) за личное имущество граждан кажется мне мягко говоря абсурдным (особенно в устах столь юридически подкованного человека как Вы, который цитирует Уголовный кодекс и законодательные акты) и ответ на него очевиден. Было бы удивительно, если бы разумный человек предполагал, что кто-то кроме него самого и в определенных случаях страховой компании несет ответственность за сохранность его личного имущества.
На позапрошлой неделе мы встречались с представителями охранной компании (о чем Вы вероятно читали). Цена услуг круглосуточного поста охраны в этой недорогой фирме выше цены консьержа в 3 с половиной раза. Но при это в случае выявления каких либо нарушений закона (например, посторонние лица несанкционированно выносят предметы из дома), охранники не задерживают этих лиц самостоятельно, а нажимают тревожную кнопку.
На початок сторінки
Попередня сторінка

Обсуждение Консьержей в доме

Вернуться в ул. Михаила Донца, 2-аdsf

 
цена: от 32 762 грн./м2
тел: (044) 390 25 25
 
цена: от 46 500 грн./м2
тел: (044) 227 79 23
 
цена: от 20 982 грн./м2
тел: (044) 294 81 09
 
цена: от 37 800 грн/м2
тел: (044) 299 28 08
 
цена: от 16 000 грн/м2
тел: (098) 184 20 52
 
цена: от 106 554 грн/м2
тел: (044) 294 89 20
 
цена: от 31 000 грн./м2
тел: (044) 294 80 35
 
цена: от 23 000 грн/м2
тел: (044) 355 55 53