Подать объявление

Міністерство освіти і науки припинило освітню діяльність

02 май 2007 10:25
Зокрема, припинено освітню діяльність через відсутність ліцензій Консультаційного пункту Інституту менеджменту та економіки "Галицька академія" у місті ВИНОГРАДІВ (Закарпатська область); МУКАЧІВСЬКОГО навчально-консультаційного центру (навчально-наукового філіалу) Львівського державного аграрного університету; Навчально-консультаційного центру (навчально-наукового філіалу) Львівської національної академій ветеринарної медицини ім. С.Гжицького у місті МУКАЧЕВІ

Читать дальше >>
02 май 2007 10:25
Я є студенткою 1 курсу факультет облік і аудит Галицької академії у м.Виноградово. Порекомендуйте,будь-ласка,вуз у Закарпатській області куди я могла би перевестися у зв язку з припиненням освітньої діяльності Консультаційного пункту Інституту менеджменту та економіки "Галицька академія" в м.Виноградові. Дякую.
28 июль 2023 10:17

Anonymous

Я є студенткою 1 курсу факультет облік і аудит Галицької академії у м.Виноградово. Порекомендуйте,будь-ласка,вуз у Закарпатській області куди я могла би перевестися у зв язку з припиненням освітньої діяльності Консультаційного пункту Інституту менеджменту та економіки "Галицька академія" в м.Виноградові. Дякую.

Переведись за кордон. Це буде найкращий варіант. В Україні на даний момент небезпечно + навчання дороге. Дуже рекомендую Польщу.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее