Подать объявление

Стоит ли покупать кофе-машину

1. . .35. . .8
05 июль 2016 07:58
Цитата "SerhiyW":
Середня ланка такі да, "Саєко", може ще й "Крапс".


Середня ланка?! :faceoff:

Если отталкиваться от бренда, а не от модели, то для меня существует только два главных бренда - Саеко и Гаджиа. Остальные это так.. +- рядом где то догоняют!
05 июль 2016 09:03
Цитата "_Immmortal_":


Середня ланка?! :faceoff:

Если отталкиваться от бренда, а не от модели, то для меня существует только два главных бренда - Саеко и Гаджиа. Остальные это так.. +- рядом где то догоняют!


А Мієлє, а Юра?
05 июль 2016 09:16
Цитата "SerhiyW":


А Мієлє, а Юра?


Ну на истину и экспертное мнение не претендую! Ключевая в моем посте фраза, это
Цитата:
для меня существует
:)
05 июль 2016 13:16
Цитата "AndreyBear":

Мне этот вариант тоже нравистя, но кофе машина тем и хороша, что нажал кнопку и забыл.


я кофе только раз в день пью, утром. Ну изредка днем. Сначала тоже в турке варила, но сейчас электроплита и я несколько раз забывала выключать ее после того, как сняла турку. А там же нет "огонька" и это очень опасно. Потому купила кофемашину – мулинекс. Очень довольна.
02 авг 2016 11:49
По-моему, бесполезная трата денег
Если кофе так сильно любишь, то уже лучше кофеварку взять
02 авг 2016 14:32
Цитата "Думм":
По-моему, бесполезная трата денег
Если кофе так сильно любишь, то уже лучше кофеварку взять


Давайте определимся в терминах! ;)
На сколько я понял, но в данной теме идет речь о кофе-машинах/кофеварках эспрессо! А что имеете ввиду Вы, под понятием кофеварки, которая не предполагает трату денег?
03 авг 2016 05:30
Гадаю мова йде про гейзерну.
27 авг 2016 00:07
Скажите, а что будет если к зёрнам в кофемашину добавить семена кардамона, я люблю необычный кофе.....
27 авг 2016 18:46
Цитата "Alter ego35":
Скажите, а что будет если к зёрнам в кофемашину добавить семена кардамона, я люблю необычный кофе.....

Мммм, да вы, батенька, гурман) кофе с кардамоном - очень вкусная штука, но кардамон въестся - лучше отдельно смолоть или даже в ступке- но он хорош в кофе, который варят в турочке. Не знаю, я бы предпочел оставить вне кофе-машины кардамон. А если просто добавить в уже готовый кофе - не пробоавли?
27 авг 2016 19:37
VHolod , НЕТ, не пробовала пока, у меня и кофемашины ещё нет, сегодня целый вечер выбирала. 6-)
29 авг 2016 00:42
Львівська металева електрична кавоварка "Ельво" - річ! :) 5 хвилин - і 0,8 л кави готово!
Турка - теж річ! :) Але вже потребує вправних навичок кавоваріння ;).
Якщо не жалкувати кави - крапельна кавоварка зробить чудовий напій, щоправда, часу витратить на це чимало.
А кавомашина... Не знаю, не знаю... Не думаю, що кава та напої на її основі потребують таких капіталовкладень... А як набридне?
29 авг 2016 06:57
Якщо відчуваєш себе кавоманом, кава не набридає. Її можуть тільки лікарі заборонити. Дійсно кавова машина це не дешеве задоволення. Але 15 бар дозволять вичавити весь смак і дати їм насолодитися. А в іншому, "у кожного своє весілля".
29 авг 2016 07:48
Цитата "SerhiyW":
Але 15 бар дозволять вичавити весь смак і дати їм насолодитися.

Суперечливе твердження. А то ніби інші методи заварювання не дають можливості насолодитися смаком кави...
Мені, приміром, кава з еспресомашин вся однакова. Смачна, та - однакова.
+ не забуваємо, що зараз - черговий сплеск моди на каву по-італійські. От тому цих кавомашин так багато.
А сама кава, звісно ж, не набридне. Набриднути якраз може як суперова автоматична кавомашина, так і проста рожкова кавоварка... Як на мене - через те, що цей спосіб заварювання кави нам історично досить далекий. Тому-то люди в Україні люблять турку. І приємно, наприклад, що Львів і зараз віддає їй перевагу :)
29 авг 2016 10:43
Цитата "v76":

Суперечливе твердження. А то ніби інші методи заварювання не дають можливості насолодитися смаком кави...
Мені, приміром, кава з еспресомашин вся однакова. Смачна, та - однакова.
+ не забуваємо, що зараз - черговий сплеск моди на каву по-італійські. От тому цих кавомашин так багато.
А сама кава, звісно ж, не набридне. Набриднути якраз може як суперова автоматична кавомашина, так і проста рожкова кавоварка... Як на мене - через те, що цей спосіб заварювання кави нам історично досить далекий. Тому-то люди в Україні люблять турку. І приємно, наприклад, що Львів і зараз віддає їй перевагу :)


Вы достаточно субъективно рассуждаете!
Я далеко не кофеман, но даже я могу различить вкус эспрессо.. и не столько от разных машин, сколько разного кофе!
Ну и естественно базово вкус эспрессо, кофе с турки и кофе с капельной кофеварки отличаются, даже если делать из одного кофе! И тут дело вкуса!
Меня, например раздражает осадок от заварного кофе и вкус не нравится!
И понятие "надоест" вообще не приемлемо в данном случае! Если лупить по 5 чашек в день, то и кофе за 100 дол/чашка надоест.. :)
29 авг 2016 11:45
Мені особисто подобається густа кава з еспрессо-машини, густа піна при приготуванні капуччіно і латте. На смак вона, якщо так можна висловитись "повітряна", схожі відчуття при споживанні пористого шоколаду. При цьому смак виходить "цільним" без відчуття сторнніх смаків, тільки кава й молоко. При інших засобах заварювання такого немає.
29 авг 2016 11:46
Цитата "_Immmortal_":

Вы достаточно субъективно рассуждаете!
Я далеко не кофеман, но даже я могу различить вкус эспрессо.. и не столько от разных машин, сколько разного кофе!
Ну и естественно базово вкус эспрессо, кофе с турки и кофе с капельной кофеварки отличаются, даже если делать из одного кофе! И тут дело вкуса!
Меня, например раздражает осадок от заварного кофе и вкус не нравится!
И понятие "надоест" вообще не приемлемо в данном случае! Если лупить по 5 чашек в день, то и кофе за 100 дол/чашка надоест.. :)

Не настільки вже й суб'єктивно :)
Об'єктивна реальність така: зараз - чергова (ніби 4-та) світова хвиля популярності еспресо. Навіть в США, де донедавна пальма першості була у кави з крапельних кавоварок.
Я якраз вважаю, що всі ці кавомашини - не більше, аніж дорога іграшка. А іграшки мають властивість набридати.
Сам нещодавно дивився на рожкові кавоварки. Подумали-подумали і - лишишися з крапельним Moulinex`ом. Так, заварювати довго, але: "зарядив" - і кава потроху заварюється, після того - підтримується гарячою, з прибирання - викинути паперовий фільтр з кавою та сполоснути під краном кавник та ємність для заварювання. Все!
А що рожкова? Стояти біля неї треба? Треба. Мити треба? Треба. В чому сенс? Висновок "напрошувався" недовго: набридне, закинемо. Стос оголошень на OLX - тому підтвердження.
Одразу вискажу власну думку стосовно якості кави з крапельної кавоварки: вона напряму залежить від того, скільки її класти. Більше кави - міцніший і насиченіший напій, нічим не гірший за еспресо. А якщо менше - то то вже водичка підфарбована.
А якщо є бажання виділити час для заварювання кави, то тоді - турка :) Все одно, стояти біля кави треба і там, і там.
В будь-якому випадку, традиційні методи заварювання кави дають величезне поле для експериментів. Хто дійсно любить каву або капучіно - той, на мій погляд, буде старатися хоч якось контролювати цей процес.
А ще - зараз у нас каву з кавомашини можна випити чи не на кожному кроці :) Тож чи є взагалі сенс у її купівлі? Ну... хіба фінанси дозволяють.
ІМХО :)
29 авг 2016 12:24
Цитата "v76":

Не настільки вже й суб'єктивно :)
Об'єктивна реальність така: зараз - чергова (ніби 4-та) світова хвиля популярності еспресо. Навіть в США, де донедавна пальма першості була у кави з крапельних кавоварок.
Я якраз вважаю, що всі ці кавомашини - не більше, аніж дорога іграшка. А іграшки мають властивість набридати.
Сам нещодавно дивився на рожкові кавоварки. Подумали-подумали і - лишишися з крапельним Moulinex`ом. Так, заварювати довго, але: "зарядив" - і кава потроху заварюється, після того - підтримується гарячою, з прибирання - викинути паперовий фільтр з кавою та сполоснути під краном кавник та ємність для заварювання. Все!
А що рожкова? Стояти біля неї треба? Треба. Мити треба? Треба. В чому сенс? Висновок "напрошувався" недовго: набридне, закинемо. Стос оголошень на OLX - тому підтвердження.
Одразу вискажу власну думку стосовно якості кави з крапельної кавоварки: вона напряму залежить від того, скільки її класти. Більше кави - міцніший і насиченіший напій, нічим не гірший за еспресо. А якщо менше - то то вже водичка підфарбована.
А якщо є бажання виділити час для заварювання кави, то тоді - турка :) Все одно, стояти біля кави треба і там, і там.
В будь-якому випадку, традиційні методи заварювання кави дають величезне поле для експериментів. Хто дійсно любить каву або капучіно - той, на мій погляд, буде старатися хоч якось контролювати цей процес.
А ще - зараз у нас каву з кавомашини можна випити чи не на кожному кроці :) Тож чи є взагалі сенс у її купівлі? Ну... хіба фінанси дозволяють.
ІМХО :)


Ну прям категорично не согласен! :)
Снова таки.. Что значит надоест?!.. С капельной играться не неадоест, а с эспрессо надоест?! Где логика?!
Сами описали процесс приготовления капельной! Во-первых, не на уровне "одна кнопка", а во-вторых, не написали, что значит "зарядил"! Рожковая также: зарядил, подставил чашку, нажал, подождал 15 сек. пока нальется, выключил. Ну и снимать мыть рожок, конечно. Если сравнивать трудоемкость процесса, уверен, что эспрессо явно не дольше!
И Вы забываете о существовании автоматических кофеварок! А там как раз, зарядил много, а потом: включил, нажал, налил, выключил!
Так в чем сенс?! :winky:

Вы будете удивлены, но в эспрессо так же (особенно рожковой) все зависит от колличества насыпанного кофе!

Что касается продажи на каждом углу, тут как бы вообще непонятно к чему это.. Утром со спального района Вы будете идти на улицу, садиться в авто, ехать к ближайшему углу, где продают.. :faceoff:
Покупки быт техники домой для того и нужны, что б пользоваться дома! :)

Ну финансовый вопрос конечно важен, но это не тот критерий, который определяет необходимость! Тем более есть недорогие, но достойные кофеварки!

По себе скажу, что пользуемся дома рожковой кофеваркой уже 4 года и без преувеличения не было НИ ДНЯ, когда бы мы с женой, как минимум утром, не делали кофе! Времени занимает 5-6 мин на две чашки латэ! Абсолютно не напрягает!
30 авг 2016 13:23
Я долгое время пользовалась кофеваркой, но все же вернулась к джезве. Все-таки вкуснее кофе и сам процесс приготовления приятный.
22 янв 2017 10:50
Что-то я совсем запуталась, где кофеварка, а где кофемашина. Вроде рожковые, готовят эспрессо. В чем тонкости?
22 янв 2017 13:08
Кавомашина - повністю автоматична.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .35. . .8
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее