Подать объявление

Книголюбам

134. . .10
03 май 2016 09:16
Уже полтора года с электронной книги (указанные, кроме А. Макаревича и "Психологии зависимости" прочитал на ней: PocketBook). Бумажные книги в основном по праву, экономике и психологии, пару полок классики. Надоело их таскать, некоторые размером с энциклопедию.

П.С.
Сейчас началась борьба с электронным пиратством (некоторые желаемые книги не получается скачать бесплатно - требование правообладателей).
04 май 2016 07:21
Цитата "olegpass":

Хотів спитати - всі книжки ви читаєте в паперовому вигляді? Тобто купуєте чи берете в бібліотеці? В мене щось з закупівлею не склалося, так само як з читанням з екрану/монітору, чи роздруківкою на принтері по главах :( Стільки всього вже собі намітив... А з реалізацією - ніяк, хоч плач.


Я також раніше читав з екрана (важко читати довго, да і на очі погано впливає), потім перейшов на мобільний (читати стало зручніше, але все одно, не дуже зручно, через малий розмір екрана), зараз читаю з електронної книги, для художньої літератури - в самий раз. На жаль, не дуже зручно читати книги формата pdf, зараз подумую над покупкою планшета.
05 май 2016 16:20
Дж.Оруелл: "Колгосп тварин", "1984"
Р.Бредберрі: "451 по Фаренгейту"
Дж.Лондон: "Мартін Іден"
Т.Мор: "Utopia"
К.Чапек: "R.U.R."
Дж.Геллер: "Пастка на дурнів" ("Catch-22")
А.К.Дойль: "The Adventures of Sherlock Holmes"

В основному купую. Зрідка роздруковую.
05 май 2016 16:23
Цитата "olegpass":
Стільки всього вже собі намітив... А з реалізацією - ніяк, хоч плач.


Дозвольте поцікавитися, що Ви запримітили собі для читання... може й собі щось підчерпну.
05 май 2016 18:51
Не смог скачать бесплатно:
Р. Бредбери "Вино из одуванчиков",
Г.Г. Маркес "Сто лет одиночества",
П. Сорокин "Деградация элит",
С. Алексиевич "Время секонд хэнд".

Пока чтива хватает.
Не хочется покупать дополнительный книжный шкаф, лучше куплю в электронном виде.
07 май 2016 19:15
Цитата "Dumzday":


Я також раніше читав з екрана (важко читати довго, да і на очі погано впливає), потім перейшов на мобільний (читати стало зручніше, але все одно, не дуже зручно, через малий розмір екрана), зараз читаю з електронної книги, для художньої літератури - в самий раз. На жаль, не дуже зручно читати книги формата pdf, зараз подумую над покупкою планшета.


А чем планшет удобнее для работы с пдф-форматом? в чем неудобство при пользовании книгой? у меня как раз др намечается вскоре - думала, что именно выдать в подарок) Столько всего пропустила из новенького - после универа и некогда было,хочу наверстать - да вы тут уже и списочек набросали для ориентира)
10 май 2016 13:05
Цитата "ОтчаяннаяДомохозяйка":


А чем планшет удобнее для работы с пдф-форматом? в чем неудобство при пользовании книгой? у меня как раз др намечается вскоре - думала, что именно выдать в подарок) Столько всего пропустила из новенького - после универа и некогда было,хочу наверстать - да вы тут уже и списочек набросали для ориентира)

Моя, например, старенькая Qumo Libra II читает практически все, пдф тоже читает, но увеличивать как на планшете/смартфоне до удобного размера и юзания возможности нет, вот самое большое "неудобство" - это подгон разных форматов под нужный размер шрифта для чтения, хотя форматов масса, можно и конвертировать. Плюс нет развлекаловок и соблазнов (ну кроме сапера и фм-радио), минус еще подсветка - но это уже нюанс E-Ink экрана читалки, зато батарея живет месяц.
11 май 2016 11:52
Планшет очень удобная по себе штука. Разные форматы можно скачивать и читать. Удобно, не нужно носить разные книги с собой. :)
11 май 2016 13:40
я с планшетом как-то не подружилась. Наверное потому что сначала купила электронную книжку. Мне очень нравится, дома места немного, потому покупать книжки не мой вариант. А тут вся библиотека с собой. Кстати прочитала "1Q84 год" Х.Мураками. Супер! Кто не читал, всем советую.
11 май 2016 18:55
Цитата "Бомж київський":


Дозвольте поцікавитися, що Ви запримітили собі для читання... може й собі щось підчерпну.

Та будь ласка:
О.Забужко - музей покинутих секретів,
энтони де мелло - молитва лягушки,
Пригоди бравого солдата Швейка українською в перекладі Масляка (рекомендували саме цю версію, вирішив оновити враження),
Кристофер Мур Практическое демоноводство та друга Ящер страсти из бухты грусти",
Людмила Уліцкая - це те, що пригадалось. Взагалі, в мене в надійному місці є більший списочок, який я по крихтах збирав, але в настільки надійному - що не пригадаю, куди поклав;)
12 май 2016 02:41
Цитата "olegpass":
Пригоди бравого солдата Швейка українською в перекладі Масляка (рекомендували саме цю версію, вирішив оновити враження)...


Я теж собі Швейка запримітив :)
14 май 2016 18:23
Цитата "Бомж київський":


Я теж собі Швейка запримітив :)

А у вас які є рекомендації стосовно того, що почитати? Дуже хочу чогось українсього, давно не читала когось із сучасних авторів - когось порадите та чи є взагалі цікаві?
14 май 2016 18:25
Цитата "Бомж київський":
Дж.Оруелл: "Колгосп тварин", "1984"
Р.Бредберрі: "451 по Фаренгейту"
Дж.Лондон: "Мартін Іден"
Т.Мор: "Utopia"
К.Чапек: "R.U.R."
Дж.Геллер: "Пастка на дурнів" ("Catch-22")
А.К.Дойль: "The Adventures of Sherlock Holmes"

В основному купую. Зрідка роздруковую.

О дякую - можна на відповідати на попередній пост - побачила, що ви вже ділились рекомендацією. Але частина питання стосовно українських авторів - в силі)
14 май 2016 19:23
Цитата "Katya_Bila":
О дякую - можна на відповідати на попередній пост - побачила, що ви вже ділились рекомендацією. Але частина питання стосовно українських авторів - в силі)


На жаль, із сучасних українських авторів нікого не читав (та й не знаю толком нікого :shuffle: ). Може Ви когось порадите (з того, що читали) :) ?

На майбутнє ще планую прочитати твори українських класиків.
17 май 2016 16:52
Цитата "Бомж київський":


На жаль, із сучасних українських авторів нікого не читав (та й не знаю толком нікого :shuffle: ). Може Ви когось порадите (з того, що читали) :) ?

На майбутнє ще планую прочитати твори українських класиків.

Василия Шкляра и Сергея Жадана почитайте, абсолютно разные авторы, о разном времени, но оба наверное уже стали классиками нашей современной прозы (простите что на русском).
17 май 2016 20:42
Цитата "Fred Perry":
Василия Шкляра и Сергея Жадана почитайте, абсолютно разные авторы, о разном времени, но оба наверное уже стали классиками нашей современной прозы...

Дякую за пораду :thanks: Візьму на замітку.

Цитата "Fred Perry":
...простите что на русском...

Я й не думав ображатися :)
19 май 2016 07:18
зачитываюсь "Похитителем теней" Марка Леви. Просто нельзя оторваться.
20 май 2016 08:39
Цитата "Alinelle":
зачитываюсь "Похитителем теней" Марка Леви. Просто нельзя оторваться.

о, я читала. прекрасная душевная книга.
22 май 2016 22:45
Цитата "Dumzday":
Не советую - в плане чтения явный шаг назад относительно электронной книги.
23 май 2016 06:18
Обоснуйте.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
134. . .10
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее