Европа работает над двумя проектами санкций против России: польским и итальянским

Комментарии к статья старого сайта и форума
Зачинено
Anonymous
На сегодняшний день обсуждаются два проекта резолюции по введению санкций против России - польский, предполагающий введение довольно жестких мер, и итальянский, содержащий лишь обтекаемую критику, пишет КоммерсантЪ в статье России выберут меру отсечения.Читать дальше >>
На початок сторінки
Anonymous
Неужели ... влияют на мнение Брюсселя,или там только шизофреники?
На початок сторінки
Anonymous
На Запорожський січі (Козацький державі), козаки вибирали собі гетмана (керівника) прямим голосуванням почнаючи з XVI сторіччя, це коли в світі виборів глави держав практично не було! Тому у нас з Росією інші ціивілізаційні шляхі розвитку, ми різні тому не розуміємо один одного і ніхто в цьому не винен. Ніде правди діти.
На початок сторінки
Anonymous
Оскорбить художника может каждый, а ты умник ? ЕС просто обязаны наказать Рассею, достали уже всех, ни совести ни чести.
На початок сторінки
Anonymous
Цілком зрозуміло, що зараз між Україною та Росією суперечка виникла ненапорожньому місці. Цілком очевидно, що сперечаются два різних світогляди - демократичний та рабський. Перший український це -демократія, свобода, рівність, повага. Другій російський це - рабство, диктатура, зневага, нахабство. Вся світова історія людства, починаючи з часів Римської імперії, свідчить про боротьбу між цьома світоглядами. Як показує світова практика останіх 300 років. Демократичний світогляд - демократія, свобода, рівність, повага, з великим напруженням, але перемагає Рабський світогляд - рабство, диктатура, зневага, нахабство. Перемога демократичного світогляду не є випадковістю. Це цілком закономірна перемога. На Росію не треба сильно ображатись, вона і справді не розуміє, що можливе життя без диктатури, в умовах демократії. Для Росії демократія противопоказана, росіяни від свободи шаліють, ім потрібна диктарура. Але Україна інша країна, з іншими цінностями та демократичними традиціями.
На початок сторінки
Anonymous
УКРАЇНА БУЛА, Є, ТА БУДЕ!!!! Назло всім її ворогам. Якщо нас не зламали 337 років російського імперського ярма, гомодомори, репресії, ГУЛАГи, заборона нашої мови та культури, то нас вже не зламати. Якщо, ми пережили таких імперських гнобителів та катів як Петро I, Катерина II, Микола I, Ленін, Сталін, то з теперешніми засранцями вже точно що впораємся, гарантую. Тим більше, що тоді, у нас не було своєї держави, та ми не мали покоління українців, яке виросло на волі. Зараз, дякувати Богу, ми вже маємо вільне покоління яке не уявляє, що воно може жити без нашої рідної УКРАЇНИ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
На початок сторінки
Anonymous
Коли ми, українці будимо стояти друг за друга горою, нам ніякі срані імперії нестрашні. Факти з історії. Коли народ український, начолі з батьком Богданом, вийшов на визвольну війну проти Польші (тобі найсильнішої країни в Європі) він переміг! Коли в 1918-1921 роках треба було воювати за Україну, але більшість сиділа по хатах, ми програли власну державу (потім через 12 років був голодомор, але ми самі винні, не змогли захіститися). Коло восени та взимку 2004 році, всі патріоти вийшли на майдани, ми перемогли кляту російську імперію остаточно! Російська імперія навмисно роз`єднувала українців та привчала їх до самогубного кредо: "До моя хата скраю, нічого не знаю". Коли ми роз`єднані, ми програємо, коли ми разом, ми сила яка переможе любого ворога! Треба нарешті, всім нам засвоєти історичний урок. Слава Україні! Героям Слава!!!
На початок сторінки
Anonymous
Брати-українці. Для меня цілком очивідно, що російські кадебіські шакали почали проти України, свій потужний антиукраїнський проект. Ціль цього проекту - тиснути на Україну, розхитати ситуацію, потім розділити України. Очивідно, що ці шакали тиснуть на Україну зовні та зсередини. Брати, кожен справжній український патріот повинен на своєму місці захищита рідну землю та відстоювати інтереси України! Дати відсічь цім шавкам! Як казав наш великий Вячеслав Чорновіл: "Україна починається з тебе!". Будьмо уважні, єдині та хоробрі. Тоді ці російські кадебіські шакали зламають свої гнилі зуби об Україну. Повірте мені, ці зуби гнилі, головне не боятися ціх обосраних російських шакалів, там нема чого боятися. Коли ти лякаєшся нечистої сили, вона стає набагато сильнішою. Это лебидиная песня проклятой империи!!! Слава Україні!!!!
На початок сторінки
Anonymous
Росіяни у своїй масі непогані люди, але проблема у іншому. В Росії, рано чи пізно до влади прийде, новий тиран-виродок, який обов`язково почне збирати землі навколо імперії. Про це свідчить вся історія Російської імперії. Ось короткий перелік її керівників- виродків та іх діянь: 1. Іван IV Грозний; 2. Петро I, кат та статевий збочинець, за його наказом Меньшиков вирізав та зруйнував столицю України - м. Батурін, почав знищувати українську державність; 3. Катерина II, немецька блядь, остаточно зруйнувала українську державність, знищила Зопорізьку Січ, вільних козаків та селян зробила кріпаками; 4. Ленін та Сталін, прислужники сатани, втопили у крові в 1918-1921 р. молоду Українську державу УНР, влаштували штучний голодомор 5.000.000 загиблих українців, масово відправляли українців до Сибиру 7.000.000 репресованих. Ось так вона, страшна історична правда, але про цю правду треба не забувати. Тільки забудимо, кацапи зроблять нам нову кроваву баню.
На початок сторінки
Anonymous
Шановні мої українці. Робіть висновки самі. Ви ж бачите, що Росія це виродок цивілізації, з страшним минулим, невизначеним сьогоденням та темним майбутнім. Росія николи не стане нормальною країною, яка почне шанувати себе та інші країни. Вона завжди буде, протиставляти себе всьому цивілізованому світу. "Умом Россию не понять, аршином общим не измерять". Це росіяни самі зі сміхом говорять про себе. Хочь мені від цього, ну зовсім не смішно. Завжди хочешь мати своїм сусідом нормальну та адекватну людину, а не якіхось непередбачуваних вилупків, які не поважать никого, в тому числі і себе. На мій погляд, єдиний шлях України полягяє тільки в ЕС та НАТО. Це просто життево необхідно річ, це наш цивілізаційний вибір. Росія ніколи не залишить Україну у спокої, поки ми не будемо в союзі с могутніми європейськими країнами, щоб при необхідності, разом дати по цім поганим імперським рукам. Хоча якщо ми будемо в НАТО, Росія нарешті дасть нам спокій, буде тільки гавкати через кордон. Не треба гаяти час та повторювати помилки
На початок сторінки
Anonymous
санкции ....? к России.....? не думаю..... пошумят и успокоятся.... А Россия не права только в том, что не свергла Саакашвили. А нам, Украине, что бы не лезли не в свои дела и не продавали оружие в потанциально горячие точки, надо цены на газ поднять в 10 раз, забрать у нас Крым с Севастополем, ввести визовый режим, и отказаться от покупки продукции пищепрома. Вот тогда и посмотрим, как нам, дуракам, европа и нато поможит за то, что рвем нашу хохляцкую жопу на их интересы. А потом мы полезим на барикады, и Юлю с Ющем посадим накол за антинародную политику. Устроим этим пиндосским марионеткам коліївщину.
На початок сторінки
Anonymous
Якби не такі патріоти як Михайло, України вже давно б не було!
А щодо санкцій, то вони може научать кацапів думати перед тим як щось робить!
На початок сторінки
Повідомлень: 1062
Реєстрація: 23.03.2007
Репутація: 42
Цитата:
Якби не такі патріоти як Михайло, України вже давно б не було!
А щодо санкцій, то вони може научать кацапів думати перед тим як щось робить!


Если бы не такие "патриоты" как Миша и Вы, то Украину не лихорадило бы от чужих геополитических игр...

И вообще, нафига Вы припёрлись на форум недвижимости? Неужели Майдана мало?
На початок сторінки
Повідомлень: 1062
Реєстрація: 23.03.2007
Репутація: 42
Цитата:
На сегодняшний день обсуждаются два проекта резолюции по введению санкций против России - польский, предполагающий введение довольно жестких мер, и итальянский, содержащий лишь обтекаемую критику, пишет КоммерсантЪ в статье России выберут меру отсечения.
Читать дальше >>


Ну да, с учётом того, что колоссальная часть товаров, произведённых в Европе, реализуется в России, а также с учётом энергетической зависимости Европы от России - самое время ставить условия... :105:
На початок сторінки
Повідомлень: 128
Реєстрація: 01.08.2007
Репутація: 4
Из-за таких мудаков, как Михайло у нас так хреново... занесли с майдана пасечника - тож майте... ничо... еще год отмучаемся и забудем...
На початок сторінки
Anonymous
я за санкции и требования европы к нам. быстрее с ними разорвём якобы дружбу и обратимся к китаю, ведь он победит в 21 веке.
На початок сторінки
Повідомлень: 1062
Реєстрація: 23.03.2007
Репутація: 42
Цитата:
я за санкции и требования европы к нам. быстрее с ними разорвём якобы дружбу и обратимся к китаю, ведь он победит в 21 веке.


Ну и к чему Вы это? Если Вы житель Украины, то, по идее, Вам должно быть не безразлично будущее страны... А пока часть украинского народа фанатично воюет с мифическим драконом в лице России, местные царьки продолжают добивать нашу страну... :( До 2004 года были тесные и стабильные отношения с Россией и, заметьте, за все эти годы независимости никто на нас не нападал. Страна спокойно развивалась себе и была хоть какая-то уверенность в завтрашнем дне. А потом пришла "демократия" и всё перевернулось с ног на голову. Если до этого украиноязычный человек спокойно общался с русскоязычным, то теперь, по мнению власти, это невозможно в принципе. Если до этого российский черноморский флот охранял наши водные ресурсы от турецкого мародёрства, то теперь этот флот, опять же, по мнению власти, чуть ли не собирается стрелять по Крещатику. Некоторые жители нашей страны спят и видят как российские танки стреляют по их домам. Эти же некоторые жители сочувствуют погибшим нескольким десяткам грузинских военных и, при этом, спокойно "вычёркивают из списка" 1500 погибших мирного населения в Южной Осетии. Я некоторым молодым сотрудникам нашей компании предлагаю просто посчитать до 1500, чтобы хоть немного осознать всю масштабность трагедии.

Люди давно перестали думать своей головой. Они думают так, как им повелевает их власть. Россия пересекла грузинскую границу - Россия зло. Значит НАТО. Формула "внешнего врага" настолько простая, что иногда хочется выть на луну от легкомысленности нашего народа. Причём не берётся в учёт ни первая мировая ни вторая, ни Въетнам, ни Югославия, ни Ирак. Ко всему к этому наш народ подходит по принципу: "ничего не вижу ничего не слышу". Точно также наш народ не интересуют ещё сравнительно недавние события в Абхазии, народ не интересуют абстоятельства практически полного уничтожения греческой общины в Грузии гостеприимным грузинским народом и т.д. и т.п. Это же всё сложно, над этим надо думать, анализировать, собирать все "за" и "против", придерживаться объективности. А тут всё просто - Россия зло.

P.S. Вот только одно наш народ забывает, что независимо от того, зло Россия или нет, наше внутреннее украинское зло в лице украинской власти ведёт Украину к крайне серьёзным в будущем проблемам... :(
На початок сторінки
Зачинено

Европа работает над двумя проектами санкций против России: польским и итальянским

Вернуться в Новости и статьиdsf

 
цена: от 31 000 грн./м2
тел: (044) 294 80 35
 
цена: от 32 762 грн./м2
тел: (044) 390 25 25
 
цена: от 40 719 грн./м2
тел: (044) 294 81 10
 
цена: от 33 765 грн/м2
тел: (044) 294 24 00
 
цена: от 42 200 грн./м2
тел: (044) 290 73 55
 
цена: от 23 328 грн/м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 23 000 грн/м2
тел: (044) 355 55 53
 
цена: от 29 412 грн./м2
тел: (044) 490 35 35