Подать объявление

Дом №23, ЖК "Эврика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
9/30%
4/13%
4/13%
7/23%
6/20%
1. . .4749. . .53
19 март 2019 13:49
Velen, підскажіть а що там з вікнами? Ви в них питали в чому проблема їх відсутності? Дякую за відповіді
19 март 2019 13:56
Питала, нема фінансування, коли буде вони не знають.
19 март 2019 22:08
Сьогодні був там близько 15.00. На вході до будинку тусувалися будівельники. Що робили, сказати складно. Але видно, що по справі, а не просто курили...
На 19-му, 20-му та 25-му роботи велись. Монтували з/б панелі.
19 март 2019 22:31
Відписав у закриту гілку. Долучайтеся.
22 март 2019 07:42
https://arkada.ua/ua/top/press/news/38418/40169/
Підвищення ціни м2 в нашому будинку
22 март 2019 08:58
Ну может работы активизируются с подорожанием :)
22 март 2019 09:38
изАркады писал(а):
Прокомментировать информацию размещенную участником данного форума под ником «Demokrat » об отсутствии финансов у Банка и остановке практически всех видов работ на массиве с 1 апреля можно только одним словом — ВРАНЬЕ.
Зимой действительно были определенные «простои» на некоторых домах массива, вызвано это было рядом факторов. На сдаточных домах (№№14,15,18) — это отсутствие отопления для ведения внутренних отделочных работ, поскольку раньше службам Заказчика удавалось решать вопрос подачи газа не введенные дома в эксплуатацию, то сейчас Киевгаз наотрез отказался это делать, соответственно большинство видов работ в «холодных» домах выполнять было невозможно. Дома которые находятся на стадии монтажа — была продолжительная остановка в работе завода ДСК-3. Но на сегодняшний день большинство трудностей позади, завод возобновил работу, весна также способствует активации работ на массиве.
Работы в марте ведутся на большинстве домов массива, а также активно ведутся работы по благоустройству придомовых территорий (№№14,15,6,18). В апреле месяце темпы ведения строительно-монтажных работ будут только наращиваться ПО ВСЕМ ДОМАМ МАССИВА. В частности планируется возобновить монтажные работы на доме №24, приступить к специальным работам и начать установку м/п столярки на домах №22 и №23.
Это о планах написал товарищ из Аркады позавчера, нам готовятся ставить окна
26 март 2019 21:07
Сьогодні близько 14.00 був на об"єкті. На вході в будинок кілька робітників займалися прокладанням якогось кабелю. Розрівнювали ззовні, а потім затягували в будинок. Інших змін не помічено.
30 март 2019 19:42
Сьогодні проїжджав повз об"єкт, заїхав подивитись. Особливих змін помічено не було. Єдине, наче збільшилась кількість мінвати біля входу в будинок і там же було складено якісь металеві предмети незрозумілого призначення. Вчора їх фарбували там же пневматичним краскопультом двоє робітників. Що це таке, мені не дуже зрозуміло. Можливо в когось будуть якісь припущення. Схоже на решітки дощової каналізації, але це явно не вони. Може якісь заглушки для вентиляції абощо.
31 март 2019 11:08
Металеві конструкції це на кришу. У маленькі віконечка наче. Сусіди хочу написати колективне звернення. Хочу дізнатися чи багато люлей зможуть підписати, біля нашого будинку в четвер 04.04. в 19.00 біля нашого будинку. Я підїду. Хто може поставити підпис пішіть. В любому випадку планую звернутись в Аркаду. За відповідями, Чому но всиановлюють вікна, не роблять фасад, і внутрішні роботи. Можливо організувати зустріч з керівництвом. Хто за, прохання писати. Дякую.
01 апр 2019 06:51
Я Вам як людина яка має певне відношення до Аркади а також інвестор 23 будинку можу дати відповідь...-немає фінансування!
01 апр 2019 07:15
Всі пропозиції і зауваження від реальних інвесторів пишіть в закриту групу. Інакше вони мають вигляд недостовірної інформації.
//forum.domik.ua/dom-23-zhk-evrika-forum-investorov-t33979.html
Запрос высылайте на e-mail администратора: forum.domik.ua@hotmail.com
Письмо должно содержать:
- Ваш e-mail, с которым зарегистрировались на общем форуме
- фото договора или его части (без личных данных), где виден объект инвестирования и печать
01 апр 2019 07:40
В закриту групу можете сходити як в туалет скинути баласт емоцій незадоволення. Я буду писати відкрито хай всі читають що ви пройдисвіти. Я профінансував Аркаду більше ніж на два мільйони гривень, а Ви суки не можете навіть правди сказати не те ,що будинки добудувати.
01 апр 2019 12:07
Звонил в тех надзор, говорил с дежурным инженером. С его слов:
1) Делают разводку сантехники по стоякам.
2) Электрики вот-вот зайдут.
3) Окна хз когда будут.
4)14,15,18 скоро сдадут, в ближайшие пару месяцев.
01 апр 2019 14:32
Думаю треба скласти колективний лист-запит про фінансовий звіт "Аркади". Чи було здійснено фінансування чергового етапу будівництва будинку забудовнику, коли? У якому обсязі? і т.д. Якщо не було, то чому?
01 апр 2019 18:29
Цитата "living space":
Думаю треба скласти колективний лист-запит про фінансовий звіт "Аркади". Чи було здійснено фінансування чергового етапу будівництва будинку забудовнику, коли? У якому обсязі? і т.д. Якщо не було, то чому?

Я це теж хочу в них узнати. Чому нема фінансування, я так розумію банку все рівно скільки ми чекаємо свої квартири. В пятницю планую занести своє звернення, якщо буде колективне, буде краще.
01 апр 2019 18:38
Я бачу ,що тут позбиралися любителi попереливати з пустого в порожнего.Вам незрозумiло, що будiвництво зупинилось? ....зовсiм!Якi листи Ви зiбрались складати? В Аркадi сидять люди якi спецiально пишуть iдioтськi вiдповiдi на iдioтськi запити. Реально вони самi незнають що буде з 20- тими будинками
01 апр 2019 18:44
Збиратись треба на будмайданчику. Заходити i дивитись що вони там набудували.Технагляда вiд Аркади сюди,генпiдрядника з графiком робiт i фiнансування. Тодi буде розмова, а так як кажуть "пишите письма")))
01 апр 2019 18:54
Цитата "DIMON18":
Збиратись треба на будмайданчику. Заходити i дивитись що вони там набудували.Технагляда вiд Аркади сюди,генпiдрядника з графiком робiт i фiнансування. Тодi буде розмова, а так як кажуть "пишите письма")))


Давайте збиратись я готова в четверг в пятницю їхати, і ити до відповідного за будівництвом, він доречі там сидить не далеко, просто я одна нічого не зроблю, хоча б декакілька людей щоб прийшли, чи всі байдуже?
01 апр 2019 18:58
Я можу скласти компанію. Хто ще?
І відповідні листи не завадять. Це офіційний документ. З ним можна йти до суду.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .4749. . .53
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее