Подать объявление

Дом №23, ЖК "Эврика"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 30.
9/30%
4/13%
4/13%
7/23%
6/20%
1. . .505253
07 июнь 2019 08:24
Был вчера вечером возле нашего дома. Сделал несколько фотографий. Никаких работ мной замечено не было, но и время было позднее уже. В 22 доме заметил окна о которых писали раннее. Видно на фото.
07 июнь 2019 10:58
Шановні сусіди, сьогодні був мітинг, ми були під стінами адміністрації президента. До нас вийшов представник, наші звернення приняті. Потім ми пішли під стіни Аркади, на жаль до нас ніхто не вийшов тільки юрист... Обідно що з нашого будинку нікого крім мене не було. Мені цікаво на що ви сподіваєтесь, що приїдуть трудги з Польщі і добудують ваш будинок. На жаль проблема не в трудягах а в Аркаді вони не платить гроші їм, вони і не працюють,і вимушені їхатив Польщу . Якщо ви хочете отримати свої квартири не стійте в сторонці.Сьогодні до нас на мітинг приїхали представники ЕкоПарку. А вони такі басні розказували.Одним словом обливали Акркаду брудом. Вони моніторять ситуацію і користуються сожливистью. Сьогодні після мітингу будівельникам виплатили зп, вони її не отримували 3місяці.Якщо ви будете просто сидіти нічого не віришиться.В Аркади є кошти все добудувати але нема мотивації. Адже що можуть зробити їй 50людей. Нічого. Робіть висновки.
07 июнь 2019 11:24
Velen, особисто я вірю в Аркаду. Це компанія яка витримала не одну кризу. Я знаю, що вони добудують будинок, рано чи пізно. Вибачте, але я не бажаю приєднуватися до мітмнгу бувшого Градиміру, які занадто провакаційно себе ведуть. От, я Вас запитаю, яка правова сила мітингу під адміністрацією президента? Це не він, а Кличко блокує наше будівництво, треба біля його адміеістрації і мітингувати.
07 июнь 2019 11:27
Эмм, как Кличко блокирует денежные переводы из банка Аркада рабочим? Денег нет, вот и работы нет.
07 июнь 2019 11:29
Ніхто нічого не блокує. Очевидно, що Аркада відморожується з інших причин.
07 июнь 2019 11:33
Цитата "Kirisapar":
Velen, особисто я вірю в Аркаду. Це компанія яка витримала не одну кризу. Я знаю, що вони добудують будинок, рано чи пізно. Вибачте, але я не бажаю приєднуватися до мітмнгу бувшого Градиміру, які занадто провакаційно себе ведуть. От, я Вас запитаю, яка правова сила мітингу під адміністрацією президента? Це не він, а Кличко блокує наше будівництво, треба біля його адміеістрації і мітингувати.



Нічого нам не заважає паралельно тримати ситуацію на контролі. Наші листи й запити будуть тримати їх у тонусі. А то ж уже по 0,5 року геть нічого не роблять.
07 июнь 2019 11:41
Я можу Вам надати скани тих листів, що я надсилала в Аркаду. Я слідкую за ситуацією, і повірте, дуже хочу заселитися в цьому році. Але, будемо реалістами
07 июнь 2019 11:48
Речи о заселении в этом году уже не идёт. Хотя бы в следующем заселиться, что далеко не факт.
07 июнь 2019 11:52
Цитата "Kirisapar":
Я можу Вам надати скани тих листів, що я надсилала в Аркаду. Я слідкую за ситуацією, і повірте, дуже хочу заселитися в цьому році. Але, будемо реалістами


Скани були б доречними.
07 июнь 2019 12:00
Ок, скину, в субботу
07 июнь 2019 14:31
Цитата "Kirisapar":
Velen, особисто я вірю в Аркаду. Це компанія яка витримала не одну кризу. Я знаю, що вони добудують будинок, рано чи пізно. Вибачте, але я не бажаю приєднуватися до мітмнгу бувшого Градиміру, які занадто провакаційно себе ведуть. От, я Вас запитаю, яка правова сила мітингу під адміністрацією президента? Це не він, а Кличко блокує наше будівництво, треба біля його адміеістрації і мітингувати.


Скажу Вам так ми пливемо в одному кораблі хочете ви цього чи ні!! Вони молодці, ви б бачили цих людей які більше 10 років чекають своє житло. Зовсім не хочеться через 10 років себе бачити на їх місці. С
07 июнь 2019 15:25
Цитата "Kirisapar":
Velen, особисто я вірю в Аркаду. Це компанія яка витримала не одну кризу. Я знаю, що вони добудують будинок, рано чи пізно. Вибачте, але я не бажаю приєднуватися до мітмнгу бувшого Градиміру, які занадто провакаційно себе ведуть. От, я Вас запитаю, яка правова сила мітингу під адміністрацією президента? Це не він, а Кличко блокує наше будівництво, треба біля його адміеістрації і мітингувати.
І правильно. Давайте все на Кличка валити. Цеж він нам має в будинку вікна ставити(або заплатити, щоб поставили)
07 июнь 2019 18:57
Не, ну Вы все странные. Кличко хочет отобрать землю патриотики на озерах , куда и наши деньги пошли. Привозит своих титушек, мост развалили - а мы теперь имеем три переноса. Печально, что мои соседи по дому такие тугие. Ходите на митинги и дальше, пока Кличко не уволят - толку не будет
10 июнь 2019 06:59
Цитата "MikeK":
Речи о заселении в этом году уже не идёт. Хотя бы в следующем заселиться, что далеко не факт.

Вот это нас и губит, что значит хотя бы, неужели мы все не понимаем, что это наши деньги (как инвесторов), пусть бы попробовали хотя бы сказать, что сдача дома затянется на 9 месяцев за рубежом, штрафные санкции от государства так бы ударили по такому горе-банку. Вот потому за рубежом таким не играются, а у нас, что Аркада специально затягивает "Эврику", потому, что вопрос о "Патриотике" на слуху в АПУ и ВРУ, этим и прикрываются, знают о своей безнаказанности. А мы все им потакаем, в том числе и я :(
12 июнь 2019 06:21
Охрана отмєна
Він вночі назвав мене - Лєна, а я не - Лєна
Я - Яна, охрана
Виведіть, бо ляже, як встану
Якщо, я встану - Jerry Heil

Аркада замєна
А місяць тому всі казали, без зміни
А як без зміни, як вже третя,
а потім і четверта і п’ята
А я ж інвестор, інвестор,
я просто Банком кинутий інвестор - (пора просить,знаменитых исполнителей, что бы нам перепели под нас свои хиты)
12 июнь 2019 06:38
Цитируя Вакарчука:

Що все буде добре
Для кожного з нас.
Що все буде добре
Настане наш час.
13 июнь 2019 06:04
Цитата "Kirisapar":
Не, ну Вы все странные. Кличко хочет отобрать землю патриотики на озерах , куда и наши деньги пошли. Привозит своих титушек, мост развалили - а мы теперь имеем три переноса. Печально, что мои соседи по дому такие тугие. Ходите на митинги и дальше, пока Кличко не уволят - толку не будет


Це "странні" ті, хто не розуміє куди і на яких умовах вклав свої гроші. У нас окремий фонд інвестування, у ПнО - окремий (причому окремий у кожного! будинку). Якщо Аркада здуріла і хоч якусь частину наших коштів переправила не туди, то їй точно кінець. Бо тоді це піраміда у чистому вигляді. І це швидко викриють.
13 июнь 2019 06:42
Цитата "living space":


Це "странні" ті, хто не розуміє куди і на яких умовах вклав свої гроші. У нас окремий фонд інвестування, у ПнО - окремий (причому окремий у кожного! будинку). Якщо Аркада здуріла і хоч якусь частину наших коштів переправила не туди, то їй точно кінець. Бо тоді це піраміда у чистому вигляді. І це швидко викриють.

Чому тоді у Еврики проблеми?
13 июнь 2019 06:45
Подскажите, если вернуть квартиру Аркаде,я получу деньги когда ее кто-то выкупит?
13 июнь 2019 06:48
Читай договор финансирования. там все написано
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .505253
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее