Подать объявление

ЖК "Зелёный квартал", Бровары, ул. Черновола

ЗастройщикАльянс Новобуд
Сдача ЖК2014 - 2016 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 251.
19/8%
26/10%
63/25%
83/33%
60/24%
1. . .935937. . .1092
25 янв 2016 11:43
Підіть запитайте в ЖУС відповідей Ви неотримаєте, і зразу будете записані в чорний список. Яка прозорість в постачані послуг ЖУС де вона???? Чи можливо Ви допомагаєте ім проводити тендери по підрядним організаціям, всі хто заходить в наш комплекс повинні платити мзду, інших непускають. Всі ці відкати підрядники закладають в вартість послуг за які ми потім переплачуємо!!!!
25 янв 2016 11:46
Цитата "alexctpp":
Підіть запитайте в ЖУС відповідей Ви неотримаєте, і зразу будете записані в чорний список. Яка прозорість в постачані послуг ЖУС де вона???? Чи можливо Ви допомагаєте ім проводити тендери по підрядним організаціям, всі хто заходить в наш комплекс повинні платити мзду, інших непускають. Всі ці відкати підрядники закладають в вартість послуг за які ми потім переплачуємо!!!!

:super: :super: :super:
25 янв 2016 11:55
Цитата "alexctpp":

Я з Вами незгоден. По домофону нічого сказати неможу але по забору приймав участь, минимум раза 3 було зібрання, потім було три варианти обгородження забору. Потім надруковані анкети в яких був вибор по вартості дешевий але ненадійний, дорожчий та надійний. Також брав участь в розгляді по вартості встановлення забору. Все було прозоро. Мені цікаво як ще ІГ повинна доносити та інформувати власників? Можливо радіо, новини на телебачені, електронні закупівлі???? З переписки складається враження, що Вас хтось примушує вступати в ОСББ. Але з Ваших коментарів чітко проглядається що Ви намагаєтесь переконати інших що ІГ це корупцвонери, що вони з Демократичним Альянсом повязані і т.д. На мою думку Демократичний Альянс хоть щось намагається покращити в нашому місті. Зайдіть та почитайте іх сайт "Маєш право знати". І то що вони знаходяться в друзях нашоі ІГ це ще не про що неговорить. Півроку назад всі бажаючі були запрошені на семінар з створення ОСББ який проводив Саук. Деякі члени ІГ були там присутні. То що Ви хочете сказати це зговір??? Чи може у Вас всі друзі прозорі? Перестаньте парафінити ІГ. Якщо Ви незгодні обирайте ЖУС це Ваше право!!! Але перестаньте докоряти!


Цікаво, а чому це я повинна замовчати??? По-перше, я не докоряю, як Ви написали, а звертаю увагу мешканців на недоліки у роботі ІГ, до речі які вже всім ясно, що вони їх здійснили, але визнавати цього не хочуть. Наприклад, щодо забору, я була на зборах, але Олена нічого не казала, що забор, який планується буде другим, а не єдиним забором у комплексі. Я про це узнала випадково з форуму. І справа ні в заборі і ні домофоні, а у підходах до всього цього. На сьогодні члени ІГ впевнені, що вони все правильно робили, а це значить, що і в майбутньому буде те саме, тільки враховуючи темперамент, маніру спілкування, а також владні повноваження як членів правління ОСББ, це буде у гіпертрофованому вигляді. Де речі мати наміри зробити краще і дійсно зробити краще, це як говорять одеситі, дві великі різниці.
25 янв 2016 12:00
Цитата "vchena":


Доброго дня, голосувати пропонується як я зрозуміла з інформації яка якось підпільно проникла (бо у відкритому доступі її не має) вже у лютому місяці. Ось Ви вже читали проект статуту ОСББ??? Сусіди, а хто його взагалі має, окрім ІГ??? Де взяти? Бо я не збираюсь нікому телефонувати і щось питати на-кшталт дайте люді добрі почитати (невідомо яку ці люди добрі тобі відповідь нададуть, вони ж нікому нічого не зобов'язані). Крім того, в моєму розумінні така інформацію повинна бути у відкритому доступі, чим більше мешканців ознайомляться, тим краще.


Нет, я не читал устав, думаю, его еще нет в законченном виде. Ознакомиться с ним должны все собственники ЗК, иначе и речи не может быть о создании ОСББ. Кстати, также обязательно в уставе необходимо четко прописать процедуру проведения тендеров для поставщиков услуг. Она должна быть публичной и записываться на видео. Кому-то, может быть, все равно, но я уж точно буду присутствовать, не буду полагаться на авось.
25 янв 2016 12:05
Цитата "vchena":


Цікаво, а чому це я повинна замовчати??? По-перше, я не докоряю, як Ви написали, а звертаю увагу мешканців на недоліки у роботі ІГ, до речі які вже всім ясно, що вони їх здійснили, але визнавати цього не хочуть. Наприклад, щодо забору, я була на зборах, але Олена нічого не казала, що забор, який планується буде другим, а не єдиним забором у комплексі. Я про це узнала випадково з форуму. І справа ні в заборі і ні домофоні, а у підходах до всього цього. На сьогодні члени ІГ впевнені, що вони все правильно робили, а це значить, що і в майбутньому буде те саме, тільки враховуючи темперамент, маніру спілкування, а також владні повноваження як членів правління ОСББ, це буде у гіпертрофованому вигляді. Де речі мати наміри зробити краще і дійсно зробити краще, це як говорять одеситі, дві великі різниці.

Люда, а давайте Вы возглавите ревизионную комиссию, если у нас будет создан ОСББ. Я, честное слово, не такая уж и активистка))) и с удовольствием отдам( говорю только от своего лица))) в Ваши честные руки судьбу нашего дома.
Если Вы считаете, что у ИГ были ошибки, может Вы и правы. Кто не делает, тот не ошибается. Но зачем писать, что все что делала ИГ - плохо? Ну давайте попробуем сделать хорошо, для нашего общего блага))).
25 янв 2016 12:09
Цитата "Lollipop":


Нет, я не читал устав, думаю, его еще нет в законченном виде. Ознакомиться с ним должны все собственники ЗК, иначе и речи не может быть о создании ОСББ. Кстати, также обязательно в уставе необходимо четко прописать процедуру проведения тендеров для поставщиков услуг. Она должна быть публичной и записываться на видео. Кому-то, может быть, все равно, но я уж точно буду присутствовать, не буду полагаться на авось.

Какой Вы молодец!!! Вот таких активных,здравомыслящих соседей нам в наши дома, да побольше!
25 янв 2016 12:10
Цитата "vchena":


Цікаво, а чому це я повинна замовчати??? По-перше, я не докоряю, як Ви написали, а звертаю увагу мешканців на недоліки у роботі ІГ, до речі які вже всім ясно, що вони їх здійснили, але визнавати цього не хочуть. Наприклад, щодо забору, я була на зборах, але Олена нічого не казала, що забор, який планується буде другим, а не єдиним забором у комплексі. Я про це узнала випадково з форуму. І справа ні в заборі і ні домофоні, а у підходах до всього цього. На сьогодні члени ІГ впевнені, що вони все правильно робили, а це значить, що і в майбутньому буде те саме, тільки враховуючи темперамент, маніру спілкування, а також владні повноваження як членів правління ОСББ, це буде у гіпертрофованому вигляді. Де речі мати наміри зробити краще і дійсно зробити краще, це як говорять одеситі, дві великі різниці.


На мой взгляд властных полномочий у руководителей ОСББ будет столько, сколько мы, большинство, им позволим. Лучше всего держать их на "коротком поводке", если по другому - будет беда. И не обижайтесь на меня, потенциальные лидеры ОСББ, пожалуйста, так будет лучше, в конце концов, для вас - не будет нужды о чем-либо сожалеть впоследствии!
25 янв 2016 12:18
Цитата "alexctpp":
Підіть запитайте в ЖУС відповідей Ви неотримаєте, і зразу будете записані в чорний список. Яка прозорість в постачані послуг ЖУС де вона???? Чи можливо Ви допомагаєте ім проводити тендери по підрядним організаціям, всі хто заходить в наш комплекс повинні платити мзду, інших непускають. Всі ці відкати підрядники закладають в вартість послуг за які ми потім переплачуємо!!!!



Шановні сусіди, ну не можна вести дискусію, що ЖУС поганий, а ми будемо хороші. Ніхто не сперечається з тезою про ЖУС. Мова йде про альтернативу і що ця альтернатива повинна бути краща. А де ж вона буде краща, наприклад, я завжди порівнюю і оцінюю по справах. Знов той же домофон. Я писала на Фейсбуці, на форумі, скажіть що це. До речі, я була хвора тоді і не змогла прийти на збори. А у відповідь тиша. Тоді я зателефонувала в ЖУС і отримала вичерпну інформацію, крім того, вони почули мої аргументи. А от ІГ окрім звинувачень в мій бік нічого не зробила, щоб проінформувати сусідів. ЖУС це не ОСББ і ніколи Вам там нічого не скажуть. Мова йде про життя після ЖУС і це життя повинно бути цивілізоване, у правовому полі. Ось сам цих рис і не вистачає ІГ. Люди які не здатні усвідомити, що взявши ініціативу щодо створення ОСББ мають зовсім інший статус ніж інші сусіди, бо вони планують відповідати за життєдіяльність всього комплексу. Їх будуть знати усі, і не можуть вони собі дозволити гратися в ігри свій - чужий. Це ж абсурд, так саме як і закрита дискусія щодо ОСББ.

До речі, я ніколи не писала, ні про яких корупціонерів. Я гадаю, що ці люди дійсно мають намір щось зробити, і впевнена, що як сусіди вони гарні люди. Я їх особисто не знаю. Мене не влаштовує ситуація щось зробити, бо неясно що. І я так розумію, що як можуть, так і роблять, але цього не достатньо, щоб керувати нашими домами, бо вже кожен українець знає, що зламати легко, а створювати важко.
25 янв 2016 12:26
Цитата "Lollipop":


На мой взгляд властных полномочий у руководителей ОСББ будет столько, сколько мы, большинство, им позволим. Лучше всего держать их на "коротком поводке", если по другому - будет беда. И не обижайтесь на меня, потенциальные лидеры ОСББ, пожалуйста, так будет лучше, в конце концов, для вас - не будет нужды о чем-либо сожалеть впоследствии!

Поверьте, в ИГ никто "портфели" не делит. Скажу больше, вакансия главы свободна, а правление и члены комиссии - это вообще не оплачиваемые должности. Для нас было главное - это стать собственниками , полноправными собственниками своего жилья. Со всеми вытекающими последствиями, с правом голоса решать все насущные вопросы, обсуждать ценообразование наших тарифов, улучшать свой комплекс (ведь сейчас нет спортивной площадки, нет полноценной охраны и т.д.), разумный контроль со стороны жильцов, всё, чего мы лишены сейчас. И никто не решает сейчас вопрос кто станет во главе, ведь это право всех жильцов участвовать в выборе главы ОСББ. Для нас сейчас главное - объединиться и создать коллектив собственников, который будет иметь юридически грамотный устав, без коммерческой составляющей( подчеркиваю, чтобы ни у кого не возникало по этому поводу никаких сомнений), где будут прописаны все механизмы его исполнения, который будет обсуждаться и приниматься только собственниками нашего комплекса.
25 янв 2016 12:31
Цитата "vchena":


Цікаво, а чому це я повинна замовчати??? По-перше, я не докоряю, як Ви написали, а звертаю увагу мешканців на недоліки у роботі ІГ, до речі які вже всім ясно, що вони їх здійснили, але визнавати цього не хочуть. Наприклад, щодо забору, я була на зборах, але Олена нічого не казала, що забор, який планується буде другим, а не єдиним забором у комплексі. Я про це узнала випадково з форуму. І справа ні в заборі і ні домофоні, а у підходах до всього цього. На сьогодні члени ІГ впевнені, що вони все правильно робили, а це значить, що і в майбутньому буде те саме, тільки враховуючи темперамент, маніру спілкування, а також владні повноваження як членів правління ОСББ, це буде у гіпертрофованому вигляді. Де речі мати наміри зробити краще і дійсно зробити краще, це як говорять одеситі, дві великі різниці.


ИГ в отличии от тебя подобных хоть что-то пытаются сделать для нашего комплекса. Я живу в этом комплексе с самой сдачи дома в эксплуатацию и могу с уверенностью сказать, что вами хваленый жус не такой святой. Да, может в комплексе и не так плохо дела обстоят при работе жуса, но я сам и так же другие жильцы комплекса я уверен сталкивались и сталкиваются с проблемами которые никак не решалисьи не решаются. Я не против жуса, но я как и все остальные хочу быть уверенным что тот тариф (по моему мнению очень высокий для нового дома) который я сейчас плачу не вырастет в N раз, а качество предоставляемых мне услуг будет на надлежащем для такого дома уровне. Всем известно кто контролирует работу жуса и кто получает нехреновый доход от его деятельности. Всем известно кто нам угрожал отключением тепла, света и воды в случае если мы посмеем отказаться от услуг жуса - и после этого вы говорите что ИГ - плохие, а жус - хороший.
Перед тем как хаять ИГ пойдите и добейтесь прозрачности в тарифе жуса, пускай они вам отчитаются за каждую потраченную вами и нами копейку на его услуги. У меня не получилось. А мне вот очень интересно как можно врать, что они купили и заменили то то и то то что украдено было с мест общественного пользования, если у меня есть глаза и я вижу каждый день, что ничего не менялось. Почему оплата за рекламу, которая меня бесит на первом этаже идет все им в карман? Почему? Я бы хотел лучше что бы эти деньги шли на общее благо дома или нашего двора, ведь пустив бы эти деньги даже на забор мы бы не тратив свои деньги могли бы обнести весь комплекс нормальным забором - а это недоразумение, что есть сейчас убрать. Или пустить на другие нужды, хотя бы даже озеленить первый этаж или прибавить зп консьержам, которые весь день драят первый этаж, что бы жильцам было приятно там ходить.
Если тебе подобные такие активные активисты хотите действительно что-то изменить и улучшить в нашем общем комплексе, тогда предлагаю вам заканчивать этот бесполезный балаган на форуме, а начинать заниматься делом. Продумать, что вы можете сделать полезного, провести опрос жильцов, и сделать хоть что то полезное. И вот тогда, когда у вас все получится и мы все увидим, что вы не просто так можете трепаться, а реально можете что то сделать и делаете это лучше чем ИГ, тогда и возможно все станут на вашу сторону, сможете занять место ИГ и может и проголосуют за вас как за главу ОСББ - если большинство решит, что нам это нужно. Я вас уверяю, что ИГ не рвется к власти, а они просто хотят жить в нормальных условиях и в отличии от нас свами они пасивно не лежат на диване, а что то делают, потому что мы с вами лежим на диване и ничего не хотим делать.
25 янв 2016 12:32
Цитата "inostranka":

Люда, а давайте Вы возглавите ревизионную комиссию, если у нас будет создан ОСББ. Я, честное слово, не такая уж и активистка))) и с удовольствием отдам( говорю только от своего лица))) в Ваши честные руки судьбу нашего дома.
Если Вы считаете, что у ИГ были ошибки, может Вы и правы. Кто не делает, тот не ошибается. Но зачем писать, что все что делала ИГ - плохо? Ну давайте попробуем сделать хорошо, для нашего общего блага))).


Олена, я маю що очолювати і повірте, в мене це займає багато часу, оскільки, як я вже писала всі люди дуже різні і не всі з них сумлінно бажають працювати, не всі мають однакові здібності тощо. До того ж, я не люблю адміністративну роботу, оскільки мені це не цікаво. За своєю зайнятістю в мене не має часу іноді навіть для відпочинку. Ніякі посади я не буду займати в ОСББ. У разі його створення я не впевнена, що і на збори буду ходити. Мабуть тільки у разі, коли ситуація буде геть не прийнятною.
25 янв 2016 12:38
ИГ с удовольствием я уверен скинет с себя это ношу ИГ, если найдутся люди, кто сможет делать что то полезное для нашего комплекса и смогут их заменить.
25 янв 2016 12:41
а то как в детском садите получается "он меня первый ударил, нет он первый". Возьмите и просто сделайте лучше и покажите остальным, как нужно делать. Вот и всё. А то умничать легко - это каждый может, у нас вон в стране умников много, поэтому страна и в ж...е.
25 янв 2016 12:55
Цитата "vchena":


Цікаво, а чому це я повинна замовчати??? По-перше, я не докоряю, як Ви написали, а звертаю увагу мешканців на недоліки у роботі ІГ, до речі які вже всім ясно, що вони їх здійснили, але визнавати цього не хочуть. Наприклад, щодо забору, я була на зборах, але Олена нічого не казала, що забор, який планується буде другим, а не єдиним забором у комплексі. Я про це узнала випадково з форуму. І справа ні в заборі і ні домофоні, а у підходах до всього цього. На сьогодні члени ІГ впевнені, що вони все правильно робили, а це значить, що і в майбутньому буде те саме, тільки враховуючи темперамент, маніру спілкування, а також владні повноваження як членів правління ОСББ, це буде у гіпертрофованому вигляді. Де речі мати наміри зробити краще і дійсно зробити краще, це як говорять одеситі, дві великі різниці.

Ви впевнені що я так намисав, що Вам потрібно замовчати? Мені здається Ви перебільшуєте! В нашій демократичній краіні всі мають право голосу та вибору. Але в Ваших коментарях чітко просліжується хаяння ІГ, але жодного конкретного зауваження по ЖУС!
25 янв 2016 12:56
Цитата "vchena":


Олена, я маю що очолювати і повірте, в мене це займає багато часу, оскільки, як я вже писала всі люди дуже різні і не всі з них сумлінно бажають працювати, не всі мають однакові здібності тощо. До того ж, я не люблю адміністративну роботу, оскільки мені це не цікаво. За своєю зайнятістю в мене не має часу іноді навіть для відпочинку. Ніякі посади я не буду займати в ОСББ. У разі його створення я не впевнена, що і на збори буду ходити. Мабуть тільки у разі, коли ситуація буде геть не прийнятною.

Вот видите. У Вас нет ни времени, ни желания как-то способствовать тому, чтобы мы могли жить в качественно лучших условиях. И никто не винит Вас в этом. Поверьте. И так большинство людей. Зато этим очень активно пользуются те, кто давно уже знают, насколько большинство людей по своей природе инертны и очень хорошо этим пользуются. Но дело в том, что я не хочу мириться с тем, что нас держат "за баранов" и за наши же деньги пытаются нами управлять и управляют.
Давайте не будем друг друга обвинять в надуманных "грехах". Нас, просто, умело стравливают, ссорят и сеют подозрения для того, чтобы не дать нам объединиться. И правильно сказал Валик, что если мы будем вместе, мы - Сила. А когда мы сила, мы способны решать и улучшать качество своей жизни. Умно, взвешанно, не нарушая прав друг друга.
25 янв 2016 13:03
Цитата "vchena":


Цікаво, а чому це я повинна замовчати??? По-перше, я не докоряю, як Ви написали, а звертаю увагу мешканців на недоліки у роботі ІГ, до речі які вже всім ясно, що вони їх здійснили, але визнавати цього не хочуть. Наприклад, щодо забору, я була на зборах, але Олена нічого не казала, що забор, який планується буде другим, а не єдиним забором у комплексі. Я про це узнала випадково з форуму. І справа ні в заборі і ні домофоні, а у підходах до всього цього. На сьогодні члени ІГ впевнені, що вони все правильно робили, а це значить, що і в майбутньому буде те саме, тільки враховуючи темперамент, маніру спілкування, а також владні повноваження як членів правління ОСББ, це буде у гіпертрофованому вигляді. Де речі мати наміри зробити краще і дійсно зробити краще, це як говорять одеситі, дві великі різниці.

Що до забору Ви вириваєте фразу з контексту. Ще раз кажу по забору було не менш як 3 рази збори на цвх зборах постійно були дискусіі і навіть між самими ІГ щодо розміщення та формату забору. І було приняте рішення з запропонованих вариантів, поставити забор навколо недемонтуючи внутрішній забор з причини: внутрішній забор встановлений забудовником і право самовільно демонтувати даний забор право не має. З приводу корупціі до цього не Ви писали що ІГ вибрала підрядника, що повинен встановити домофон по завищеній ціні? Чи не Ви зараз вказуєте на помилку ІГ з приводу домофона?
25 янв 2016 13:05
Прошу зауважити, що небувши присутнім на сборах по домофону, я не пишу про домофон, Ви були відсутні на зборах по забору і намагаєтесь, перекрутити факти!
25 янв 2016 14:02
Не забор, а паркан, або огорожа.
25 янв 2016 14:24
Згоден паркан! Якщо це так важливо!
25 янв 2016 16:31
Добрый вечер! Уже неделю читаю активную словесную перепалку и не могла найти слов, что бы что-то сказать.... Лично я, понимаю позицию Вченой и позицию ИГ и принимаю их обе, потому что в каждой есть то, что необходимо другой, они взаимодополняемы, Иг нужна поддержка, а Вченой - быть услышаной и понятой))) Из-за этого не надо ссорится и друг дурга оскроблять, а прислушиваться и уметь слышать каждого)). Я думаю, стоит немного подождать, если все дело идет к созданию ОСББ, то скоро будет и статут и собрание, думаю, даже не одно, главное, чтобы были кандидаты на должность главы и, как минимум, двое) А потом все соберемся, ну, большинство и все решим!А потом и сакуры насадим, и спортивную площадку сделаем и лес не дадим вырубить, а детскую площадку застелим резиновым покрытием :yes: :hi:
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .935937. . .1092
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx