Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .4446. . .66
13 дек 2018 11:35
Цитата "_Slava_":
Звідки ви взяли цю страшилку? Як мін мій досвід та досвід мого гарного знайомого це не підтверджують.


Я это знаю, от менеджеров САГИ.
13 дек 2018 13:48
Цитата "tenge":


Я это знаю, от менеджеров САГИ.


Ну дивіться, якщо я знаю про мінімум 2 достовірні випадки (2 з двох), коли ніхто не намагався вивідати ні персональні дані, ні склад сімї ні тим більше де ми працюємо, живемо, вчимось та відпочиваємо, то особисто у мене подібні заяви викликають значний скептицизм. І щось в цій історії однозначно не клеїться: або я брешу або ваша інформація не є правдивою на 100%. Перепрошую, але вірю особистому досвіду більше ніж комусь, хто від когось щось десь чув.
13 дек 2018 14:24
Цитата "_Slava_":


Ну дивіться, якщо я знаю про мінімум 2 достовірні випадки (2 з двох), коли ніхто не намагався вивідати ні персональні дані, ні склад сімї ні тим більше де ми працюємо, живемо, вчимось та відпочиваємо, то особисто у мене подібні заяви викликають значний скептицизм. І щось в цій історії однозначно не клеїться: або я брешу або ваша інформація не є правдивою на 100%. Перепрошую, але вірю особистому досвіду більше ніж комусь, хто від когось щось десь чув.


Не намагаюся вас переконувати.
13 дек 2018 14:26
Цитата "SAGA Development":


Наразі ми працюємо над цим. Зовсім скоро усі планування квартир нового будинку будуть доступними на сайті. А поки що ви можете дізнатися усі подробиці у нашому відділі продажів.


САГА дайте відповідь, ваші менеджери у відділі продаж, ведуть CRM або аналогічні програми по систематизації інформації по клієнтам?
13 дек 2018 15:05
Цитата "tenge":


Не намагаюся вас переконувати.


Я так прозоро натякаю, що ви би могли особисто теж перевірити свою теорію, наприклад самому завітати в ОП перед висловлюванням подібних звинувачень... Мене ви ні в чому не переконаєте, як очевидно і я вас, але впевнений, що певна частина потенційних інвесторів може злякатись подібного без оглядки на наявність підстав до звинувачень.
Хоча по суті відсутність планувань на сайті це тупо лажа... 21 сторіччя, а інвестору потрібно їхати/дзвонити/писати в ОП щоб подивитись можливий обєкт капіталовкладень... Мало того, 5 будинок теж не вибирається, сумніваюсь що прямо всі квартири в ньому продані.
Відносно CRM систем тут ви маніпулюєте, наявність цих систем не є злом по дефолту.
13 дек 2018 15:16
Так в том-то и дело что 21 век.
Воронка продаж, маркетинг, все дела, если просто сбросить то клиент почти наверняка отвалится.
А так можно по ушам очень хорошо поездить. Продажи это ж целая наука.
Тем более продажники у Рыбальского очень веселые ребята - клялись мне что 3ий квартал 17 года будет сдан дом, уже без двух недель 19ый, и ни-че-го :smoke:
13 дек 2018 16:08
У меня данных собрали минимум, имя и телефон, так как по телефону можно связатся. Про то кем работаю или еще чего не спрашивали. А вот про то что продажники не отвечают за слова, и несут что попало это да, были в 2017 в сентябре, продажник обещал, берите сейчас и уже к новому году будете елку ставить в своей квартире, вот вот окончат) подходит 2019 и фиг что они заселят
13 дек 2018 16:10
Цитата "massssss":
Так в том-то и дело что 21 век.
Воронка продаж, маркетинг, все дела, если просто сбросить то клиент почти наверняка отвалится.
А так можно по ушам очень хорошо поездить. Продажи это ж целая наука.
Тем более продажники у Рыбальского очень веселые ребята - клялись мне что 3ий квартал 17 года будет сдан дом, уже без двух недель 19ый, и ни-че-го :smoke:


Так мова ж не про це йшла, а що ваші дані до 5 коліна будуть використовуватись наліво-направо.
По вашим коментарям - є в цьому раціональне зерно.
Відваляться далеко не всі, ІМХО. Продажники в них матьорі, згоден, особисто мені це імпонує, разом з тим вірю, що інвестор не лох, тому лапшай не лапшай... справа в оцінці ризиків, системі пріорітетів та наявності конкурентів.
По обіцяним строкам без питань - з 3 і 9 облажались, по 5 вони обіцяють 3кв19... навіть якщо сдадуть, мін квартал на оформлення, а там ну хто буде зимою запускати на ремонти, камон, мінімум весна 20, це кожен має розуміти, а далі вже думати і оцінювати відповідно). Решта все як обіцяли, ІМХО.
13 дек 2018 17:51
Ох і настрочили тут за день).
І я добавлю :)
Якщо слідувати логіці "tenge" - то навіщо було нещодавно взагалі запускати на сайті Рибальського цю 3d візуалізацію району, з можливістю вибрати квартиру, якщо всіх хочуть заманити в відділ продажів(і випитувати підступно конфіденційну інформацію :) )?

Мене менеджер в серпні запитав тільки номер телефону, і попросив вказати час на роздуми, після якого він мене набере і запитає, якщо я забуду повідомити рішення))). Це скоріше я їм набридав дзвінками по дрібницям під час оформлення) і випитував про все, що нарив в інтернеті (реальність інформації).

Якщо у розмові ви запитуєте про школи, то вас мабуть запитають про вік ваших дітей, щоб наголосити на RYBALSKY FAMILY PORT де буде дитячий садочок і школа :yes: . Якщо ви запитуєте про затори - то в вас мабуть запитають, а куди саме вам треба буде їхати на роботу, і що планується містом зробити на Рибальському(хоча і наголошують що за це все відповідає місто, і вони не можуть гарантувати) :yes: .
І якщо ви самі на це дали відповіді(хоча і могли і не давати) - то які тоді притензії? Назвіть мені забудовника де немає срм). Той же Укргалбуд чи КАН мені шле постійно смс про "суперпропозиції"))).

По плануванням.
Банально, можливо просто люди які розробляють визуалізацію не встигли до планового запуску нового будинку його візуалізувати. І викидати на сайт напівготовий проект не захотіли, особливо якщо нові планування заточені вже під візуалізіцію. А в відділі продажів - зараз мабуть планування 11 будинку тільки в спрощеному виді.

Або більшість квартири в 5-му швидко розпродали(особливо коли там квартири були по 25к, а в 3 і 9 по 33к) і вирішили прискорити запуск 11, а прискорити розробку візуалізації не вдалось.
Планування 5-го будинку були і є ж на сайті. Але їх актуальну наявність всерівно треба запитувати у відділі продажів. Тобто тільки сайт вам жеж не допоможе по 5-му будинку).


По срокам - все може бути)). Це ж Україна. Але затягувати 5-й, при нарощених темпах і повній законності будівництва немає сенсу, тому що зараз всі працівники з секцій які здаватимуться в експлуатацію - переходять на решту секції 3 і 9 будинків. Де вже мінватою обвісили добрячу площу. А після цього їм що відпочивати(якщо і надалі все в темпі і без судів :) )? Відразу на 5-й можуть переходити. А до того часу моноліт і цеглу можуть доробити, особливо в перших 2-х секціях тих що від спорткомплексу.

Мабуть я один тут такий оптиміст)). Або мене гріє думка, що моя квартира вже здорожчала добряче) а на інших двох об'єктах, якими я цікавився найбільше - за цей час лише десь на 5% і там куди більше затягують з тим, що мені обіцяли по срокам)).
Коли мені тут за 33к обіцяли експлуатацію в 4-му кварталі 2018, а за 24к в 3-му кварталі 2019-го, я скептично думав про весну 2018 за 33к і відразу погодився на 5-й будинок. Бо роботи в 3-му будинку було ще чимало(особливо всередині). А тут +- квартиру, що я переглядав по 33к можуть здати в експлуатацію по тих обіцянках що мені казали. Документи ж вже подали. Звідки в мене має з'явитися скептицизм?
В мене все :bye:
13 дек 2018 18:51
Я полностью соглашусь с Тарасом и разделяю его оптимизм! Мы инвестировали в 3-й дом, темпы строительства устраивают (на сейчас) и мы с нетерпением ждём ключи. Рельно оценивая ситуацию - первые ключи будут в марте-апреле. Ремонт будем начинать когда 5-й дом будет на завершающей стадии потому что окна смотрят в ту сторону и слушать стройку пол года нет смысла.
ОП в Рыбальском суперпрофессиональный. Нам не задавали никаких лишних вопросов, менеджер мог ответить на ЛЮБОЙ, даже неудобный вопрос по стройке. Все было организовано идеально и с нами носились как с писаной торбой. Качество материалов порадовало, цена на паркинги отличная - покупать квартиру в Рыбальском без паркинга смысла не вижу. Расположение сомнительное, я не верю то что Рыбальский остров станет элитным районом Киева и его реконструируют полностью и в канал в нашем ЖК тоже мало верю. Пробки в час пик - ну такое, мы в час пик не ездим, особо не волнует.
Очень хочется верить, что наш проект доведут до ума, мы все приумножим свои инвестиции и будем жить в современном комплексе европейского уровня с адекватными соседями. Соседям физкульпривет! :)
13 дек 2018 19:37
Цитата "Park2005":


Я сидел в ОП, и видел когда звонит уже известный им клиент, на мониторе ПК выскакивает анкета человека с разного рода информацией, так что 100% - инфу о вас собирают. Менеджеры ЖК Нью-Йорк, тоже подтверждал, что информацию накапливают, для понимания, что именно вас интересует и что вам предложить в дальнейшем, если вы откажитесь от этого объекта.


:faceoff: :faceoff: :faceoff:

В чому проблема? За вікном 21 століття, цим усі займаються і в будь-якій сфері. Ви сидите в анонімній вкладці в браузері, іто про вас збирають інфу, ви думаєте, що вона анонімна, але насправді ні.

А те, що вони збирають ваші вподобання і не пропонують вам те, що ви собі дозволити не можете, або ж навпаки, то я нічого страшного не бачу. Далі ці дані можна використовувати для того, щоб будувати такі будинки, які подобаються людям, а не будувати наступний вулик, як на позняках.

Напевно, ніхто не хоче заходити на якийсь ресурс по зубну щітку, а щоб йому пропонували машину. Не логічно ж.
14 дек 2018 07:33
Цитата "Park2005":

Я сидел в ОП, и видел когда звонит уже известный им клиент, на мониторе ПК выскакивает анкета человека с разного рода информацией, так что 100% - инфу о вас собирают. .

согласие на сбор и обработку персональных данных я так понимаю они со всех предварительно собрали в письменном виде? 8-)
если нет, то за последствия таких действий им однажды может быть ооооочень неприятно :budo:
15 дек 2018 09:44
Цитата "tarrrras":

Або більшість квартири в 5-му швидко розпродали(особливо коли там квартири були по 25к, а в 3 і 9 по 33к) і вирішили прискорити запуск 11, а прискорити розробку візуалізації не вдалось.
Планування 5-го будинку були і є ж на сайті. Але їх актуальну наявність всерівно треба запитувати у відділі продажів. Тобто тільки сайт вам жеж не допоможе по 5-му будинку).

Когда выбирали квартиру в середине Ноября, в 5-м доме оставались только несколько 3-х комнатных и двухярусные. Видимо, цена очень-таки решает. Наверное 24999 в новых домах мы больше не увидим.
15 дек 2018 14:56
В такому випадку якщо 5-й будинок розлетівся як пиріжки форсування старту продажів в 11 будинку виглядає досить логічним і мабуть таки не все (зокрема і візуалізацію) встигли підтягнути. По цінам думаю ви праві. Принаймні судячи з ціни в 32+/кв на 11 будинок видається, що забудовник сповнений оптимізму відносно попиту.
16 дек 2018 09:00
Странно, откуда тут оптимизма столько, если первая очередь хоть как то идет к завершению, то вторая выглядит совсем уж печально, там даже нету ни одного окна, и на фасаде голый кирпич. Кроме Нью Йорка, остальные объекты точно так же подвисли. При этом САГА уже начала продавать следующий дом, в котором даже котлована нету :faceoff: . Мне одному кажется что денег нету?
16 дек 2018 15:07
Не знаю як там на інших об'єктах Саги, але тут як мінімум треба розібратись з процесом як все відбувається. Кожен об'єкт має свої документи, локацію, популярність, підрядників. Найпростіше написати все пропало, гасіть світло.

До липня були явні трабли з залученням нових інвесторів(звідси і заминки в будівництві). Ніхто ж цього не заперечуватиме? Потім рішення Верховного суду і інвестори почали купувати квартири у всіх чергах(як і я в 5-му будинку).
Процес набрав обертів. І як мінімум треба було вибрати стратегію. А не кинути всіх людей на всі секції будинків 3 і 9. Для другої черги це точно б не пришвидшило б нічого. А перша черга зараз була б на куди гіршій стадії. Якщо б навіть, допустимо, набрали б в два рази більше фасадщиків і штукатурщиків і вони все завершили пришвидшеними темпами. На 5-й будинок треба їх куди менше. Їх що звільняти? Чи поставити на паузу?
Це попереднє рішення суду мабуть поламали всі стратегії забудовника, і добре що коли все вирішилось - стратегію знову налаштували, а не пороли гарячку.

З того що я бачу - спочатку доробили фасад ззовні 1-ї черги - щоб потенційні інвестори бачили динаміку. Потім перейшли на фасад дворової частини першої черги.
Потім логічно ж перейти на дворову частину другої черги, щоб двір відразу функціонував, а не жителі спостерігали зварювання огорожі на балконах.
Ще більше місяця тому бачив на відео з дрона, що в 3-му будинку всі вікна в дворі вже були встановлені. В грудні бачив, що ззовні вже висів утеплювач чорного польору на великій площі 2-ї черги 3-го і 9-го будинку. Тобто друга черга вже також рухається.

Продавати 11-й будинок з котловану - це мабуть не від того, що грошей немає, а від того що приходять інвестори, а їм на вибір як писали вище по декілька квартир в кожній черзі залишилось(не факт що з потрібними їм плануваннями). І щоб не втрачати інвестора запустили 11-й будинок. До моменту коли вигонять 1-2 поверхи щоб "правильно" продавати - інвестор може зацікавитись іншим об'єктом.
От біля Володимирського ринку є 25-ти поверховий об'єкт, який майже завершили і ще досі не почали продажі)). Але ж розумієте яка буде там ціна на готові квартири?


Такщо на Рибальському я бачу позитивну динаміку на всіх етапах(як і в моєму 5-му будинку). Звідси і оптимізм. Просто не перший день на форумі і не перша інвестиція. І бачу, що позитиву скрізь досить мало, всім інвесторам щось не подобається в темпах будівництва. І всі затримують. І здають не зовсім те що на рендерах. Почитайте інші вітки.
Якщо хочете стабільності інвестуйте в надцяту чергу Новопечерських липок. Там стабільно, але і ціна відповідна. Або почекайте коли тут збудують 5 будинків, введуть їх в експлуатацію і інвестуйте в 6-й, і до того часу підзбирайте ще грошей.

А якщо ви вже інвестували - то ви ж оцінювали не тільки ризики, а й прогнозували суттєве здорожчення своєї квартири в майбутньому? Як це робив я.

Якщо Рибальський продовжать будувати в нинішніх темпах і з нинішньою якістю - оптимізм в мене тільки прибавлятиметься.
:bye:
16 дек 2018 16:13
У інвесторів Брістоля до недавного часу теж оптимізму було багато.Але чомусь в останні місяці він стрімко вивітрюється... :faceoff: На підрядчиків найлегше звалювати...А в самій САГИ проблем нема?
16 дек 2018 18:22
Цитата "tarrrras":

До липня були явні трабли з залученням нових інвесторів(звідси і заминки в будівництві).

вы уже не первый раз об этом говорите.
то есть деньги уже оплативших инвесторов закончились?
строить не на что и пошла заминка потому что денег не несут?
ну тогда это обычная финансовая пирамида и ничего хорошего из этого не выйдет
16 дек 2018 19:14
Про "піраміду" я тут також не перший раз читаю(мабуть минулого разу ви про це і писали). І я мабуть вам відповідав на це. Вже не пам'ятаю.
Ну як мінімум немало було побудовано на гроші інвесторів на той період. Не всі квартири були продані так точно, так як мені пропонували ще тоді квартири в цих будинках. Також існує відповідальність - а якби Верховний суд прийняв інше рішення? Продовжувати будівництво без можливості введення в експлуатацію в момент відтоку нових інвесторів? Без шансів на успіх? Що тоді робити?
Я ж не знаю - я просто здогадки свої озвучую.

Також якщо ви розбираєтесь в будівництві то розумієте, що на старті квартири продаються по нижчим цінам так як забудовник ще не відомий, з можливістю підняття ціни по мірі будівництва. Такою стратегією користуються майже всі нові гравці ринку. А суд їх трохи оглушив. І це не піраміда, а закони ринку, і закони українського ринку.

І якщо забудовник не кинув це все, вирішив всі питання і продовжує будівництво - то як мінімум він заслуговує на якусь повагу, або хочаб розуміння. Хоча і землі і компанії в українському будівництві оформлені невідомо на кого і простіше кинути все і не паритись. Коли ви інвестуєте - також маєте всі ризики оцінювати. Не просто ж скрізь перекупи різні на квартирі по 30% від вартості заробляють, скидуючи квартири перед введенням в експлуатацію по "переуступці". Гроші з повітря. А коли щось трапляється винний тільки забудовник? Купуйте готові.

Ось на Ютюб в публічну площину вийшов Артур Мхитарян(На рахунок Тарьян Тауерс, куди прийшли сбу з мінкультом "за своїми квартирами"). Це все питання які виникають під час інвестування. Ви про це не здогадувались?

Тут вирішили журналісти попіаритись на Порошенку, потім політики вирішили попіаритись. Так зацепило ЖК Рибальський. Але питання вирішено. Вже навіть Порошенко і близько немає на Рибальському(ну крім спорткомплексу). З того часу як ви останній раз говорили про піраміду - комлекс суттєво змінився. А ви й далі говоріть.
По Брістолю я не цікавився. В кожного будівництва свої документи, підрядники, долі в будівництвах і тд. Навіть в того ж гіганта Укрбуда по кожному об'єкту свої ситуації. І одні будинки здаються, а інші не можуть з котлована вилізти. А в 2014 говорили що це точно піраміда. А скільки будинків вже здано.
Я розумію що тут занадто великий шмат землі, його простіше добудувати, так як ріст ціни на майбутні будинки може бути колосальний. Тигипко на мецината не дуже схожий(300 лямів просто так не дають за землю),а починати будівництво на землях Кузні при проблемах під боком - то стріляти собі в ногу. Повірте хороша земля в Києві коштує більше ніж якісь там махінації(при тому що будівництво їде). Якщо ви не будуєте на клаптику в 0.1Га).
16 дек 2018 19:36
Я знову завівся)). Більше не буду. Вирішувати має кожен сам. Просто коли пишуть тут вкиди люди, які взагалі не слідкують за будівництвом(просто глянувши у вікно свого авто) - то так і проситься відповідь.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .4446. . .66
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее