Подать объявление

Жилой квартал Rybalsky | Рыбальский | SAGA, Perfect Group | ул. Набережно-Рыбальская 3,9

ЗастройщикSAGA Development, Perfect Group, Riverside Development
Сдача ЖК2019 - 2024 г.
Планировки
от 51 771 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
108из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 87.
7/8%
17/20%
26/30%
20/23%
17/20%
1. . .4345. . .66
04 дек 2018 12:29
Цитата "tarrrras":
Давно не писав.
Ну що можу сказати - на даний момент темпами задоволений.
Відносно свого 5-го будинку - довго копошились на підвальному поверсі, а коли поставили кран - справа пішла в темпі(вже б хотілось онлайн камеру повище побачити).

Якістю робіт також. Фасади продовжують вішати приємні. Внутрішній двір не просто рівна поверхня, а щось там заливають, видумують, зонують. Надіюсь і в 5-му будинку щось цікаве придумають. І маю надію в двір будуть виходити вікна тільки дошкільної частини закладу, тим самим по вечорам не буде втомлених поглядів школярів в двір і вікна моєї квартири)).

Ріст цін - приємна спрогнозована річ. Після здачі перших секцій надіюсь на подальший ріст)).
3 поверхи комерційних приміщень в 11-му будинку надихають (тобто попит на них є, і район не скотиться до звичайного спального з двома перукарнями в низу).
Продаж приватного підприємства Кузні Тигипку - думаю зніме напруження з району різних хайпохейтожерів. От на Святошині Азов чи хтось там ще - майже вже розібрали АТЕК, і всіх влаштовує, нікого не цікавить. Ще й під новий проект станцію метро встигнуть оновити). І метрва тиша. А тут стільки галасу навколо приватного підприємства.



Затик поки бачу в вентильованому клінкерному фасаді. Ох і намучаться вони з ним. А планується його використовувати і далі судячи з рендерів.
Це вам не повісити на профіль півметровий керамограніт чи hpl панелі з пустими проміжками між ними і піти далі, або мокрий фасад. Тут досить багато ручної роботи особливо в затирці швів. Надіюсь воно того варте, і ми отримаємо види з вікон на чудові різноманітні фасади.

До всіх вже відомих перевах - на днях глянув Влог Федоріва з власником Гудвайна. В будівлях ТетраПака пранується грандіозний по масштабу проект. Ну не на районі прям) але достатньо близько. За якісним вінішком на веліку з'їздити можна буде(далека, але приємна перспектива).

SAGA, продовжуйте в тому ж темпі.


Тарасе, дякуємо за детальний відгук!
04 дек 2018 12:37
Цитата "tarrrras":
Я порівнюю що було в серпні, і мої скептичні зауваження менеджеру відділу продажів про реальну дату здачі в експлуатацію перших квартир і те що зараз. Темпи мене повнісю влаштовують. Особливо враховуючи палітру матеріалів(і до кожного треба свій підхід для монтажу). Головне руку набити.

Введення будинку в експлуатацію не тотожне завершенності фасаду.
На луні бачив новину що перші будинки Славутич 1 введено в експлуатацію ще тиждні 2-3 тому. Вчора був поруч - вони ще не докрашені)).

Я оцінюю як інвестор 5-го будинку, після того як завершились всі ці спірні питання. А саме десь з серпня. До того були суттєві трабли. І всі про них знають. Тут ніхто не стібеться. Просто реально оцінюю зміни, які зараз важко не помітити.

Забавно такое читать. Ещё более забавляет ваша логика: я доволен темпами строительства 5го дома, меня всё устраивает. Конечно вас всё устраивает, что там успели сделать? Вас совсем не смущает что первые дома задержали на полтора года (и ещё не ясно, сколько выйдет полная цифра просрочки), вы пребываете в фантазиях, наивно думая, что ну ваш дом таки не задержат, уже и руку набили, и все вопросы порешали, и темпы радуют. Жаль сообщать вам, что эти фантазии разобьются об реальность. Я не знаю на сколько они задержат 5й дом, но думаю что там цифра год+ точно будет. Интересно будет послушать ваши мысли в этот период.
04 дек 2018 12:41
Цитата "tarrrras":

Введення будинку в експлуатацію не тотожне завершенності фасаду.
На луні бачив новину що перші будинки Славутич 1 введено в експлуатацію ще тиждні 2-3 тому. Вчора був поруч - вони ще не докрашені)).


Если бы дело было только в фасадах, там еще ~60% окон вставить нужно, т.е. можно сделать вывод, что отопление по дому не запущено, радиаторы скорее всего тоже мало где установлены. Работы реально много.

У SAGA интересные проекты и замечательные визуализации, но с имплементацией большие проблемы. Особенно забавно выглядят дома если обратить внимание, что фасадные работы в обоих домах выполнены только в половинах обращенных к бульвару :)
04 дек 2018 12:44
Це ваша думка. Я висловив свою. Не хочу втягуватись в черговий спір і повторюватись (як вийшло минулого разу).
Моя думка з того часу не змінилась, навідміну від будинків і ціни(а скептиків і в серпні було багато).
05 дек 2018 13:26
Актуальні новини з будівельного майданчика житлового району RYBALSKY.

Будинок 3
1 секція:

Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Покрівля: виконано укладку мембранного шару, загальний комплекс робіт виконано на 72%.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, триває нанесення фінішного шару оздоблень (55%), ведеться укладання плитки на підлогу (85%) в місцях загального користування.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 98%.
Встановлення квартирних дверей: роботи завершено.

2 секція:
Монтаж вікон (2-6 поверх): роботи завершено.
Монтаж вікон алюміній (7-9 поверх): роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверх): роботи виконано на 98%.
Фасадні роботи: облицювання з алюмінієвих композитних панелей і фіброцементної плити виконано на 98%. З 7 по 9 поверхи облицювання завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Встановлення квартирних дверей: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи завершено, триває нанесення фінішного шару оздоблень (80%), ведеться укладання плитки на підлогу (95%) в місцях загального користування.

3 секція:
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 95%.
Фасадні роботи: облицювання з алюмінієвих композитних панелей і монтаж HPL панелей виконано на 99%. З 7 по 9 поверхи облицювання завершено.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи.
Фасад дворовий: завершено монтаж утеплювача, триває шпаклювання (97%) та нанесення декоративного шару.
Покрівля: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж дверей: квартирні двері змонтовано.
Ліфти: завершено монтаж 2 ліфтів.

4 секція:
Фасадні роботи: облицювання з алюмінієвих композитних панелей і фіброцементної плити виконано на 97%. З 7 по 9 поверхи облицювання завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Ліфти: виконано монтаж 2-х ліфтів.
Монтаж вікон: на всіх поверхах роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: роботи завершено.
Внутрішнє опорядження: завершено штукатурні роботи, триває нанесення фінішного шару оздоблень (85%), ведеться укладання плитки на підлогу (93%) в місцях загального користування.
Внутрішні мережі: розпочато роботи по прокладанню зовнішніх мереж, виконано 37%.

5 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Покрівля: виконано укладку мембранного шару, загальний комплекс робіт виконано на 86%.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж вікон (2-6 поверхи): роботи виконано на 90%.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 95%.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 80%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (15%), ведеться укладання плитки на підлогу (45%) в місцях загального користування.
Внутрішні мережі: розпочато роботи по прокладанню зовнішніх мереж, виконано 24%.
Фасадні роботи: монтаж кронштейнів під систему АКП (алюмінієві композитні панелі) в об’ємі виконано на 19%.

6 секція:
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Покрівля: виконано укладку мембранного шару, загальний комплекс робіт виконано на 75%.
Стяжки: роботи завершено.
Монтаж дворових вікон (2-9 поверхи): роботи виконано на 80%.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 90%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, триває нанесення фінішного шару оздоблень (40%), ведеться укладання плитки на підлогу (70%) в місцях загального користування.

Паркінг:
Проводиться влаштування покрівельного шару паркінгу (кутоутворюючого нижнього шару). Основний комплекс робіт виконано на 15%.

Будинок 5
1 секція:

Вертикальні елементи: завершено роботи на 3-му поверсі, триває влаштування вертикальних елементів 4-го поверху (11 м³), армування виконано на 17%.

2 секція:
Вертикальні елементи: завершено роботи на 3-му поверсі, триває влаштування вертикальних елементів 4-го поверху (7 м³), армування виконано на 10%.

3 секція:
Вертикальні елементи: влаштування вертикальних елементів 3-го поверху (20 м³), армування виконано на 32%.

4 секція (Центр дитячого розвитку):
Фундамент: влаштування фундаменту (604 м³).

Паркінг:
Фундамент: влаштування фундаменту (87 м³).

Будинок 9
1 секція:

Фасадні роботи: завершено монтаж кронштейнів, каркасу й утеплювача з 2 по 6 поверхи, тривають роботи з влаштування клінкеру (80%). З 7 по 9 поверхи триває монтаж кронштейнів (98%). Розпочато роботи по влаштуванню фасадів на балконах і лоджіях (влаштування мокрих фасадів, виконано 18%).
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Монтаж вікон (2-6 поверхи): монтаж завершено.
Цегляна кладка: роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Ліфти: підготовка ліфтових шахт до монтажу 2-х ліфтів (95%).
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблення (45%), ведеться укладання плитки на підлогу (45%) в місцях загального користування.

2 секція:
Цегляна кладка: основний об’єм робіт завершено, триває закладка інженерних ніш.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Стяжки: виконано на 100%.
Покрівля: триває укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 40%.
Встановлення дверей квартирних: роботи виконано на 95%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, розпочато нанесення фінішного шару оздоблень (40%), розпочато укладання плитки на підлогу (40%) в місцях загального користування.

3 секція:
Цегляна кладка: основний об’єм робіт завершено, триває закладка інженерних ніш.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Внутрішні мережі (електропостачання): роботи завершено.
Стяжки: з 2 по 10 поверхи виконано на 100%.
Покрівля: завершено укладання утеплюючого шару та шару, який утворює ухил покрівлі, розпочато укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 28%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (15%), триває укладання плитки на підлогу (35%) в місцях загального користування.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 95%.

4 секція:
Цегляна кладка: проводяться роботи на 1 поверсі (52%), виконується кладка підвальних приміщень і приміщень інженерних систем (15%). На 9-10 поверхах триває кладка внутрішніх стін і перегородок (65%).
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Монтаж вікон (2-6 поверхи): роботи завершено.
Стяжки: роботи завершено.
Покрівля: завершено укладання утеплюючого шару та шару, який утворює ухил покрівлі, розпочато укладання мембрани, загальний комплекс робіт виконано на 29%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (15%), ведеться укладання плитки на підлогу (30%) в місцях загального користування.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 95%.

5 секція:
Фасадні роботи: завершено монтаж кронштейнів, каркасу й утеплювача з 2-го по 6-ий поверхи, ведуться оздоблювальні роботи з монтажу клінкерної плитки (90%). З 7 по 9 поверхи тривають роботи з монтажу кронштейнів (80%).
Монтаж дворових вікон: змонтовано.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Стяжки: завершено.
Покрівля: роботи завершено.
Монтаж квартирних дверей: виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (75%), ведеться укладання плитки на підлогу (70%) в місцях загального користування.

6 секція:
Монтаж дворових вікон: завершено.
Стяжки: виконано на 100%.
Внутрішні мережі (водовідвід та каналізація, опалення та вентиляція): роботи завершено.
Фасадні роботи: завершено роботи з облицюванню фасаду з 2 по 9 поверхи з алюмінієвих композитних панелей.
Монтаж квартирних дверей: роботи виконано на 100%.
Внутрішнє опорядження: штукатурні роботи виконано на 100%, нанесення фінішного шару оздоблень (75%), ведеться укладання плитки на підлогу (80%) в місцях загального користування.
Покрівля: роботи завершено.

Паркінг:
Триває влаштування покрівельного шару паркінгу (завершено влаштування кутоутворюючого нижнього бетонного шару і мембрани). Основний комплекс робіт виконано на 27%.

Прикріплюємо нові фото.
05 дек 2018 17:34
Цитата "tenge":
"SAGA Development писал(а):
Доброго дня! У 2-му кварталі 2018 року передбачено введення в експлуатацію секцій 1, 5, 6 в будинку №9, а також секцій 2, 3, 4 в будинку №3. Для секцій 2, 3, 4 в будинку №9 та 1, 5, 6 в будинку №3 термін введення в експлуатацію ― 4 квартал 2018 року.


Запомню дату, ровно через месяц я вам это сообщение сброшу, в качестве напоминания о несостоятельности проекта."

ОП писал это 29.05.2018 года Как видим сегодня 30.06.2018 исходя из вида снаружи до сдачи еще минимум 4-6 месяцев, до ключей минимум 1 год.


САГА, как дела с введением в эксплуатацию?
06 дек 2018 08:32
Цитата "tenge":


САГА, как дела с введением в эксплуатацию?


Вітаємо! По першим секціям документи в ДАБІ вже подані.
06 дек 2018 11:58
добрый день!
я инвестор 9 дома. решился в сложный период в стране инвестировать
етсь кто то с 9 дома ?
06 дек 2018 12:44
Цитата "SAGA Development":


Вітаємо! По першим секціям документи в ДАБІ вже подані.


Тоесть в этом квартале введения не будет. :faceoff: :faceoff: :faceoff:
07 дек 2018 10:14
Цитата "investor-9 house":
добрый день!
я инвестор 9 дома. решился в сложный период в стране инвестировать
етсь кто то с 9 дома ?

:smoke: Конечно есть. 9-й 4-я.
07 дек 2018 14:40
будем тогда контролировать со с своей стороны. так вроде по веб камере смотрю, стройка идет. только справку не дают о полной оплате. говорил неделю, уже третья идет а справки нету.
мне говорили весной ключи дадут. очень хочется вериться с учетом ситуации которая сейчас в стране и весна, выборы, будут не будут. а это проект людей приближённых скажем так к оппозиции )
нужно по возможности контролировать обязательства которые взял на себя застройщик, э вот форум комментарии работает, у меня есть опыт. форум читают все, инвесторы, застройщик, отдет продаж - и будущие инвесторы.будем проявлять активность, если будут проблемы по срокам или еще что то нужно обьязателно это освещать тут, это как инструмент давления на застройщика, отдела продаж - когда по факту они что то не успевают или еще какие то сюрпризы.
но пока, все ок и буем надеться что все будет хорошо
07 дек 2018 17:29
А когда будут доступны планировки 11 дома ?
07 дек 2018 21:48
У відділі продажів вже 3 тижні, як є планування
10 дек 2018 10:26
Цитата "fuksito":
А когда будут доступны планировки 11 дома ?


Вітаємо! Планування ви можете переглянути у відділі продажів за адресою: Подольський район, вул. Набережно-Рибальська, 3, 9. Наші менеджери з радістю нададуть відповіді на всі ваші запитання.
10 дек 2018 10:28
Цитата "SAGA Development":


Вітаємо! Планування ви можете переглянути у відділі продажів за адресою: Подольський район, вул. Набережно-Рибальська, 3, 9. Наші менеджери з радістю нададуть відповіді на всі ваші запитання.


Спасибо, а когда они будут доступны в интернете, все же удобней самому выбирать из большого кол-ва вариантов, а не из 1-3 которые менеджер выберет, да и ехать зачем тратить время если мы живем уже в 21 веке
10 дек 2018 22:40
11 дек 2018 09:19
Цитата "fuksito":


Спасибо, а когда они будут доступны в интернете, все же удобней самому выбирать из большого кол-ва вариантов, а не из 1-3 которые менеджер выберет, да и ехать зачем тратить время если мы живем уже в 21 веке


Наразі ми працюємо над цим. Зовсім скоро усі планування квартир нового будинку будуть доступними на сайті. А поки що ви можете дізнатися усі подробиці у нашому відділі продажів.
12 дек 2018 16:54
Цитата "SAGA Development":


Наразі ми працюємо над цим. Зовсім скоро усі планування квартир нового будинку будуть доступними на сайті. А поки що ви можете дізнатися усі подробиці у нашому відділі продажів.


Их задача заятнуть всех в ОП, снять побольше инфы, завести все в CRM и без Вашего разрешения использовать личную информацию. А для наполнения CRM они выспрашивают все: состав семьи, месторасположение работы, где сейчас проживаете, в какие школы ходят дети, телефоны, почту и т.д.
12 дек 2018 17:12
Звідки ви взяли цю страшилку? Як мін мій досвід та досвід мого гарного знайомого це не підтверджують.
13 дек 2018 11:33
Цитата "_Slava_":
Звідки ви взяли цю страшилку? Як мін мій досвід та досвід мого гарного знайомого це не підтверджують.


Я сидел в ОП, и видел когда звонит уже известный им клиент, на мониторе ПК выскакивает анкета человека с разного рода информацией, так что 100% - инфу о вас собирают. Менеджеры ЖК Нью-Йорк, тоже подтверждал, что информацию накапливают, для понимания, что именно вас интересует и что вам предложить в дальнейшем, если вы откажитесь от этого объекта.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .4345. . .66
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее