Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .255257. . .897
22 янв 2017 09:39
Цитата "kiev4you":
Тут уже писалось, що я ще займаюсь ЖК «Празький квартал-2» (до речі, я виграв апеляцію і скасував ухвалу суду першої інстанції про зупинення приписів ДАБІ про заборону будівництва, а забудовник з переляку взагалі забрав позов до ДАБІ, так що будівництво там знову абсолютно незаконне).

Але даний допис не про це, а про інше:
До мене звернувся потенційний інвестор ЖК «Празький квартал» з проханням порекомендувати йому надійного забудовника в Софіївській Борщагівці.
По перше я не дуже знаю тамтешніх забудовників, а по друге вважаю, що це було б некоректно, так як вийде, що я когось розхвалюю, тому я просто дав універсальні поради, які можуть бути корисними будь якому потенційному інвестору, при виборі забудовника і об’єкта інвестування.
Думаю, що ці поради стануть у пригоді і потенційним інвесторам цього об’єкта, тому я просто повторю, ті поради, які надав цьому чоловіку.

1) Будівництво багатоквартирного багатоповерхового будинку в принципі за реальними параметрами не може здійснюватись по 3 категорії, тому інвестуйте лише у ті забудови, які будуються за дозволами 4-5 категорії.
Декларативний принцип передбачає, що забудовник подає до органу Держархбудконтролю (ДАБІ) просто декларацію, без жодних додатків і ДАБІ просто її реєструє, перевіряючи лише чи заповнені всі графи і нізащо не відповідаючи, а тому, якщо їх «вмотивувати», то вони зареєструють все що завгодно.
А от при отриманні дозволу на будівництво по 4-5 категоріях до ДАБІ надається цілий пакет документів, які ДАБІ зобов’язані перевірити і тут уже чиновники ДАБІ несуть серйозну відповідальність за те, на що вони видали дозвіл. Тому в цьому випадку чиновники ДАБІ стараються хоч більш менш триматись у рамках.
До речі, це вже зрозуміли і законодавці і в новому законі, який прийняли на днях 17 січня, передбачили, що те, що йде зараз по 3 категорії — вже буде потребувати дозволу.
Все це більш не дозволить будувати всяким «хитро….»

2) Завжди пам’ятайте головний принцип — «жадність фраєра згубила», тому не піддавайтесь на психологічну обробку і тиск «убалтувачів» (менеджерів відділу продажів) — там працюють такі таланти, такі гіпнотизери, що Вольф Мессінг позаздрив би — «беріть зараз негайно, у нас є всі документи, тільки дуже бігом дивіться, але на руки не дамо, вірте нам і беріть неглядя — бо як тільки зараз не візьмете по снохшібатєльной ценє — то завтра буде значно дорожче».
НІКОЛИ не купляйтесь на це.

3) Перед тим як віддати свої кровні в руки невідомих дядь, попросіть надати вам копії всіх дозвільних і правовстановлюючих (на землю) документів і зразки договорів, які ви будете укладати із забудовником.
А потім з юристом не просто перевірте їх відповідність чинному законодавству, але й достовірність цих документів. Бо може виявитись, що вам покажуть якісь дозволи, які зовні начебто і правильні і дозволяють будувати, а потім виявиться, що їх не існує у природі, або ті що існують — зовсім інші (а вам всунули просто фальшивки).
Для цього не пожалійте трохи грошей (ризикуєте втратити значно більше) і через знайомих юристів отримайте В ОФІЦІЙНОМУ ПОРЯДКУ ці ж самі копії документів (дозволів тощо) — але вже від самих державних офіційних установ.
Частину їх ви можете офіційно отримати і самі, зробивши, згідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації" — інформаційні запити до органів влади (що я вам і рекомендую зробити).
Якщо ви самі не вмієте, то знайомий юрист чи нотаріус допоможе вам отримати інформаційні довідки із державного реєстру речових прав на нерухоме майна - про права власності і користування і що часто не менш важливо - та їх обтяження щодо земельної ділянки і нерухомості, яка там можливо вже зареєстрована. Тільки довідки беріть з реєстру речових прав на нерухоме майно і його обтяжень, а не з Земельного кадастру — бо в останньому інформація дуже обмежена.

4) І на кінець — уважно із юристом дослідіть пропоновані вам договори уже з забудовником.
Я б дуже не рекомендував укладати договір купівлі-продажу майнових прав, бо є негативна судова практика по цих договорах, в тому числі Верховного суду, а від так званих «попередніх договорів» — в будь якому випадку тікайте як чорт від ладану, бо для забудовника то договір з розряду — «кому я должен — всім прощаю».

І навіть все те, що я привів не дає вам 100% гарантії, по жодному забудовнику і жодному обьєкту, але хоча б суттєво підвищує ваші шанси.
З повагою О. Дядюк



Я недавно заинтересовался недвижимостью и прочитав конечно могу сказать что да все по делу написано. Да застройщики в основном держат инвесторов за яйца простите. Инвестор им несет деньги но с себя большую часть ответственности снимают( конечно лучше покупать через ФФС и так надежнее немного хотя и везде есть риски. В любом случае конкретно с Парклендом мы должны надеятся на их добросовестность.

Но вы тут упомянули Пражский Квартал... это же другая ветка. Вот вы говорите что боритесь против незаконного строительства. Я не против и только ЗА. Вот возьмем паркленд, 9й дом. Какие конкретно документы там не в порядке? что вы "нарыли" так сказать? да я знаю что предварительный договор купли продажи не имеет пункта про возврат денег в случае неподписания основного договора. Да есть нюансы с обслуживающим предприятием и обязан с ними заключить договор. Читал что в первых трех домах делалось разрешение на постройку 4х этажных домов а потом переделывалось под 7 этажей. Конкретно если взять 9й дом то вроде уже все впорядке и есть разрешение на постройку 10-этажного и получили сразу.

Вот допустим. Вы боритесь против застройки этой территории. Я потенциальный инвестор. Давайте убедите меня что в 9м доме покупать не стоит. Какие наибольшие риски вы можете отметить?
22 янв 2017 09:52
Дякую форумчанам за срач в який ви перетворили дану гілку, підіграючі Вовчику (кієф фор ю). Він же в нас за такі райони які на картинці, чи за термітники від топових київських забудовник. За те щоб будували ще більше панельок в "шевернадцьях" поверхів які перетворюють місто в гетто.
22 янв 2017 10:15
Цитата "anadtoka":



Я недавно заинтересовался недвижимостью и прочитав конечно могу сказать что да все по делу написано. Да застройщики в основном держат инвесторов за яйца простите. Инвестор им несет деньги но с себя большую часть ответственности снимают( конечно лучше покупать через ФФС и так надежнее немного хотя и везде есть риски. В любом случае конкретно с Парклендом мы должны надеятся на их добросовестность.

Но вы тут упомянули Пражский Квартал... это же другая ветка. Вот вы говорите что боритесь против незаконного строительства. Я не против и только ЗА. Вот возьмем паркленд, 9й дом. Какие конкретно документы там не в порядке? что вы "нарыли" так сказать? да я знаю что предварительный договор купли продажи не имеет пункта про возврат денег в случае неподписания основного договора. Да есть нюансы с обслуживающим предприятием и обязан с ними заключить договор. Читал что в первых трех домах делалось разрешение на постройку 4х этажных домов а потом переделывалось под 7 этажей. Конкретно если взять 9й дом то вроде уже все впорядке и есть разрешение на постройку 10-этажного и получили сразу.

Вот допустим. Вы боритесь против застройки этой территории. Я потенциальный инвестор. Давайте убедите меня что в 9м доме покупать не стоит. Какие наибольшие риски вы можете отметить?



Я Вас ні в чому не збираюсь переконувати - інвестувати чи не інвестувати - це ВИКЛЮЧНО ваша особиста справа.
Проте вважаю, що потенційний інвестор має право отримати повну і всебічну інформацію, а не лише однобоко з боку забудовника, от і все.
Я даю лише інформацію для роздумів, а чи інвестуватимете ви чи ні, то не моя справа.
Які порушення основні - цільове призначення цих земельних ділянок: згідно рішення Київради - ці землі надані для садибного будівництва, і саме на таке будівництво і не більше 4 поверхів видавались містобудівні умови та обмеження.
Слід зазначити, що САМ забудовник подав декларації на початок будівельних (які вище оприлюднювались) на 4 поверхи - а скільки збудував?
Тим не менше декларацію про готовність по 4 будинку він подав на 10 поверхів. ЯК??????? і за скільки йому її зареєстрували - зараз будемо розбиратись у Київраді і можливо (побачимо) її скасують. Бо це не відповідає ні цільовому призначенню, ні містобудівним умовам ні декларації про початок будівельних робіт, яку сам же забудовник подав. Дозволів на збільшення поверховості їм ніхто не надавав.
Що стосується 9 будинку декларація подана на будівництво 10 поверхів, проте це суперечить як цільовому призначенню землі так і виданим забудовнику містобудівним умовам та обмеженням.
І якщо по декларації про готовність по 4 будинку ми ще будемо дивитись - може й бог з нею, то декларація про початок будівельних робіт по 9 будинку буде однозначно скасована.
Ще раз - якщо це станеться - то моєї вини в цьому не буде - це стане наслідком виключно порушень з боку забудовника - і до нього всі претензії, а не до мене.

І в наш мутний час, по суті 90-х, в які повернулась країна,не можна ні на кого надіятись і нікому не вірити - НІКОМУ - лише документам і власному здоровому глузду та логічному аналізу отриманої інформації.

Але ще раз повторю - інвестувати чи не інвестувати - це ВИКЛЮЧНО ваша особиста справа
22 янв 2017 10:41
Цитата "kiev4you":



Я Вас ні в чому не збираюсь переконувати - інвестувати чи не інвестувати - це ВИКЛЮЧНО ваша особиста справа.
Проте вважаю, що потенційний інвестор має право отримати повну і всебічну інформацію, а не лише однобоко з боку забудовника, от і все.
Я даю лише інформацію для роздумів, а чи інвестуватимете ви чи ні, то не моя справа.
Які порушення основні - цільове призначення цих земельних ділянок: згідно рішення Київради - ці землі надані для садибного будівництва, і саме на таке будівництво і не більше 4 поверхів видавались містобудівні умови та обмеження.
Слід зазначити, що САМ забудовник подав декларації на початок будівельних (які вище оприлюднювались) на 4 поверхи - а скільки збудував?
Тим не менше декларацію про готовність по 4 будинку він подав на 10 поверхів. ЯК??????? і за скільки йому її зареєстрували - зараз будемо розбиратись у Київраді і можливо (побачимо) її скасують. Бо це не відповідає ні цільовому призначенню, ні містобудівним умовам ні декларації про початок будівельних робіт, яку сам же забудовник подав. Дозволів на збільшення поверховості їм ніхто не надавав.
Що стосується 9 будинку декларація подана на будівництво 10 поверхів, проте це суперечить як цільовому призначенню землі так і виданим забудовнику містобудівним умовам та обмеженням.
І якщо по декларації про готовність по 4 будинку ми ще будемо дивитись - може й бог з нею, то декларація про початок будівельних робіт по 9 будинку буде однозначно скасована.
Ще раз - якщо це станеться - то моєї вини в цьому не буде - це стане наслідком виключно порушень з боку забудовника - і до нього всі претензії, а не до мене.

І в наш мутний час, по суті 90-х, в які повернулась країна,не можна ні на кого надіятись і нікому не вірити - НІКОМУ - лише документам і власному здоровому глузду та логічному аналізу отриманої інформації.

Але ще раз повторю - інвестувати чи не інвестувати - це ВИКЛЮЧНО ваша особиста справа



Ну все я теперь согласен с другими форумчанами что вы льете воду и никакой конкретики. какая-то устарелая информация чтоб отпугнуть инвесторов. Теперь буду игнорить ваши сообщения. Я думал вы владеете текущей информацией. И кстати я вам оставлял почту на которую вы обещали отправить какую-то очень важную информацию по этой застройке но так ничего и не получил. потому скланяюсь к мнению многих других форумчан о том что вы занимаетесь троллингом
22 янв 2017 10:43
Цитата "Rakoon":
Дякую форумчанам за срач в який ви перетворили дану гілку, підіграючі Вовчику (кієф фор ю). Він же в нас за такі райони які на картинці, чи за термітники від топових київських забудовник. За те щоб будували ще більше панельок в "шевернадцьях" поверхів які перетворюють місто в гетто.


Вы меня конечно извините но срач тут был до меня))) 250 веток.. представляете сколько времени заняло их все пролистать? Пару сообщений в ответ Дидюку погоду не сделают потому не стоит так реагировать...
22 янв 2017 11:02
Цитата "anadtoka":



Ну все я теперь согласен с другими форумчанами что вы льете воду и никакой конкретики. какая-то устарелая информация чтоб отпугнуть инвесторов. Теперь буду игнорить ваши сообщения. Я думал вы владеете текущей информацией. И кстати я вам оставлял почту на которую вы обещали отправить какую-то очень важную информацию по этой застройке но так ничего и не получил. потому скланяюсь к мнению многих других форумчан о том что вы занимаетесь троллингом


Шановна - не треба мене провокувати, я вже не в тому віці щоб куплятись на такі примітивні прийоми.
Воду ллє забудовник, який ще жодної своєї обіцянки "зуб даю" не підтвердив жодним документом, а я лише оприлюднюю документи та аналізую чинне законодавство, щоб інвестори мали більше інформації всесторонньої, щоб САМИМ прийняти об'єктивне рішення.

До речі, якщо моя інформація застаріла, а у вас є більш свіжа - оприлюдніть відповідні документи - я буду лише за
22 янв 2017 11:14
Оскільки через спам Вовки, моє повідомлення було проігнороване, дублюю, можливо хтось відповість.

"Підскажіть будь ласка в скільки обходиться утримання 1 кім. квартири 36-40м2 - в зимовий і літній періоди.
Включаючи охорону, опалення, світло ітд. В середньому. Дякую"
22 янв 2017 11:17
Скажите, а тут инвесторы 6 или 8-го дома 3-к квартиры 105 метров?
22 янв 2017 11:24
Цитата "Rakoon":
Оскільки через спам Вовки, моє повідомлення було проігнороване, дублюю, можливо хтось відповість.

"Підскажіть будь ласка в скільки обходиться утримання 1 кім. квартири 36-40м2 - в зимовий і літній періоди.
Включаючи охорону, опалення, світло ітд. В середньому. Дякую"

у меня 64 квадрата, за декабрь вышло 2200 за всё, по лету пока не ясно, ещё нужно дожить))
22 янв 2017 11:26
Цитата "sirGHOST":

у меня 64 квадрата, за декабрь вышло 2200 за всё, по лету пока не ясно, ещё нужно дожить))


Что то очень много, это сколько у Вас людей живет? И наверное не сильно экономите?
22 янв 2017 11:27
Цитата "Sansans":
Что скажете по-поводу качества воды? Кто-нибудь проводил лабораторные испытания? Чтобы понимать - какую систему фильтров ставить на квартиру (для фильтрации технической воды).

Считаю этот вопрос намного актуальнее, чем вбросы Дядюков.
Так кто нибудь, что нибудь делал в этом направлении.
22 янв 2017 12:51
Цитата "Rakoon":
Оскільки через спам Вовки, моє повідомлення було проігнороване, дублюю, можливо хтось відповість.

"Підскажіть будь ласка в скільки обходиться утримання 1 кім. квартири 36-40м2 - в зимовий і літній періоди.
Включаючи охорону, опалення, світло ітд. В середньому. Дякую"


А вы тоже потенциальный инвестор? присматриваетесь еще?

Судя по всему мое сообщение по совместному юридическому анализу тоже потерялось... бо странно что так никто и не откликнулся.
22 янв 2017 12:55
Ні вже купив, чекаю... Просто цікаво скільки утримання, розглядав ще декілька об'єктів кмб але вирішив що їх термітники не для мене, да і дурять людей затримують по сдачі на 1-2 роки і просто відфутболюють (колега в них купив). За 1 кім квартиру 40 м2, 2 людей живуть, влітку платили 1000 Грн., взимку напевно космос.
22 янв 2017 13:08
Цитата "Serge82":
Скажите, а тут инвесторы 6 или 8-го дома 3-к квартиры 105 метров?

Привет! Я инвестор трешки в шестом доме. А Вы уже инвестировали или планируете?
22 янв 2017 13:35
Цитата "L_E_O":

Привет! Я инвестор трешки в шестом доме. А Вы уже инвестировали или планируете?

Уже инвестировал тоже в 6-й дом, хотел узнать, будете ли делать перепланировку? Мы хотим в комнате где 11,5 метров спальню делать, где с гардеробной детскую для двоих детей ну и зал оставить. Вместо первого большого санузла оставить туалет только и шкаф сделать, а скомнаты 11,5 метров сделать гордеробную в соседнию комнату, а там убрать гардероб и просто шкафы купе поставить. Вот хочу поинтересоваться, может кто то тоже думает делать перепланировку, может уже какие-то варианты есть
22 янв 2017 13:55
34квм, +/- 900 грн. за все, включаючи 130 за бест і 50 грн за футбол в hd на оллтв)
22 янв 2017 14:20
Цитата "Serge82":

Уже инвестировал тоже в 6-й дом, хотел узнать, будете ли делать перепланировку? Мы хотим в комнате где 11,5 метров спальню делать, где с гардеробной детскую для двоих детей ну и зал оставить. Вместо первого большого санузла оставить туалет только и шкаф сделать, а скомнаты 11,5 метров сделать гордеробную в соседнию комнату, а там убрать гардероб и просто шкафы купе поставить. Вот хочу поинтересоваться, может кто то тоже думает делать перепланировку, может уже какие-то варианты есть

Пока не думал над перепланировкой. Спальня с гардеробной уж очень соблазняет большим окном, практически на всю стену, а мне очень нравится естественное освещение, да и гардероб мне кажется вполне приличным. Санузлы тоже трогать не планирую, в том, что меньше хочу сделать душ без каких-либо дверок или шторок, просто стеклянную стенку поставить, если станет унитаз и раковина, то тоже поставлю, может даже без мебели, т.к. там где душ всегда влажно очень. В большом санузле хочу ванную, унитаз, раковину и стиралку; ванной очень редко пользуюсь, поэтому думаю,что там будет довольно сухо. Я принципиально искал квартиру с двумя санузлами, именно по этой причине не брал трешку в пятом доме. С залом пока думаю оставлять балкон или совместить с комнатой т.к. там даже подоконника нет, все сплошным стеклопакетом, а если еще все окна придется менять (на форуме неоднократно жаловались на окна), то вообще мало смысла балкон оставлять, его все равно надо нормально остеклять.
Вы если планируете с комнаты 11,5 м. спальню делать плюс гардероб в соседнюю комнату, то надо учитывать, что между комнатами есть несущие колонны и до окна там сантиметров семдесят, что не очень много, а с другой стороны вход в эту комнату, который возможно надо будет переносить, а это тянет за собой переделку гардероба и зала.
Смотрите, как Вам будет удобней, в любом случае отлично, что есть с кем обсудить подобные вопросы, а этот форум отличное место.
P.S. А какой у Вас подъезд и этаж?
22 янв 2017 18:43
Цитата "L_E_O":

Пока не думал над перепланировкой. Спальня с гардеробной уж очень соблазняет большим окном
P.S. А какой у Вас подъезд и этаж?

8 этаж, 1-й подъезд. Та мне тоже спальня с гардеробом нравится, но 2-е детей, их в маленькую не поселить, а зал тоже хочется, чтоб была комната, где всем вместе ТВ посмотреть и тд. Кухня хоть и большая, но не то. А что вы будете делать в маленькой комнате, кабинет?
22 янв 2017 20:10
Цитата "Serge82":
8 этаж, 1-й подъезд. Та мне тоже спальня с гардеробом нравится, но 2-е детей, их в маленькую не поселить, а зал тоже хочется, чтоб была комната, где всем вместе ТВ посмотреть и тд. Кухня хоть и большая, но не то. А что вы будете делать в маленькой комнате, кабинет?

Кабинет точно не буду делать, мне он попросту не надо ибо работать нужно на работе. Может детская будет в маленькой комнате, но детей пока нет, поэтому вопрос еще не актуален. Возможно Вам стоит рассмотреть большую комнату для детей, а для дивана место в уголке найдется для совместного просмотра ТВ.
22 янв 2017 20:26
Цитата "Rakoon":
Ні вже купив, чекаю... Просто цікаво скільки утримання, розглядав ще декілька об'єктів кмб але вирішив що їх термітники не для мене, да і дурять людей затримують по сдачі на 1-2 роки і просто відфутболюють (колега в них купив). За 1 кім квартиру 40 м2, 2 людей живуть, влітку платили 1000 Грн., взимку напевно космос.


Да с государственными компаниями тоже решил не связываться ибо задержки по два года(

Насчет коммуналки то вот из всей ветки я выделил пару моментов которые лучше учитывать при ремонте.

1) Все-таки угловые квартиры вроде платят больше за отопление. Оно и логично но интересно как будет когда весь дом будет жилой
2) В любом случае нужно утеплять стены дополнительно изнутри. Это ваши деньги потом сэкономленные на отоплении. Я еще не занимался этим вопросом но думаю варианты етсь которые не отнимут много ценного места в квартире) Может обои какие пробковые или еще чтото в этом духе
3) Нужно шумоизоляцию делать как потолка так и пола.

Ну и возможно брать варианты в которых окна на юг выходят. Так быстрее будет нагреваться квартира, но возможны неудобства летом.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .255257. . .897
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее