Подать объявление

ЖК ParkLand | Паркленд | ZIM Group | ул. Практичная, 1

ЗастройщикZIM Group
Сдача ЖК2015 - 2021 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
81из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 360.
31/9%
27/8%
56/16%
153/43%
93/26%
1. . .254256. . .897
21 янв 2017 09:50
Цитата "Jackfan":


Дядюк не юрист, просто тролль. :faceoff:

У меня юристы домика проверяли документы, на первую очередь немного исправили договор и все)



А можна взнати імена маститих юристів, які поставивши на кон свій авторитет та ім'я як фахівця, підтвердили б, що вони хоча б бачили ваші документи і чи вони дійсно визнають їх належними.
Адже Дядюк діє відкрито і є реальною людиною, що відповідає за свої слова - а от чи існують ті міфічні юристи, які начебто підтвердили "класність" ваших документів - то один бог знає.
Але в чому я впевнений, що жоден юрист не порадить будь кому інвестувати за "попередніми договорами", які (як я вже давав ссилки вище) Верховний суд України визнав нікчемними і такими, що не породжують у забудовника обов'язку передати квартиру інвестору у власність.
Я думаю інвесторам було б цікаво почути імена і прізвища ти "відомих" юристів та їх обґрунтування щодо ваших документів.
21 янв 2017 10:21
Суть тролінга заставити людей звернути увагу на свої повідомлення і затягувати в дискусії, народ не ведіться.
Ігнорувати це краще рішення. Йдете в будь яку Юр. Контору яка займається нерухомістю, платите 1500-3000 Грн, отримуєте інфу яка вас цікавить. А далі вирішуєте ризикувати чи ні, тому як будь яка інвестиція це ризик, навіть у самих надійних і порядних.
21 янв 2017 10:44

розумію що нічого зверхсерйозного, та все ж неприємно було знайти компанію з якою ми підписували поперердній договір в реєстрі судових рішень((( //www.reyestr.court.gov.ua/Review/627827 39

21 янв 2017 10:44
Цитата "Rakoon":
Суть тролінга заставити людей звернути увагу на свої повідомлення і затягувати в дискусії, народ не ведіться.
Ігнорувати це краще рішення. Йдете в будь яку Юр. Контору яка займається нерухомістю, платите 1500-3000 Грн, отримуєте інфу яка вас цікавить. А далі вирішуєте ризикувати чи ні, тому як будь яка інвестиція це ризик, навіть у самих надійних і порядних.



Шановний опоненте, мова ж ішла не про будь яку контору.
Шановний пан Jackfan написав, що його юристи ВЖЕ перевірили документи і в цілому дали позитивну оцінку.
То я думаю і нам і інвесторам було б цікаво знати - чи дійсно реально існують ці юристи, які порадили шановному пану Jackfan віддати свої тяжко зароблені гроші - "за попереднім договором", чи це шановний пан Jackfan просто пожартував.
Але порада Ваша цілком слушна.
Тому і я підтримую Вас і рекомендую всім потенційним інвесторам перед тим, як укладати будь який договір на забудову (і не лише цю - а будь яку і іншу) взяти у забудовника всі копії наявних документів і не пожаліти трошки грошей та звернутись дійсно до серйозних юристів, щоб вони спочатку уважно дослідили всі надані вами документи.
Звертаю увагу - незалежних юристів, а не юристів рекомендованих забудовником.
І це ще раз - це універсальне правило, якому варто слідувати при будь яких інвестиціях у будь які забудови.
І завше пам'ятати класика - "А не попався б ти поп на дєшєвінкє"
21 янв 2017 10:46
Цитата "oksana.daniluk":
розумію що нічого зверхсерйозного, та все ж неприємно було знайти компанію з якою ми підписували поперердній договір в реєстрі судових рішень((( //www.reyestr.court.gov.ua/Review/627827 39




А от це вже дійсно дуже серйозно
21 янв 2017 10:54
Дуже і дуже і дуже серйозно)))))) суть не зрозуміли, але зразу головне відписати. А інвестори паркленду молодці, знатно кормите тролів, поки не бачу сенсу товкти воду в ступі.
21 янв 2017 11:25
Цитата "sirGHOST":

только адекватного юриста наймите, не дядюка


Да взял на заметку.
21 янв 2017 11:26
Цитата "Jackfan":


Дядюк не юрист, просто тролль. :faceoff:

У меня юристы домика проверяли документы, на первую очередь немного исправили договор и все)


Спасибо за совет!
21 янв 2017 12:34
Всі розуміють, що у новобудовах поселяються переважно молоді сім'ї з дітьми.
Це тим паче важливо, що в даному мікрорайоні взагалі будь яких інших дитячих садків немає взагалі.
Тут уже піднімалось питання щодо обіцянок забудовника збудувати дитячий садок і заявлялось, що таке будівництво розпочнеться весною (на місці стоянки)

Проте є певні питання щодо цих обіцянок - Ч. 2, ст. 29 Закону України про регулювання містобудівної діяльності визначено, що, якщо фізична чи юридична особа має намір щось будувати - то вона повинна спочатку одержати містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва"
Тобто - містобудівні умови та обмеження є основа для майбутнього проектування будівництва.

За інформаційним запитом ми отримали з Департаменту містобудування та архітектури КМДА всі містобудівні умови та обмежень на забудову територій даного комплексу (вони нами оприлюднювались на даному форумі).
Жодних містобудівних умов та обмежень на будівництво дитсадка нікому не видавалось.
Більш того, ніхто навіть не звертався з клопотанням про отримання таких містобудівних умов та обмежень.
З врахуванням вищевказаної ст. 29 Закону Про регулювання містобудівної діяльності" вказане означає, що поки що ніхто навіть проектувати ніякого дитсадка не збирається
21 янв 2017 12:41
Какое ваше дело, будут садики или нет, вы в этом комплексе живёте,купили квартиру? Еще раз вам говорю флудите на форумах где живёте или собераетесь жить!
21 янв 2017 12:53
Цитата "Serge82":
Какое ваше дело, будут садики или нет, вы в этом комплексе живёте,купили квартиру? Еще раз вам говорю флудите на форумах где живёте или собераетесь жить!




Шановний - скажіть будь ласка - а звідки Ви взяли, що маєте право обмежувати інших інвесторів у можливості отримувати інформацію з різних джерел?
Іншим реальним чи потенційним інвесторам наша інформація та документи можуть виявитись цікавими.
Вам не подобається? Ми поважаємо Вашу точку зору і Ви можете не читати.
21 янв 2017 16:25
Цитата "oksana.daniluk":
розумію що нічого зверхсерйозного, та все ж неприємно було знайти компанію з якою ми підписували поперердній договір в реєстрі судових рішень((( //www.reyestr.court.gov.ua/Review/627827 39

объективно здесь ничего серьезного, попросту собирают документы для доказательной базы, а найдется что-то или нет - вероятнее нет, так как речь идет о фиктивном предпринимательстве, к которому наших подписантов сложно отнести учитывая наличие реальной предпринимательской деятельности. По газовым делам вообще запрашивают аналогичное абсолютно со всех предприятий, с которыми были взаиморасчеты (а их сотни), это нормальная практика. Если прошвырнетесь в реестре по номеру уголовного производства - то увидите что у всех предприятий, озвученных в ухвале, такое запросили. Мне такая фигня по работе раз в пол года приходит, посмотрят и отстанут. И это на временный доступ (глазками посмотреть), даже не выемка
21 янв 2017 17:02
Цитата "anadtoka":



То есть все-таки земля в аренде от города Киева верно я понял? Это я про 9й дом



Нет, мы не строим на выделяемых участках земли!
Все участки на которых мы строим - выкуплены нами!!!
21 янв 2017 17:05
Сьогодні проїзджав біля комплексу, на фоні перших будинків паркленду, Нова Англія виглядає кремезно)) і ще має бути декілька поверхів. Такий разючий контраст...
21 янв 2017 17:12
дядюк не может быть честным человеком! Честному человеку не надо никому, ничего доказывать, ну предупредил и хватит, надо своими делами заниматься. дядюк разводит …рач на каждой странице, отрабатывая чьи-то грязные денюшки, чтоб они вам боком вышли! Если вы честный пойдите за аркаду и патриотику выступайте, там все честно гос контракты, молодежное строительство с документами все хорошо, но цены за тепло выше высоты дома и строительство такое же стремительное. А как юрист объясните, как без містобудівних документов три дома получили документы и вполне нормально живут? Ну а если совсем богатый опыт начинайте строить сами, а мы посмотрим.
21 янв 2017 17:41
Добрый вечер,за сад я лично поднимала вопрос, если сказали что ему быть - нет повода не верить. Тем более сейчас такие комплексы (на сколько я знаю), обязывают открывать сад. Мы уже нашли временный, не далеко от Паркленда, частный по приемлемой цене (если кому надо пишите почту, дам данные). Были с мужем на стройке, смотрели парковку, хотим выкупать парко место нам понравилось как будет, даже лифт предусмотрен. :super: По поводу Дядюка, просто писать уже противно. Лезет ко всем без мыла.Если нужен кому то юрист , он последний наверно к кому обратятся , как назойливая муха над вареньем, еще и люди ведутся на этот бред, общайтесь с ним лично если кому интересно, зачем форум загаживать флудом? Свежий человек если захочет найти инфу поседеет от перечитывания бреда всего. Стройка движется, мы пока всем довольны.
21 янв 2017 17:56
Цитата "Руляна":
Добрый вечер,за сад я лично поднимала вопрос, если сказали что ему быть - нет повода не верить.



Пані (пан) власниця акаунта "Руляна" - в наш час вірити мрожна лише ДОКУМЕНТАМ - і більш нічому і більш нікому.
В наш час будь яким пустим обіцянкам, не підкріпленим документам, не можна вірити апріорі.
Скажіть будь ласка - ви якісь документи, які підтверджували б що там буде дитсад - бачили?
Я маю на увазі документи - а не малюнки чи щесь щось поетичне
21 янв 2017 20:21
Цитата "kiev4you":



Пані (пан) власниця акаунта "Руляна" - в наш час вірити мрожна лише ДОКУМЕНТАМ - і більш нічому і більш нікому.
В наш час будь яким пустим обіцянкам, не підкріпленим документам, не можна вірити апріорі.
Скажіть будь ласка - ви якісь документи, які підтверджували б що там буде дитсад - бачили?
Я маю на увазі документи - а не малюнки чи щесь щось поетичне

Да я видела лично проект сада, под него выделено место за 4 домом, на данный момент все что обещалось и говорилось представителями компании ЗИМ выполняется, поэтому не доверять им причины не вижу.Вам отвечать не великое удовольствие, так как вы не инвестор, не заинтересованный в дальнейшем продолжении и благополучном завершении строительства.Если вас интересуют документы, проекты, разрешения... идите как и все в ОП, там вам все расскажут и покажут,а не цепляйтесь тут к словам и панично настроенным инвесторам.Отношения к вам у всех крайне негативное, доверия вы не вызываете , поэтому диалог считаю не имеющим смысла.
П,С.Переключите свой избыток свободного времени на вырубки парков, засыпания озер или строек над станциями метро и не портите воздух в нашем ЖК.
22 янв 2017 09:05
Тут уже писалось, що я ще займаюсь ЖК «Празький квартал-2» (до речі, я виграв апеляцію і скасував ухвалу суду першої інстанції про зупинення приписів ДАБІ про заборону будівництва, а забудовник з переляку взагалі забрав позов до ДАБІ, так що будівництво там знову абсолютно незаконне).

Але даний допис не про це, а про інше:
До мене звернувся потенційний інвестор ЖК «Празький квартал» з проханням порекомендувати йому надійного забудовника в Софіївській Борщагівці.
По перше я не дуже знаю тамтешніх забудовників, а по друге вважаю, що це було б некоректно, так як вийде, що я когось розхвалюю, тому я просто дав універсальні поради, які можуть бути корисними будь якому потенційному інвестору, при виборі забудовника і об’єкта інвестування.
Думаю, що ці поради стануть у пригоді і потенційним інвесторам цього об’єкта, тому я просто повторю, ті поради, які надав цьому чоловіку.

1) Будівництво багатоквартирного багатоповерхового будинку в принципі за реальними параметрами не може здійснюватись по 3 категорії, тому інвестуйте лише у ті забудови, які будуються за дозволами 4-5 категорії.
Декларативний принцип передбачає, що забудовник подає до органу Держархбудконтролю (ДАБІ) просто декларацію, без жодних додатків і ДАБІ просто її реєструє, перевіряючи лише чи заповнені всі графи і нізащо не відповідаючи, а тому, якщо їх «вмотивувати», то вони зареєструють все що завгодно.
А от при отриманні дозволу на будівництво по 4-5 категоріях до ДАБІ надається цілий пакет документів, які ДАБІ зобов’язані перевірити і тут уже чиновники ДАБІ несуть серйозну відповідальність за те, на що вони видали дозвіл. Тому в цьому випадку чиновники ДАБІ стараються хоч більш менш триматись у рамках.
До речі, це вже зрозуміли і законодавці і в новому законі, який прийняли на днях 17 січня, передбачили, що те, що йде зараз по 3 категорії — вже буде потребувати дозволу.
Все це більш не дозволить будувати всяким «хитро….»

2) Завжди пам’ятайте головний принцип — «жадність фраєра згубила», тому не піддавайтесь на психологічну обробку і тиск «убалтувачів» (менеджерів відділу продажів) — там працюють такі таланти, такі гіпнотизери, що Вольф Мессінг позаздрив би — «беріть зараз негайно, у нас є всі документи, тільки дуже бігом дивіться, але на руки не дамо, вірте нам і беріть неглядя — бо як тільки зараз не візьмете по снохшібатєльной ценє — то завтра буде значно дорожче».
НІКОЛИ не купляйтесь на це.

3) Перед тим як віддати свої кровні в руки невідомих дядь, попросіть надати вам копії всіх дозвільних і правовстановлюючих (на землю) документів і зразки договорів, які ви будете укладати із забудовником.
А потім з юристом не просто перевірте їх відповідність чинному законодавству, але й достовірність цих документів. Бо може виявитись, що вам покажуть якісь дозволи, які зовні начебто і правильні і дозволяють будувати, а потім виявиться, що їх не існує у природі, або ті що існують — зовсім інші (а вам всунули просто фальшивки).
Для цього не пожалійте трохи грошей (ризикуєте втратити значно більше) і через знайомих юристів отримайте В ОФІЦІЙНОМУ ПОРЯДКУ ці ж самі копії документів (дозволів тощо) — але вже від самих державних офіційних установ.
Частину їх ви можете офіційно отримати і самі, зробивши, згідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації" — інформаційні запити до органів влади (що я вам і рекомендую зробити).
Якщо ви самі не вмієте, то знайомий юрист чи нотаріус допоможе вам отримати інформаційні довідки із державного реєстру речових прав на нерухоме майна - про права власності і користування і що часто не менш важливо - та їх обтяження щодо земельної ділянки і нерухомості, яка там можливо вже зареєстрована. Тільки довідки беріть з реєстру речових прав на нерухоме майно і його обтяжень, а не з Земельного кадастру — бо в останньому інформація дуже обмежена.

4) І на кінець — уважно із юристом дослідіть пропоновані вам договори уже з забудовником.
Я б дуже не рекомендував укладати договір купівлі-продажу майнових прав, бо є негативна судова практика по цих договорах, в тому числі Верховного суду, а від так званих «попередніх договорів» — в будь якому випадку тікайте як чорт від ладану, бо для забудовника то договір з розряду — «кому я должен — всім прощаю».

І навіть все те, що я привів не дає вам 100% гарантії, по жодному забудовнику і жодному обьєкту, але хоча б суттєво підвищує ваші шанси.
З повагою О. Дядюк
22 янв 2017 09:22
Уважаемые инвесторы. Я весной приступаю к ремонту квартиры.Для меня актуален след.вопрос. Кто нибудь делал хим.анализ воды?
Мне это необходимо для выбора системы очистки и смягчения воды.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .254256. . .897
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее