Подать объявление

ЖК "Банковский", Борисполь, ул. Банковская, 32

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
2/6%
4/13%
7/22%
10/31%
9/28%
1. . .353738
13 июль 2017 16:10
:drink:
Це що, газовики усе це повигадували вчора????
Скажіть будь-ласка, яка у вас квартира, якщо ви не проти зайду при нагоді до вас у гості на хвильку щоб пересвідчитись що дійсно вам вже дали газ.
Ми із Левади і Скайсіті вибрали брати у Банківському. Все ж монолітний будинок, а цегляні років через 5 вже будуть зовсім не актуальні. І тут дізнаюся про усе це :(
Вас ця ситуація з по-секційним будівництвом Банківського з 3м класом взагалі не бентежить???
Напевно краще все ж буде брати у Леваді хоч на справді і є "нью-хрущівка" поліпшеного типу. <:([/quote]

Ця Света 11 зареєструвалася на праздник Петра і Павла під оковитою,щоб полити бруд на наш жк.
Ще раз кажу- в мене горілки нема,тому номер своєі квартири не скажу.Ідіть в магазин.А квартиру беріть в скай сіті,може через сто років добудують.
14 июль 2017 07:33
Цитата "jozefina":
по газу сегодня была в газконторе, договор можно заключать, сегодня не получилось, потому что не было с собой в наличии всех документов. я попросила в абоноотделе посмотреть, что с нашим домом, есть ли проблемы. Сказали все нормально, более того, посмотрели в базе мою квартиру, сказали у Вас все порядке,счетчики то пломбировали уже, замечаний к моей квартире нет, доносите документы, заключайте договор. Поеду теперь уже на следующей неделе с полным пакетом, подпишу договор, тогда уже отпишусь еще раз.


:hi: Підскажіть будь-ласка список документів, що потрібні? і в які дні до них можна йти??? Буду вдячна!!! :yes: :yes:
21 июль 2017 10:22
За сколько реально возможно продать однушку с документами здесь, у кого есть информация?
21 июль 2017 12:01
Цитата "Natka Sasha":


:hi: Підскажіть будь-ласка список документів, що потрібні? і в які дні до них можна йти??? Буду вдячна!!! :yes: :yes:

всем привет, прошла три круга ада, только для того, чтоб подать документы на пуск, бюрократия страшная.
Что нужно:
-много терпения и времени;
-оригиналы: паспорт, код, вытяг с реестра о праве собственности, если кто то уже купил по купле-продаже, то договор купли продажи), тех паспорт на квартиру;
-с вышеперечисленных документов нужно снять копии, побольше, минимум в 2-х экземплярах, лучше сделать с запасом;
- акт проверки вентиляционных каналов(забрать у Татьяны Владимировны);
- у меня запросили паспорт на газовую плиту;
- 209,00 грн. для оплаты подключения
Идем в контору:
- на первом этаже абон-отдел там берут один пакет копий и заключают договор, работает каждый день;
-на втором этаже кабинет № 15(работает среда с 09-17, пятница с 09-12)здесь смотрят ваши документы, выписывают что-то и дальше отправляют в;
- в 21 кабинет, тоже на втором этаже. (работает вторник с 13-16, среда с 09-12, пятница с 09-12).

Теперь по звонку буду ждать, когда придет бригада для подключения. Сделали на том, что дверь должна стоять обязательно.
Всем удачи :)
21 июль 2017 12:02
Цитата "jozefina":

всем привет, прошла три круга ада, только для того, чтоб подать документы на пуск, бюрократия страшная.
Что нужно:
-много терпения и времени;
-оригиналы: паспорт, код, вытяг с реестра о праве собственности, если кто то уже купил по купле-продаже, то договор купли продажи), тех паспорт на квартиру;
-с вышеперечисленных документов нужно снять копии, побольше, минимум в 2-х экземплярах, лучше сделать с запасом;
- акт проверки вентиляционных каналов(забрать у Татьяны Владимировны);
- у меня запросили паспорт на газовую плиту;
- 209,00 грн. для оплаты подключения
Идем в контору:
- на первом этаже абон-отдел там берут один пакет копий и заключают договор, работает каждый день;
-на втором этаже кабинет № 15(работает среда с 09-17, пятница с 09-12)здесь смотрят ваши документы, выписывают что-то и дальше отправляют в;
- в 21 кабинет, тоже на втором этаже. (работает вторник с 13-16, среда с 09-12, пятница с 09-12).

Теперь по звонку буду ждать, когда придет бригада для подключения. Сделали на том, что дверь должна стоять обязательно.
Всем удачи :)

Сделали акцент на том, что дверь должна стоять обязательно в кухне))
21 июль 2017 12:56
Цитата "QIWIT":


Ця Света 11 зареєструвалася на праздник Петра і Павла під оковитою,щоб полити бруд на наш жк.
Ще раз кажу- в мене горілки нема,тому номер своєі квартири не скажу.Ідіть в магазин.А квартиру беріть в скай сіті,може через сто років добудують.[/quote]

Якийсь дитячий садочок.
До чого тут Петра і Павла та ще про горілку весь час пишете???
Я заєреструвалась, щоб написати з чим стикнулась особисто.
Звісно дуже добре, якщо вам вже підключили газ і ви вже можете гріти воду та готувати на плиті їжу. :)
А що не так із Скай сіті? Звісно його ліплять зі всього, що познаходили поруч, потім зашиють його та примарафетять фасад. Дуже погано, що це силікат.
Але от про 100 років не треба – будують його дуже швидко, вже всього декілька поверхів залишилось!!!
21 июль 2017 13:02
Цитата "NIK-3":

Света, у меня у друзей квартира в этом доме и им газ подключили в прошлом месяце. И откуда у Вас информация что продано меньше 80% квартир? Мы к застройщику когда обращались у него вообще однушек в продаже не было???

Я лише переказала, що чула. Коли були в газконторі, то там нібито людина що знає кудись відійшла, таке, і з нами спілкувався якийсь парубок, весь загорілий такий. Я так гадаю, що цей хлопчина схоже був після відпустки, бо його всі радісно вітали, хто проходив поряд. І або він був не в курсі, що вже когось підключають або за за щось не любить Банківський, той і понарасказував нам. :yes:
21 июль 2017 13:04
Цитата "jozefina":
9-ть этажей дома соответствует 3-й категории сложности:
//domik.ua/novosti/kak-opredelit-kategor iyu-slozhnosti-novostrojki-n236692.html
Я думаю, что если бы категория сложности не была бы в порядке, дом не ввели бы в эксплуатацию.Застройщик перед вводом в эксплуатацию доплачивает штраф и меняет категорию, если она не соответствует. Я сталкивалась, при поиске квартиры, на одном из обьектов в Броварах в "лесовом квартале" стояла 3-я категория, но там 25 этажей, я в отделе продаж прямо сказала, что у Вас несоответствие, на что мне ответили, будем менять в процессе категорию. Здесь при покупке 3-я категория у меня не вызвала вопросов.


Так у тому й спарва, що там писали про обидва випадки проблем саме у будинків, які вже були введені у експлуатацію і начебто спочатку усе було гаразд.
21 июль 2017 13:05
Цитата "jozefina":

всем привет, прошла три круга ада, только для того, чтоб подать документы на пуск, бюрократия страшная.
Что нужно:
-много терпения и времени;
-оригиналы: паспорт, код, вытяг с реестра о праве собственности, если кто то уже купил по купле-продаже, то договор купли продажи), тех паспорт на квартиру;
-с вышеперечисленных документов нужно снять копии, побольше, минимум в 2-х экземплярах, лучше сделать с запасом;
- акт проверки вентиляционных каналов(забрать у Татьяны Владимировны);
- у меня запросили паспорт на газовую плиту;
- 209,00 грн. для оплаты подключения
Идем в контору:
- на первом этаже абон-отдел там берут один пакет копий и заключают договор, работает каждый день;
-на втором этаже кабинет № 15(работает среда с 09-17, пятница с 09-12)здесь смотрят ваши документы, выписывают что-то и дальше отправляют в;
- в 21 кабинет, тоже на втором этаже. (работает вторник с 13-16, среда с 09-12, пятница с 09-12).

Теперь по звонку буду ждать, когда придет бригада для подключения. Сделали на том, что дверь должна стоять обязательно.
Всем удачи :)


:hi: Чудово. Тепер вас підключать. Вітаю.
21 июль 2017 13:11
Цитата "Natka Sasha":

Напишіть, що Вам відповів Ваш знайомий юрист....Дякую.


Попередньо сказав, що дійсно документи виглядають не залізобетонно.
Але сказав, що теоретично у нас в країні може бути що завгодно, навіть з більш-менш нормальними документами. У будь-якому разі, щоб себе знебезпечити на майбутнє краще зараз отримати собі особисто папірець від ДАБІ, що з будинком усе законно. Наприклад, якось взяти копію свідоцтва на другу секцію, завірену саме у ДАБІ, а не у забудовника. Або краще, як власник квартири, направити запит у ДАБІ з проханням провести перевірку законності зведення другої секції Банківьского та відповідності класам наслідків. Каже, що звісно на запит людини якусь нову перевірку вони не будуть робити, а скоріш за все напишуть відповідь, що вони видали свідоцтво і усе там законно. Ось з таким папірцем у майбутньому мешканець зможе відстоювати свої права, якщо щось там раптово будуть відміняти або анулювати по другій секції. Мовляв, мешканець особисто звертався первірили і ось йому відповіли, що там усе законно. А якщо так зробить багато мешканців, то можна себе почувати у повній безпеці.

Сказав, що через 2-3 тижні вивчить питання ретельніше, бо зараз поїхав на курорт.
Як буде нова інформація – то напишу.
22 июль 2017 06:40
Дякую!
22 июль 2017 06:41
І ми чекаємо на дзвінок!
24 июль 2017 11:28
Доброго дня, сусіди! Куплю або візьму в оренду газову плиту та двері в кухню для підключення газу :winky:
24 июль 2017 11:38
Тільки підключать (повинні на цьому тижні) можу дати))))
24 июль 2017 11:39
Цитата "Tamilaa":
Доброго дня, сусіди! Куплю або візьму в оренду газову плиту та двері в кухню для підключення газу :winky:

Тільки підключать (повинні на цьому тижні) можу дати))))
25 июль 2017 08:15
Цитата "vollys":

Тільки підключать (повинні на цьому тижні) можу дати))))

Комусь підключили????
В нас сьогодні були сказали пустять коли ремонт буде зроблений, щоб газові труби над столешніцою були, щоб видно було. ще ми поставили трубу на витяжку, сказали витяжки не можна.... щоб стояла просто решітка в вентиляцію.....я просто слів не маю, що за бред............
25 июль 2017 08:28
Цитата "Natka Sasha":

Комусь підключили????
В нас сьогодні були сказали пустять коли ремонт буде зроблений, щоб газові труби над столешніцою були, щоб видно було. ще ми поставили трубу на витяжку, сказали витяжки не можна.... щоб стояла просто решітка в вентиляцію.....я просто слів не маю, що за бред............


Вот это да, что за новости по поводу столешницы и труб, они походу новые правила придумывают на ходу. Мне сегодня позвонили очень поздно, я договорилась на завтра на подключение, но я была уже в эйфории с мыслями, что завтра у меня будет газ, оказывается не факт. Но столешница у меня еще не стоит, а если я вообще пока не планирую ее ставить, а только столик пока, так что, газ не будут подключать. :protest: :protest: :protest:
25 июль 2017 09:16
Цитата "jozefina":


Вот это да, что за новости по поводу столешницы и труб, они походу новые правила придумывают на ходу. Мне сегодня позвонили очень поздно, я договорилась на завтра на подключение, но я была уже в эйфории с мыслями, что завтра у меня будет газ, оказывается не факт. Но столешница у меня еще не стоит, а если я вообще пока не планирую ее ставить, а только столик пока, так что, газ не будут подключать. :protest: :protest: :protest:

якщо у Вас не поверхня а газова плита, то тоді все добре. ви ремонт ще не робили в кухні? бо ми просто зробили , тепер в них нові правила і нам прийдеться все валити
25 июль 2017 09:47
Цитата "Natka Sasha":

якщо у Вас не поверхня а газова плита, то тоді все добре. ви ремонт ще не робили в кухні? бо ми просто зробили , тепер в них нові правила і нам прийдеться все валити


я сделала ремонт, фартук есть из плитки, покрашено уже все красивенько,но у меня газовая плита, вытяжку пока тоже не устанавливала, думала уже как будет мебель, тогда уже и вытяжка, так и есть дырка в вент канале.у меня есть шансы :pray: . завтра отпишусь по результату.
25 июль 2017 11:36
Шо ви паритесь з цими газовиками?Дайте ім ящик горючого-вони відчеплятся і ви будете спати спокійно.Чи думаєте дешевше сто раз бігати і щось переробляти?
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .353738
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее