Подать объявление

ЖК "Банковский", Борисполь, ул. Банковская, 32

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 32.
2/6%
4/13%
7/22%
10/31%
9/28%
1. . .353638
25 июль 2017 19:20
Сьогодні був в ГазКонторі.
На першому поверсі в каб.4 заключив договір (жодних проблем).
Необхідно надати копії документів на квартиру та паспорт.
На другому поверсі в каб.15 (де пускають газ в квартиру). У них з 25 липня по 5 серпня не прийом громадян. сказали всі документи треба в двох примірниках і обовязково паспорт на газову плиту.
В мене немає паспорта на газову плиту.
Сказали, що головне заключити договір в каб.4, а газ можна пустити і після ремонту, коли буде плита.
Запитав за за застіклення балкону (він у мене в спальні), сказала що не чула вимог до застіклення балконів.
26 июль 2017 07:52
Цитата "QIWIT":
Шо ви паритесь з цими газовиками?Дайте ім ящик горючого-вони відчеплятся і ви будете спати спокійно.Чи думаєте дешевше сто раз бігати і щось переробляти?

дайте номер телефону кому дати той ящик???? щоб газ підключили
26 июль 2017 07:53
Цитата "jozefina":


я сделала ремонт, фартук есть из плитки, покрашено уже все красивенько,но у меня газовая плита, вытяжку пока тоже не устанавливала, думала уже как будет мебель, тогда уже и вытяжка, так и есть дырка в вент канале.у меня есть шансы :pray: . завтра отпишусь по результату.

будемо чекати, чи щось за труби вам говорили, щоб над столешніцою були
26 июль 2017 15:20
Сьогодні був в 15-му кабінеті, приколупалися що газова плита стара, так як в паспорті дата продажу від 1999 року. Мовляли, що таку плиту необхідно додатково повіряти. Пізніше зателефонував в Газ-кантору іншого міста, де сказали що в них таких вимог немає...
В кого ще який досвід?
01 авг 2017 09:52
Цитата "jozefina":


я сделала ремонт, фартук есть из плитки, покрашено уже все красивенько,но у меня газовая плита, вытяжку пока тоже не устанавливала, думала уже как будет мебель, тогда уже и вытяжка, так и есть дырка в вент канале.у меня есть шансы :pray: . завтра отпишусь по результату.

Добрий день!
Пыдключили вам газ?
06 авг 2017 14:10
Доброго дня! пыдкажыть, будь-ласка, через який кабель (звичайний чи utp) можливе підключення інтернету? можливо вже хтось проводив і знає провайдера(ів) і як підключають.
07 авг 2017 19:12
Utp проводьте- вона ж вита пара.А шо таке звичайний кабель?
11 авг 2017 15:11
Првайдер лантрейс.
Интернет хороший. Меня устраевает во всем.
Цитата "Tamilaa":
Доброго дня! пыдкажыть, будь-ласка, через який кабель (звичайний чи utp) можливе підключення інтернету? можливо вже хтось проводив і знає провайдера(ів) і як підключають.
15 авг 2017 08:59
День добрый! А кто либо интересовался в первой секции, как обстоят дела с звукоизоляцией меж этажами ?
22 авг 2017 13:07
Цитата "Denis Olivia":
День добрый! А кто либо интересовался в первой секции, как обстоят дела с звукоизоляцией меж этажами ?

Я зробив звукоізоляцію між сусідом, бо у нього спальня і в мене спальня, тому однозначно шум буде і перегородка із газоблока не спасе.
Звукоізоляцію вибрав німецьку, бо її товщина лише 3 см. А по грошам вийшло 15,800 за 14 м2 ізоляції.
28 авг 2017 07:26
Доброго дня, майбутнім сусідам!!!хочемо купити 3-х кімнатну квартиру. Ще є на 2му і на 7му поверсі.як Вам живеться у будинку? Загальне враження??? Ще для мене актуальне питання з дит.садком?де найближчий? Дякую....
04 сен 2017 12:31
Найближче - вул. Европейська (навпроти хлібного), або ж 2 садіка за адміністрацією, коло налоговоі.
06 сен 2017 15:00
Цитата "Svetik88":
Доброго дня, майбутнім сусідам!!!хочемо купити 3-х кімнатну квартиру. Ще є на 2му і на 7му поверсі.як Вам живеться у будинку? Загальне враження??? Ще для мене актуальне питання з дит.садком?де найближчий? Дякую....

Доброго! якщо купите на 7, будемо сусідами))))
14 сен 2017 11:02
Доброго! якщо купите на 7, будемо сусідами))))[/quote]
Во уже проживаєте, чи в стадії ремонту?як враження від будинку?
15 сен 2017 15:03
Цитата "Svetik88":
Доброго! якщо купите на 7, будемо сусідами))))

Во уже проживаєте, чи в стадії ремонту?як враження від будинку?[/quote]
Ми ще робимо ремонт, але сусіди - навпроти нас вже живуть. Загальні враження хороші, тільки шумоізоляція бажає кращого.
18 сен 2017 15:58
А яка у Вас квартира??бо ми зупинилися на трьохкімнатній під номером 151.Яка ситуація з газом на сьогоднішній день?
25 сен 2017 09:05
Цитата "Svetik88":
А яка у Вас квартира??бо ми зупинилися на трьохкімнатній під номером 151.Яка ситуація з газом на сьогоднішній день?

Газ у квартиру, кожен підключає індивідуально... в газовщиків є декілька вимог перед пуском у квартиру. Ми газ уже давно підключили. Можете підійти в 150, там теж трьохкімнатна , вони зараз роблять ремонт, тому можна в них все і розпитати.
13 янв 2018 21:23
Я очень извиняюсь,что вклиниваюсь в разговор! Купили квартиру осенью 2017,сделали ремонт,заселились и у меня вопрос-на кухне,стенка выходящая к трехшке-левый низ владный почти все время..настолько,что появляется самое страшное, на мой взгляд,плесневидный налет..такой же появляться начал и на стенке,которая ближе к ванной со стороны кухни..На окнах постоянный конденсат..Были ли у кого-то подобные проблемы и как с ними бороться? Мы еще не установили кухню..боюсь,что с ее установкой за ней будет жить отдельная цивилизация плесени!!(((
15 янв 2018 08:47
Я так понимаю у Вас вторая секция?
У меня квартира в первой,конденсат на окнах был только первые пару месяцев после окончания ремонта, потом исчез. Думаю, квартира окончательно просохла.
Касаемо плесени - отправьте пару фото мест, будет легче предположить что это. Так же нужно установить какая температура у поверхностей на которых плесень? Она отличается от температуры остальных стен?
15 янв 2018 17:39
Отличается..стенка, на которой появился плесневидный налет очень холодная..там, по словам ремонтников наших, проходят вентиляционные шахты..хотя, я была уверена, что это просто стенка,соединяющая нашу с трехкомнатной квартирой..Фото сделаю завтра утром, чтобы было лучше видно.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .353638
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее