"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Расположен в 17 км от Киева к юго-востоку, на левом берегу Днепра.
Воздушные ворота Украины, рядом аэропорт. Население около 60 000 человек.

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:

Ужас
1
4%
 
Taxman
Плохо
1
4%
 
Leon
Нормально
2
8%
 
Duglas, sio
Хорошо
5
19%
 
Ivan Utikov, kassio, Romancho, Голосеево, Игорь1987
Отлично
17
65%
 
Ace Ventura, Anabel123, Dim_Ka, Ellynka, kwon, Miracle12, Svetik88, Viit, Y.O.S, zheka3789_2, Zver35, АгроноМ1982, Аурика, Гостя 146 3, гостя1467, Кошкин дом 1, Темыч2007
 
Всего голосов : 26
Повідомлень: 7
Реєстрація: 06.04.2018
Репутація: 0
Жилой дом Номер Один писал(а):Можливо зовнішнім блокам буде місце для розміщення на одному кронштейні поруч (один лівівіше, а другий правіше)? Блоки у сучасних моделях роблять все менше й менше.

Дякую, конструктивна розмова. Цей варіант, доповнений DеnchiK (я про монтажну шину) мені підходить. Чи існують обмеження щодо фасаду, вірніше наскільки допустимимо щоб зовнішній блок виступав за межі декоративної решітки? Уточнюю щоб в майбутньому не виникло претензій. Так як ширина зовнішнього блоку від 70 см, а ширина решітки ~100 см, тобто блоки будуть виступати за межі решітки по ~20 см з двох сторін.
Також, прошу уточнити чи є допустимою вага на решітці в 50кг (по 25 на блок)?
Щодо обіснування вартості додаткової решітки також чекатиму на вашу відповідь. Я так розумію з'ясування назви виробника решіток - марна справа? :)
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Malid писал(а):Дякую, конструктивна розмова. Цей варіант, доповнений DеnchiK (я про монтажну шину) мені підходить. Чи існують обмеження щодо фасаду, вірніше наскільки допустимимо щоб зовнішній блок виступав за межі декоративної решітки? Уточнюю щоб в майбутньому не виникло претензій. Так як ширина зовнішнього блоку від 70 см, а ширина решітки ~100 см, тобто блоки будуть виступати за межі решітки по ~20 см з двох сторін.
Також, прошу уточнити чи є допустимою вага на решітці в 50кг (по 25 на блок)?
Щодо обіснування вартості додаткової решітки також чекатиму на вашу відповідь. Я так розумію з'ясування назви виробника решіток - марна справа? :)


Не забудте высести 220V на каждый наружный блок.
П.С. Инвертоные кондиционеры запитываются на внешний блок!
Вернуться к началу
Повідомлень: 423
Реєстрація: 23.11.2014
Репутація: -1
Вопрос для меня остается актуальным (просьба не постить рекламу Васи-сантехника - удалят): кто ставил очистные системы воды (газа) перед котлом и какого плана? Как их наличие (отсутствие) влияет на гарантию котла?
Вернуться к началу
Повідомлень: 395
Реєстрація: 18.04.2017
Репутація: 2
Malid писал(а):Шановний представник забудовника.
На етапі затримки здачі будинку в експлуатацію, на загальних зборах інвесторів від іншого вашого представника звучали слова із закликом мирного вирішення всіх питань без судів і т.п. Де також було озвучено що у когось з майбутніх мешканців будинку виникне потреба у змінах на фасаді, які стосуються кондиціонерів - і Альтіс піде на зустріч. Ці слова неодноразово вже згадувались на форумі.
Нажаль, забудовник не передбачив решітки під кондиціонери для кухні навіть в 19 кв.м. Але така потреба в мене виникла. Була написана заява в жек. На протязі тижня мені підрахували вартість решітки з установкою, і вона складає... 8668 грн! З них близько 3000 грн - це вартість встановлення решітки, все інше - вартість самої решітки.
Зі слів жек-а решітки замовляються у "посередника посередника" компанії, що їх виготовляє і доставляються "аж з іншої області України". Відповіді на питання що за компанія (виробник решіток) я чекаю вже три тижні!
На резонне питання, де ж тут Альтіс йде на зустріч, прозвучала відповідь - що в цьому і зустріч, в дозволі встановлення додаткової решітки, на хвилиночку - по ціні якісного кондиціонера! Можливо вона виробляється з додаванням дорогоцінних металів?
Дуже хотілося б почути ваш коментар.
Може хтось із мешканців також зіткнувся з подібною проблемою? В такому разі як плануєте її вирішувати?
Заздалегідь вдячний за відповідь.

Доброго дня, відписуюсь по Вашому питанню.

Виготовлення та встановлення решіток (кронштейнів) для кондиціонеру дійсно виходить у таку суму і так, дійсно, у процесі задіяні декілька компаній.

Але там не зовсім «посередник посередника». Їх виготовлення замовляється ЖЕКом у компанії - генерального підрядника будівництва. А вона вже, у свою чергу, замовляє виготовлення кронштейну у завода-виробника.

Чому виготовляються? Задля збереження фасаду будинку на довгі роки у гарному вигляді використовуються кронштейни та екрани з нержавіючого сплаву, інакше буде як на багатьох інших будинках – іржаві патьоки вже через 2 роки. Навіть фарбування звичайних кронштейнів не допомагає. Такої нержавіючої продукції з належною якістю в Україні на масовому доступному ринку не існує, тому змушені окремо замовляти саме виготовлення кронштейнів.

За технологією виготовлення навіть однієї решітки на заводі необхідно провести переобладнання виробництва та підгонку обладнання під цю решітку. При цьому використовуються та переналаштовується окреме обладнання як для решітки (екрану) так і для саме кронштейнів, на які монтується зовнішній блок кондиціонеру. Це аналогічно як у поліграфії та інших виробництвах - при замовленні партії (одразу декількох решіток) вартість кожної окремої одиниці буде нижча.
Тому частина загальної суми – це виготовлення закладних деталей, виготовлення з нержавіючої сталі кронштейнів та екрану (безпосередньо решітки).

Однак, навіть при цьому, основні витрати йдуть не стільки на виготовлення та доставку кронштейнів і решітки, скільки на їх монтування. Сама процедура вимагає 2-3 дні, оскільки необхідно зняти шар утеплюю чого матеріалу з фасаду, встановити закладні деталі, які монтуються не у стіну (як часто нашвидкоруч роблять бригади встановлювачів кондиціонерів), а у бетонне міжповерхове перекриття, встановити кронштейни, поновити шар утеплення, все замазати, покрити, зафарбувати – так щоб все було красиво, не помітно втручання та не було Вам під вікном жодних затікань за утеплювач. Такий процес потребує пауз для висихання нанесених шарів. Тому все й розтягується зазвичай на 2, інколи навіть на 3 дні.

При цьому, необхідне задіювання як працівників ЖЕКу так і кваліфікованого альпініста.

Задля прийнятної якості результату, такі роботи виконують ті підрядники, що займались утепленням, покриттям та фарбуванням будинку під час будівництва. Плюс йдуть певні витрати на матеріали для цих фасадних робіт.

Я фактично пройшов за Вами Ваш шлях – спочатку також здивувався як звичайна людина, але коли все розкласти, то нажаль, так і виходить – штучне виготовлення, матеріали, фасадні роботи, альпініст.

Malid писал(а):Також, прошу уточнити чи є допустимою вага на решітці в 50кг (по 25 на блок)?

По 25 кг - то Ви напевно плануєте поставити із запасом потужності, 09-ки? Щодо навантаження у 50кг, то розрахункові навантаження нажаль невідомі і стендові випробування кронштейнів не проводили. Але чув, що хтось із мешканців певним чином пробував і перевіряв на міцність («тренував») свої кронштейни – ї вони нормально витримували й більшу вагу, ніж потрібна Вам.

Malid писал(а):Чи існують обмеження щодо фасаду, вірніше наскільки допустимимо щоб зовнішній блок виступав за межі декоративної решітки? Уточнюю щоб в майбутньому не виникло претензій. Так як ширина зовнішнього блоку від 70 см, а ширина решітки ~100 см, тобто блоки будуть виступати за межі решітки по ~20 см з двох сторін.

Якщо блоки будуть трошки виступати за решітку - то претензій не буде. Таке здається навіть хтось робив у попередньому проекті.
Вернуться к началу
Повідомлень: 395
Реєстрація: 18.04.2017
Репутація: 2
DеnchiK писал(а):
Я рассматривал варианты мульти или сплит и вот что у меня вышло при условии установки мультисплит системы от Дайкин (один из дорогих брендов и выбирал привлекательный дизайн).
Так вот стоимость мултисплита вышла 1518 евро (один наружный и два внутренних) средняя цена 759 евро.
Стоимость спитсистемы тоже от Дайкин 590 евро.
Разница 10800 гривен.
В итоге если вы установите дополнительную решётку на фасаде вы выиграете 2000 гривен и потратите кучу времени на договоренности, выполнение работ и т.д.
В моем случае я выбрал кондиционеры не низкого ценового плана, если смотреть на мультисплит системы LG или Medea вы останетесь в выигрыше!
Также представитель Альтис вам предложил очень хорошее решение установить 2-а кондиционера в ряд, для этого надо кутить две монтажные шины "п" образные (оцинкованные) с готовыми монтажными отверстиями и прикрутить их к кронштейнам на доме, а к ним уже свои кондиционеры (тикие шины используют для монтажа вентиляции).
Вариант монтажной шины вы можете увидеть на фото.

Спасибо, отличное дополнение :super:
Вернуться к началу
Повідомлень: 101
Реєстрація: 06.06.2017
Репутація: 0
Шановний забудовник,не можу про це не написати , зробили заміри своєї квартири і що маємо-- 56.8 кв метрів квартири! Це замість 60.01 по проекту! ! ! Дуже засмутив цей факт(( адже платили при покупці більше,тепер платити за кожен квадрат все життя,ну і площа на цілий сан вузол чи лоджію менша. Було не правильно повірити і не перевірити до підписання договору(((
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
гостя1467 писал(а):Шановний забудовник,не можу про це не написати , зробили заміри своєї квартири і що маємо-- 56.8 кв метрів квартири! Це замість 60.01 по проекту! ! ! Дуже засмутив цей факт(( адже платили при покупці більше,тепер платити за кожен квадрат все життя,ну і площа на цілий сан вузол чи лоджію менша. Було не правильно повірити і не перевірити до підписання договору(((


Прочтите внимательно договор, при разнице более чем одим метр квадратный застройщик/покупатель должен возвращать/доплачивать деньги!
Вернуться к началу
Повідомлень: 101
Реєстрація: 06.06.2017
Репутація: 0
Як тепер це доказати?
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
гостя1467 писал(а):Як тепер це доказати?


Обратитесь в БТИ за технической экспертизой и изготовлением нового техпаспорта на кватриру, вам это обойдется в 400-600 грн.
Вернуться к началу
Повідомлень: 395
Реєстрація: 18.04.2017
Репутація: 2
гостя1467 писал(а):Шановний забудовник,не можу про це не написати , зробили заміри своєї квартири і що маємо-- 56.8 кв метрів квартири! Це замість 60.01 по проекту! ! ! Дуже засмутив цей факт(( адже платили при покупці більше,тепер платити за кожен квадрат все життя,ну і площа на цілий сан вузол чи лоджію менша. Було не правильно повірити і не перевірити до підписання договору(((


Шановна, Гостя1467! Дуже добре, що написали. Не має бути жодних непорозумінь між інвесторами, покупцями, мешканцями й інвесторами.
Така різниця, як Ви написали дійсно завелика. Неповинно її бути.

Уточніть, будь-ласка, яке у Вас планування, поверх, секція щоб ми могли перевірити чи дійсно немає помилки.
У нас за проектом не було квадратури 60.01. Можливо, Ви маєте на увазі 60.1?
І ще пару запитань. У Вас вже стіни покриті якимось оздобленням?
Як Ви вимірювали - з урахуванням поглиблень між колонами, виступів вентиляційних шахт і т.д.?
Вимірювання проводяться згідно ДБН В.2.2-15.2005 (Дод. В)
Вернуться к началу
Повідомлень: 10
Реєстрація: 24.04.2018
Репутація: 0
Согласно нормам длинна гибкого газового шланга к плите не должна быть больше 2м. Мне нужно перенести плиту дальше. В итоге нужно ждать 2-3 месяца и заплатить деньги, сколько денег не понятно, в газконторе не могут ответить. Кто-то с этим сталкивался? Можете подсказать? Или куда нужно обратиться, чтобы посчитали стоимость? Или может как-то можно эту норму обойти? Заранее спасибо.
Вернуться к началу
Повідомлень: 101
Реєстрація: 06.06.2017
Репутація: 0
Жилой дом Номер Один писал(а):
Шановна, Гостя1467! Дуже добре, що написали. Не має бути жодних непорозумінь між інвесторами, покупцями, мешканцями й інвесторами.
Така різниця, як Ви написали дійсно завелика. Неповинно її бути.

Уточніть, будь-ласка, яке у Вас планування, поверх, секція щоб ми могли перевірити чи дійсно немає помилки.
У нас за проектом не було квадратури 60.01. Можливо, Ви маєте на увазі 60.1?
І ще пару запитань. У Вас вже стіни покриті якимось оздобленням?
Як Ви вимірювали - з урахуванням поглиблень між колонами, виступів вентиляційних шахт і т.д.?
Вимірювання проводяться згідно ДБН В.2.2-15.2005 (Дод. В)

Дякую ,що відповіли,хотілося б у особисті повідомлення розказати і секцію і поверх,дуже хочеться сподіватися,що заміри зробили ми не правильно. Бо інакше всі плюси номер один перекривають не працюючі ліфти ,криві стіни,метраж. Куди звернутись за вирішенням ситуації?
Вернуться к началу
Повідомлень: 395
Реєстрація: 18.04.2017
Репутація: 2
гостя1467 писал(а): Дякую ,що відповіли,хотілося б у особисті повідомлення розказати і секцію і поверх,дуже хочеться сподіватися,що заміри зробили ми не правильно. Бо інакше всі плюси номер один перекривають не працюючі ліфти ,криві стіни,метраж. Куди звернутись за вирішенням ситуації?

Доброго дня.
Домовився щодо Вашого питання.
Будь-ласка, зв'яжіться з відділом продажів у будь-який зручний Вам спосіб.
Скажіть, що "Ви з форуму стосовно обмірів" (їх попередили), залиште їм Ваш контакт, і Вам зателефонує відповідальна людина, що допоможе у Вашому питанні і все вирішіть.
Вернуться к началу
Повідомлень: 101
Реєстрація: 06.06.2017
Репутація: 0
Жилой дом Номер Один писал(а):Доброго дня.
Домовився щодо Вашого питання.
Будь-ласка, зв'яжіться з відділом продажів у будь-який зручний Вам спосіб.
Скажіть, що "Ви з форуму стосовно обмірів" (їх попередили), залиште їм Ваш контакт, і Вам зателефонує відповідальна людина, що допоможе у Вашому питанні і все вирішіть.
дякую що йдете на зустріч)
Вернуться к началу
Повідомлень: 68
Реєстрація: 10.08.2016
Репутація: 0
Доброго времени суток! Кто-то интересовался или заказывал уже антимоскитные сетки на окна? Подскажите что, где и как?=)
Вернуться к началу
Повідомлень: 3
Реєстрація: 16.05.2018
Репутація: 0
Вопрос по противопожарным датчикам.
Расскажите подробнее об их функционале, куда выведен сигнал, потому что многие их просто выкидывают.
Вернуться к началу
Повідомлень: 101
Реєстрація: 06.06.2017
Репутація: 0
Жилой дом Номер Один писал(а):
Шановна, Гостя1467! Дуже добре, що написали. Не має бути жодних непорозумінь між інвесторами, покупцями, мешканцями й інвесторами.
Така різниця, як Ви написали дійсно завелика. Неповинно її бути.

Уточніть, будь-ласка, яке у Вас планування, поверх, секція щоб ми могли перевірити чи дійсно немає помилки.
У нас за проектом не було квадратури 60.01. Можливо, Ви маєте на увазі 60.1?
І ще пару запитань. У Вас вже стіни покриті якимось оздобленням?
Як Ви вимірювали - з урахуванням поглиблень між колонами, виступів вентиляційних шахт і т.д.?
Вимірювання проводяться згідно ДБН В.2.2-15.2005 (Дод. В)
добрий день,питання по площі квартири вияснили. Справді відхилення не значні від проекту,десь 1кв.м. заміри зробили не вірно, не врахували поглиблення перед дверима,вентиляційні канали. Вибачте . Все таки Альтіс супер! Якби ще ліфти працювали постійно.
Вернуться к началу
Повідомлень: 395
Реєстрація: 18.04.2017
Репутація: 2
гостя1467 писал(а): добрий день,питання по площі квартири вияснили. Справді відхилення не значні від проекту,десь 1кв.м. заміри зробили не вірно, не врахували поглиблення перед дверима,вентиляційні канали. Вибачте . Все таки Альтіс супер! Якби ще ліфти працювали постійно.

Доброго дня!
Дякуємо Вам за зворотній зв’язок. :pray:
Дуже добре , що Ви почали розбиратис - не повинно у мешканців залишатись жодних непорозумінь у будь-яких питаннях. До того ж ми завжди раді конструктивній критиці з боку мешканців, тобто з боку тих, хто безпосередньо й використовує результат нашої діяльності. Якщо десь виникне проблема – будемо вирішувати.

По ліфтах – питання на контролі і у забудовника і у ЖЕКа. Будь-які негаразди будуть оперативно усуватись і разом з експлуатуючою організацією робота ліфтів буде доведена «до уму». :thanks:

IMG_5948.JPG


До речі, повідомляю, що у Вашому дворі вже запрацював Wi-Fi для мешканців, будь-ласка, користуйтесь.
Вернуться к началу
Повідомлень: 3
Реєстрація: 16.05.2018
Репутація: 0
Вопрос по противопожарным датчикам.
Расскажите подробнее об их функционале, куда выведен сигнал, потому что многие их просто выкидывают.
Вернуться к началу
Повідомлень: 378
Реєстрація: 12.06.2017
Репутація: -3
Сергей 175 писал(а):Вопрос по противопожарным датчикам.
Расскажите подробнее об их функционале, куда выведен сигнал, потому что многие их просто выкидывают.

Куда б оны не были выведены их надо оставлять, это же наша безопасность!
Вернуться к началу
Пред.След.

Вернуться в Бориспольdsf

 
цена: от 22 000 грн./м2
тел: (044) 364 48 49
 
цена: 17 500 грн./м2
тел: (044) 499 19 82
 
цена: от 24 589 грн./м2
тел: (044) 391 04 27
 
цена: от 47 700 грн/м2
тел: (044) 290 33 40
 
цена: от 21 608 грн/⁠⁠⁠м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 21 092 грн./м2
тел: (044) 379 46 97
 
цена: от 62 900 грн./м2
тел: (044) 592 53 28
 
цена: от 24 000 грн./м2
тел: (044) 364 48 49