Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .8183. . .126
10 ноя 2017 09:11
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Можна з плитою, а можна й без.
Якщо без плити, то просто вихід на плиту буде запломбований. І пізніше, коли Ви захочете підключити плиту, (за правилами) необхідно буде знову визивати газовиків, щоб вони пустили газ до плити (фактично зірвали пломбу) і вписали Вашу плиту у договір з Вами.
Ця процедура визову газовиків платна (не впевнений, але здається біля 150 грн - треба дізнаватись у них, і вона може змінюватись), тому мешканці намагаються одразу пускати газ разом із плитою.

По строках, десь на днях у відповіді комусь писав, що попередньо орієнтуюсь, що усе завершать і видаватимуть ключі з наступного вівторка. Поки прогноз той самий. Сподіваюсь нічого не зміниться, і не почнуть все знову пере-перевіряти по 20 разів після вчорашньої трагедії із побутовим газом у Іжевську. Хоча це й інша країна, але принцип постачання газу той самий і одразу після таких випадків усіх "ставлять на вуха" щодо зайвих перевірок та повірок зовнішніх і внутрішніх мереж постачання. У гіршому випадку, думаю, ще день-два візьме.


Що стосується газу, то тут дійсно краще зайвий раз все перевірити. Безпека понад усе!
10 ноя 2017 11:22
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Можна з плитою, а можна й без.
Якщо без плити, то просто вихід на плиту буде запломбований. І пізніше, коли Ви захочете підключити плиту, (за правилами) необхідно буде знову визивати газовиків, щоб вони пустили газ до плити (фактично зірвали пломбу) і вписали Вашу плиту у договір з Вами.
Ця процедура визову газовиків платна (не впевнений, але здається біля 150 грн - треба дізнаватись у них, і вона може змінюватись), тому мешканці намагаються одразу пускати газ разом із плитою.

По строках, десь на днях у відповіді комусь писав, що попередньо орієнтуюсь, що усе завершать і видаватимуть ключі з наступного вівторка. Поки прогноз той самий.
На Запорожской нам сказали ,что после пуска газа по стоякам начнут выдавать ключи,т.е выход на плиту у всех будет уже опломбирован и каждый сам будет вызывать себе газовщиков и подключать газ.
10 ноя 2017 11:30
Выдача ключей как-то связана с регистрацией права собственности и есть ли сроки на ее проведение?
10 ноя 2017 11:52
Цитата "kwon":
Выдача ключей как-то связана с регистрацией права собственности и есть ли сроки на ее проведение?


Без права власності ключ дадуть. Без підписаного акту не дадуть :)
10 ноя 2017 11:55
Цитата "Anabel123":


Без права власності ключ дадуть. Без підписаного акту не дадуть :)

акт подписан, сроки на регистрацию есть какие-то?
10 ноя 2017 11:56
Цитата "irinapau":
На Запорожской нам сказали ,что после пуска газа по стоякам начнут выдавать ключи,т.е выход на плиту у всех будет уже опломбирован и каждый сам будет вызывать себе газовщиков и подключать газ.


Да, после пуска газа по дому (этим занимаемся мы), в каждой квартире все опломбировано.
Далее уже каждый собственник заключает личный Договор в газконторе, и вызывает газовиков подключить себе газ приборы (с плитой или без, или только плиту без котла - это уже, как каждый лично хочет).
10 ноя 2017 11:57
Цитата "Anabel123":

Без права власності ключ дадуть. Без підписаного акту не дадуть :)

Так.
10 ноя 2017 12:03
Звітую.
Доступ до ЖЕКу - синя кнопка.



Взагалі, коли є рух вперед завжди можуть бути певні моменти, можливо якісь "недогляди" чи навіть помилки. Але головне, що у нас з Вами є зворотній зв'язок, і ми усі ці моменти швидко виправляємо і поліпшуємо та разом з Вами рухаємось далі. :hi:
10 ноя 2017 12:09
Цитата " dimon":

Сегодня жена позвонила на фРАНКО 7 , и там сказали что регистрация только у них или в частного нотариуса но не на Шевченко 4. Кто прав?

Ох 🙈
Вибачте, я можливо заплутала вас, написавши про реєстратора, що сама не перевірила.
Я першочергово писала про держнотаріуса, і впевнена за держнотаріус в першу чергу, тобто по вул.Франко, але так як інші сусіди написали, що вже👆 замовили у реєстратора на Шевченка,то я вирішила, що і реєстратор на Шевченка це оформлює раз вони вже замовили там. 🙈
Я точно знаю за держнотаріус, він у нас знаходиться по вул Франка 7.
10 ноя 2017 12:12
Цитата "Жилой дом Номер Один":


Да, после пуска газа по дому (этим занимаемся мы), в каждой квартире все опломбировано.
Далее уже каждый собственник заключает личный Договор в газконторе, и вызывает газовиков подключить себе газ приборы (с плитой или без, или только плиту без котла - это уже, как каждый лично хочет).

А котёл подключат без плиты если не будут стоять двери на кухню?
10 ноя 2017 12:13
Цитата "kwon":

акт подписан, сроки на регистрацию есть какие-то?


Не думаю. Але ж це у Ваших інтересах зареєструвати квартиру як можна швидше. Хіба, якщо Ви купували її для подальшого продажу...
10 ноя 2017 12:15
Цитата "Жилой дом Номер Один":
Звітую.
Доступ до ЖЕКу - синя кнопка.

[attachment=0]zhek_doatup.jpg[/attachment]

Взагалі, коли є рух вперед завжди можуть бути певні моменти, можливо якісь "недогляди" чи навіть помилки. Але головне, що у нас з Вами є зворотній зв'язок, і ми усі ці моменти швидко виправляємо і поліпшуємо та разом з Вами рухаємось далі. :hi:

😉
Чудово, дякую, що реагуєте.😉
10 ноя 2017 12:17
Цитата " dimon":

А котёл подключат без плиты если не будут стоять двери на кухню?


Авжеж! Головне, щоб стіни стояли на своїх місцях :winky:
10 ноя 2017 12:17
Цитата "Anabel123":


Не думаю. Але ж це у Ваших інтересах зареєструвати квартиру як можна швидше. Хіба, якщо Ви купували її для подальшого продажу...

все как раз наоборот - без регистрации не продашь, я это прошел в Первоцвете, а теперь для себя и платить коммуналку до весны не спешу
10 ноя 2017 12:19
Цитата "kwon":

все как раз наоборот - без регистрации не продашь, я это прошел в Первоцвете, а теперь для себя и платить коммуналку до весны не спешу


Тоді краще, щоб Володимир підказав. :notsure:
10 ноя 2017 12:49
Цитата "kwon":

все как раз наоборот - без регистрации не продашь, я это прошел в Первоцвете, а теперь для себя и платить коммуналку до весны не спешу

Насколько я помню в договоре были четко прописаны сроки по 30 дней давали на подписание акта,техпаспорта и получение права собственности,какой застройщик захочет платить за собственников коммуналку :oh: (зато все помнят про неустойку :blah:
10 ноя 2017 12:52
Цитата "irinapau":

Насколько я помню в договоре были четко прописаны сроки по 30 дней давали на подписание акта,техпаспорта и получение права собственности,какой застройщик захочет платить за собственников коммуналку :oh: (зато все помнят про неустойку :blah:

Вы путаете, 30 дней относиться к заключению договоров на услуги после регистрации права собственности, перечитайте свой договор
10 ноя 2017 12:56
Цитата "Жилой дом Номер Один":
Звітую.
Доступ до ЖЕКу - синя кнопка.

[attachment=0]zhek_doatup.jpg[/attachment]

Взагалі, коли є рух вперед завжди можуть бути певні моменти, можливо якісь "недогляди" чи навіть помилки. Але головне, що у нас з Вами є зворотній зв'язок, і ми усі ці моменти швидко виправляємо і поліпшуємо та разом з Вами рухаємось далі. :hi:


Кто не работает-тот и не ошибается!
10 ноя 2017 13:21
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Далее уже каждый собственник заключает личный Договор в газконторе, и вызывает газовиков подключить себе газ приборы (с плитой или без, или только плиту без котла - это уже, как каждый лично хочет).


При осмотре квартиры парень, который проводил показ (увы, не помню имя) сказал, что первый запуск котла должен осуществлять представитель фирмы самого котла, чтобы сохранялась гарантия! Я так понял, что договор с ганзконторой - это одно, а непосредственно запуск котла - это совсем другая история и в ней должен присутствовать представитель Протерма...
Так ли это на самом деле или я не совсем правильно понял!??
10 ноя 2017 13:28
Цитата "Жилой дом Номер Один":

- Роботи виконуються без розведення електрики та інших суміжних робіт. Тобто, для розведення електрики, потім Вам необхідно буде прокладати штроби.


Тобто якщо вже буде розведена электрика, то забудовник не візьметься робити штукатурку стін!???
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8183. . .126
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее