Подать объявление

"Жилой дом Номер Один", Борисполь, ул. Толстого, 1 - "Альтис-Девелопмент"

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 26.
1/4%
1/4%
2/8%
5/19%
17/65%
1. . .8082. . .126
09 ноя 2017 09:49
Кого еще интерсует вопрос регистрации собственности. Лично я вчера подала у гос.регистратора по ул. Шевченка, 4. Очередь когда как, вчера в 9-30 утра перед мной был 1 человек, но может быть и больше (как повезет ). В принципе ажиотажа нет, но лучше ехать к 9 часам. Дополнительных бумаг не нужно. Исполнение 5 рабочих дней. Стоимость 160 грн.
09 ноя 2017 15:00
Цитата "doctor_frankin":

Шановний забудовник,
Додаток 1 - це "Загальні відомості про будинок". Поясніть, будь-ласка, яким чином цей додаток впливає на тарифи? З типовим договором на управління, а також з пунктами додатку - "Загальні відомості про будинок" можна ознайомитись у постанові кабінету міністрів за посиланям //zakon2.rada.gov.ua/laws/show/484-2009- %D0%BF/

Навіть не можу уявити як додаток з сайту (доречі один з трьох, а не з чотрирьох як у нашому випадку) може впливати на тарифи у Борисполі і відповідно у Житловому будинку №1.
Якби всі будинки у країні були б однакові, то не було б геть ніякого зв'язку між будинком та витратами і платою на їх утримання.

Краще розглядати безпосередньо Договір між ЖЕК-53 та власником, а не теоретизувати ззовні з типовими невідпрацьованими договорами. І це зовсім нескладно, необхідно лише стати інвестором Житлового будинку №1, внести 100% оплати, оглянути квартиру, пересвідчитись, що все влаштовує, підписати акт прийому-передачі та як власник мати договірні стосунки із відповідною експлуатуючою організацією, у даному випадку ЖЕК-53.
09 ноя 2017 15:08
Цитата ".bloom.":


Альтіс, я також, якщо раціонально, то розумію, що це змінна величина, та і довести легко, що і в якій кількості підписувалось, і розірвати його можна, і поновлювати договори потрібно час від часу, тому в інтересах 2х сторін, щоб числа там були оптимальні, а не зі стелі.
Але перше враження реально таке, ніби тобі по-тихому підсовують на підпис, тому що потім побачивши додатки ніхто не підпише. Тому що тобі навіть не кажуть, що тобі зараз дають не всі сторінки, і ти почуваєш себе обманутим. Так документи по правилам не підписуються, що ти підписуєш згоду на тарифи, які побачиш потім.

Тому було б краще почекати вже створення інших додатків і потім вже кликати на підпис або хоча б одразу попередити, тоді б був би меньший накал емоцій. Тому що, коли про щось не попереджують і "підсовують", то всі реагують емоційніше, тому що це по суті обман.
Добре, якщо це випадково і тепер всім дописують, але я пишу, як це виглядало з мого боку, як інвестора, навіть з намаганням максимального розуміння).


Абсолютно з Вами згоден!!!
Трошки поспішили та не пояснили - це та проблема з комунікаціями, що писав раніше, та яка наразі виправляється. Дійсно виглядає некоректно, особливо для тих інвесторів, хто перший раз стикається з ЖЕК-53 і поки не має довіри, що там зазвичай нижчі ціни у Борисполі і краща якість попри певні непорозуміння з поясненнями, дзвінком на вході і т.п.

Писати цифри зі стелі не хотіли, бо вийде - або беруть більше, що визове невдоволення; або через місяць-два треба буде збільшувати - теж почнуть казати, що підсунули спочатку низькі тарифи, а потім збільшили. А на вірний розрахунок необхідні були вводні, які чекали від владних інституцій.

Щоб поки відкласти - згоден, запропоную, але думаю, поки це розглянемо, вже проблема буде знята і будуть Додатки.

Ще раз перепрошую за брак пояснень від працівників ЖЕКу. :faceoff:
09 ноя 2017 15:19
Цитата "Кошкин дом 1":
Кого еще интерсует вопрос регистрации собственности. Лично я вчера подала у гос.регистратора по ул. Шевченка, 4. Очередь когда как, вчера в 9-30 утра перед мной был 1 человек, но может быть и больше (как повезет ). В принципе ажиотажа нет, но лучше ехать к 9 часам. Дополнительных бумаг не нужно. Исполнение 5 рабочих дней. Стоимость 160 грн.

А где Вы проплачивали? Квитанцию заносить нужно потом?
09 ноя 2017 15:45
Цитата "Кошкин дом 1":
Кого еще интерсует вопрос регистрации собственности. Лично я вчера подала у гос.регистратора по ул. Шевченка, 4. Очередь когда как, вчера в 9-30 утра перед мной был 1 человек, но может быть и больше (как повезет ). В принципе ажиотажа нет, но лучше ехать к 9 часам. Дополнительных бумаг не нужно. Исполнение 5 рабочих дней. Стоимость 160 грн.

Я так и не понял , где находиться гос.нотариус -по Шевченко 4,или на Франко 7.Все пишут по разному.
09 ноя 2017 15:51
На Шевченко регистрационная служба, а на Франко госнотариус - разные вещи
09 ноя 2017 16:17
Цитата " dimon":

Я так и не понял , где находиться гос.нотариус -по Шевченко 4,или на Франко 7.Все пишут по разному.

Чому по~різному?
На Франко пишуть за держ.нотаріус, про Шевченка написали за реєстратора.
09 ноя 2017 18:30
Цитата ".bloom.":

Чому по~різному?
На Франко пишуть за держ.нотаріус, про Шевченка написали за реєстратора.

Я не знал ,что нужно оформлять в двух местах.Тогда одна дорога к частному нотариусу.Я не местный и мне так будет проще.
09 ноя 2017 18:37
Цитата " dimon":

Я не знал ,что нужно оформлять в двух местах.Тогда одна дорога к частному нотариусу.Я не местный и мне так будет проще.

Звичайно простіше.але можна просто вибрати для себе,в кого реєструвати.можн І ТАМ І ТАМ))))
09 ноя 2017 18:55
Цитата " dimon":

Я не знал ,что нужно оформлять в двух местах.Тогда одна дорога к частному нотариусу.Я не местный и мне так будет проще.

В 2 місцях не потрібно, хтось робив у реєстратора, хтось у нотаріуса. Просто ви запитали про місцезнаходження саме держнотаріуса і про його різні адреси, тому уточнили.
Ви можете оформити право власності у приватного нотаріуса, держ.нотаріуса чи реєстратора на вибір.
09 ноя 2017 21:15
Цитата ".bloom.":

В 2 місцях не потрібно, хтось робив у реєстратора, хтось у нотаріуса. Просто ви запитали про місцезнаходження саме держнотаріуса і про його різні адреси, тому уточнили.
Ви можете оформити право власності у приватного нотаріуса, держ.нотаріуса чи реєстратора на вибір.

Спасибо,теперь понял.А то я подумал ,что надо в двух местах по очереди.
09 ноя 2017 21:33
Цитата "Жилой дом Номер Один":

Навіть не можу уявити як додаток з сайту (доречі один з трьох, а не з чотрирьох як у нашому випадку) може впливати на тарифи у Борисполі і відповідно у Житловому будинку №1.


Альтіс, мова йде саме про договір на управління будинком з ТОВ "ЖЕК-53" (подивіться наприклад пункт 2.5), а також про ваше попереднє зауваження що Додатки 1 та 2 не видаються тому що "пов’язані з тарифами". Проте, Додаток1 у вашому ж договорі з ЖЕК-53 "Про надання послуг з управління багатоквартирним будинком" має назву - "Загальні відомості про будинок". От у мене і виникає питання, до чого тут тарифна складова? Поясніть будь-ласка.

--------
Моє ж посилання на офіційний державний сайт було надано для типового договору, на базі якого (згідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" ) розробляються вже інші договори, наприклад як пропонує ваш ЖЕК.
10 ноя 2017 03:03
Цитата "kwon":

А где Вы проплачивали? Квитанцию заносить нужно потом?



Гос.регистратор дает квитанцию, вы идете в близжайший банк и платите. Лучше идти в двоем, если очередь есть, то пока один идет платить,второй держит очередь. Так получается быстрее. Ну или попробовать в самом начале зайти без очереди или с кем-то и попросить квитанцию на оформление первички. Только при наличии проплаченной квитанции регистратор будет заниматься документами.

А интересно сколько берут на Франка???
10 ноя 2017 07:30
Цитата " dimon":

Спасибо,теперь понял.А то я подумал ,что надо в двух местах по очереди.

Будь-ласка :yes:
Вистачить і одного :yes: , обирайте який вам зручніше по графіку, територіально, оплаті і т д.
10 ноя 2017 08:16
Цитата ".bloom.":

Будь-ласка :yes:
Вистачить і одного :yes: , обирайте який вам зручніше по графіку, територіально, оплаті і т д.

Сегодня жена позвонила на фРАНКО 7 , и там сказали что регистрация только у них или в частного нотариуса но не на Шевченко 4. Кто прав?
10 ноя 2017 08:36
Цитата " dimon":

Сегодня жена позвонила на фРАНКО 7 , и там сказали что регистрация только у них или в частного нотариуса но не на Шевченко 4. Кто прав?


Конкуренція :)
10 ноя 2017 08:38
Цитата "doctor_frankin":


Альтіс, мова йде саме про договір на управління будинком з ТОВ "ЖЕК-53" (подивіться наприклад пункт 2.5), а також про ваше попереднє зауваження що Додатки 1 та 2 не видаються тому що "пов’язані з тарифами". Проте, Додаток1 у вашому ж договорі з ЖЕК-53 "Про надання послуг з управління багатоквартирним будинком" має назву - "Загальні відомості про будинок". От у мене і виникає питання, до чого тут тарифна складова? Поясніть будь-ласка.

--------
Моє ж посилання на офіційний державний сайт було надано для типового договору, на базі якого (згідно до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" ) розробляються вже інші договори, наприклад як пропонує ваш ЖЕК.


Так, Додатки 1 і 2 звісно взаємозв'язані між собою, бо плата за управління будинком вочевидь не може бути не пов'язана з характеристиками конкретного будинку. І відповідно тексти і формулювання у Додатках повинні бути узгоджені між собою так, щоб потім нічого не переписувати і знову не займати час інвесторів, щоб виправити, умовно кажучи, якісь 2-3 букви.

І звісно Договір розроблено відповідно до норм Закону, проте типовий загальний варіант і конкретний варіант Договору, до якого у Вас є питання - зовсім різні речі, і дуже складно знайти відповідь про конкретний Договір, умовно кажучи, дивлячись у типовий.

Якщо у Вас є якись питання стосовно саме Договору з ЖЕК-53, то, будь-ласка, зверніться саме в ЖЕК-53 з Вашим Договором з ТОВ "ЖЕК-53", і Вам юрист ЖЕКу надасть усі вичерпні відповіді, покаже і розкаже все про Додатки та про усі інших можливі запитання. :yes:
10 ноя 2017 08:53
Цитата " dimon":

Сегодня жена позвонила на фРАНКО 7 , и там сказали что регистрация только у них или в частного нотариуса но не на Шевченко 4. Кто прав?


По регистрации:


Зарегистрировать право собственности можно в ОДНОМ из трех мест:

1. Государственный регистратор - обязаны регистрировать, это их прямая обязанность и основная работа.

2. Государственные нотариусы - по Закону могут регистрировать, и по идее обязаны, но какой-то конкретный гос. нотариус может не иметь доступ в реестр и просто может лениться/не хотеть/бояться работать с реетсром, и просто отказывать в регистрации: "ми такого не робимо".

3. Частные нотариусы - также как и гос. нотариусы, могут по Закону регистрировать. Но не все такую услугу хотят оказывать.

Исторически ранее регистрацией занимались только гос. регистраторы. Теперь по закону такое право дополнительно дано и нотариусам (как государственным так и частным).
Все 3 варианта равнозначны, все они имеют доступ к одному и тому же реестру и также требования к подаче документов и сроки регистрации у всех должны быть одни и те же, так как зависят от работы одного и того же реестра. Но на практике сроки у них могут быть разными - кто как привык работать, и кто-то берет оригинал, кто-то копию тех.паспорта :notsure:, в общем все как обычно.

Регистрировать право собственности можно и нужно только в одном из этих вариантов (мест).

Вопрос выбора, где регистрировать - это личное дело каждого человека, где ему удобнее, комфортнее и выгоднее.
Психологически многим кажется, что у гос. регистратора как-то надежнее, так как именно они из регистрационной службы. Но в плане процедуры регистрации прав собственности на квартиру их действия и полномочия такие же как и у нотариусов. :yes:

Ответ Вашей жене по по телефону может быть вызван банальным незнанием и некомпетентностью человека, который отвечал - к сожалению, это также распространенная ситуация. Не стоит удивляться такому ответу :notsure: .
10 ноя 2017 08:53
Альтіс, підкажіть, будь ласка, чи потрібна буде плита для пуску газу в квартиру?
І як загалом продвигається процедура пуску газу? Скільки ще +/- займе часу?
10 ноя 2017 09:05
Цитата "Anabel123":
Альтіс, підкажіть, будь ласка, чи потрібна буде плита для пуску газу в квартиру?
І як загалом продвигається процедура пуску газу? Скільки ще +/- займе часу?


Можна з плитою, а можна й без.
Якщо без плити, то просто вихід на плиту буде запломбований. І пізніше, коли Ви захочете підключити плиту, (за правилами) необхідно буде знову визивати газовиків, щоб вони пустили газ до плити (фактично зірвали пломбу) і вписали Вашу плиту у договір з Вами.
Ця процедура визову газовиків платна (не впевнений, але здається біля 150 грн - треба дізнаватись у них, і вона може змінюватись), тому мешканці намагаються одразу пускати газ разом із плитою.

По строках, десь на днях у відповіді комусь писав, що попередньо орієнтуюсь, що усе завершать і видаватимуть ключі з наступного вівторка. Поки прогноз той самий. Сподіваюсь нічого не зміниться, і не почнуть все знову пере-перевіряти по 20 разів після вчорашньої трагедії із побутовим газом у Іжевську. Хоча це й інша країна, але принцип постачання газу той самий і одразу після таких випадків усіх "ставлять на вуха" щодо зайвих перевірок та повірок зовнішніх і внутрішніх мереж постачання. У гіршому випадку, думаю, ще день-два візьме.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .8082. . .126
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее