Подать объявление

Микрорайон на ул. Новомостицкая, Замковецкая | Киевгорстрой

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2016 - 2018 г.
Планировки
от 26 000 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 375.
43/11%
42/11%
117/31%
118/31%
55/15%
1. . .580582. . .980
16 янв 2017 11:48
Цитата "annaitkiosk":
Спокійно!)) Думала спочатку добудують ці нещасні в сукупності 2 чи 3 поверхи в панельках і після того відразу дадуть сертифікат) Але й так підходить :up:


А от мені так не підходить. Я інвестор 1 -го дому недобудованої секції. І я розуумі, що навіть якщо оформлять 150 бумажок, у мене будинок не добудований.
16 янв 2017 12:01
Цитата "Просто Ник":


А от мені так не підходить. Я інвестор 1 -го дому недобудованої секції. І я розуумі, що навіть якщо оформлять 150 бумажок, у мене будинок не добудований.


ну по срокам что с бумажкой что без - уже не успели как обещали...но все-таки с бумажкой будет поспокойнее ожидание ключей :)
16 янв 2017 12:51
Добрий день, Сусіди :) :) :)

Підкажіть, чи є доступ до квартир? Якщо так, то на яких умовах можна зайти в сам будинок(паспорт, договір і т.д.)?
Ми були в вересні 2016 там - до комплексу проїхали машиною з вулиці Білицька через приватний сектор (там висить знак,що проїзду нема, але проїхати можна і 1 хвилину йти до комплексу). На територію будівництва нас пустили, поспілкувались з прорабом, тоді утеплювали 5 секцію 3 будинку частково і добудовували останні поверхи. В нашій квартирі не було вікон і балкону - там стояли підпорки для крану (по фото зараз бачу,що вже все привели до ладу).
Хотілось би також познайомитись з новими сусідами (3 будинок 5 секція) :) :) :)
16 янв 2017 12:56
Добрый день!
Был сегодня на Белицкой 20 интересовался покупкой квартиры в этом комплексе,но бегло просмотрев Ваш форум понимаю что то что мне говорил менеджер и реальная картина противоположны. Подскажите пожалуйста какая ситуация с секцией 8-5 и когда она реально сдается? КГС обещает к концу 2017 года Заранее благодарю.
16 янв 2017 13:43
Звонила в кгс, сказали, что сертификат подписан, находится в администрации. Зная, как часто обманывают в ОП, даже и не знаю, верить или нет.
16 янв 2017 14:06
Цитата "bvy":
Добрый день!
Был сегодня на Белицкой 20 интересовался покупкой квартиры в этом комплексе,но бегло просмотрев Ваш форум понимаю что то что мне говорил менеджер и реальная картина противоположны. Подскажите пожалуйста какая ситуация с секцией 8-5 и когда она реально сдается? КГС обещает к концу 2017 года Заранее благодарю.


Смотря что вы имеете ввиду под сдачей. Получение ключей и оформление прав собственности? Скорее всего ближе к маю 2018.
16 янв 2017 14:11
Цитата "Sweet ":
Звонила в кгс, сказали, что сертификат подписан, находится в администрации. Зная, как часто обманывают в ОП, даже и не знаю, верить или нет.


Все-равно ждем...а вдруг как-то и не обманут :)
16 янв 2017 14:24
Цитата "bvy":
Добрый день!
Был сегодня на Белицкой 20 интересовался покупкой квартиры в этом комплексе,но бегло просмотрев Ваш форум понимаю что то что мне говорил менеджер и реальная картина противоположны. Подскажите пожалуйста какая ситуация с секцией 8-5 и когда она реально сдается? КГС обещает к концу 2017 года Заранее благодарю.

Готовность секции(в Вашем случае 8-5) ничего не решает, потому что Вы будете зависеть:
1) от готовности окружающих домов и секций.(есть секции на которых вообще не ведуться работы)
2) от дороги , которой на даный момент нет(без дороги ключей не будет)
3)коммуникации.
Обещают конец 2017..., ну мне обещали и в договоре прописано 30.07.2016, а ждать еще????? Информации на форуме достаточно , что-бы сделать свой выбор. Пожайлуста..
16 янв 2017 14:54
Цитата "bvy":
Добрый день!
Был сегодня на Белицкой 20 интересовался покупкой квартиры в этом комплексе,но бегло просмотрев Ваш форум понимаю что то что мне говорил менеджер и реальная картина противоположны. Подскажите пожалуйста какая ситуация с секцией 8-5 и когда она реально сдается? КГС обещает к концу 2017 года Заранее благодарю.



По факту сдача примерно - июнь 2018г.
16 янв 2017 15:28
І не хвилюйтеся що терміни першої черги вже двічі переносили.

І не хвилюйтеся що до дозволу на будівництво яке скасував суд, щоправда КМБ подав апеляцію та поки що дозвіл дійсний, але 25 го січня відбудеться чергове засідання суда, і там будемо сподіватись що все минеться.

Ой, щось я забагато почав розповідати? Так КМБ? А? А, ви напевно забули про це повідомити інвесторів які ось ось підпишуть договір, в якому навіть термінів не буде вказано? Чи не так?

Короче, все буде супер, адже по документам, яких ще нема))), вже все побудовано)))) (Я маю на увазі Першу чергу).

Цитата "bvy":
Рекомендую відвідати майбутню зустріч інвесторів згодом, там все дізнаєтесь, і вже приймете для себе рішення.
16 янв 2017 15:38
Цитата "annaitkiosk":
Всередині 4.1, якщо комусь буде цікаво(різні поверхи). https://drive.google.com/drive/folders/0B0LUSjN6qGoPd1VrTzVZaTdnck0


Дякую, чудові фотографії.
16 янв 2017 15:43
Цитата "bvy":
Добрый день!
Был сегодня на Белицкой 20 интересовался покупкой квартиры в этом комплексе,но бегло просмотрев Ваш форум понимаю что то что мне говорил менеджер и реальная картина противоположны. Подскажите пожалуйста какая ситуация с секцией 8-5 и когда она реально сдается? КГС обещает к концу 2017 года Заранее благодарю.


Краще всього підійдіть на будівництво і гляньте самі. Що буде в грудні 2017 ніхто вам не скаже, але восьмий будинок активно будується. Я кожного дня їду мимо будівництва, як раз видно той край, що з боку Мостицької, тобто і ваш будинок також.
А форум - ... Тут багато різних людей і у кожного своя думка. Панікерів також достатньо. Не виключаю, що є менеджери Варшавського мікрорайону чи ще якогось конкурента.
16 янв 2017 16:04
Цитата "bvy":
Добрый день!
Был сегодня на Белицкой 20 интересовался покупкой квартиры в этом комплексе,но бегло просмотрев Ваш форум понимаю что то что мне говорил менеджер и реальная картина противоположны. Подскажите пожалуйста какая ситуация с секцией 8-5 и когда она реально сдается? КГС обещает к концу 2017 года Заранее благодарю.


Реальная картина как и ожидали- с отставанием, первый срок по первой очереди изначально, на этапе котлована (осень 2015) не подтверждали менеджеры, так что никто не был слишком обнадежен, по второму сроку- стройка то идет, в первой очереди - время внутренних работ. И если быть объективными, то не один КГС сейчас переносит сроки на пару-тройку месяцев. Как на меня, то паники многовато.
16 янв 2017 18:19
Цитата "Nat_D":

повністю погоджуюсь, потрібно сходити, подивитись на квартиру, зараз майже всі будинки в будівництві і потім задати чіткі питання менеджеру.

з приводу форуму - тут є дві активні течії (групи):
- оптимісти - люди бачать один позитив, і це добре, інколи перегинають і їх називають агентами КМБ;
- песимісти - люди критикують погану роботу КМБ, інколи перегинають і їх попередні називають нитіками.
в загальному повна гармонія двох протележностей :shuffle:
16 янв 2017 19:15
Спасибо за коменты. Перед тем как приехать в отдел продаж поехал на обект, но охрана не пустила. Сказали что просмотра нет, возможно будет через 1-2 месяца..
16 янв 2017 19:15
Есть еще и третья категория - просто читатели
16 янв 2017 19:29
Є і третя група - зрадоперемога.
КМБ за відносно короткий термін виконав великий об'єм роботи, це варто визнати. Рік назад, перша черга була набагато нижча ніж зараз друга. Попередньо озвучені, неофіційні терміни - "ключі в травні" поки мають право на життя.
Але в свою чергу, варто визнати, що терміни вказані в договорі, з самого початку не мали ніякого підґрунтя, і були не реальні. На мою думку, це абсолютно безглуздий маркетинговий хід, за який, при великому бажанні, через суд можна покарати КМБ.
16 янв 2017 19:48
"ключі в травні" - не вірю, що зроблено для цього?
16 янв 2017 20:18

тут можна відстежити історію, яку переживали інвестори позняків рік тому //forum.domik.ua/mting-170316-blya-ofsu- kmbpoznyaki4a-t28299-20.html

16 янв 2017 20:26
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .580582. . .980
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее