Подать объявление

Інвестування в нерухомість: перспективи

25 авг 2023 10:27

williamwill009

Мене зацікавила ваша тема. Я вважаю, що інвестування в нерухомість це те, що варте уваги. Нещодавно, я здійснив свою мрію, придбавши нерухомість в Кашкайші, Португалія. Процес був безпроблемним,  нерухомість перевищила мої очікування.

А еще ценник превысил наверно все возможные нормы адекватности. 

31 авг 2023 14:18

всім привіт. потрібна консультація хто в темі подобової оренди.

Є в мене объект в непоганому місці і періодично я його сдаю подобово. Більшість часу там проживають або родичі, друзі (звісно безкоштовно), але коли нікого там не буває я його сдаю.
Виходить додатковий дохід. Питання чи потрібно якось чі кошти проводити офіційно?  Об'яви розміщую на олх, чи може наприклад податкова зробити "тестове заселення" та потім "взяти за одне місце"?
В мене ФОП по основному виду діяльності, думаю може додати КВЕД "Здача в оренду житла" та все проводити офіційно з оплатою на рахунок ФОП без готівки з договорами, актами чи не має сенсу заморочуватись за 5-10 тис грн у місяць?

06 сен 2023 06:17

ФОП на якій групі?

Якщо 3 група - без проблем: додаєте квед, розрахунки на рахунок ФОПа, податки - 5% від прибутку; договори+акти. В інших умовах проблемно: 1 та 2 групи не мають права на цей квед, загальна форма оподаткування - високі податки.

08 сен 2023 18:16

Податковой буде цікаво якщо у вас будуть оборутки в 100 тис доларів. А 5 тис і то не постійне те теж саме що друзі на карту переслали

02 окт 2023 19:44

Berimor



у инвестиций в коммерческую недвижимость есть существенный минус: слишком высокий порог входа.
в остальном, особенно если рассматривать как чистую инвестицию (квартиру можно детям подарить или самому жить) то ком недвижимость - вне конкуренции

Ну начнем с того, что риски сейчас непомерно завышены, а выхлопа ноль без палочки. Купите вы обьект на все, а потом туда шахед прилетит и все. Даже банально осколки могут очень существенно удешевить ваш обьект.
Аренда в полной заднице, когда начнет расти такой обьект непонятно и будет ли вообще расти.
Для себя решил: ОВДП сейчас без альтернативно, а потом когда станет ясны перспективы и будет меньше рисков, можно и коммерцию посмотреть

03 окт 2023 12:32

sidus

Ну начнем с того, что риски сейчас непомерно завышены, а выхлопа ноль без палочки. Купите вы обьект на все, а потом туда шахед прилетит и все. Даже банально осколки могут очень существенно удешевить ваш обьект.
Аренда в полной заднице, когда начнет расти такой обьект непонятно и будет ли вообще расти.
Для себя решил: ОВДП сейчас без альтернативно, а потом когда станет ясны перспективы и будет меньше рисков, можно и коммерцию посмотреть

А если курс сейчас «скорректируется» к 42-43грн/$ — будут ли инвестиции в ОВГЗ такими выгодными? 

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее