Подать объявление

Микрорайон Варшавский | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Межевая

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2017 - 2022 г.
Планировки
от 15 500 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 556.
26/5%
27/5%
123/22%
240/43%
140/25%
1. . .221223. . .901
01 март 2017 08:56
Очень надеюсь, что царь-балконы будут категорически запрещены. Их вообще нужно запрещать на законодательном уровне.
01 март 2017 08:59
Цитата "kyyanyn":
Вітаю, сусіди!

А чи хто має досвід співпраці з експлуатуючими організаціями «Столиці» по інших об’єктах? Зокрема цікавлять такі питання.

Чи дозволено робити самостійно додаткове утеплення фасаду (у мене кутова квартира, тому зайвим гадаю не буде)

Чи є можливість узгодити проект балкону з виносами, якщо якась критична кількість сусідів по стояку підпишуться під аналогічним для себе. Мова йде про квартиру 3С1, третьої черги, будинку С1. Всім гарна, однак балкон один і маленький
Хто що може сказати з цього приводу?

Тут кто-то еще интересовался установкой спутниковой тарелки, так я вот думаю, что вместе с выносом балкона и застеклением, будет особенно гармонично смотреться 6-)
01 март 2017 09:07
Цитата "yuriy_p":
Очень надеюсь, что царь-балконы будут категорически запрещены.

+1. Выбрала Варшавский в том числе из-за жестких условий по положению кондиционеров и остеклению балконов.
01 март 2017 09:07
Цитата "stalker82":
Самий бепроблемний варіант,це утеплення стін з середини квартири,так точно ЖЕК проти не буде.Але квадратура зменшиться кімнат.


Утеплення квартири зсередини - найбільша дурниця, яку можна зробити. Такий вид утеплення Вам гарантує підвищену вологість, плісняву та грибок. Якщо цікаво, пошукайте в Інтернеті про "точку роси".
01 март 2017 09:10
Цитата "Reitar":
Утеплення квартири зсередини - найбільша дурниця, яку можна зробити.

Понятно, что не пенопластом/ватой изнутри. Но даже выравнивание выходящей наружу стены гипсокартоном, а не штукатуркой, даст некоторый теплосберегающий эффект.

У меня угловая, скорее всего буду зашивать изнутри гипсокартоном наружные стены.
01 март 2017 09:14
Цитата "umka":

Понятно, что не пенопластом/ватой изнутри. Но даже выравнивание выходящей наружу стены гипсокартоном, а не штукатуркой, даст некоторый теплосберегающий эффект.

У меня угловая, скорее всего буду зашивать изнутри гипсокартоном наружные стены.

Т.е. 25омм газо или пеноблока плюс 100-150мм минваты недостаточно, а если добавить 12мм ГК, то хватит?
01 март 2017 09:14
В принципе, 150мм минваты должно быть достаточно даже для угловых квартир. Так что дополнительное утепление вряд ли будет критически необходимо.
01 март 2017 09:18
Цитата "kyyanyn":
Вітаю, сусіди!

Чи дозволено робити самостійно додаткове утеплення фасаду (у мене кутова квартира, тому зайвим гадаю не буде)

Чи є можливість узгодити проект балкону з виносами, якщо якась критична кількість сусідів по стояку підпишуться під аналогічним для себе. Мова йде про квартиру 3С1, третьої черги, будинку С1. Всім гарна, однак балкон один і маленький

Ну, і, врешті, доцільність або недоцільність створення ОСБ в кожній окремій черзі, або з декількох черг, замість експлуатуючої організації забудовника. Чув різні точки зору: одну від жеківців - «головна біль», інша – можна зробити дешевше і ефективніше, головне правильно організувати структуру.

Будинок дуже добре утеплений, 150 мм мінвати - цілком достатньо навіть для кутової квартири. В мене був досвід такого бажання у одного клієнта, в новобудові іншого забудовника. Експлуатуюча організація пішла назустріч за умови зовнішнього оздоблення, що не відрізняється від решти фасаду, тобто декоративний шар та фарбування повинно бути, як від забудовника. Але повторюсь, додаткове утеплення - це безпідставна забаганка.
Не треба ніяких виносів балкона, поважайте себе, своїх сусідів та інших киян. Додаткові 0,5 кв.м. Вам погоди не зроблять, а завдяки таким шпаківням зовнішній вигляд будинку дуже псується. Що, доречи, зменшує вартість квартир.
Побоююсь, що забудовник на ОСББ нас не відпустить. Зазвичай, забудовник та експлуатуюча організація мають одних власників, які від експлуатації нових будинків отримують значні надходження. Зрозуміло, що за законом нас не відпускати вони не можуть, але робити всілякі перешкоди - запросто.
01 март 2017 09:21
Цитата "Reitar":


Побоююсь, що забудовник на ОСББ нас не відпустить. Зазвичай, забудовник та експлуатуюча організація мають одних власників, які від експлуатації нових будинків отримують значні надходження. Зрозуміло, що за законом нас не відпускати вони не можуть, але робити всілякі перешкоди - запросто.

Главное чтобы этим кто-то занимался
01 март 2017 09:23
Цитата "SSerCh":


К сожалению ни чего я не путаю. Речь то не о перерасходе тепловой энергии домом, а о изменении количественного расхода теплоносителя. Пример проблемы, который я приводил, как раз из новостроя с горизонтальной разводкой системы отопления. В том, конкретном случае, проблема возникла из-за соседей с нижних этажей, которые намотали теплых полов где только могли (на лоджиях в том числе). И в итоге количества теплоносителя в стояке последнему этажу просто не хватило.


Вы абсолютно правы, самовольно вмешиваться в работу инженерных систем категорически запрещено! Особенно "чувствительны" к самовольным переделкам системы отопления и вентиляции. Соседи, взываю к вашему разуму и совести, не пилите сук, на котором мы все вместе сидим!
01 март 2017 09:27
Цитата "Sosedka 2 ":

Говорил пятый квартал, а строит Варшавский - Столица...
Хотя такой принцип у многих застройщиков.

Пятый квартал строит Perfect Group, а не СГ.
01 март 2017 10:09
Цитата "Alexandr Yasynsky":

Тут кто-то еще интересовался установкой спутниковой тарелки, так я вот думаю, что вместе с выносом балкона и застеклением, будет особенно гармонично смотреться 6-)


а тарелку категорически нельзя ?
01 март 2017 10:20
Цитата "LeLkO":


З приводу додаткового утеплення кутової квартири і виносу балкона, на мою думку це не зовсім нормально. Це ж просто напросто псує фасад будинку. Це ж не якась радянська панелька. В мене теж кутова квартира, але я не збираюсь таким займатись.
І Вам думаю ЖЕК такого не дозволить у жодному разі.

То зрозуміло, зробити індивідуально, буде як бельмо на оці. Однак якщо по всьому фасаду (кутовому) утеплення, а балкони по всьому стояку - то вже не буде так огидно.

Про утеплення кутових фасадів з першого до останнього поверхів в новобудовах тут хтось вже писав раніше. Це можна зробити дуже стильно, навіть з муралом моднявим :yes:
01 март 2017 10:21
Цитата "kyyanyn":
Це можна зробити дуже стильно, навіть з муралом моднявим :yes:

:faceoff:
01 март 2017 10:28
Цитата "yuriy_p":
В принципе, 150мм минваты должно быть достаточно даже для угловых квартир. Так что дополнительное утепление вряд ли будет критически необходимо.

Друзі, а хто знає термоізоляціонний коефіціент такої стіни, скажимо в цеглинах? Колись намагався довідатись у архітекторів "Столиці", але їхній телефон-спец відверто "плив" по цьому питанню, як і по ряду інших, простіших
01 март 2017 10:32
Цитата "Reitar":

Пятый квартал строит Perfect Group, а не СГ.

Да, все верно. Это я отвечала другому пользователю YaraYara о том что пятый квартал никак не относится к Столице и комментарий о том что "говорил пятый квартал..." неуместен был. :yes:
01 март 2017 10:35
Цитата "Alexandr Yasynsky":

Главное чтобы этим кто-то занимался


У відділу продаж "Столиці" казали, що в якихось їхніх забудовах народ відмовився від початкової експлуатаціонної контори. Наскільки зрозумів, головне було зібрати кворум власників житла будинку. Юристи, котрі мабуть є на форумі зможуть внести ясність. Так само яка форма самоврядної контори краще, статут і т.д.
01 март 2017 10:40
Могу поделится некоторой информацией касающейся электрики. Наш электрик, который будет делать у нас всю электрику, задал вопросы с которыми я обращалась в ОП с письменным заявлением (незнаю, может это и не очень "важные" моменты, но я не электрик и особо мало понимаю в тонкостях). Так вот:
1) фаза питающей сети на входе в квартиру - ф.А
2) сечение кабеля на вводе в квартиру - 3х10мм2
3) марка кабеля - ВВГ нг
4) номинал счетчика эл.энергии - 5-100А
5) номинал уставки защитного аппарата после счетчика эл.энергии - рубильник 63А
01 март 2017 10:43
Давайте построим большую пенопластовую коробку, вырежем в ней окна и накроем дом сверху.
01 март 2017 10:52
Цитата "kyyanyn":

Друзі, а хто знає термоізоляціонний коефіціент такої стіни, скажимо в цеглинах?

Мінвата - 0,07 Вт/(м*С)
Цегла червона глиняна - 0,56 Вт/(м*С)
Пінобетон - 0,29 Вт/(м*С)
Коефіцієнт теплопровідності не остаточний, він залежить від щільності та вологи матеріалу.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .221223. . .901
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее