ЖК Вудлайн | Атлант | Новосілки, вул. Лісова, 1а
| Застройщик | АТЛАНТ |
| Сдача ЖК | 2023 г. |
| Планировки | от 21 200 Грн/м² |
| 2/6% | ||
| 4/13% | ||
| 26/81% |
Eka*
Добрый вечер) Кому известно почему с Привата уже нельзя внести оплату на Капино буд?
На сайті написано: на сьогодні є технічні проблеми з
рахунком компаніі Каппіно-буд(ЖК на Киівській, ЖК Вудлайн) в Приват банку. Тож
якщо у вас договір з Каппіно-Буд, поки питання не вирішились сплачуйте
через Альфа банк, рахунок в Альфа банку вказаний в вашому договорі.
Вже телефонували, з понеділка я так зрозумів огляд квартир та приймання,у інших можливо раніше або пізніше.
А як з ключами повинні одразу дати чи як,хто знає?
yourcar_kiev
Вже телефонували, з понеділка я так зрозумів огляд квартир та приймання,у інших можливо раніше або пізніше.
А як з ключами повинні одразу дати чи як,хто знає?
Когда вам позвонили и с какой вы секции?
8Rus88
Когда вам позвонили и с какой вы секции?
Перша секція, вчора, їм потрібно здати 70% квартир секції,тоді усім видадуть ключі, я так зрозумів, і буде початок вже опалювального сезону. Так що очікуйте всі на дзвінки
yourcar_kiev
Вже телефонували, з понеділка я так зрозумів огляд квартир та приймання,у інших можливо раніше або пізніше.
А як з ключами повинні одразу дати чи як,хто знає?
Якщо у вас не буду зауважень і ви підпишите акт прийому-передачі, то ключі одразу, якщо будуть зауваження то після виправлення недоліків, тобто ключі видають після підписання акту прийому-передачі. А який у вас поверх? Цікаво звідки починають зверху чи знизу?
подскажите есть ли возможность сейчас попасть в свою квартиру? Или они все закрыты? Либо возможно у охраны есть ключ и можно попроситься на 10 мин на осмотр?
anna0112
Якщо у вас не буду зауважень і ви підпишите акт прийому-передачі, то ключі одразу, якщо будуть зауваження то після виправлення недоліків, тобто ключі видають після підписання акту прийому-передачі. А який у вас поверх? Цікаво звідки починають зверху чи знизу?
Сверху вниз, 2 этажа в день.
Здравствуйте соседи! Есть уже те кто получил ключи? Кого можно поздравлять?
kollega48
подскажите есть ли возможность сейчас попасть в свою квартиру? Или они все закрыты? Либо возможно у охраны есть ключ и можно попроситься на 10 мин на осмотр?
Можна брати ключ під підпис на 3 поверсі першої секції
Доброго дня!
На що потрібно звертати увагу під час прийняття квартири? Які можуть бути недоліки в чорновому варіанті?
yourcar_kiev
Можна брати ключ під підпис на 3 поверсі першої секції
хто видасть,це точно?
miss_N
Доброго дня!
На що потрібно звертати увагу під час прийняття квартири? Які можуть бути недоліки в чорновому варіанті?
вікна,радіатори щоб були цілі головне.
nejno0770
вікна,радіатори щоб були цілі головне.
І двері.
На якому поверху зараз іде огляд квартир ?
Pertly
На якому поверху зараз іде огляд квартир ?
А вже взагалі почався огляд квартир?
Доброго дня,отримав ключі🇺🇦💪✌️Були невеликі недоліки,яки до 1 Жовтня усунь і можна заходити на ремонт.Квартира гарно підготовлена до ремонту-стяжка рівна,стіни електрика й стартова зроблені,балкон утеплений й пофарбований,автоматий щиток в коридорі вже встановлені,навіть всі нерівності потолка підрівняли болгаркою!
Робота компанії на висоті,все подивились,зафіксували,заповнили папери,проконсультували.Двері від забудовника непогані реально,мдф накладки з 2х сторін,метал є в наявності)Сам будинок чистий,парадне вимите.Площадка дитяча супер,вікна виходять на Феофанію й ліс-вид на мільйон!Всім гарних ремонтів
Поставщик
Доброго дня,отримав ключі🇺🇦💪✌️Були невеликі недоліки,яки до 1 Жовтня усунь і можна заходити на ремонт.Квартира гарно підготовлена до ремонту-стяжка рівна,стіни електрика й стартова зроблені,балкон утеплений й пофарбований,автоматий щиток в коридорі вже встановлені,навіть всі нерівності потолка підрівняли болгаркою!
Робота компанії на висоті,все подивились,зафіксували,заповнили папери,проконсультували.Двері від забудовника непогані реально,мдф накладки з 2х сторін,метал є в наявності)Сам будинок чистий,парадне вимите.Площадка дитяча супер,вікна виходять на Феофанію й ліс-вид на мільйон!Всім гарних ремонтів
Какой у вас этаж? И какие недоделки у вас были? И просьба, все кто получает ключи, пишите сюда пожалуйста.
Поставщик
Доброго дня,отримав ключі🇺🇦💪✌️Були невеликі недоліки,яки до 1 Жовтня усунь і можна заходити на ремонт.Квартира гарно підготовлена до ремонту-стяжка рівна,стіни електрика й стартова зроблені,балкон утеплений й пофарбований,автоматий щиток в коридорі вже встановлені,навіть всі нерівності потолка підрівняли болгаркою!
Робота компанії на висоті,все подивились,зафіксували,заповнили папери,проконсультували.Двері від забудовника непогані реально,мдф накладки з 2х сторін,метал є в наявності)Сам будинок чистий,парадне вимите.Площадка дитяча супер,вікна виходять на Феофанію й ліс-вид на мільйон!Всім гарних ремонтів
Какого производителя лифты в доме?
Поставщик
Доброго дня,отримав ключі🇺🇦💪✌️Були невеликі недоліки,яки до 1 Жовтня усунь і можна заходити на ремонт.Квартира гарно підготовлена до ремонту-стяжка рівна,стіни електрика й стартова зроблені,балкон утеплений й пофарбований,автоматий щиток в коридорі вже встановлені,навіть всі нерівності потолка підрівняли болгаркою!
Робота компанії на висоті,все подивились,зафіксували,заповнили папери,проконсультували.Двері від забудовника непогані реально,мдф накладки з 2х сторін,метал є в наявності)Сам будинок чистий,парадне вимите.Площадка дитяча супер,вікна виходять на Феофанію й ліс-вид на мільйон!Всім гарних ремонтів
Добрий день. Де саме та ким Вам видавались ключі?
Поставщик
Доброго дня,отримав ключі🇺🇦💪✌️Були невеликі недоліки,яки до 1 Жовтня усунь і можна заходити на ремонт.Квартира гарно підготовлена до ремонту-стяжка рівна,стіни електрика й стартова зроблені,балкон утеплений й пофарбований,автоматий щиток в коридорі вже встановлені,навіть всі нерівності потолка підрівняли болгаркою!
Робота компанії на висоті,все подивились,зафіксували,заповнили папери,проконсультували.Двері від забудовника непогані реально,мдф накладки з 2х сторін,метал є в наявності)Сам будинок чистий,парадне вимите.Площадка дитяча супер,вікна виходять на Феофанію й ліс-вид на мільйон!Всім гарних ремонтів
странно, что нет анонса таких приятных новостей
в любой случае спасибо, что поделились :)
- ЖК Отрада | Київміськбуд, bUdCapital | Київ, просп. Відрадний, 93/227.062 760
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041