Подать объявление

ЖК Вудлайн | Атлант | Новоселки, ул. Лесная, 1а

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2023 г.
Планировки
от 21 200 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 48.
12/25%
2/4%
4/8%
5/10%
25/52%
1. . .575860
02 дек 2022 07:29

спасибо большое! 

а вы не подскажите, право собственности через цнап можно оформить только в киевской области или в киеве тоже?

03 дек 2022 08:56

Alexxxa

спасибо большое! 

а вы не подскажите, право собственности через цнап можно оформить только в киевской области или в киеве тоже?

взагалі кажуть що за місцем знаходження нерухомості.Я робила через відділ продажу.Завезла докум.,через 2 неділі поїхала забрала.Все.Може через цнап дешевше на 1000,то мені того не варто.Збір докум,трата часу,відпрашування з роботи,дорога.

05 дек 2022 19:30

Alexxxa

спасибо большое! 

а вы не подскажите, право собственности через цнап можно оформить только в киевской области или в киеве тоже?

Тільки в київській області

30 дек 2022 21:17

Доброго дня, сусіди! Хтось з вас вже зробив ремонт, поселився? Якї враження, чи все добре? 

05 янв 2023 08:42

Доброго дня, майбутні сусіди) плануємо купувати квартиру ,  підкажіть будь ласка через який банк дешевше оплатити за покупку квартири, точніше де менша комісія? Та ще питання, в 2 під´їзді всі комунікації працюють?

07 янв 2023 08:05

Natali var

Доброго дня, майбутні сусіди) плануємо купувати квартиру ,  підкажіть будь ласка через який банк дешевше оплатити за покупку квартири, точніше де менша комісія? Та ще питання, в 2 під´їзді всі комунікації працюють?

Я оплачивал через альфа банк. У меня квартира во второй секции, все комуникации исправные. 

10 янв 2023 09:04

8Rus88

Я оплачивал через альфа банк. У меня квартира во второй секции, все комуникации исправные. 

Дякую )

10 янв 2023 15:16

Добрый день, подскажите пожалуйста, есть ли уже отопление в домах?
если есть счетчик сколько выходит в месяц?

11 янв 2023 07:00

VLevskiy

Добрый день, подскажите пожалуйста, есть ли уже отопление в домах?
если есть счетчик сколько выходит в месяц?

Да, отопление есть. Я сегодня была, батареи теплые. По стоимости конечно не скажу, еще неизвестно

11 янв 2023 14:56

VLevskiy

Добрый день, подскажите пожалуйста, есть ли уже отопление в домах?
если есть счетчик сколько выходит в месяц?

Отопление есть, счетчиков на отопление нет, жильцы устанавливают сами по желанию, счет за отопление еще не выставляли.

12 янв 2023 19:59

Добрый день, соседи! Подскажите, пожалуйста, получили документы на квартиру, в тех паспорте высота указана 2.8 м,а газопостачання нет. Говорили в  Атланте перед при подписании договора 2.55 будут потолки, а какая на самом деле высота потолков? А что з газом, его вообще не будет, не на кухне, не отопления? 

13 янв 2023 08:23

Marypersempre

Добрый день, соседи! Подскажите, пожалуйста, получили документы на квартиру, в тех паспорте высота указана 2.8 м,а газопостачання нет. Говорили в  Атланте перед при подписании договора 2.55 будут потолки, а какая на самом деле высота потолков? А что з газом, его вообще не будет, не на кухне, не отопления? 

Дома выше 10 этажей запрещено газофицировать по нормам безопасности. Отопление — централизованное (своя котельная при доме). 

13 янв 2023 12:04

Спасибо! 

14 янв 2023 18:44

anna.ur

Да, отопление есть. Я сегодня была, батареи теплые. По стоимости конечно не скажу, еще неизвестно

Вам и anna 0112 спасибо за ответ! Я просто читал выше информацию, что вроде как отопление включили в конце ноября, и уже время достаточно прошло чтоб выставить счет за услугу. 

16 янв 2023 06:49

Marypersempre

Добрый день, соседи! Подскажите, пожалуйста, получили документы на квартиру, в тех паспорте высота указана 2.8 м,а газопостачання нет. Говорили в  Атланте перед при подписании договора 2.55 будут потолки, а какая на самом деле высота потолков? А что з газом, его вообще не будет, не на кухне, не отопления? 

потолки 2,55. Газа нет выше 9 этажа.В доме электро.

17 янв 2023 11:19

Дякую! 

04 фев 2023 17:00

Доброго дня!

Така ситуація. Ключі не отримували ще. На руках тільки договори, які заключали при купівлі. 

Як в такому разі платити за комунальні платежі? Може хтось знає або має таку ж ситуацію

05 фев 2023 10:03

Когда примите квартиру и получите ключи, будут заключены договора, после и начнете оплачивать коммуналку. 

06 фев 2023 17:10

VLevskiy

Когда примите квартиру и получите ключи, будут заключены договора, после и начнете оплачивать коммуналку. 

Атлант виходить на зв'язок рідко, але пропонує платити комунальні, не оформляючі ніякі додаткові документи. 

Переживаю, що буду платити двічі: зараз і коли оформлю документи. 


08 фев 2023 06:29

Olya_Dolya

Атлант виходить на зв'язок рідко, але пропонує платити комунальні, не оформляючі ніякі додаткові документи. 

Переживаю, що буду платити двічі: зараз і коли оформлю документи. 


якщо ви не отримали ключі,то і договір не підписали.Відповідно,ви не можете оплачувати платежі.То Атлант може пропонує в загальному.(в кого вже підписаний договір)Ви підпишете акт прийому квартири,видадуть ключі,підпишете договір на комуналку.І з цього дня квартира ваша і начинається комуналка оплочуватись.Двічі ні.Якщо ви зараз живете і заплатили комуналку за січень,то як вам можуть ще раз прислати квитанцію? У вас що,є квитанція на оплату? Хай пропонують,але якщо ви не бачили квартири і не маєте ключі,і не прийняли кв.актом, не зобовьязані платити.А може там радіаторів немає,а ви будете опалення оплочувати? Не переживайте,все буде добре.

Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx
1. . .575860
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее