Подать объявление

ЖК "Пионерский квартал", Вишневое

ЗастройщикДоброград
Сдача ЖК2012 - 2022 г.
Планировки
от 26 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
131из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 73.
8/11%
8/11%
21/29%
15/21%
21/29%
1. . .2830. . .34
20 фев 2019 19:44
Доброго вечора. На сайті забудовника нові фото. Звернула увагу, що у першій секції на третьому та восьмому поверсі кладуть цегляну кладку повністю по балкону/лоджії. Хоча по проекту, повністю закритий балкон тільки на 1 та 2 поверсі. Всі інші половинками. Я раніше зверталася до ВП з питанням чи можна під час будівництва одразу ж робити в себе повністю закритий балкон, обєднувати ванну та туалет. Вони мені відповіли, що тільки після введення в експлуатацію та прийняття БТІ. Зараз я бачу по фото, що закривають. Що думаєте??? Може в когось є інша інформація?
21 фев 2019 05:48
Я так понимаю, что установить ты можешь сам, но запуск только со службой газа.
21 фев 2019 09:11
Навіщо встановлювати самому, коли це може зробити одразу ж компанія яка монтує вікна за додаткову плату. На мою думку, краще це одразу зробити, ніж потім знову все розбивати. Наприклад, вхідні двері, за додаткову плату, одразу ж можна поставити кращої якості, ніж тієї, що вони ставлять зараз. Буду у ВП, задам їм ці питання.
21 фев 2019 12:20
Цитата "Наталія1":
Доброго вечора. На сайті забудовника нові фото. Звернула увагу, що у першій секції на третьому та восьмому поверсі кладуть цегляну кладку повністю по балкону/лоджії. Хоча по проекту, повністю закритий балкон тільки на 1 та 2 поверсі. Всі інші половинками. Я раніше зверталася до ВП з питанням чи можна під час будівництва одразу ж робити в себе повністю закритий балкон, обєднувати ванну та туалет. Вони мені відповіли, що тільки після введення в експлуатацію та прийняття БТІ. Зараз я бачу по фото, що закривають. Що думаєте??? Може в когось є інша інформація?

Добрий день Наталя Ви з 4секції? я теж давайте спілкуватись щоб обмінюватись новою інформацією. Надалі все рівно прийдеться шукати тел.інформацію всіх сусідів наприклад, щоб обшивати ліфт. Я 4 секція 7 поверх 5 будинок. А Ви ?
21 фев 2019 14:48
Наталья, это точно? я бы например тоже так хотел чтобы двери сразу поставили другие, но вот с котлом ... тут не знаешь где он будет висеть, надо ведь мебель кухни сначала спроектировать.
21 фев 2019 16:25
Вот вам сегодняшние фоточки :)
21 фев 2019 16:26
Ещё
21 фев 2019 17:14
Двери однозначно на етапі встановлення, за доплату, можна у них вибрати та замінити. Я теж, розгублена. Не знаю, що іде буде встановлено. Хочеться ці всі труби десь поховати. Тому, у другій половині березня, вже у моїй квартирі будуть стіни, піду подивлюся вживу, що і як. Зроблю фактичні заміри. Думаю, що щодо котла потрібно порадитися з забудовником. Їхня компанія займається і ремонтом та встановленням, котла, апалення і т.д.. Вони з практики знають як краще встановлювати. Я мабуть на всі ці першочергові роботи буду звертатися до них. Хоча я буду заїзджати у квартиру в бетонні стіни і особливого ремонту робити не буду, за браком коштів наразі. Але самі чорнові роботи хочеться зробити одразу ж. Хочу на кухні, в коридорі та у ванній зробити теплу підлогу. Водяну рекомендують зробити ПЕРЕД СТЯЖКОЮ ПІДЛОГИ. Щоб потім не розбивати бетон. Але я і хочу об'єднати туалет з ванною, зробити маленьке перепланування. А це можливо тільки після введення в експлуатацію. Тому є проблемма з встановленням теплої підлоги у ванній та в туалеті. Тай розводку електропроводки теж бажано зробити перед стяжкою стін, щоб не штробити потім бетон додатково. Це додаткові витрати. А як зробити розводку, коли ти плануєш перепланування. От так, як не крути, а все рівно якось тай не так виходить... )))
21 фев 2019 17:17
Много советовался про теплые полы. Всё в один голос говорят что очень комфортно, но потребление газа увеличивается в разы.
21 фев 2019 17:19
Цитата "перемога2018":

Добрий день Наталя Ви з 4секції? я теж давайте спілкуватись щоб обмінюватись новою інформацією. Надалі все рівно прийдеться шукати тел.інформацію всіх сусідів наприклад, щоб обшивати ліфт. Я 4 секція 7 поверх 5 будинок. А Ви ?


Доброго вечора. Так, я з 4 секції 6 поверх. А навіщо ліфт обшивати?????
21 фев 2019 18:56
Добрий вечір! Також придбала квартиру в даному кварталі. 1 секція, 5 поверх. Були нещодавно на будівництві,квартира візуально готова є стіна та встановлені вікна, що не могло не потішити) Відділ продажу надав контакти фірми яка займається електропроводкою, та проведенням опалення та водопостачання у квартирі до стяжкі стін та заливки підлоги. Завтра підїду та місці розберусь як це краще зробити.
22 фев 2019 03:58
Дарья, вы тогда как узнаете напишите тут. Очень интересный вопрос.
22 фев 2019 10:12
Ось таку інформацію надали у відділі продажу. Дана фірма працює по всіх об'єктах Піонерського кварталу, і за словами менеджера тільки послугами цієї компанії можливо скористатися, наймати інших працівників не можна.
22 фев 2019 14:18
не нравится мне такой вариант :( Ну вот не нравится и всё.
Знакомые с другого ЖК в Крюковщине рассказывали что после строителей проводку полностью переделывали.
Да и совсем не понятно по поводу дверей, почему только они выбирают производителя?
Закупают тоже они или я могу закупить?
22 фев 2019 14:40
На рахунок дверей не знаю. Напевно вони надають тільки ті варіанти які зазначені на прайсі. Хоча двері ви можете і самі змінити, це ж вибір кожного індивідуально.
22 фев 2019 15:09
Всем привет. Нам в ОП говорили, что до ввода дома в эксплуатацию можно воспользоваться услугами только этой компании.
После ввода, уже на наш выбор.
Кстати, кто знает, когда будут начинаться работы по заливу пола и стен?Спасибо.
22 фев 2019 16:14
Как только установят двери можно начинать договариваться с отделом постпродажного обслуживания на проведение работ. У нас вторая секция приблизительно март месяц.
22 фев 2019 17:14
Пол стяжка и штукатурка будут уж точно после установки окон. Сейчас они далеко не везде.
22 фев 2019 17:17
Ещё сегодняшние фото
23 фев 2019 12:55
Цитата "Сирийский Беженец":
Дарья, вы тогда как узнаете напишите тут. Очень интересный вопрос.

8500 на 2к квартиру на полипропиленовые трубы, без самих радиаторов мне кажется дорого. Насколько я понял радиаторы в эту стоимость не входят. По электрике я бы сам хотел закупить розетки, выключатели. да и к проводке которую ставит застройщик доверия особо нет. Застройщика понять можно - желание заработать денег + пока обьект не сдался они отвечают за безопасность тех кто находится на стройке, то есть привлечение собственником строителей это их риск.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .2830. . .34
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее