Подать объявление

ЖК Варшавский Плюс | Stolitsa Group | пр. Правды, ул. Маршала Гречко

ЗастройщикStolitsa Group
Сдача ЖК2020 - 2022 г.
Планировки
от 22 700 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
176из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 20.
1/5%
8/40%
1/5%
2/10%
8/40%
1. . .136137138
31 янв 2023 11:49

Cx7

Доброго дня. Є тут інвестори 13.8? Питання чи є можливість потрапити та подивитися квартиру. Знаю якось домовляються зі ключником, чи через відділ продажів.  Дякую

В забудовника відповіли, що раніше весни ключів не видадуть.

13 апр 2023 20:19

Доброго дня, хочу придбати квартиру по переуступці в цьому жк, підкажіть на що звернути увагу, та чи є якісь підводні камені в Варшавському. Дякую

28 май 2023 06:29

Привет.

Всем такая смс пришла?

Інвестори, інформуємо, що забудовник усуває недоліки у Вашому будинку до 01.07.2023. Перевірте усунення недоліків.

Дом 13.4.

О каких "недоліках" речь я не знаю, ключи не получил еще.

30 май 2023 05:55

д1м0к

Привет.

Всем такая смс пришла?

Инвестори, информуємо, що забудовник усуває недоліки у Вашего будінку до 01.07.2023. Переверните усунення недоливов.

Дом 13.4.

О каких "недоліках" речь я не знаю, ключи не получил еще.

Уже понятно:)

07 июнь 2023 09:57

Всем привет. Что-то тема умирает, никто ничего не пишет. :(

Скажите, планирую осмотр в доме 13.4. Может у кого какой опыт уже был и на какие нюансы обратить внимание при составлении акта.

Буду очень признателен за советы.

22 июнь 2023 14:55

d1m0k

Всем привет. Что-то тема умирает, никто ничего не пишет. :(

Скажите, планирую осмотр в доме 13.4. Может у кого какой опыт уже был и на какие нюансы обратить внимание при составлении акта.

Буду очень признателен за советы.

Я на огляд (який був ще в 21 році) користувався послугами компанії ALS-інжиніринг, так як сам не розбираюсь. Вони перевіряли основні моменти (чи рівні стіни, чи працює витяжка, якість встановлення і налаштування вікон і т.д.), по результатах був лише один коментар - не вистачало армованої стрічки на вікні в лоджію (з внутрішньої сторони), записали це як зауваження забудовнику, вже як приймав квартиру це було виконано. Інших зауважень не було, все було зроблено ок. Приймав недавно вже сам, нікого не запрошував, виконував тільки поверхневий огляд - чи нічого не змінилось з того часу. Будинок 13.6


Чув що в інших будинках/квартирах були нюанси з вікнами і ще з якимись зазорами (цей же чоловік розказував, брав участь в декількох інших оглядах), але не масово.

17 июль 2023 12:44

Сусіди, привіт! Підкажіть, будь ласка, вже комусь з будинку 13.7 дзвонили на огляд?

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .136137138
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее