Подать объявление

ЖК Свитло Парк | Svitlo Park | Futura Hata | Надднепрянское шоссе, 2а

ЗастройщикFUTURA HATA
Сдача ЖК2021 - 2024 г.
Планировки
от 27 946 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 31.
18/58%
0/0%
4/13%
1/3%
8/26%
1. . .195197. . .206
22 июнь 2022 09:05

Її можна або дати або не дати. Значить знову брехні

Вище викладено скан документа. Приблизно в кінці жовтня.


22 июнь 2022 09:38

vi_ro

Вище викладено скан документа. Приблизно в кінці жовтня.


В кінці жовтня, наскільки я знаю, присвоїли Столичному шосе, але була заява на перерозгляд і зміну адреси. І що в результаті? Повинна бути або відмова або погодження.

22 июнь 2022 12:51

nick123

Як можна адресу дати не до кінця? Її можна або дати або не дати. Значить знову брехні.

Доречі, треба ще й першу чергу до розуму довести, вже майже середина літа, а що з системою опалення? Мабуть так само переробляють, як будують другу й третю черги.

Та вообще не понятно ничего. У них каждый раз новая информация. Хоть правду бы говорили, тогда люди к ним нормально относились. А то про адрес разговоры уже идут полтора года....

30 июнь 2022 12:28

Артемин

Сейчас отдел продаж обзванивает всех с 3 очереди и спрашивает когда сможете платить деньги за рассрочку. У них не хватет денег чтобы закончить 2 очередь. И рассказывают что уже возобновили работы и тд. На самом деле в работу 3 очередь не запущенна и вряд ли будет запускаться в этом году. В отделе продаж менеджеры при каждом звонке, говорят разные данные, то июнь, то июль, то сентябрь. Врут постоянно. Очень все странно так же с документами, так как адрес еще на самом деле не дали до конца, а они уже документы оформления готовят. От прямых ответов на вопросы уходят. Говорят очень размыто все.

Прошел уже месяц с их заявления о возобновлении стройки. 3 очередь как стояла, так и стоит. Ничего не строится. А деньги просят чтобы платили

30 июнь 2022 16:29

В мене теж в 3 черзі. Не бачу сенсу платити поки не почнуть будувати і не видадуть доки для перших черг. Бо таке враження що хочуть все списати на війну.

06 июль 2022 19:28

Ordok

В мене теж в 3 черзі. Не бачу сенсу платити поки не почнуть будувати і не видадуть доки для перших черг. Бо таке враження що хочуть все списати на війну.

Доречі, сьогодні на одному з будинків третьої черги, той що ближче до шосе було багато будівельників, схоже заливали каркас. 

Може показовий виступ, а може й дійсно почали трохи будувати.

 В любому випадку, інвесторам третьої черги є невеликий привід порадіти.

10 июль 2022 08:42

Доречі хто знає скільки прийдеться заплатити податків при підписанні основного договору?

10 июль 2022 19:58

Сергій007

Доречі хто знає скільки прийдеться заплатити податків при підписанні основного договору?

Якщо не помиляюсь, зазвичай вцілому по відсотку пенсійного і держмита. Подивіться попередній договір, там здається все розписано.

Там крім цього потрібно буде нотаріальні послуги заплатити і провести розрахунки по фактичній площі.

А що вже є інформація по підписанню основних договорів? Да невже?

11 июль 2022 14:46

Сергій007

Доречі хто знає скільки прийдеться заплатити податків при підписанні основного договору?

1% від вартості квартири (від загальної вартості квартири, сума в договорі) це державний податок та послуги нотаріуса до 5 тис. грн.

12 июль 2022 07:29

Kova-79

1% від вартості квартири (від загальної вартості квартири, сума в договорі) це державний податок та послуги нотаріуса до 5 тис. грн.

Бігло подивився договір. Пройшло багато часу, навіть не пам’ятаю, що сплачувалось при оформленні попереднього договору.

Нагадайте, будь ласка. Вказано що потрібно сплатити відсоток-це збір в пенсійний фонд. 

Чомусь нічого не сказано про сплату держмита. 

Внесення даних до реєстру, я так розумію, входить в суму, яку бере нотаріус за послуги?


18 июль 2022 04:52

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, ви платите щомісячну плату зараз у кого розстрочка, 3 черга? Ми незнаєм що робити. Вже за 2 міс платили, але вони нічого ж не будують... лише бла бла. Ми переживаємо що якщо не будем платити то потім по договору заберуть просто квартиру..  а мы оплатили більшу половину суми. Дякую за відповідь)

18 июль 2022 08:22

Маша Д

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, ви платите щомісячну плату зараз у кого розстрочка, 3 черга? Ми незнаєм що робити. Вже за 2 міс платили, але вони нічого ж не будують... лише бла бла. Ми переживаємо що якщо не будем платити то потім по договору заберуть просто квартиру..  а мы оплатили більшу половину суми. Дякую за відповідь)

пока действует военное положение никто у Вас ничего не отберет

но лучше позвонить в ОП и сказать, что у Вас, например, пока нет финансовой возможности вносить платежи. Возможно, нужно будет подъехать в офис, написать заявление на отсрочку платежей. 

18 июль 2022 08:44

Маша Д

Доброго вечора! Підкажіть будь ласка, ви платите щомісячну плату зараз у кого розстрочка, 3 черга? Ми незнаєм що робити. Вже за 2 міс платили, але вони нічого ж не будують... лише бла бла. Ми переживаємо що якщо не будем платити то потім по договору заберуть просто квартиру..  а мы оплатили більшу половину суми. Дякую за відповідь)

Ну по перше будують, а якщо будують і якщо дозволяють финансови можливості то треба платити, якщо не дозволяють то треба дзвонити до ОП и домовлятись. Я також с 3 черги і оплачую поки є такая можливість

18 июль 2022 10:09

Доброго дня, я інвестор 3 черги, 8 будинок. Хочу написати стосовно будівництва, я живу поруч, і щодня зранку до вечора веду спостереження. Так от, неділі дві назад будівництво почалося дуже активно, в порівнянні з червнем місяцем. 8 будинок, повністю зроблений моноліт включно по 13 поверх, перейшли на 14 поверх. Будівництво на початок війни зупинилось на 13 поверху .7 будинок - теж є будівельники, тягнуть моноліт певно на 5 поверху вже. 2 черга - обшивають зовнішні стіни , не знаю правда що робиться в середині будинку.(Звісно мене цікавить тільки 8 будинок, тому спостерігаю за ним.)  Тобто будівельники є, шум і гуркіт відбувається навіть на вихідних днях. Це все трохи починає радувати. Теж дуже переживаємо . Сподіваюсь все буде добре

18 июль 2022 12:12

Дело в том что мы не в Украине, и прилететь я точно не смогу, не пустять даже в самолёт, беременна 

18 июль 2022 12:57

Маша Д

Дело в том что мы не в Украине, и прилететь я точно не смогу, не пустять даже в самолёт, беременна 

Теж живу поруч і можу сказати, що будівництво відновлене. 

Яка проблема платити, знаходячись за кордоном?

Думаю, будуть будувати поки будуть кошти і вливання. 

Підкажіть, будь ласка, в кого розтермінований термін оплати, за яким курсом зараз відбувається розрахунок?

18 июль 2022 16:46

Курс купівлі ОщадБанк на
18.07.2022

1 $ = 36.80 грн.


18 июль 2022 18:11

Kova-79

Курс купівлі ОщадБанк на
18.07.2022
1 $ = 36.80 грн.


Дякую

25 июль 2022 12:23

Деммі

Доброго дня, я інвестор 3 черги, 8 будинок. Хочу написати стосовно будівництва, я живу поруч, і щодня зранку до вечора веду спостереження. Так от, неділі дві назад будівництво почалося дуже активно, в порівнянні з червнем місяцем. 8 будинок, повністю зроблений моноліт включно по 13 поверх, перейшли на 14 поверх. Будівництво на початок війни зупинилось на 13 поверху .7 будинок - теж є будівельники, тягнуть моноліт певно на 5 поверху вже. 2 черга - обшивають зовнішні стіни , не знаю правда що робиться в середині будинку.(Звісно мене цікавить тільки 8 будинок, тому спостерігаю за ним.)  Тобто будівельники є, шум і гуркіт відбувається навіть на вихідних днях. Це все трохи починає радувати. Теж дуже переживаємо . Сподіваюсь все буде добре

Дуже дякую за інформацію по 8 будинку. Я також інвестор в ньому

25 июль 2022 13:09


Фото із будмайданчика від 23 липня 2022 року, будівництво велось на всіх будинках!

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .195197. . .206
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее