Подать объявление

ЖК "Skycity", Борисполь, ул. Европейская, 16

ЗастройщикASTRUM BC
Сдача ЖК2019 - 2022 г.
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
110из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
5/50%
0/0%
2/20%
1/10%
2/20%
1. . .578
01 июнь 2019 12:59
Думаю главный аргумент - не создавать балаган. Возможно, они правы, т.к. при массовости редко получается конструктивный диалог. Основной вопрос у всех один - когда будет сдача дома и вытекающие из этого пару вопросов: Что мешает и что можно сделать для ускорения процесса.
01 июнь 2019 13:22
Тодi записуйте на диктофон або відео зустрічі на тел і викладіть будь ласка потім до соц мереж та сюди на форум , щоб усі мали змогу почути або побачити сказане. Якщо бояться людей то головна ознака що все там не добре і нічого не варто чекати найближчим часом , як би нам усім не хотілось по скоріше потрапити до наших осель
01 июнь 2019 13:48
(балаган) - так це була основна причина відмови від загальних зборів. Прогуглив мережу я не знайшов інших діючих форумів по нашому ЖК, так що я теж здивований такою"активністю" інвесторів в ЖК "Скайсіті"...можливо серед 150 більша частина нетутешніх,приїжджих?
01 июнь 2019 15:57
Дааааа коли вже гроші зібрані , то інвестори для них вже стали балаганом !!! А оті дівки що там сидять і весь час брешуть часом себе балаганом не вважають??? Тому що спражнівній брехливий балаган то вони!!!
01 июнь 2019 21:36
Nk1, я слов балаган использовал не в ругательном смысле, а в описательном. поэтому не стоит это так воспринимать и тем более переносит на личности. P.s. Не являюсь сотрудником компании. Я за конструктив.
02 июнь 2019 06:58
Всі інвестори мають право бути присутніми на зборах і не важливо їх 100 чи 500 чоловік. Збори для 3 чоловік це та сама брехня і фарс який чує кожен із нас щоразу телефонуючи до них протягом останнього часу. Усі люди які віддали їм свої гроші мають право знати ситуацію, чути про ту ситуацію особисто на зборах інвесторів! Такі збори проводять у всіх нормальних ЖК і ніхто не боїться балагану. А тут будинок затримали здачу вже на 2 роки майже і далі невідомо коли його здадуть відмазались балаганом і далі продовжують відмовчуватись.»Класс»!!!!!! Коли людям нічого приховувати і вони не брешуть то нікого вони не бояться і ніякого натовпу людей хоч і мільйонного!!!
02 июнь 2019 08:08
Я туди і так заходжу до них із сусідами майбутніми нас то 2 то 3 людини , ну і що з того вже більше року так ходимо , давайте ще по 3 чол ходити , ще скільки треба 2-3 роки ходити щоб все-таки зібрали всіх інвесторів на збори і сказали нарешті правду?! Минулого літа нам із сусідами розказували як за 2 тижні будуть стеклити комерційні приміщення і робити прибудинкову територію вже літо наступного року там досі їх не доробили ті вікна комерції на днях там бачили, прибудинкову територію ніхто нічого ніякого асфальту ніякої плитки і не ворушиться. Так що підіть ще ви послухайте казочку про те як усе добре і вже за 2 тижні 100% , всі хто тут живе поблизу і заходять до них часто вже сміються з них бо пластинка брехні незмінна. От вам і весь конструктив!!!
02 июнь 2019 17:02
ніхто не може заборонити чи ще якось обмежити права людей якщо вони хочуть отримати достовірну інформацію! Тим паче довіра до забудовника підірвана і віри вже немає! Тому пропонується не ходити по 2-3 чоловіка і псувати собі тільки нерви, а прийти всім зацікавленим (а їх чомусь не багато і це щонайменше викликає подив)і провести конструктивну зустріч з керівництвом "Вегас-буд" і отримати, нарешті, відповідь, що ми маємо в будинку на даний момент та дату здачи першого будинку в експлуатацію. В центрі продажу мені сказали, що вони не проти такої зустрічі але вони проти галасу та криків і необгрунтованих звинувачень. Моя думка така, що якщо таких як ми - незадоволених - 10 - 20 чоловік, то все це марні спроби та зусилля щось з'ясувати і вирішити...тоді буде як буде(( Спілкуючись по телефону я порадив робітниці ЦП окрім фото-звіту надавати інформацію на їх сайті щодо процесу будівництва це б , можливо, зняло б якусь напругу серед інвесторів але мабуть їй це не сподобалось. Так що на завершення, - всі хто може прийти і привести з собою ще когось, приходимо 7 червня на 11.00. На місці будемо визначатись скільки нас, кому це не байдуже.
03 июнь 2019 15:30
Проект Порядку денного зборів:
1) Причини довгобуду та яким чином інвестори можуть допомогти в їх вирішені;
2) Які комунікації задіяні на сьогодні до першого будинку (сек.1 і сек.2);
3) Види незавершених робіт та терміни їх виконання по будинку та території;
4) Дата здачі будинку в експлуатацію;
5) Обрати ініціативну групу для подальшої роботи з "Вегас-буд".

(можна доповнювати):
03 июнь 2019 15:39
на мою думку, не завадило б почитати на офіційному сайті "Skycity" попередню інформацію від забудовника по цим питанням у Порядку денному, можливо це було б достатньо для когось?
03 июнь 2019 16:52
По п. 2 предлагаю конкретику, а не в процентном выражении, к примеру, газ не подключен по причине такой-то, пломбы не установлены потому-то, нет электрошкафов из-за того-то. А не газ подключен на 95%...
04 июнь 2019 09:09
:hm: не густо, не густо...мабуть це не цікавить більшість або вони не товаришують з інтернетом ((. Агу!!! де ви 150???))), ну хоча б 100?
04 июнь 2019 10:09
Хоч банер у місті вішай...
04 июнь 2019 12:25
Доброго дня, шановні майбутні мешканці ЖК SKYCITY!
Для запобігання виникнення непорозумінь між Забудовником і покупцями повідомляємо про готовність провести зустріч за необхідністю, але за попередньою домовленістю сторін.
Ініціатор зустрічі Vasco після багаторазової комунікації не надає зворотньої інформації щодо дати та часу зустрічі.
Тому Забудовник вирішив надати інформацію по вищезазначеному переліку питань:

1. 1) Великий, складний обсяг робіт, необхідних для виконання ТУ;
2) Підключення зовнішніх мереж на весь комплекс, а не лише на 1 будинок. Трудомісткий та фінансово затратний процес.
3) Невиконання умов, зазначених в ТУ №1 від 4 січня 2017 року.
Згідно п.12 вказані роботи мали виконуватися в рахунок пайової участі. Наразі забудовник поніс позапланові витрати, виконавши роботи та сплативши пайову участь, що фактично є подвійним внеском в розвиток інфраструктури міста.
Незважаючи на всі перепони, забудовник прикладає максимальних зусиль для введення будинку в експлуатацію та закінчення будівельних робіт.

2. Виконано приєднання до зовнішніх мереж:
- газопостачання;
- водопостачання;
- водовідведення (побутова каналізація);
- зливова каналізація.
Наявна потужність електроенергії – 200 кВт.
Можливість збільшення до 400 кВт, що повністю забезпечить потреби мешканців і будмайданчика. До моменту підключення основної потужності електроенергії (2 000 кВт) власники квартир будуть сплачувати за електроенергію згідно тарифів для фізичних осіб.

3. 1) Фасадні роботи (нанесення декоративної штукатурки та встановлення дахових і віконних відливів) – 1 місяць;
2) встановлення вузлів обліку електроенергії – 1 місяць;
3) декоративне оздоблення Секції №1 та №2 – 1,5 місяці;
4) благоустрій території – 2 місяці (в зв’язку з розведенням внутрішньомайданчикових мереж для будинку №2 та №3);
5) заскління комерційної частини – 10 днів;
6) завершення внутрішніх робіт по водопостачанню – 20 днів.

4. 24 травня 2019 року офіційно подана заява до ДАБІ.

Якщо у вас виникли питання або ви бажаєте отримати будь-які підтверджуючі документи, звертайтесь:
Центр продажу вул.Європейська, 16
04 июнь 2019 13:15
Дякуємо за інформацію. Чи можна вказати період виконання робіт,а не термін, наприклад, з 1 липня до 1 серпня. Думаю, це буде цікаво для всіх інвесторів і додасть прозорості. Дуже дякую.
04 июнь 2019 16:05
Дуже вдячний з надану інформацію Забудовником. Хотілось би побачити більш розлогу інформацію по п.3, то б то початок і дату завершення робіт. :thanks:
04 июнь 2019 16:22
дуже вдячний за надану інформацію Забудовником. Хотілось би побачити більш розлогу інформацію по п.3, то б то початок і дату завершення робіт, а також загальний термін завершення перелічених Вами робіт необхідний для введення будинку в експлуатацію. І все ж,- по п. 4 "Порядку денного" - чи існує у Забудовника плановий термін введення першого будинку в експлуатацію? :thanks:
06 июнь 2019 07:18
:hi: Судячи з активності відвідувачів цього форуму можна стверджувати, що підняті питання мало-кого цікавлять. Ну що ж, чому бути - тому й бути. Я особисто буду завтра на будмайданчику аби, можливо, познайомитись з новими людьми та подивитись що там робиться! :oh:
06 июнь 2019 10:37
Чи відомо плановий термін виконання всіх робіт? Начебто перелік невеликий, але його можна розтягнути й на рік.
06 июнь 2019 15:43
Представнику проекту "Skycity":
Дуже "цікава" Ваша відповідь, - "1. 1) Великий, складний обсяг робіт, необхідних для виконання ТУ;
2) Підключення зовнішніх мереж на весь комплекс, а не лише на 1 будинок. Трудомісткий та фінансово затратний процес.
", - Ви признаєтесь у неосвіченості та своєму непрофесіоналізмі? Ми ж не такі вже дурні і хоча б трохи розуміємось у будівництві! Ви повинні були все це передбачити на стадії проектування? Читаєш і таке враження, що прийшли хлопчаки та дівчатка і почали будувати і раптом на них звалилась купа проблем))), я цьому не вірю!!!
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .578
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее