Подать объявление

ЖК "Ренуар", Львів, вул. Княгині Ольги, 122а - "Ріел"

2
07 апр 2014 20:18


Житловий комплекс "Ренуар"
Львів, вул. Княгині Ольги, 122а
Забудовник: "Ріел"
Термін здачі: 4 квартал 2015

Загальна площа квартир: 13 320 кв м
Кількість поверхів – 10
Кількість секцій –6
Кількість квартир – 218
Гостьові автостоянки
Дитячий майданчик
Монолітно-каркасний будинок з керамічної цегли та зовнішнім утепленням
Дах плоский
Вікна металопластикові: склопакет однокамерний, енергозберігаючий, 4-камерний профіль
Вхідні двері металеві, протипожежні
Індивідуальне опалення: двоконтурний котел, сталеві радіатори
Сучасний безшумний ліфт
07 апр 2014 20:20
Березень 2014
19 янв 2015 16:14
Цитата "Domik - Новострой":
Березень 2014
Это типа как, скоро тоже март как говорится ,а там только заборы?
19 янв 2015 19:58
Фото за жовтень 2014
05 июнь 2015 09:31
Я вот тоже не вижу абсолюто никакой активности в темпах строительства! То есть история со срывом сроков сдачи у Риэла - это в порядке вещей! Практически все объкты сдали не вовремя.
11 июнь 2015 13:30
Цитата "KetyYa":
Я вот тоже не вижу абсолюто никакой активности в темпах строительства! То есть история со срывом сроков сдачи у Риэла - это в порядке вещей! Практически все объкты сдали не вовремя.


Привіт, зараз обираю квартиру, зупинилиь якраз ЖК "Ренуар". Записались на показ квартири, дуже не зручно, що тільки в середу можна глянути на квартиру, але відпросилась і на наступний тиждень піду. А на скільки затримують здачі, бо мені казали що все вчасно в відділі продажу, ну але напевно мусять щось говорити щоб продати? Хтось щось може сказати по договору, не кинуть?
14 июнь 2015 17:02
Привіт.Я теж раніше розглядала цей варіант,але передумала.Я ходила дивитись коли будинок був на стадії 4го поверху.А це була осінь-зима.Як на мене повільно будують.А договір мені взагалі не сподобався.Ніякої конкретики що після здачі в квартирі,наприклад,будуть вікна чи двері.Я б радила добре придивитись і зважити всі за і проти.
15 июнь 2015 15:17
Договор то в общем не самый страшный, я прочитала его. Но я не совсем люблю эти схемы с фондом финансированя.
И все таки не решилась у них покупать квартиру, уж очень много они на себя вязли одновременно объектов. Пусть хоть что-то вовремя сдадут :winky:
16 июнь 2015 14:28
Також мав можливість ознайомитись з договором, так саме цікаве те, що лише частково менша сума проходить по Фонду фінансування буд, а більша незрозуміло на кого. Такщо можна зробити висновок що в разі проблем з будинком, більша частина коштів просто пропаде і шукай потім крайнього. :umnik:
17 июнь 2015 12:31
Несерйозно, стільки об'єктів, хоть би один без проблем здали. Який договір, така і активність на будові, така і здача будинку. :no-no: :no-no:
17 июнь 2015 14:34
Коли я була на будові казали що вони будуть ставити панорамні вікна.Спочатку зраділа.Це дуже гарно. Але потім зрозуміла що не дуже.Поки пройшли до зупинки вітер чуть голову не зніс. :notsure: В холодну пору року там дуже сильні вітри.А від знайомих точно знаю що з такими вікнами в квартирі холодно. Можу тільки уявити яка "прохолода "там буде ще й з такими вітрами.
18 июнь 2015 21:05
Був на будові, дуже засмутули тонкі прегородки між кімнатами, розумію що це економ варіант, але на ребро цеглу класту, надзвичайне злобство
19 июнь 2015 11:08
8 травня 2015

муруються несучі стіни 1 поверху (секція 4);
перекрито цоколь (секція 5);
завершено дренаж навколо 4 та 5 секцій;
22 июнь 2015 13:40
Значить всетаки я не помелилась . Буде холодно і не тільки через панорамні вікна. :notsure:
23 июль 2015 12:25
01 лип 2015

розпочато фасадні роботи (секції 1,2);
облаштовується покрівля (секції 1,2);
муруються несучі стіни 8 поверху (секція 3);
муруються несучі стіни 4 поверху (секція 4);
розпочато перекриття 3 поверху (секція 5);
муруються несучі стіни 5 поверху (секція 6);
ведеться перекриття 7 поверху (секція 7);
муруються несучі стіни 8 поверху (секція 8);
розпочато штукатурення стін (секції 7,8);
муруються стіни 0 циклу (секції 9,10)
28 июль 2015 14:55
Чому так довго будують? Сусідній Набережний вже цілий мікро-район збудував, якість будівництва у них схожа. Хоча люди без комунікацій живуть( думаю тут ситуація буде схожа.
07 сен 2015 19:37
Ну так ...темпи невтішні, але і те що збудували не зовсім можна назвати - якісною роботою. Заходили в будинок, складається враження що цегляну кладку робили *на око....* кривезні стіни. Правда не в усіх квартирах, є більш-менш норм, тут як лотерея.
23 сен 2015 18:32
ведуться роботи з оздоблення сходових кліток (секції 1,2);
муруються несучі стіни 11 поверху (секція 3);
муруються несучі стіни 6 поверху (секція 4);
розпочато перекриття 5 поверху (секція 5);
ведеться перекриття 7 поверху (секція 6);
муруються несучі стіни 10 поверху (секція 7);
розпочато штукатурку стін (секція 7);
муруються несучі стіни 11 поверху (секція 8);
розпочали монтаж шиделів (секціх 7,8);
розпочато мурування несучих стін 1 поверху (секція 9);
ведеться підготовка до заливки плити перекриття підвалу (секція 10);
ведеться монтаж фундаментних блоків (секції 9,10)
01 янв 2016 18:52
Цікавить, що там на рахунок закарстованості та протидії цьому явищу. Що для цього зробили проектанти. Друге - що буде з недобудовою, що поруч, це і небезпечно, і практично блокує заїзд в секції 1-8.
09 фев 2016 20:26
У секціях 1-8 триває облаштування вхідних груп, встановлюють двері та вікна в цокольних приміщеннях, проводять роботи з підведення зовнішнього газу та монтажу ШРП, а внутрішню газифікацію вже завершено.

У секціях 3-8 розпочали підключати зовнішні мережі каналізації, а в секціях 4-5 відбувається облаштування покрівлі. Наразі ведеться підготовка до залиття перекриття 4 поверху секції 9 та частково залито перекриття 3 поверху та муруються стіни 4 поверху 10 секції.
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
2
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx