Подать объявление

ЖК "Престиж", Борисполь, ул. Киевский Шлях, 1д

ЗастройщикПатрикбуд
Сдача ЖК2019 г.
Планировки
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 6.
2/33%
0/0%
2/33%
0/0%
2/33%
05 окт 2016 09:54


Жилой комплекс "Престиж"
Борисполь, ул. Киевский Шлях, 1д
Дата окончания: 4 квартал 2017
12 окт 2016 09:47
Анатолій Федорчук повідомив про початок сумнівного будівництва багатоквартирного будинку по вулиці Київський шлях 1 Д, яке планують призупинити через розбіжності у питаннях щодо дозволу на будівництво. :faceoff:

покишо нічого не зрозуміло)
18 окт 2016 12:35
Доброго дня всім! Якось дивно, але будівництво тривае! Був у п’ятницю 14 листопада нормальний офіс, дуже привітливі менеджери доступно все розповіли, коли запитав про документи без всяких питаннь одразу показали всі документи, дозвіли. Коли захотів впевнитися в документах, менеджер запропонував поспілкуватися з їхнім юристом , погодився взяли мій номер телефону. Через деякий час мені позвонив юрист і відповіла на мої питання. В цілому після надання інформації, і перегляду всіх документів на власні очі, сумнівів не залишилось. Зараз приймаю рішення на якому поверсі брати квартиру.
18 окт 2016 16:03
Цитата "maxim2108":
Доброго дня всім!

Зарегистрированный сегодня аккаунт с одним сообщением пиарит стройку. Слишком палевно делаете :pray:
18 окт 2016 17:22
Це чудово, коли немає сумнівів.

Мої сумніви по цьому об'єкту такі:

1) забудовник не має позитивної ( або негативної ) підтвердженої історії, якщо така позитивна історія є - про неї потрібно писати ( наприклад на сайті ), усно (без документів) дали посилання на Spring Town в Хмельницькому, правда чи ні ?,

2) договір продажу має на мій погляд в майбутньому конфліктний та потенціально дискримінаційний пункт про обов'язок Покупця підписати договір з експлуатаційною організацією ( гуглим про ЖК Кришталеві Джерела ),

3) в моєму випадку юристи на контакт поки що не йдуть, потрібно було мабуть залишити номер телефону, а не електронну пошту ( хоча по телефону обговорювати деталі договору на мій погляд не зручно, ну то таке ) 8-)
19 окт 2016 09:52
Лично меня очень смущают грамматические ошибки на вывесках такого серьезного дела как стройка. Не доверилась бы такому застройщику.
25 ноя 2016 18:18
Привіт!
У мене декілька питань хто вже мав розмову у відділі продажу (на сайті ЖК інформація відсутня):
1. Хто забудовник і замовник?
2. Хтось бачив документи на власні очі?
3. Звідки інформація про сумнівне будівництво?
Буду вдячний за будь-яку інформацію.
27 ноя 2016 15:57
Застройщик ТОВ Патрикбуд.....
Вбиваем в интернете Патрикбуд и видим информацию Код ЄДРПОУ: 40113881.
Ищем по коду и находим Засновники: ПЛЕЙЗОР ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ,
а кто это такие, вбиваем в интернет и находим Засновник: многих фирм и одна из них ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ-ЖАБОТИНСЬКОГО" ....
О всем известный НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ :faceoff:
27 ноя 2016 16:05
Цитата "Hitler":
Застройщик ТОВ Патрикбуд.....
Вбиваем в интернете Патрикбуд и видим информацию Код ЄДРПОУ: 40113881.
Ищем по коду и находим Засновники: ПЛЕЙЗОР ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ,
а кто это такие, вбиваем в интернет и находим Засновник: многих фирм и одна из них ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ-ЖАБОТИНСЬКОГО" ....
О всем известный НАБЕРЕЖНИЙ КВАРТАЛ :faceoff:


Дякую. Все зрозуміло :super:
20 дек 2016 20:58
Интересно пообщаться с теми, кто уже вложился. Какие документы они получили на руки. Что прописано в договоре и т.д.
Будем следить за строительством.
16 июль 2017 10:16
А что насчёт самалетов и бешаного трафика машин по улице Киевский путь...это же наверно постоянный шум и вонь газов
01 авг 2017 07:48

Оставлю это для тех, кто расценивает эту стройку как вариант инвестиций:
//tvboryspil.com/novini/eksklyuzivne-vid eo-dvi-balkonni-pliti-obvalilisya-z-novo budovi-u-borispoli/

05 авг 2017 15:06
Цитата "nuclearjazz":
Оставлю это для тех, кто расценивает эту стройку как вариант инвестиций:
//tvboryspil.com/novini/eksklyuzivne-vid eo-dvi-balkonni-pliti-obvalilisya-z-novo budovi-u-borispoli/

Дивлюсь на відео показали, що перекриття робили кустарно. Думаю, що тепер будівництво можуть заморозити та постановити, щоб розібрали будівлю.
Цікаво, що тепер будуть робити інвестори, якщо хтось вже встиг вкластися?
Як на мене, то краще вимагати повернення коштів і з цегляних у Борисполі брати Леваду.
07 авг 2017 12:53

Борисполь должен знать своих "героев" в лицо. По ссылке ниже комментарий по поводу балконов
//i-visti.com/news/boryspil/2313-zhk-pre stizh-dobudovuye-devyatiy-poverh-prodaye -ostann-kvartiri.html
Комментарии директора компании застройщика абсолютно возмутительны."Плановый демонтаж" - это при том, что на стройке даже строителей не было, что подтвердил охранник стройки, да и на видео видно, что никто этот "плановый демонтаж" не контролировал, рабочих и близко не было. Не надо держать всех вокруг за дураков! Мои соболезнования инвесторам. Держитесь!
В своё время рассматривали квартиру в престиже. Хорошо, что все же остановились на другом ЖК

07 авг 2017 15:05
Цитата "Belo4ka90":
Борисполь должен знать своих "героев" в лицо. По ссылке ниже комментарий по поводу балконов
//i-visti.com/news/boryspil/2313-zhk-pre stizh-dobudovuye-devyatiy-poverh-prodaye -ostann-kvartiri.html
Комментарии директора компании застройщика абсолютно возмутительны."Плановый демонтаж" - это при том, что на стройке даже строителей не было, что подтвердил охранник стройки, да и на видео видно, что никто этот "плановый демонтаж" не контролировал, рабочих и близко не было. Не надо держать всех вокруг за дураков! Мои соболезнования инвесторам. Держитесь!
В своё время рассматривали квартиру в престиже. Хорошо, что все же остановились на другом ЖК


Думаю, що та стаття з коментарями про нібито "плановий демонтаж" заказна. Чого б називали будинок з силікатної цегли за технологіями 1980-х сучасним і до чого б газета у звичайній статті з коментарями знизу піарила би будинок: "Для тих, хто бажає детальніше дізнатися про житловий комплекс «Престиж», зокрема планування квартир...."???То їм дуже пощастило, що робітників не було у той момент, от і вигадали "плановий демонтаж".
Схоже, що дійсно всіх за дураків намагаються держати! Бориспіль не таке вже й велике місто. Думають, що там поруч нікого не було, і не хто не бічив як ці плити впали.
"Плановий демонтаж" - навіть не смішно. "Плановий демонтаж" ніхто ніколи не буде раптово прикривати чорним пакетом від камер та перевіряючих. Дивіться, ось фото того, що було відразу після падіння плит. Повиривало декілька рядів цегли. Це і є той демонтаж згідно усіх нормативів??? Не треба думати, що усі кругом дурні!
16 ноя 2017 10:53
Инвестировал в однокомнатную. но чтотот не сильно они строят. заплатил первый взнос. стоит ли дальше тратить деньги в никуда...Кто что знает?
13 май 2019 17:58
Ребята, а вам кому-то выплатили хоть какую-то компенсацию в итоге? Я так понял уголовное дело не открывали по поводу аварийности ЖК
14 авг 2020 10:01
Дом сдан но електричества нет?
11 дек 2021 11:44

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее