Подать объявление

ЖК ParkTown | Парк Таун | Гостомель, ул. Охотничья, 5-17

ЗастройщикBIG development
Сдача ЖК2016 - 2023 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
106из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 122.
7/6%
6/5%
14/11%
33/27%
62/51%
1. . .162164. . .166
26 окт 2020 11:22
Я не з відділу продажів, якщо-що)) На наступних вих поїдемо - глянемо. Нам менеджер обіцяла, що до того часу вже мають бути вікна вставлені. Тоді прикріплю фото.
03 ноя 2020 15:11
Чекаємо на фото;)
04 ноя 2020 23:46
Так-так ;)
05 ноя 2020 07:41
Не вийшло у нас поїхати на вихідних, тому і не скидала. Але попросила в Анни, нашого менеджера, скинути, чи поставили довгообіцяні вікна. Є дві фотки. Нарешті вікна вже є кругом. Ми, до речі, брали додатково утеплені (типу з додатковим заповненням газу).

На найближчих вих. (вже не хочу обіцяти, бо все ніяк не доїдемо), плануємо все таки самі заїхати.
То обов'язково дам знати, що бачили і що розказують (ну і фоточки, звісно)
05 ноя 2020 10:26
tokmash, а як ви перевіряли наявність газу у вікнах?
10 ноя 2020 19:07
Нарешті це сталось))
Які новини: вікна стоять уже у всіх. Східне крило другої парадної активно фарбується, наша перша парадна уже утеплюється і теж буде фарбуватись.
В під’їзді завершені всі «брудні» роботи (стяжка, стіни). Наступний етап - кладка плитки.
Підведені світло і вода в квартири - прикріпила фото з під’їзду, з квартири забула сфоткати.
Ще з нового будують обіцяний дитячий майданчик. Концепція буде ніби-то дуже цікавою (те фото, де сірі великі труби - це і є його основа, типу щось мають натягнути чи що, і там можна буде лазити)
Двері планують уже ставити в грудні, (але моя думка, що це дуже оптимістичний прогноз, що двері зроблять до кінця року, швидше - в січні). Критий поверх паркінгу уже збудований, другий, той шо буде не критий, теж уже залита стяжка (фото прикріпила)
Світлофор, про який багато говориться, працював, коли ми були, розмітка теж є.
Напишу другу частину коменту завтра, бо не дозволяється стільки, скільки хочеться.
11 ноя 2020 21:33

Щодо наших вікон. Вікна поставили без нас, звісно. Але ми перевіряли за цим методом, який говорить хоча б про можливість його наявності:
Словом, ця пимпочка є, в яку ніби запускали газ. Але чи був він запущений, звісно, залишається тільки вірити. Однак, так як це коштувало небагато (ми ще е платили, але нам сказали, що десь 400 грн за вікно, то в принципі норм).

Сіра пимпочка у вікні)
11 ноя 2020 22:07
Велике дякую, що дотримали слова)
Дуже гарний будинок виходить, тільки "Авіатор" вид псує (((
Будемо сусідами по комплексу)
12 ноя 2020 20:15
Згодна, виглядає як голуб‘ятник. Але з приємного те, що в 9 будинку буде свій «задній дворик», планують загородити, щоб доступ до двору був тільки в нас.
13 ноя 2020 15:45
Щось не опублікувались фото. Про дворик це типу там, де я червоною лінією помітила, за соснами.
Ще прикріпила дві фотки з іншого боку наш 9 будинок
13 ноя 2020 19:47
Це чудово!
Якщо все, що обіцяв забудовник буде виконано, то буде чудовий ЖК.
13 ноя 2020 20:56
Всім привіт. Хто інвестував в 12 будинок, цікава ваша думка, щодо цільового призначення земельної ділянки?
14 ноя 2020 09:26
Доброго дня!
Стосовно земельної ділянки під 12 будинком:
Наш юрист сказав, що дане цільове призначення - "03.15 Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови" цілком відповідає проекту забудови, бо даний буднок буде мати нежитлові (офісні) приміщення, а це саме те що і входить до земель громадської забудови.
Також слід зазначити, що це цільове призначення входить до Секції В - "Землі житлової та громадської забудови" (див. НАКАЗ 23.07.2010 № 548 ДКУЗР), тобто в одній секції, а це говорить про те, що забудова земель з цільовим призначенням в межах тієї ж самої секції не є зміною цільового призначення.
Це те що мені відомо) Якщо Вам відомо щось інше, то прохання поділитися, дякую.
28 ноя 2020 15:04
Добрый день всем!
На ЛУН добавились очередные фото по ходу строительства комплекса, 10-й дом все в том же состоянии находится ((( Кто-нибудь подскажет какая ситуация с этим домом? Почему никакого движения по этому дому? Спасибо!
02 дек 2020 12:25
А на что вы надеетесь?
Странные люди какие-то

Если перечитать переписку здесь, то вы поймете, что не очень-то что-либо меняется в домах 7-9
у которых сдача в экпл в 2018 должна была быть
Было бы интересно посмотреть как те дома не менялись, а 10й бы строился
Судя по всему рассчитывайте на то, что до конца 2021 в 10м доме будут устанавливать межкомнатные перегородки
02 дек 2020 21:50
Ну да, конечно! Не очень меняется в домах 7-9?! Прям совсем ничего не происходит? )))
Я поинтересовался у людей, которые, как минимум, в теме. А прочие домыслы не интересуют.
04 дек 2020 08:40
Наблюдаем за 10м домом, но чуда не произошло и с лета там не видно движения, по срокам кажется, что 3й квартал 21го недостижимая цель такими темпами и на примере времени других (5-9) домов. Потому как меньше чем за год из состояния монолита в готовый дом не видно успешных примеров. Это при том, что работы так и не начались и непонятно когда начнутся (субъективно, может что-то и делается по 10му дому, со стороны этого не видно).
Хочу заметить, что уже появился проект 11 дома рядом с 10м и скорее всего переключатся еще и на него. Монолиты выгоняются довольно быстро, но потом работы замирают. Надеемя на лучшее, но реальность говорит о другом и все задуманное достроится еще не скоро
04 дек 2020 16:55
1Roman1, спасибо за комментарии по теме.
Будем надеяться, что все дома будут достроены в ближайшее время.
07 дек 2020 09:40
ОП так убого маскируется
ТушиСвет - советую лучше дома строить, чем тратить время и ресурсы на переписки на форумах
смешно же просто

отсутствие строительного прогресса объяснять письмами "обо всем и ни о чем"

Потенциальным инвесторам:
обратите внимание
здесь потенциальная пирамида
собирают средства с запуска новых домов
потом дораспродают быстро выгоняя монолит
а дальше годами "ставят межкомнатные перегородки"
07 дек 2020 21:47
М-да, я очень далек от ОП.
А ваше поведение напоминает представителя ОП другого застройщика (заходил я в ОП неподалеку от ПАРК ТАУН) :smile:
Предлагаю закончить наше общение (именно моё с вами Боярский), если вы и дальше без конструктива.
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .162164. . .166
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx