Подать объявление

ЖК Навигатор 2 | ДБК-Житлобуд | ул. Семьи Кульженко 24, ул. Коноплянская

ЗастройщикДБК-ЖИТЛОБУД
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 22 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
155из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 52.
15/29%
4/8%
19/37%
2/4%
12/23%
1. . .373940
06 авг 2023 09:09

Smile_13

Я була у відділі продажів десь 10 липня, то на мої питання про здачу дома сказали грудень 2023 року, а на питання чи це точно, бо постійно переносять дату, то мені відповіли: ,, в країні війна, ми маємо право зупинити будівництво і двері закрити''. Тому навіть не знаю що робити. 

Відповідь має теж бути.



07 авг 2023 07:14

Smile_13

 то мені відповіли: ,, в країні війна, ми маємо право зупинити будівництво і двері закрити''. Тому навіть не знаю що робити. 

Тільки після такого вони закриють двері не лише для цього ЖК, а і загалом двері для себе - для ДБК, в яке більше жоден інвестор не понесе ні копійки. 

09 авг 2023 14:24

В мене квартира в 1 будинку. Я особисто там була, шпалери вже поклеєні.

10 авг 2023 08:03

tatyanazavalna

В мене квартира в 1 будинку. Я особисто там була, шпалери вже поклеєні.

а все інше в якому стані? Ліфти всі є?  на підлозі в квартирі лінолеум вже є? Двері міжкімнатні?? Можете описати більш детально в якому там все зараз стані??)

10 авг 2023 18:04

tatyanazavalna

В мене квартира в 1 будинку. Я особисто там була, шпалери вже поклеєні.

А як Ви потрапили? Мені сказали, що не пускають

15 авг 2023 07:53

Шановні форумчани, маю хороші новини від надійного джерела:

  1. Перший будинок буде зданий вже зовсім скоро. Місто Київ викупує залишок непроданих квартир в 1 будинку. Кількість називати не буду.
  2. Документи з продажу квартир мають бути підписані в вересні місяці.
  3. Просимо Бога щоб все пройшло Благополучно.


15 авг 2023 13:17

Warren Edward Buffett

Шановні форумчани, маю хороші новини від надійного джерела:

  1. Перший будинок буде зданий вже зовсім скоро. Місто Київ викупує залишок непроданих квартир в 1 будинку. Кількість називати не буду.
  2. Документи з продажу квартир мають бути підписані в вересні місяці.
  3. Просимо Бога щоб все пройшло Благополучно.


в мене теж така інформація від працівників, що перші 2 будинки в пріоритеті. Сподіваємось так і буде! 

16 авг 2023 08:34

Warren Edward Buffett

Шановні форумчани, маю хороші новини від надійного джерела:

  1. Перший будинок буде зданий вже зовсім скоро. Місто Київ викупує залишок непроданих квартир в 1 будинку. Кількість називати не буду.
  2. Документи з продажу квартир мають бути підписані в вересні місяці.
  3. Просимо Бога щоб все пройшло Благополучно.


Стоит проверить наличие соответствующих решений Киевской администрации и гор. совета. Если это правда, должно быть решение депутатов совета и соотв. документы, если этого нет, то это ложь.

Лично я не помню, чтобы такой вопрос выносился на сессиях. Указов мэра на эту тему тоже не видел.

17 авг 2023 10:29

Марсіч

а все інше в якій стані? Ліфти всі є? на підлозі в квартирі лінолеум вже є? Двері міжкімнатні?? Можете описати більш детально в якому там все зараз стані??)

Ліфти є.Ні лінолеума, ні міжкімнатних дверей, ні сантехніки на той час ще не було.

17 авг 2023 10:29

Марсіч

а все інше в якій стані? Ліфти всі є? на підлозі в квартирі лінолеум вже є? Двері міжкімнатні?? Можете описати більш детально в якому там все зараз стані??)

Навколо будинку облагороджують прибудинкову територію. Але щоб дійти до будинку, то треба перестрибувати через рови і ями.  Не  дуже вірю, що у вересні, як написали вище, будинок буде готовий

17 авг 2023 10:29

Aidehua

Стоит проверить наличие соответствующих решений Киевской администрации и гор. совета. Если это правда, должно быть решение депутатов совета и соотв. документы, если этого нет, то это ложь.

Лично я не помню, чтобы такой вопрос выносился на сессиях. Указов мэра на эту тему тоже не видел.

Ну, в ЖК «Олимпик Парк» на Бажана часть квартир город точно выкупил… Там  Кличко лично недавно ключи вручал новым владельцам. Так что вполне возможно и в этом комплексе выкупили…

18 авг 2023 12:31

DillyDream

Ну, в ЖК «Олимпик Парк» на Бажана часть квартир город точно выкупил… Там  Кличко лично недавно ключи вручал новым владельцам. Так что вполне возможно и в этом комплексе выкупили…

" Там ключі вручали" значить факт!

У нас без змін, ТИША ( біля #1 будинку) нікого ( сьогодні була).

Значить, " заспокійлива терапія"

тільки невідомо на кого вона ще діє?!

04 сен 2023 17:06

Був у першому будинку. Піднімались до 13 поверху ремонти вже зроблені. Вище не вистачило сил. 

Шпалери, двері вже встановлені. В другому будинку лише штукатурка на стінах. 

Також у першого будинка придомова територія зроблена майже 85-90%, підхід з вулиці коноплянська 

06 сен 2023 06:16

Saak

Був у першому будинку. Піднімались до 13 поверху ремонти вже зроблені. Вище не вистачило сил. 

Шпалери, двері вже встановлені. В другому будинку лише штукатурка на стінах. 

Також у першого будинка придомова територія зроблена майже 85-90%, підхід з вулиці коноплянська 

Як можна зайти до будинку, треба через офіс чи прямо на будівництво підʼїхати?

11 сен 2023 14:16

KSerhiy

на форумі не можна агітувати про зустрічі інвесторів/мітинги/збори і т.д.

Які пропозиції? Хотілось би почути думку більшості активних інвесторів.
Для початку - треба тиснути на відділ продажу, щоб дали нам реальну інформацію про стан речей. 


Никто Вам реальной информации не даст, я представитель инициативной группы ЖК Навигатор, с такими же боями нам сдавали дома, только тогда войны не было, а вели себя по-хамски. Сейчас у них есть возможность тянуть на столько, на сколько они захотят, а точнее им будет это выгодно. Если у них есть интерес сдать дома в ближайшее время, они это сделают, если нет будете ждать столько, сколько выгодно ДБК. 
С нами еще говорили и приглашали на встречи и только митингами и количеством людей мы добились актов, приглашали СМИ, но в эксплуатацию дома ввели когда было выгодно им. Если на объектах нет рабочих/мало рабочих/продвижения не видно, значит они не спешат. 
Если война закончится в видимой перспективе им выгодно сохранить свою репутацию и продолжать бизнес в Украине, значит ЖК введут в эксплуатацию. Через год-полтора сдадут. Зимой дома не сдаются, т.е. ближайшая перспектива весна-лето 2024, но зимой и ремонтные работы врят-ли будут делать, либо очень низкими темпами. 2024 год это самый ближайший и видимый срок сдачи хотя бы первой очереди, если повезет. Еще вопрос что с электричеством на постоянную основу, водой?

12 сен 2023 05:01

roof_

Никто Вам реальной информации не даст, я представитель инициативной группы ЖК Навигатор, с такими же боями нам сдавали дома, только тогда войны не было, а вели себя по-хамски. Сейчас у них есть возможность тянуть на столько, на сколько они захотят, а точнее им будет это выгодно. Если у них есть интерес сдать дома в ближайшее время, они это сделают, если нет будете ждать столько, сколько выгодно ДБК. 
С нами еще говорили и приглашали на встречи и только митингами и количеством людей мы добились актов, приглашали СМИ, но в эксплуатацию дома ввели когда было выгодно им. Если на объектах нет рабочих/мало рабочих/продвижения не видно, значит они не спешат. 
Если война закончится в видимой перспективе им выгодно сохранить свою репутацию и продолжать бизнес в Украине, значит ЖК введут в эксплуатацию. Через год-полтора сдадут. Зимой дома не сдаются, т.е. ближайшая перспектива весна-лето 2024, но зимой и ремонтные работы врят-ли будут делать, либо очень низкими темпами. 2024 год это самый ближайший и видимый срок сдачи хотя бы первой очереди, если повезет. Еще вопрос что с электричеством на постоянную основу, водой?

Дійсно все залежить від активності інвесторів. Якщо сидіти тихенько, значить наші оплачені квартири нам не потрібні.....саме мітингами, активністю і наполегливо можна отримати. Відносно електрики, води то всі будинки у них на тимчасовій схемі . Відносно в'їзду чи здачі взимку то ЖК " Ясинуватський" віддали ключі 26 грудня а весною ввели в експлуатацію. Ніяких проблем собі придумувати не потрібно. Тільки наполегливість інвесторів і все.

18 сен 2023 09:03

Мальовничий вид на ЖК Навігатор 2 зі сторони озера Кирилівське (3км).

18 сен 2023 12:25

term

Мальовничий вид на ЖК Навігатор 2 зі сторони озера Кирилівське (3км).

Гарно! Ну а толку?

Введення в експлуатацію не знаєте коли???

От тоді, буде гарно!

25 сен 2023 12:28

вул. Коноплянська, 22

Будинок 1 - ІV квартал 2023 року Будинок 2 - ІІІ квартал 2024 року Будинок 3 - ІІІ квартал 2024 року Будинок 4 - IV квартал 2024 року



26 сен 2023 08:31

mta

вул. Коноплянська, 22

Будинок 1 - ІV квартал 2023 рокуБудинок 2 - ІІІ квартал 2024 рокуБудинок 3 - ІІІ квартал 2024 рокуБудинок 4 - IV квартал 2024 року



Роз'ясніть ситуацію:

поговорюють, що немає грошей і здавати нічого не збираються.

Строки переносяться в 115 раз і чергова брехня.

Чи щось не так?

Висловіть хто що чув і які думки?

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
1. . .373940
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее