Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 37.
5/14%
6/16%
4/11%
10/27%
12/32%
1. . .3840. . .42
22 апр 2024 05:45

abdaazra

Та наче ж нікого не було наміру образити. Жіночка пропонує діяти, і що, їй не відповідати?! Виклав думку в мережу - будь готовий отримати відповідь. І не завжди вона буде приємна. Ви оперуєте інформацією не з перших джерел, та є підозра в навмисному введенні в оману інвесторів, та потенційних інвесторів. От як би ви сказали, що я подзвонив у відділ продажів і мені сказали, що там усе продано - так було б прийнятніше. А так усе наче по принципу "одна бабка сказала". Ви з баришнею робите якісь скріни та нічим необгрунтовані допущення. Люди вам навели аргументи, ви їх намагаєтесь спростувати. Максим з відділу продажів учора сказав, що є достатньо квартир у першій черзі будівництва. Звісно шкода тих, хто купив там квартиру у лютому 22 за декілька днів до війни і потрапив у форс-мажорні обставини які страхова не покриває. Зараз нерухомість стала дорожчою та її можна перепродати за вигідною ціною. Але ж усе таки є думка, що 34 квартири у готовому будинку усе таки комусь із конкурентів муляють очі і вони намагаються саботувати продажі. 


Якби я продовжував як і раніше слухати ВП, та якби іхні слова не були пустими, я би вже жив у своїй квартирі. Максим вам не сказав у якому році здадуть квартиру? Дуже цікаво чи здійсниться їх щорічний прогноз. Чи ви і є ПРЕДСТАВНИКИ ЗАБУДОВНИКА ТА ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ, які закривають рота та ображають інвесторів які вклали свої гроші та " не бачите тут образ даючи оцінку псіхичному стану людей та називаючи їх ко**еними" вас зібрався цілий колектив рятівників Аталанту. Чи може скріншоти з офіційних сайтів, інформацію на яких дає забудовник, я підробив та це знову для вас "чорна реклама"? Було 8 відгуків та я додав скриншот, а стало сім, після мого зауваження на цій нечесній грі.

22 апр 2024 05:45

Скидають же фото на яких видно зміни в будівництві. В чому проблема?! З 400 квартир не продали 34 - це ж, взагалі, нічого. Війна за вікном, а будівництво йде. Темп будівництва, як для війни, дуже швидкий. Ті хто панікують, у вас дуже багато вільного часу. Реально, там вже трішки залишилось. Якщо не можете плитку класти, то допомагайте підійняти цю плитку на поверх, можливо забудовник ще й на карман вам щось накине. 

22 апр 2024 10:38

Матьорий

Йди плитку класти, або електрику розводь - дій

Хто на кого вчився, шановний. Вас, мабуть, навчили тільки, мівіну вішати у відділу продажів. Реально, це ж до бабки-гадаолки ходити не потрібно, прекрасно видно хто з відділу продажів. 

22 апр 2024 10:38

Матьорий

Скидають же фото на яких видно зміни в будівництві. В чому проблема?! З 400 квартир не продали 34 - це ж, взагалі, нічого. Війна за вікном, а будівництво йде. Темп будівництва, як для війни, дуже швидкий. Ті хто панікують, у вас дуже багато вільного часу. Реально, там вже трішки залишилось. Якщо не можете плитку класти, то допомагайте підійняти цю плитку на поверх, можливо забудовник ще й на карман вам щось накине. 

Ну який швидкий, ну правда. У лютому 2022 року Вудлайн і Озерний були в одній стадії будівництва, Вудлайн коли здали? Трошки, це наступне літо, а не минуле, як обіцяли і не теперішне. 

22 апр 2024 10:38

abdaazra

Більш за все, що у вас відсутнє розуміння причинно-наслідкових зв'язків. І не факт, що їх роз'яснення допоможе у вашому емоційному пориві на увесь Інтернет. Перерахунок - це логічно, якщо ви брали квартиру не зі 100% оплатою. В договорі про це вказано, якщо ви його читали. ЗСУ - чим більше впевненості у завтрашній день, тим більше буде охочих вкладатись в нерухомість.

Більше за все ви не зовсім вихованна людина, можливо і із відділу продажів. Це не емоційний порив, а реалії. Якщо всі мовчать, значить всіх влаштовує. Мене не влаштовує, я свої зобов'язання виконую, атлант ні. Хоча війна стосується не тільки атланту, а мене і вас, але ви ж кошти виплачуєте? Щодо ЗСУ, з 14 року доначу, чоловіку.

22 апр 2024 11:47

abdaazra

Шановна! Ваш крик на весь Інтернет не дасть ніякої відповіді. Ще можна ямку викопати та покричати в неї. В договорі є контакти для листування з забудовником. Є Закон "Про інформацію" згідно з яким отримувач інформаційного запиту зобов'язаний відповісти на нього на протязі 5 робочих днів. Закон "Про звернення громадян". Ну на самий край можна замовити адвокатський запит за 1000 грн. Це усе паралельно можна робити з прийомом магній антистрес.

А з чого Ви вирішили що я кричу? То може ви чуєте голоси зі своєї ямки яку ви вже викопали? Я написала звичайне повідомлення, воно не голосове))) Тож мабуть вам потрібно приймати магній аетистресс, якщо ви так реагуєте на повідомлення інших інвесторів. Щодо того куди мені писати, та до кого і де  звертатись  я буду вирішувати сама! Ваша порада мені в цьому не потрібна. Наш забудовник нажаль не відповідає на листування, відділ продажів теж правди не каже. Тож "Одна бабка казала" більше підходить до нашого Атланту. Все що правдивого може сказати відділ продажів, так це кількість непроданих квартир. Вітаю там працюють професіонали які вміють рахувати непродані квартири, але не вміють розрахувати терміни будівництва. А можливо вміють, но навмисно Брешуть про терміни здачі. Та кажуть що будинок готовий. Але будинок вважається готовим тоді, коли його здали в експлуатацію, та це нажаль не наш будинок. Скільки вже було варіантів здачі  в цьому році? Квітень, травень, червень .........?  Тож люди які зараз замість того щоб робити ремонти, витрачають гроші на оренду квартир.

22 апр 2024 19:23

Назначте зустріч з відділом продажів, я під'їду поспілкуємось з відділом продажів і з вами.

22 апр 2024 19:23

Це усе схоже на чорний SERM. Вони як дементори, усе не так і балаган на форумі - їх профіль. Так що сперечатись з ними марно.

22 апр 2024 19:23

Myfamilyshoping123@gmail.com

Хто на кого вчився, шановний. Вас, мабуть, навчили тільки, мівіну вішати у відділу продажів. Реально, це ж до бабки-гадаолки ходити не потрібно, прекрасно видно хто з відділу продажів. 

Слухай, як ти збираєшся діяти для пришвидчення здачі будинку?! ще й нас підбурюєш. На будівництві можна працювати і без спеціальних знань… прийди і скажи, що будеш носити плитку, труби чи стяжку для підлоги. Я тобі гарантую, здача буде швидше.  Можливо, взагалі, там тебе і не вистачає, тільки займешся «діями» - то через тиждень здадуть дім😉 

23 апр 2024 11:52

Прикольно. Вже зустріч пропонуєте, дивна реакція))) Скоро перейдете до " Давай вийдем і поговоримо"?  Та  з 2021 року я вже стільки разів заходила до відділу продажів та телефонувала, що вже неможливо порахувати. Цей форум існує для дого щоб люди лишали свої відгуки, та звертались до забудовника. Робота з відгуками інвесторів дуже важлива для забудовника, тому забудовники на цих форумах спілкуються з інвесторами та відповідають на питання. В нашому випадку все не так. Тому кожен має право на свої пропозиції. Ви запропонували провести Акцію в соціальних мережах " Стань моїм сусідом". Це ваша пропозиція і ви можете її робити. Я вважаю що ваша акція схожа на Шахрайство. Тому що в будинку ще ДУЖЕ багато роботи, та будівництво протікає дуже повільно . Це як пропонувати людям замовити щось в магазині, запропонувати їм сплатити  кошти, пообіцяти що товар скоро буде, але насправді не відомо коли вони  отримають  свій товар та чи взагалі отримають.

23 апр 2024 11:52

Матьорий

Слухай, як ти збираєшся діяти для пришвидчення здачі будинку?! ще й нас підбурюєш. На будівництві можна працювати і без спеціальних знань… прийди і скажи, що будеш носити плитку, труби чи стяжку для підлоги. Я тобі гарантую, здача буде швидше.  Можливо, взагалі, там тебе і не вистачає, тільки займешся «діями» - то через тиждень здадуть дім😉 

По-перше, мені "тикати" не потрібно. По-друге, я на свою роботу хожу, щоб платити за ці стіни, нічого не плутаєте?. Кожний нехай своєю роботою займається, а якщо ви диваний ждун і вас все влаштовує, то це особисто ваші проблеми, сидіть і чекайте до 2045 року. Але, я не вірю, що людина, котра чекає і заробила на ці квадратні метри може писати такі тексти як ви. Тому це явні аккаунти ввіділу продажів, стиль подачі тих така ж сама. Всьому є міра, і коли я побачила що за 4 місяці на будівництві нічого не відбулось і не відбувається, то мене це засмучує. А я тобі ще відкрию таємницю, незрозуміло, що буде в травні і наскільки ще відтянеться наше страдальне будівництво. І чи добудується він взагалі.

23 апр 2024 17:42

The Psyche Zenobia

Прикольно. Вже зустріч пропонуєте, дивна реакція))) Скоро перейдете до " Давай вийдем і поговоримо"?  Та  з 2021 року я вже стільки разів заходила до відділу продажів та телефонувала, що вже неможливо порахувати. Цей форум існує для дого щоб люди лишали свої відгуки, та звертались до забудовника. Робота з відгуками інвесторів дуже важлива для забудовника, тому забудовники на цих форумах спілкуються з інвесторами та відповідають на питання. В нашому випадку все не так. Тому кожен має право на свої пропозиції. Ви запропонували провести Акцію в соціальних мережах " Стань моїм сусідом". Це ваша пропозиція і ви можете її робити. Я вважаю що ваша акція схожа на Шахрайство. Тому що в будинку ще ДУЖЕ багато роботи, та будівництво протікає дуже повільно . Це як пропонувати людям замовити щось в магазині, запропонувати їм сплатити  кошти, пообіцяти що товар скоро буде, але насправді не відомо коли вони  отримають  свій товар та чи взагалі отримають.

Хоч почитай визначення, що таке шахрайство. Чим ти заробила на квартиру? Покажи свій тест IQ в інтернеті. Ах, ні, тобі ж усе не так)))) 

23 апр 2024 17:42

Ну гадити куди простіше, ніж щось створювати.

23 апр 2024 19:38

Забудовник недоброчесний, "чоловіки" в відділу продажів також (це м'яко кажучи).

Сподіваюсь перший дім здадуть хоч восени....

24 апр 2024 01:14

Myfamilyshoping123@gmail.com

По-перше, мені "тикати" не потрібно. По-друге, я на свою роботу хожу, щоб платити за ці стіни, нічого не плутаєте?. Кожний нехай своєю роботою займається, а якщо ви диваний ждун і вас все влаштовує, то це особисто ваші проблеми, сидіть і чекайте до 2045 року. Але, я не вірю, що людина, котра чекає і заробила на ці квадратні метри може писати такі тексти як ви. Тому це явні аккаунти ввіділу продажів, стиль подачі тих така ж сама. Всьому є міра, і коли я побачила що за 4 місяці на будівництві нічого не відбулось і не відбувається, то мене це засмучує. А я тобі ще відкрию таємницю, незрозуміло, що буде в травні і наскільки ще відтянеться наше страдальне будівництво. І чи добудується він взагалі.

Будь ласка, напиши які «дії» ти плануєш для пришвидчення будівництва

24 апр 2024 06:06

Матьорий

Будь ласка, напиши які «дії» ти плануєш для пришвидчення будівництва

Вони вибрали найпростіший метод - гадити, коли будинок вже майже готовий і їм все рівно, що буде з новими інвесторами, які придбали квартири в 2й та 3й черзі. Вони не розуміють, що своїми діями можуть накликати собі вічне будівництво з вікна і наркоманів на недобудові. А з будинку 2-3ї черги каміння від малоліток на голови перехожим та на автомобілі жильців 1ї черги.

24 апр 2024 13:22

Salesman Rain

Вони вибрали найпростіший метод - гадити, коли будинок вже майже готовий і їм все рівно, що буде з новими інвесторами, які придбали квартири в 2й та 3й черзі. Вони не розуміють, що своїми діями можуть накликати собі вічне будівництво з вікна і наркоманів на недобудові. А з будинку 2-3ї черги каміння від малоліток на голови перехожим та на автомобілі жильців 1ї черги.

Дивіться, в любих складних обставинах завжди все вирішує комунікація. Нажаль, зі сторони Атланту я іі не бачу, притому що, ми маємо право знати реальну картину. Це, що ми бачимо один й той самий звіт вже півроку і хамовиті відповіді менеджерів, також не ок. Це не гадити, наразі це реальна картина і ми "терпіли", якось так

24 апр 2024 13:22

Матьорий

Будь ласка, напиши які «дії» ти плануєш для пришвидчення будівництва

Нащо мені тобі це писати, якщо тебе все влаштовує.

24 апр 2024 17:58

Не потрібно радикалізувати ситуацію. Це усе робиться малою кров'ю, без вірогідних жертв серед інвесторів інших черг. Робиться інформаційний запит, адвокатський запит і позов до суду. На якомусь етапі вони дадуть відповідь. Збирається активна група під*їзду, чи будинку, скидуєте комусь гроші на картку і наймаєте адвоката для запитів. Якщо 50 квартир наберете, то це в 3 копійки обійдеться.

26 апр 2024 00:21

Хто там хотів активно діяти та не хотів чекати? Де наші збори як інвесторів та мешканців будинку? У нас багато тем для обговорення окрім термінів здачі будинку. Інтернет, відмова від гарячого водопостачання, ОСББ, відеонагляд, бюджет на під'їзди і консьєржів, монтаж кондиціонерів і дуже багато інших цікавих тем.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3840. . .42
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее