ЖК Атлант на Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная
| Застройщик | АТЛАНТ |
| Сдача ЖК | 2022 - 2023 г. |
| Планировки | от 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
ЖК на Озерній
1 будинок
- почали встановлювати шафи для труб і лічильників
- встановлюють кріплення для подальшого монтажу радіаторів опалення
- продовжується укладка плитки
- продовжуються сантехнічні роботи в підвалах
- продовжуються роботи з монтажу дверей
- продовжуються роботи по встановленню стяжки
- почалась підготовка під благоустрій
- 2 будинок
- монолітні роботи
- камʼяна кладка
Мені здається, що потрібно бути конкурентом, або безрозсудним інвестором, щоб протидіяти продажу квартир в будинку, де ще не отримав ключі від квартири. Наберіться терпіння і донатьте на ЗСУ, так буде більше продажів квартир і будинки в комплексі швидше здадуть.
abdaazra
Мені здається, що потрібно бути конкурентом, або безрозсудним інвестором, щоб протидіяти продажу квартир в будинку, де ще не отримав ключі від квартири. Наберіться терпіння і донатьте на ЗСУ, так буде більше продажів квартир і будинки в комплексі швидше здадуть.
Терпіння на скільки років ще? Ви розумієте, що наш будинок просто будується в останню чергу? Питання чому? Чи ви не платили кошти? Я, наприклад, взяла у лютому 22 і мені одразу в квітні перерахунок, мені ці стіни вже золоті стали. І не відомо коли він ще побудується, вже другий рік кажуть навесні сдамо. І так, до чого ЗСУ?
Salesman Rain
Пропоную провести акцію "стань моїм сусідом". Розіслати по усм соцмережам де зареєстровані, що є вільні кваритри в ЖК і можна в майже готовому будинку придбати не за усі гроші світу квартиру і стати моїм сусідом.Cкинули Фото, що будують. В другому будинку за 2,5 місяці 6 поверхів моноліту збудували. Залишилось 2 і будуть фасад робити, мабуть :НовосілкиЖК на Озерній
1 будинок
- почали встановлювати шафи для труб і лічильників
- встановлюють кріплення для подальшого монтажу радіаторів опалення
- продовжується укладка плитки
- продовжуються сантехнічні роботи в підвалах
- продовжуються роботи з монтажу дверей
- продовжуються роботи по встановленню стяжки
- почалась підготовка під благоустрій
- 2 будинок
- монолітні роботи
- камʼяна кладка
Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?
Myfamilyshoping123@gmail.com
Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?
Да ви що??? Правда? Дивиться уважніше на сайті забудовника, ще 34 квартири в наявності.
Myfamilyshoping123@gmail.com
Терпіння на скільки років ще? Ви розумієте, що наш будинок просто будується в останню чергу? Питання чому? Чи ви не платили кошти? Я, наприклад, взяла у лютому 22 і мені одразу в квітні перерахунок, мені ці стіни вже золоті стали. І не відомо коли він ще побудується, вже другий рік кажуть навесні сдамо. І так, до чого ЗСУ?
Більш за все, що у вас відсутнє розуміння причинно-наслідкових зв'язків. І не факт, що їх роз'яснення допоможе у вашому емоційному пориві на увесь Інтернет. Перерахунок - це логічно, якщо ви брали квартиру не зі 100% оплатою. В договорі про це вказано, якщо ви його читали. ЗСУ - чим більше впевненості у завтрашній день, тим більше буде охочих вкладатись в нерухомість.
Myfamilyshoping123@gmail.com
Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?
Не продані, подивіться сторінку ЖК. У 2х під'їздах там більше 10 квартир вільних.
Myfamilyshoping123@gmail.com
Цікаво, а нічого, що всі квартири в 1 будинку вже давно продані? Що рекламувати?
https://atlant.build/obekty/zhk-atlant-na-ozernoj/vybor-doma/dom-1
Myfamilyshoping123@gmail.com
Шавновні інвестори, може почнемо якось діяти, щоб прискорити терміни здачі будинку?
Йди плитку класти, або електрику розводь - дій
The Psyche Zenobia
Черговий звіт Атланту я назвала "Взагалі по загалям".Судячи з моєї переписки вище, зрозуміло що в ній приймають участь представники забудовника, тобто зацікавлені в цьому -дуже довгому будівництві люди. Знов немає чіткого звіту. Тому я прошу Атлант відповідально та професійно поставитись до надання інформації інвесторам.1.Які роботи виконано на 100 %?2. Вхідні двері ще не встановлено, і чому так довго?3. Скільки ще будуть укладати стяжку?4. Коли будуть закуплені та встановлені радіатори?5. Скільки взагалі потрібно часу для виконання всіх необхідних умов для тепло, електро та водопостачання?6. Який час потрібен для фарбування?7. За який час зроблять прибудинкову територію?Та ще багато, багато іншого. На ці питання може відповісти тільки забудовник.І врешті решт.КОЛИ БУДИНОК ДІЙСНО ДОБУДУЮТЬ, СДАДУТЬ В ЄКСПЛУАТАЦІЮ, ТА ВИДАДУТЬ КЛЮЧІ ІНВЕСТОРАМ?Я хочу бачити чітку відповідь стосовно 1 будинку ЖК на Озерній.
Шановна! Ваш крик на весь Інтернет не дасть ніякої відповіді. Ще можна ямку викопати та покричати в неї. В договорі є контакти для листування з забудовником. Є Закон "Про інформацію" згідно з яким отримувач інформаційного запиту зобов'язаний відповісти на нього на протязі 5 робочих днів. Закон "Про звернення громадян". Ну на самий край можна замовити адвокатський запит за 1000 грн. Це усе паралельно можна робити з прийомом магній антистрес.
Покупецъ
2 відгуки від людини з однаковим імʼям і прізвищем ще не свідчить про накрутку.
Якщо після того як я вказав на цю банальну помилку накрути та цей відгук був видалений, то це вже 100% свідчить про накрутку. Адже я не можу залишити свій чесний відгук. А відповідальний забудовник повинен відстежувати відгуки та відповідати на них
8Rus88
Да ви що??? Правда? Дивиться уважніше на сайті забудовника, ще 34 квартири в наявності.
Подивіться ви уважніше сайт. Судячи з нього будинок вже зданий
abdaazra
Більш за все, що у вас відсутнє розуміння причинно-наслідкових зв'язків. І не факт, що їх роз'яснення допоможе у вашому емоційному пориві на увесь Інтернет. Перерахунок - це логічно, якщо ви брали квартиру не зі 100% оплатою. В договорі про це вказано, якщо ви його читали. ЗСУ - чим більше впевненості у завтрашній день, тим більше буде охочих вкладатись в нерухомість.
ви не маєте права давати оцінку емоційному стану людини та оцінювати спроможності її рівня розуміння причинно-наслідкових зв'язків. Я цілком підтримую людину яка як і я чекає на отримання квартири. Пишіть обережніше.
8Rus88
Боже яке кон..е.....вибачаюсь, до чого тут цей шлак інформаційний. Якісь корпорації, теорії....а про війну знайшли щось???
Шановний пане. ДУЖЕ ПОГАНО... НЕ МОЖНА ОБРАЖАТИ ЛЮДЕЙ, ПІДБИРАЙТЕ СЛОВА.
abdaazra
Шановна! Ваш крик на весь Інтернет не дасть ніякої відповіді. Ще можна ямку викопати та покричати в неї. В договорі є контакти для листування з забудовником. Є Закон "Про інформацію" згідно з яким отримувач інформаційного запиту зобов'язаний відповісти на нього на протязі 5 робочих днів. Закон "Про звернення громадян". Ну на самий край можна замовити адвокатський запит за 1000 грн. Це усе паралельно можна робити з прийомом магній антистрес.
Зберігайте будь ласка субординацію. Бо хтось запропонує вам викопати ямку та покричати в нєї. Бо скоріш за все антістресс потрібен не тій людині, якій ви його пропонуєте.
Так, в гру вступає "РЯТІВНИК" з книги "Ігри, в які грають люди" та намагається рятувати даму серця. Розкажіть, будь ласка, яка тут субординація мала бути, і хто кому підпорядковується.
Та наче ж нікого не було наміру образити. Жіночка пропонує діяти, і що, їй не відповідати?! Виклав думку в мережу - будь готовий отримати відповідь. І не завжди вона буде приємна. Ви оперуєте інформацією не з перших джерел, та є підозра в навмисному введенні в оману інвесторів, та потенційних інвесторів. От як би ви сказали, що я подзвонив у відділ продажів і мені сказали, що там усе продано - так було б прийнятніше. А так усе наче по принципу "одна бабка сказала". Ви з баришнею робите якісь скріни та нічим необгрунтовані допущення. Люди вам навели аргументи, ви їх намагаєтесь спростувати. Максим з відділу продажів учора сказав, що є достатньо квартир у першій черзі будівництва. Звісно шкода тих, хто купив там квартиру у лютому 22 за декілька днів до війни і потрапив у форс-мажорні обставини які страхова не покриває. Зараз нерухомість стала дорожчою та її можна перепродати за вигідною ціною. Але ж усе таки є думка, що 34 квартири у готовому будинку усе таки комусь із конкурентів муляють очі і вони намагаються саботувати продажі.
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- ЖК Family and Friends | 2 очередь | GEOS | Киев, ул. Новополевая, 219.06543
- ЖК Оранжерея | Edelburg Development | Київ, Миколи Василенко, 218.0690
- ЖК Діброва Парк | IB Alliance | Киев, ул. Виктора Некрасова (Северо-Сырецкая)18.062 012
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041