ЖК Атлант на Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная
| Застройщик | АТЛАНТ |
| Сдача ЖК | 2022 - 2023 г. |
| Планировки | от 20 000 Грн/м² |
| 6/22% | ||
| 4/15% | ||
| 17/63% |
Korshe
Я купляв квартиру в 20 поверховій будівлі, спеціально в цій, тільки тому що тут 20 поверхів а не 25, по факту продавець мене кинув.
Також, судячи з відео, в першому домі будівництво не йде. "Якщо там хоч одна людина працює це вже добре" - емм, а що в цьому доброго? Чому я працюю а забудовник не може бригаду знайти?
Йому не подобалось, що дім не будують, а ось йому не подобається, що мало людей працює на будівництві
Korshe
Гроші заплатив? Все, сидимо мовчки і не маємо жодних прав.
Хз що робити насправді.
Ось ще ловіть негатив, шановні сусіди
Korshe
Ніяка фарба не змінить того, що ці 20-25 поверхові монстри виглядають огидно.
Вже і вигляд огидний. Навіщо купував?! Можливо якісь «зашквари» пропустив, але висновок вже є
Матьорий
А чому ти досі тут? Ти то говорив, що нічого не будується, потім що буде 25 поверхів, тепер твоя нова тема, що будинки огидні.
Слухай, продай ті свої 27кв.м та й не пиши нісенітницю. І придбай собі гараж, гарний і охайний - будеш щасливою людиною
Лол.
Чому я досі тут - бо в цьому ЖК в мене придбана квартира, це ж очевидно.
Мене огидний вигляд домів атланта влаштовує, бо це квартира під здачу в оренду. Якщо ви дійсно вважаєте ці дома гарними - вибачте, в вас немає смаку.
Korshe
Лол.
Чому я досі тут - бо в цьому ЖК в мене придбана квартира, це ж очевидно.
Мене огидний вигляд домів атланта влаштовує, бо це квартира під здачу в оренду. Якщо ви дійсно вважаєте ці дома гарними - вибачте, в вас немає смаку.
Хто сказав що смак є у вас?
Korshe
Лол.
Чому я досі тут - бо в цьому ЖК в мене придбана квартира, це ж очевидно.
Мене огидний вигляд домів атланта влаштовує, бо це квартира під здачу в оренду. Якщо ви дійсно вважаєте ці дома гарними - вибачте, в вас немає смаку.
Подивиться мої повідомлення вище, там ви доказуєте, що не тільки смак маєте
Korshe
Буде 25 поверхів точно.
Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).
Інфа від офісу продажів.
Ось тут ти стверджуєш, що буде 25 поверхів, інфа від офісу продажів. Це і є твій смак?🤣
Всім зрозуміло, що він не інвестор, а повокатор.
Хто знає, що нового на будівництві?
Доброго дня.
Спілкувався з відділом продажу сказали що зараз всі сили і кошти кинуті на добудову 5 будинку жк ОБ.
Який хочуть здати до жовтня місяця . Тобто наш будинок почнуть нормальними темпами будувати тільки після того як здадуть той будинок.
Також задавав питання стосовно чи здадуть будинок до зими сказали що заселення мабуть буде після зими .
Ось така інфа .
Тому вже і два тижні все стоїть не фарбують нічого.
Здача кінець третього кварталу 23 року точно не світить нажаль .
А всі сили кинути на наш будинок, який мав бути зданий ще в тому році вони не бажають?!
Дістали! З такими темпами, поки здадуть і поки дадуть дозвіл на ремонт, то це вже через рік буде...
Пропоную всім не байдужим робити збори і требувати від забудовника виконати свої обіцянки в ближчий час. А то будемо довго чекати поки добудують наш будинок!
Dimozerna
Пропоную всім не байдужим робити збори і требувати від забудовника виконати свої обіцянки в ближчий час. А то будемо довго чекати поки добудують наш будинок!
Прям требовать. Ух. Интересно, поможет?? Чего мы в КГС требуем, а воз и ныни там. В договоре не прописано "требовать", да и сейчас форс-мажор в стране. Поэтому громкими речевками, не расбрасывайтесь.
Dimozerna
Пропоную всім не байдужим робити збори і требувати від забудовника виконати свої обіцянки в ближчий час. А то будемо довго чекати поки добудують наш будинок!
Приєднуюсь
Був 30.07 біля будинку, візуальних змін 1-го будинку немає - відповідно останніх опублікованих фото
01.08
Чому б нам не написати свої пропозиції у відгуках Гугла? При запиті
"Новосілки озерна 20 жк" пишемо в відгуках які ми щасливі бути власниками цього будинку і мати справу з БК Атлант. Такі компліменти не завадять, щоб не розслаблялись.
Треба щось робити з цим. Знову наш будинок на паузі! Знову не буде зданий в термін!
Ми отримаємо ключі в кращому випадку в кінці весни, а може і літом. Дуже класно посилатись на форс-мажори і тд., однак мене це не влаштовує, нехай шукають способи. Війна війною, а репутація обісрана буде, і якщо мені ще треба чекати півроку то про Атлант буде знати багато людей як про ненадійну компанію, можу хоть таргетингову рекламу зробити, чи знайти відповідних інфлюенсерів у сфері ЖК, але людей дурити в такий скрутний час не можна дозволяти!
Як мінімум нам мають дозволити почати робити ремонти раніше, поки вони будуть свої документи ще три місяці готувати під повне введення в експуатацію.
В кого є вихід на керівництво Атланту, прошу це донести туди, також пропоную колективно подати відповідний лист, потрібні бажаючі. Поки ми не покажемо, що нас це не влаштовує, ніхто нам нічого робити не буде. З Відділом продажу немає про що говорити, в них все як завжди.
Інвестор На Озерній
Треба щось робити з цим. Знову наш будинок на паузі! Знову не буде зданий в термін!
Ми отримаємо ключі в кращому випадку в кінці весни, а може і літом. Дуже класно посилатись на форс-мажори і тд., однак мене це не влаштовує, нехай шукають способи. Війна війною, а репутація обісрана буде, і якщо мені ще треба чекати півроку то про Атлант буде знати багато людей як про ненадійну компанію, можу хоть таргетингову рекламу зробити, чи знайти відповідних інфлюенсерів у сфері ЖК, але людей дурити в такий скрутний час не можна дозволяти!
Як мінімум нам мають дозволити почати робити ремонти раніше, поки вони будуть свої документи ще три місяці готувати під повне введення в експуатацію.
В кого є вихід на керівництво Атланту, прошу це донести туди, також пропоную колективно подати відповідний лист, потрібні бажаючі. Поки ми не покажемо, що нас це не влаштовує, ніхто нам нічого робити не буде. З Відділом продажу немає про що говорити, в них все як завжди.
Якщо хтось буде щось писати та організовувати щоб наш будинок не залишали постійно на потім, я приєднуюсь. Але багато бажаючих не бачу. Може наш будинок і відкладають бо всі інші інвестори якось реагують активно
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
