Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
204из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 36.
4/11%
7/19%
4/11%
9/25%
12/33%
1. . .3335. . .40
25 июнь 2023 12:03

Korshe

Я купляв квартиру в 20 поверховій будівлі, спеціально в цій, тільки тому що тут 20 поверхів а не 25, по факту продавець мене кинув.

Також, судячи з відео, в першому домі будівництво не йде. "Якщо там хоч одна людина працює це вже добре" - емм, а що в цьому доброго? Чому я працюю а забудовник не може бригаду знайти?

Йому не подобалось, що дім не будують, а ось йому не подобається, що мало людей працює на будівництві

25 июнь 2023 12:03

Korshe

Гроші заплатив? Все, сидимо мовчки і не маємо жодних прав.

Хз що робити насправді.

Ось ще ловіть негатив, шановні сусіди

25 июнь 2023 12:04

Korshe

Ніяка фарба не змінить того, що ці 20-25 поверхові монстри виглядають огидно.

Вже і вигляд огидний. Навіщо купував?! Можливо якісь «зашквари» пропустив, але висновок вже є

25 июнь 2023 12:04

Матьорий

А чому ти досі тут? Ти то говорив, що нічого не будується, потім що буде 25 поверхів, тепер твоя нова тема, що будинки огидні.

Слухай, продай ті свої 27кв.м та й не пиши нісенітницю. І придбай собі гараж, гарний і охайний - будеш щасливою людиною 

Лол.

Чому я досі тут - бо в цьому ЖК в мене придбана квартира, це ж очевидно.

Мене огидний вигляд домів атланта влаштовує, бо це квартира під здачу в оренду. Якщо ви дійсно вважаєте ці дома гарними - вибачте, в вас немає смаку.

25 июнь 2023 16:23

Korshe

Лол.

Чому я досі тут - бо в цьому ЖК в мене придбана квартира, це ж очевидно.

Мене огидний вигляд домів атланта влаштовує, бо це квартира під здачу в оренду. Якщо ви дійсно вважаєте ці дома гарними - вибачте, в вас немає смаку.

Хто сказав що смак є у вас?

25 июнь 2023 17:49

Korshe

Лол.

Чому я досі тут - бо в цьому ЖК в мене придбана квартира, це ж очевидно.

Мене огидний вигляд домів атланта влаштовує, бо це квартира під здачу в оренду. Якщо ви дійсно вважаєте ці дома гарними - вибачте, в вас немає смаку.

Подивиться мої повідомлення вище, там ви доказуєте, що не тільки смак маєте

26 июнь 2023 05:20

Korshe

Буде 25 поверхів точно.

Будівлю першу планують здати в 3 квартал 2023 (правда, зазвичай в зиму ніхто ремонти не робить, то можна рахувати що 1 квартал 2024 на мою думку).

Інфа від офісу продажів.

Ось тут ти стверджуєш, що буде 25 поверхів, інфа від офісу продажів. Це і є твій смак?🤣

26 июнь 2023 08:12

Всім зрозуміло, що він не інвестор, а повокатор.

02 июль 2023 09:48

Хто знає, що нового на будівництві?

18 июль 2023 11:43

Доброго дня.

Спілкувався з відділом продажу сказали що зараз всі сили і кошти кинуті на добудову 5 будинку жк ОБ.

Який хочуть здати до жовтня місяця . Тобто наш будинок почнуть нормальними темпами будувати тільки після того як здадуть той будинок. 

Також задавав питання стосовно чи здадуть будинок до зими сказали що заселення мабуть буде після зими .

Ось така інфа .

Тому вже і два тижні все стоїть не фарбують нічого.

Здача кінець третього кварталу 23 року точно не світить нажаль . 

18 июль 2023 12:10

А всі сили кинути на наш будинок, який мав бути зданий ще в тому році вони не бажають?!

Дістали! З такими темпами, поки здадуть і поки дадуть дозвіл на ремонт, то це вже через рік буде...

18 июль 2023 13:42
Я задавав це питання зробили вид що не розуміють про що говориться ! 


19 июль 2023 08:00

Пропоную всім не байдужим робити збори і требувати від забудовника  виконати свої обіцянки в ближчий час. А то будемо довго чекати поки добудують наш будинок!

19 июль 2023 11:02

Dimozerna

Пропоную всім не байдужим робити збори і требувати від забудовника  виконати свої обіцянки в ближчий час. А то будемо довго чекати поки добудують наш будинок!

Прям требовать. Ух. Интересно, поможет?? Чего мы в КГС требуем, а воз и ныни там. В договоре не прописано "требовать", да и сейчас форс-мажор в стране. Поэтому громкими речевками, не расбрасывайтесь.

19 июль 2023 11:02

Dimozerna

Пропоную всім не байдужим робити збори і требувати від забудовника  виконати свої обіцянки в ближчий час. А то будемо довго чекати поки добудують наш будинок!

Приєднуюсь

31 июль 2023 11:33

Був 30.07 біля будинку, візуальних змін 1-го будинку немає - відповідно останніх опублікованих фото

01 авг 2023 14:09

01.08

02 авг 2023 07:50

Чому б нам не написати свої пропозиції у відгуках Гугла? При запиті

"Новосілки озерна 20 жк" пишемо в відгуках які ми щасливі бути власниками цього будинку і мати справу з БК Атлант. Такі компліменти не завадять, щоб не розслаблялись.

02 авг 2023 07:50

Треба щось робити з цим. Знову наш будинок на паузі! Знову не буде зданий в термін!


Ми отримаємо ключі в кращому випадку в кінці весни, а може і літом. Дуже класно посилатись на форс-мажори і тд., однак мене це не влаштовує, нехай шукають способи. Війна війною, а репутація обісрана буде, і якщо мені ще треба чекати півроку то про Атлант буде знати багато людей як про ненадійну компанію, можу хоть таргетингову рекламу зробити, чи знайти відповідних інфлюенсерів у сфері ЖК, але людей дурити в такий скрутний час не можна дозволяти!


Як мінімум нам мають дозволити почати робити ремонти раніше, поки вони будуть свої документи ще три місяці готувати під повне введення в експуатацію.


В кого є вихід на керівництво Атланту, прошу це донести туди, також пропоную колективно подати відповідний лист, потрібні бажаючі. Поки ми не покажемо, що нас це не влаштовує, ніхто нам нічого робити не буде. З Відділом продажу немає про що говорити, в них все як завжди. 

02 авг 2023 08:40

Інвестор На Озерній

Треба щось робити з цим. Знову наш будинок на паузі! Знову не буде зданий в термін!


Ми отримаємо ключі в кращому випадку в кінці весни, а може і літом. Дуже класно посилатись на форс-мажори і тд., однак мене це не влаштовує, нехай шукають способи. Війна війною, а репутація обісрана буде, і якщо мені ще треба чекати півроку то про Атлант буде знати багато людей як про ненадійну компанію, можу хоть таргетингову рекламу зробити, чи знайти відповідних інфлюенсерів у сфері ЖК, але людей дурити в такий скрутний час не можна дозволяти!


Як мінімум нам мають дозволити почати робити ремонти раніше, поки вони будуть свої документи ще три місяці готувати під повне введення в експуатацію.


В кого є вихід на керівництво Атланту, прошу це донести туди, також пропоную колективно подати відповідний лист, потрібні бажаючі. Поки ми не покажемо, що нас це не влаштовує, ніхто нам нічого робити не буде. З Відділом продажу немає про що говорити, в них все як завжди. 

Якщо хтось буде щось писати та організовувати щоб наш будинок не залишали постійно на потім, я приєднуюсь. Але багато бажаючих не бачу. Може наш будинок і відкладають бо всі інші інвестори якось реагують активно

Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее
1. . .3335. . .40
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее