Подать объявление

ЖК На Озерной | Атлант | Новоселки, ул. Озерная

ЗастройщикАТЛАНТ
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 20 000 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
171из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 34.
2/6%
6/18%
5/15%
9/26%
12/35%
1. . .3234. . .37
03 май 2023 16:54


13 май 2023 07:58

Доброго вечора!

Динаміка оздоблювальних робіт, по першому будинку.


13 май 2023 18:05

Фото 13.05.23 ранок.

Цікаве зі спілкування з відділом продажів:
- сдачу обіцяють в цьому році(звісно 1 будинку), а також обіцяють що не буде ситуації як у 2022, коли будинки сдавали в грудні, а ключі видавали на весні, щоб не пускати воду і опалення(тобто введеня в експлуатацію і видача ключів у грудні +-)
- на Одеському зараз активно будують 9 поверховий паркінг, продажі місць в якому мають розпочатись з 15.05.23 (орієнтовні ціни - від 6к$ до 10к$ в залежності від поверху (1поверх 10к... 9 поверх 6к))
- як тільки добудують паркінг, біля нього, вздовж лісу і до нашого будинку обіцяють оформити дорогу
- приблизно у 3-4 кварталі 2024 року мають здати свічку(2 будинок) як можна побачити з фотографій там вже 8 поверхів є. 3-ій будинок можливо в 2025 році, але то вже далеко і через війну точніше сказати не можна


15 май 2023 11:08

почався продаж паркомісць в паркінгу ЖК Одеський бульвар. Треба звертатися у відділ продажів. Ціна від 6 000 на 9 поверсі до 13000 на першому поверсі.


26 май 2023 17:13

Доброго усім дня! Хто знає , що відбувається у нас на будівництві ?

27 май 2023 10:53

Фото за 27.05.23

27 май 2023 14:41

Дякую! Дуже переконливо.

15 июнь 2023 15:15

Є в когось новини про ЖК? Можливо фото?

18 июнь 2023 17:06

фото 18 червня

21 июнь 2023 08:17

Цікаво, чи є хтось крім мене кого непокоять кольори фасаду? Основний колір на рендерах ЖК на Озерній був #AD9E95, що є набагато темнішим і більш привабливим у порівнянні з тим що я бачу зараз, а саме майже білий колір. Виглядає так наче то фарба точна та ж біла що використовується у Вудлайн і Одеському Бульварі. 

21 июнь 2023 12:28

Oleg Br.

Цікаво, чи є хтось крім мене кого непокоять кольори фасаду? Основний колір на рендерах ЖК на Озерній був #AD9E95, що є набагато темнішим і більш привабливим у порівнянні з тим що я бачу зараз, а саме майже білий колір. Виглядає так наче то фарба точна та ж біла що використовується у Вудлайн і Одеському Бульварі. 

Извините, а что не так с краской в жк Вудлайн или жк Одесский бульвар? Или  жк Атлант на Озерной комфорт класс? Конечно ту же краску будут использовать. Вудлайн намного симпатичней виглядит

21 июнь 2023 13:07

8Rus88

Извините, а что не так с краской в жк Вудлайн или жк Одесский бульвар? Или  жк Атлант на Озерной комфорт класс? Конечно ту же краску будут использовать. Вудлайн намного симпатичней виглядит

Добрый день. Тут не идёт речь о комфорт классе. Краска может быть и одинакова, а цвет разный. При чем тут симпатичнее, что попало.

21 июнь 2023 14:09

Я не казав що Вудлайн чи Одеський некрасиві. Я лише кажу, що забудовник обіцяв один колір, а зараз ми бачимо інший. І це лише маленька деталь яку я помітив, що виглядає так наче використана одна й та сама фарба, але я, опираючись на рендери, очікував інший колір.

22 июнь 2023 11:23

Ніяка фарба не змінить того, що ці 20-25 поверхові монстри виглядають огидно.

22 июнь 2023 14:54

Oleg Br.

Цікаво, чи є хтось крім мене кого непокоять кольори фасаду? Основний колір на рендерах ЖК на Озерній був #AD9E95, що є набагато темнішим і більш привабливим у порівнянні з тим що я бачу зараз, а саме майже білий колір. Виглядає так наче то фарба точна та ж біла що використовується у Вудлайн і Одеському Бульварі. 

Тут не тільки біла фарба абслютно "бідно" виглядає, помаранчевий і сірий теж зовсім не те що зображено. Візуалізація має більш теплі тона ніж те чим покрасили, і діло не в фільтрах на фото чи штучним освітленням на картинці (на візуалізаціях на сайті сусідні будівлі біліші ніж наш будинок, а це означає що наш будинок не задумувався бути абсолютно білим кольором).. На скільки треба не любити людей, щоб обрати такі "дешеві" відтінки фарби, він ж і без того стрьомний, хіба тяжко постаратись хоть тут не накосячити?! 

23 июнь 2023 08:15

Інвестор На Озерній

Тут не тільки біла фарба абслютно "бідно" виглядає, помаранчевий і сірий теж зовсім не те що зображено. Візуалізація має більш теплі тона ніж те чим покрасили, і діло не в фільтрах на фото чи штучним освітленням на картинці (на візуалізаціях на сайті сусідні будівлі біліші ніж наш будинок, а це означає що наш будинок не задумувався бути абсолютно білим кольором).. На скільки треба не любити людей, щоб обрати такі "дешеві" відтінки фарби, він ж і без того стрьомний, хіба тяжко постаратись хоть тут не накосячити?! 

Так, саме про це я і пишу. Що робити з цим не знаю. В ЖК Svitlo Park, колись вирішили схоже питання колективним запитом(там не забудовник накосячив, від початку дизайн кольорів був не сучасний і забудовник за свій рахунок перефарбував). Але з Атлантом вести діалог - щось нереальне... З однієї сторони косяк забудовника - ввели в оману покупців. З іншої сторони в наших договорах це звісно не прописано, як і багато чого іншого. Єдине що, як і завжди, - мінус репутація.

23 июнь 2023 08:15

Я просто рада що його хоча б будують в так часи, і нас не кинули, який там вже віддіток то діло друге

23 июнь 2023 08:15

Інвестор На Озерній

Тут не тільки біла фарба абслютно "бідно" виглядає, помаранчевий і сірий теж зовсім не те що зображено. Візуалізація має більш теплі тона ніж те чим покрасили, і діло не в фільтрах на фото чи штучним освітленням на картинці (на візуалізаціях на сайті сусідні будівлі біліші ніж наш будинок, а це означає що наш будинок не задумувався бути абсолютно білим кольором).. На скільки треба не любити людей, щоб обрати такі "дешеві" відтінки фарби, він ж і без того стрьомний, хіба тяжко постаратись хоть тут не накосячити?! 

вообще-то на рендерах и оконные рамы черного цвета, а не белые) но это же всего лишь рендер и Атлант.Об эстетике этот застройщик не думает. Если эконом, значит и выглядеть должен максимально убого и экономно 

24 июнь 2023 21:56

Korshe

Ніяка фарба не змінить того, що ці 20-25 поверхові монстри виглядають огидно.

А чому ти досі тут? Ти то говорив, що нічого не будується, потім що буде 25 поверхів, тепер твоя нова тема, що будинки огидні.

Слухай, продай ті свої 27кв.м та й не пиши нісенітницю. І придбай собі гараж, гарний і охайний - будеш щасливою людиною 

25 июнь 2023 12:03

Korshe

Я заплатив відразу 100%, то можете платити і далі, щоб не мені одному було прикро)

Почав аналізувати з 23 сторінки чатику, можливо, раніше ця персона також навіювала негатив. Якщо спиратись на його інфу, то не зрозуміло, як дім зʼявився. Аналізуйте інформацію і приймайте те що війна не закінчена, допомагайте ЗСУ, а адміністратори забаньте бота

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .3234. . .37
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее