Подать объявление

ЖК Park-Hills | ранее Молодежная инициатива | ул. Руданского, 9а

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 369.
170/46%
42/11%
78/21%
30/8%
49/13%
124. . .260
29 март 2012 14:02
02 апр 2012 12:41
Цитата "Domik - Новострой":
[attachment=2]1332535480viz6s_jpg.jpg[/attachment][attachment=1]1331974760eee11_jpg.jpg[/attachment][attachment=0]1331974767eee22_jpg.jpg[/attachment]

Данный фотки относятся к дому Руданского 3а (6 секция), расположены не по назначению.
02 апр 2012 21:20
Приносим извинения. Визуализации были взяты с официального сайта, там небольшая неточность.
19 апр 2012 15:18
Цитата "Entire":
А сайт обновили, не плохо. И вид не плохой. И цена выросла. 7200 теперь.



То, что цена выросла,вполне логично, потому что это уже не просто участок, обнесенный забором. Там нормальная стройплощадка, видно что работают и эскаваторщик и монолитчики,уже готово свайное поле под 1 секцией, в отделе продаж говорят, что 180 свай залито. Вообще изменения видны каждый день, только на Пасху рабочих не было.Так работают все застройщики, чем больше сделано работ, чем ближе к сдаче, тем дороже. А вообще даже 7200 или 7600 грн/м2 тоже классная цена для правого берега, тем более для Шевченковского района.
21 апр 2012 20:08
Сегодня был в офисе. Как то всё стрёмно. Действительно не далеко железка. Кто уже купил. Много людей?
30 апр 2012 08:46
На данный момент создается ОСББ для предотвращения строительства дома на ул. Руданского 9-А. Дом строится нарушая все нормы и правила. Та очень высокие грунтовые воды. В следствии строительства все дома, которые стоят выше уже трещат. Если будет построен этот дом, он сам долго не простоит

[youtube]//www.youtube.com/watch?v=xeiZYAlR4fA[/youtube][youtube]//www.youtube.com/watch?v=9hmOOf-pX6U[/youtube]
04 май 2012 09:28
Да уж, мне интересно, а заранее проверку местности - кто то делает прежде чем строить, видео очень полезное, но мне кажется не так то просто будет добиться прекращения работ.
06 май 2012 14:54

Задавайте будь-які запитання. Я представник відділу продажу ЖК "Молодіжна ініціатива".

Інформація для тих хто має якісь сумніви про реальне завершення, тим паче про початок будівництва...

Керівник проекту, який відповідає за все будівництво, в якого досвід роботи більше 20 років в сфері нерухомості, за плечима не один зданий об'єкт, купила в своєму будинку квартиру. В цієї людини жодної краплини остраху немає. Якщо Вам така інформація не аргумент, тоді все, що вище написане можна викинути на смітник!!!

P.S. Скоро запуск нової молодіжної програми! Спостерігайте.

//molodighna.com.ua/about/

18 май 2012 06:10
Задаю питання.
Если вы собрались отвечать на вопросы как часное лицо, то проку от этой инфо немного. Другое дело, если вас уполномочили. Ну или сами себя уполномочили. Большой разницы не вижу. А теперь вопрос. Почему ник "прокурор"? Вы думаете это поможет поднять интерес к объекту? Боюсь как раз наоборот. Слово вроде как слово. Но где-то на подсознательном уровне... А еще когда прокурор улыбается,.. добра не жди... :smoke:
18 май 2012 08:32
Цитата "Prokuror":
Керівник проекту, який відповідає за все будівництво, в якого досвід роботи більше 20 років в сфері нерухомості, за плечима не один зданий об'єкт, купила в своєму будинку квартиру. В цієї людини жодної краплини остраху немає. Якщо Вам така інформація не аргумент, тоді все, що вище написане можна викинути на смітник!!!

Это не информация. В студию: 1. фамилия, имя, отчество руководителя проекта. 2. ссылки на объекты, которые построены и сданы. Факты давайте, а не "одна бабка рассказала" и "мамой клянусь".
29 май 2012 08:03
Доброго дня.
Можливо Вам ще пароль моєї поштової скриньки дати?
Чи ключа від квартири?
Всі покупці, які хочуть придбати та хочуть бути впевнені в даній інформації, ми показуємо договір та знайомимо особисто з керівником проекту.
...
29 май 2012 08:17
Цитата "Vitaliy15":
А теперь вопрос. Почему ник "прокурор"? Вы думаете это поможет поднять интерес к объекту?


Лучший ник после "прокурора" для продажи недвижимости может быть только "конфискатор". :umnik:
09 июнь 2012 17:05

Незаконное строительство
//video.i.ua/user/5122203/62889/373781/

09 июнь 2012 20:38
Цитата "Prokuror":
Доброго дня.
Можливо Вам ще пароль моєї поштової скриньки дати?
Чи ключа від квартири?
Всі покупці, які хочуть придбати та хочуть бути впевнені в даній інформації, ми показуємо договір та знайомимо особисто з керівником проекту.
...

Ваша базарно-гопническая манера общения отлично характеризует уровень компании, которой вы служите. Я бы вам подсказала, куда вы можете смело отправлять свой ключ вместе с паролем, но нас люди читают. Пока же утверждаю, что ваша контора - одно из воплощений уко - это раз; ничего вы за 10 лет не достроили и документов людям не дали - два; данная "МИ" очередной развод безграмотных селян на деньги, это три. И ничего ваш керивнык там за свои деньги не купил и не купит. :oh:
10 июнь 2012 12:06
Наверное люди которые инвестируют в УКО и их клоны толи из глухой деревни где нет интернета ,толи без мозгов совсем ,а судя по сотрудникам этого самого уко типа прокурор то видимо подобное притягивает подобных....
13 июнь 2012 10:15

1. ЖК Молодіжна Ініціатива - це проект для молодих сімей з середнім рівнем достатку, який є одним з об"єктів УК "CityGroup" (//molodighna.com.ua/our_objects/).

13 июнь 2012 11:44
Доброго дня!
Щодо ЖК "Молодіжна ініціатива", то хочу сказати наступне.
Маючи сімю (4 чол) проживаю в 17 кв.м., тому побачивши обяву "квартира 29900" та ще в непоганому районі звичайно клюнув. Вирішив на найближчих вихідних відвідати офіс фірми та ближче познайомитися із цим проектом. Під час руху до зазначеного офісу натрапив на офіс ЖК "Зелений острів" (Ковальська будує) і вирішив провести попередні переговори, так як в покупці житла на первинному ринку я вважаю себе неосвідченим. Так ось, у Ковальської не тільки вже будинок практично побудований, тобто ти бачиш що береш, але і є ТРИ поручителя, які, у разі фосмажору, добудують! Правда і ціна відповідна.
Прийшовши до потрібного мені офісу отримав наступну інформацію від менеджера: 1. земля у власності забудовника.
2. мають всі відповідні дозволи.
3. молоді сімї мають суттєву скидку (що для мене є дуже виликим позитивом, так як я фінансово обмежений).
Все настільки добре якби не наступні але...
В ході спілкування з менеджером було зясовано, що фірма незадоволена банком і буде його змінювати (не знаю чи це добре, чи погано, але мене це насторожує. Чому змінює? Та і сам банк "Кіпру" підсвідомо думаєш про офшор). Слова менеджера: "Ось людина РИЗИКНУЛА і наприкінці року буде мати квартиру" мене ще більше насторожили (Що заначить РИЗИКНУЛА!!! Я ж не в рулетку гратися прийшов, а нормальні умови жяття для сімї зробить. Я буду вкладати зароблені гроші своєю працею. Я їх не знайшов і не виграв).
Після відвідування офісу мав змішані почуття. З одного боку все добре і мене все влаштовує (молодіжна скидка, яка підходить під мій бюджет), а з іншого ці нюанси. Тому звернувся до друзів за допомогою.
За перевіреною інформацією у ЖК "Молодіжна ініціатива" закінчився договір оренди на землю, що є прямим наслідком втрати ліцензії на будівництво. Не знаю всіх подробиць будівної справи, але це було останньою краплею.
Чесно кажучи дуже жалко, що у нас приббання житла в новобудові, або вкладання коштів це своєрідна рулетка!!!
Якщо Прокурор, як представник фірми, може щось сказати щодо написаного мною, спростувати і надати відповідні гарантії (документи та неспростовні дані/відповіді), то, можливо, я все таки повернусь до розгляду питання придбання квартири в ЖК "Молодіжна ініціатива".
Дякую за увагу!
13 июнь 2012 12:46

Дякую і Вам, Олександр.
Дуже змістовний текст.
1. Територія (ділянка 0,38 га) де будується ЖК "Молодіжна ініціатива" знаходиться в приватній власності ТОВ "Соціально молодіжна ініціатива" - на це є відповідний документ. Прошу вибачення, що не показав.
2. Маємо всі дозвільні документи (підтверджую)
3. Молодим людям і сім'ям у нас на всіх етап будівництва заплановані лояльні знижки та умови. //molodighna.com.ua/news/?action=show&id =19
4. Нік Прокурор - це просто жарт, тому що всі розвіюють чутки, що все в Україні (Києві) недобудовується і тому подібне... Поки люди не почнуть думати майбутнім і новими перспективами, до того часу вони будуть сидіти на таких форумах і обгризати одне одному кістки.

Так що, думайте самі!

13 июнь 2012 13:05

законне будівництво:
//molodighna.com.ua/news/?action=show&id =20

13 июнь 2012 14:26
Дякую за відповідь!
Звичайно, я буду думати.
Хотів би від Вас отримати відповідь, якщо ви компетентний у цьому питанні:
Причини вибору банку "Кіпр" та подальшої його зміни, а також на який банк планується, якщо так, змінити його?
Також, хотів би Вас запитатися, чи маєте ви поручителів чи страховиків, які б продовжили будівництво у разі винекнення фосмажору?
Найближчим часом завітаю до Вас щоб отримати ксерокопії відповідних дозвільних документів та договорів.
Дякую! Всього найкращого!
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
124. . .260
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее