Подать объявление

ЖК Медовый-2 | Киевгорстрой | ул. Петра Радченко, 27

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2022 г.
Планировки
от 26 651 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
144из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 33.
7/21%
0/0%
7/21%
9/27%
10/30%
134. . .22
15 фев 2019 10:00
Шановні учасники форуму, на сьогодні на будівельному майданчику приступають до виконання пальового поля житлового будинку №1.
13 март 2019 13:45

Шановні учасники форуму, ПрАТ “Київміськбуд” повідомляє, що у зв’язку зі зростанням вартості комплектуючих матеріалів з 15 березня відбудеться підвищення базової вартості квадратного метра на деяких об’єктах будівництва. Зокрема, у ЖК “Медовий-2” ціна збільшиться на 500 грн на всі вільні квартири, а також на неоплачені метри за вже укладеними договорами. Докладніше з інформацією можна ознайомитися на сайті Компанії за посиланням: https://kmb.ua/ua/news/kievgorstroj-uvelichivaet-ceny-na-neskolko-obektov/

19 март 2019 09:46
Всем привет, хочу инфвестировать в ваш ЖК, есть проблеми с землей?
21 март 2019 10:37
Ещё ничего не построили, а уже подняли цены... Хотя интесной была только цена.
21 март 2019 18:00
Как по мне место тоже интересное. Мне этот комплекс приглянулся.
22 март 2019 04:10
Место действительно интересно (в плане отсутствия городской суеты), но при условии что власти его будут обустраивать (сделают дорогу, обустоят озера - может даже парк сделают, и тд), в чем я очень сомневаюсь (покрайней мере в ближайшем времени). Но также не следует забывать и проблемах описаных в ветке по Медовому-2 (транспорт,садики и школы, аеропорт и тд)
26 март 2019 07:21
місце досить комфортне. лише цікаво, чи почистять ставки. якщо ні, влітку спати з відкритими вікнами буде не дуже приємно(
26 март 2019 08:02
Цитата "mamantik":
місце досить комфортне. лише цікаво, чи почистять ставки. якщо ні, влітку спати з відкритими вікнами буде не дуже приємно(

На чистку я думаю в ближайшем будущем надеяться не стоит. А что с этими ставками? Есть какая-то информация что они гнеют?
26 март 2019 09:43
ставки сильно засмічені, поросші водоростями та сухим очеретом, тому влітку вода буде застоюватись
26 март 2019 15:33
Цитата "mamantik":
ставки сильно засмічені, поросші водоростями та сухим очеретом, тому влітку вода буде застоюватись

Наскільки я чув то у вказаних ставків був орендар. Думаю цим питанням прийдеться займатись мешканцям ЖК
02 апр 2019 11:38

Шановні учасники форуму, холдингова компанія «Київміськбуд» повідомляє, що з 8 квітня 2019 року буде змінено базову вартість квадратного метра на кількох об’єктах будівництва. Докладніше можна дізнатися на сайті Компанії за посиланням: //kmb.ua/ua/news/v-aprele-vyrastet-cena- na-neskolkih-obektah-kievgorstroj/

03 апр 2019 09:35
щомісяця піднімати ціни на незбудовані квартири без вагомих на те підстав (курс долара незмінний) - це не нахабство зі сторони КМБ?!
11 апр 2019 10:10
Цитата:
щомісяця піднімати ціни на незбудовані квартири без вагомих на те підстав (курс долара незмінний) - це не нахабство зі сторони КМБ?!


Це бізнес.Тому на моє глибоке переконання до цього треба ставитися відносно спокійно. Вкладатися в новобудови це завжди був і буде ризик. Звісно, з фінансового боку найвигідгіше для себе - сплатити відразу повну суму, а з розстрочками завжди так. Сам сплачую розстрочку, тому хід Вашої думки розумію, але менше з тим, нічого не вдієш - це закони ринку. Чув іще таке, що забудовники будуть змушені підвищувати зарплатню будівельникам, бо й так вдень з вогнем не знайдеш фахівців - усі миляться чкурнути до Польщі, чи ще далі, тож і це також буде позначатися на ціні. Всім, попри все, гарного настрою. :hi:
25 апр 2019 13:08
Шановні учасники форуму, на сьогодні на об’єкті виконують свайне поле будинку №1.

01 май 2019 17:50
Дякуємо за інформацію :). Приємно бачити початок робіт. Разом з тим, підкажіть, вікна якого кольору закладено у проекті? Як на макеті у відділі продажу та на сайті, коричневі? Хотілось, що б були коричневі, а не як у Медовому - білі. Заздалегідь вдячна за відповідь.
01 май 2019 17:53
А с чем связана такая разница в цене между Жк Медовый,и Медовый-2? :???: Может знает кто? :@-:
01 май 2019 20:25
Цитата "krasotkanata":
А с чем связана такая разница в цене между Жк Медовый,и Медовый-2? :???: Может знает кто? :@-:

Медовый уже стоит (практически выгнана коробка), а Медовый -2 только котлован. Вот и вся разрица
07 май 2019 09:44

Шановні учасники форуму, ПрАТ "ХК"Київміськбуд" повідомляє про продаж машиномісць у кількох нових житлових комплексах.
У паркінгу ЖК «Медовий-2» вартість машиномісця - від 323 400 грн.
За умови повної оплати при купівлі машиномісць, надається знижка 10%.
Докладніше можна дізнатися на сайті Компанії за посиланням: //kmb.ua/ua/news/vyshli-v-prodazhu-mashi nomesta-v-novyh-zhilyh-kompleksah/

11 июнь 2019 11:26
Присматривал тут себе квартиру, но понял, что будут строить оочень долго. Взял в другом ЖК. Разница в начале работ 1-2 месяца, но там уже 9 этаж заливают. А тут :shuffle:
11 июнь 2019 13:50
Шановні учасники форуму, продовжуються роботи на об’єкті.
У житловому будинку №1 пальове поле виконане на 100%, будівельники приступають до виконання ростверка.
У житловому будинку №2 приступили до виконання пальового поля.

Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
134. . .22
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее