Подать объявление

ЖК Кирилловский Гай | Киевгорстрой, Укрбуд | ул. Баггоутовская, 1-а

ЗастройщикКиевгорстрой
Сдача ЖК2019 - 2023 г.
Планировки
от 28 156 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 60.
13/22%
6/10%
19/32%
11/18%
11/18%
1. . .848587
06 сен 2022 09:53

Доброго ранку ! Алекс , ще питання , чи не змінювались реквізити Кристалбанку або ,можливо ,хтось стикався з проблемою проведення платежів на рахунок Житло капітал , в мене Приват відхилив платіж одразу , від Абанку кошти щойно повернулись (коментарів з якої причини поки не надали ) , що робити з цим ..  дякую 

06 сен 2022 09:53

Щойно банк відписав , що кошти повернуто одержувачем . Якому ,як завжди , нереально додзвонитись , щоб щось дізнатись . Буду дуже вдячна за яку-небудь інформацію стосовно ,як зараз платити та на які реквізити 

06 сен 2022 09:53

Банк перевірив , відписав що рахунок одержувача закрито . Якщо не помиляюсь ,то КМБ на своєму сайті просив платити на ті ж самі реквізити що і раніше . Інформації про зміну / закриття не було . Чи робить Житло капітал якісь розсилки новин /змін ? Як з ними взагалі комунікувати ? Вибачаюсь , що засипала питаннями 

07 сен 2022 18:35

Фонд закрив рахунки у Крістал банку. Вони мають якусь інсайдерську інфу щодо стабільності низки банків. Тому всі кошти перевели в УкрГаз, а рахунки в Крісталі закрили. Якщо вирішили платити то платіть на УкрГаз.

08 сен 2022 16:48

Дякую , Алексе, я взагалі не розумію , що робити з оплатами , будівництво не рухається , лише вимоги від КМБ платити , воєнний стан подовжено ..Не знаю на скільки правомірно з юридичної точки зору вимагати оплати від інвесторів протягом воєнного стану . Чи всі зараз платять , чи лише за можливості …Дякую , що відповідаєте та тримаєте в курсі новин  

12 сен 2022 09:17

Платити чи ні зараз повинен вирішувати кожен інвестор для себе. Універсальної відповіді не існує. Думаю протягом вересня повинна бути якась інформація по будівництву.

16 сен 2022 18:57

Дякую , чекаємо новин

17 сен 2022 05:46

Gai2house

Дякую , чекаємо новин

https://ukranews.com/ua/news/882528-19-09-22-14-00-pres-konferentsiya-ukrbud-poverneno-vid-rejderiv-zakonnym-vlasnykam-perspektyvy

19.09.22

Прес-конференція: «Укрбуд повернено від рейдерів законним власникам. Перспективи добудови житлових комплексів компанії»

22 сен 2022 09:11

Сьогодні у середу, 21 вересня,  відбулося засідання постійної комісії Київської міської рада з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, на якому розглянули питання щодо добудови об‘єктів Корпорації «Укрбуд». На  засіданні також були присутні представники Київміськбуду та представники ініціативної групи інвесторів житлових комплексів Корпорації «Укрбуд». 

Під час засідання представники Київміськбуду запевнили, що будуть намагатися відновити будівництво ЖК  «Укрбуд» найближчим часом, а в зданих ЖК будуть завершувати роботи. При цьому в компанії наголосили на нестачу коштів для повномасштабного будівництва житлових комплексів. Тому компанія просить гарантій від держави для добудови, а також перерахування коштів від ФФС, який є гарантом грошей інвесторів. 

В свою чергу, депутати Київради пообіцяли тримати питання з відновлення будівництва на об’єктах Укбуду на контролі. Зокрема депутати разом з Київміськбудом будуть контролювати хід робіт на будівництвах. Відповідальний -  перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також на 22 вересня запланована зустріч інвесторів Укрбуд з представниками Київміськбуд на тему відновлення будівництва на будівельних майданчиках вже найближчим часом.

22 сен 2022 16:26

Опять отмазка чиновников: "Будем держать на контроле!" Здесь не контроль нужен, а вливание денег ( правда не понятно откуда)

23 сен 2022 07:06

22 вересня відбулася зустріч інвесторів Укрбуд з представниками Київміськбуд. КМБ надав інформацію, що з 01.10.2022 будуть відновлені роботи на ЖК "Кирилівський гай". Чекаємо...

04 ноя 2022 12:02

Нарешті продовжились роботи на ЖК "Кирилівский Гай", дивись новини https://kmb.ua/ru/news/h%d1%96d-rob%d1%96t-z%d1%96-zvedennya-zhk-kiril%d1%96vskij-gaj/

08 ноя 2022 07:21

Добрий вечір , чи може хтось поділитись реквізитами Укргазу для оплати ? ФФБ невловимі , з серпня не додзвонитися . Раніше вони самі телефонували сповістити про надходження оплати , зараз це мабуть розкіш  .. маю сумніви щодо укргазу та коректності рахунку . Хоча б звіритись , що він коректний . Дякую .

08 ноя 2022 08:58

Інформація щодо рахунків є на сайті ФФБ "Житло капітал". Там же є новини з графіками роботи під час воєнного стану, тощо. Якщо не знайдете то ось drive.google.com/file/d/1insB1c5nDLOz6r7 BOfQynzlYasV7-tXw/view

08 ноя 2022 22:07

alexinzaz

Інформація щодо рахунків є на сайті ФФБ "Житло капітал". Там же є новини з графіками роботи під час воєнного стану, тощо. Якщо не знайдете то ось drive.google.com/file/d/1insB1c5nDLOz6r7 BOfQynzlYasV7-tXw/view

Дякую , Алексе , Ви як завжди , маєте відповіді на всі запитання !

05 июль 2023 07:15

Вітання. Чи є новини по об'єкту? Новини про КиївМіськБуд поки невтішні.

24 июль 2023 10:33

У КМБ проводять аудит. Голова тимчасово відсторонений від виконання обовʼязків. Поки що це всі новини.

04 авг 2023 10:07

 Наразі збираємо підписи під петицією №12403 до Київської міської ради з вимогою "Зупинити корупцію та змінити керівництво ПрАТ «ХК «Київміськбуд» як таке, що втратило довіру інвесторів. Вирішити питання з відновлення будівництва об'єктів незавершеного будівництва." Петицію можна підписати на сайті електронних петицій Київської міської ради а також у додатку "Київ цифровий". Сайт інколи показує 500 помилку, пробуйте різні методи авторизації.

18 авг 2023 11:48

Підписи під петицією успішно зібрано! Вітаю!

Чекаємо розгляду петиції і відповідь.


16.08.23 відбулась зустріч із представниками КМБ в.о. Голови правління ПРАТ "ХК "Київміськбуд"(надалі КМБ), паном Шевчук Е.Г. та начальницею відділу продажів пані Марковою Т.Л., та представниками ФК "Житло Капітал".


В результаті перемовин маємо конструктивну площадку для того щоб вирішувати будівельні питання. Тобто представники КМБ готові сприяти у вирішенні питань щодо добудови нашого об’єкту.

Головна умова КМБ та Фонду забезпечити регулярні надходження коштів, що будуть контролюватись зі сторони Фонду та Представниками Інвесторів та ГО "Кирилівський гай". Основою для відновлення будівництва можуть бути лише платежі від розстрочників та майбутні продажі не проданих метрів.

Все що було сплачено інвесторами з 2022 року знаходиться на рахунках фонду (2,7М грн.).


Цих коштів вистачить лише на тижні робіт тому ми запропонували наступні кроки щоб змінити ситуацію.

Було узгоджено механізм перерахунку коштів від Фонда до КМБ для того щоб інвестори мали спокій. І він виглядатиме так:

• КМБ надає перелік робіт на виконання для Фонду із зазначенням орієнтовних бюджетів

• Фонд погоджує з Інвесторамі ці роботи та передає їх КМБ для виконання

• Після виконання робіт КМБ надає акти

• Акти приймає Фонд разом із представниками Інвесторів та ГО й далі погоджує на сплату до КМБ.


Тобто ГО та представники Інвесторів підключенаі до процесу замовлення робіт, прийому та їх оплати.

Таким чином ми будемо контролювати витрати наших коштів.


Які подальші кроки:

Погодили що КМБ почнуть відновлення з загально будівельних робіт, по 1 та 2 секціях нашого ЖК, також коммунікаціямі які потрібно підключати до загальних мереж міста включно з введенними будинкамі 5,6 секции.

1.Фондом та ГО буде розроблено та погоджено перелік зовнішніх робіт по 1-4 будинку які необхідні для початку будівельних робіт (демонстраційні). Цей план поки буде обмежуватись наявним бюджетом у Фонді (2,7М грн)

2 Цей перелік робіт буде переданий КМБ для того щоб вони розпочали підготовку та почали самі роботи.

3 Через деякий час після початку робіт КМБ буде оголошено про підвищення цін. Фонду необхідний регулярний потік коштів для підтримки темпів будівництва, а також змінилася собівартість матеріалів та послуг. На сьогодні немає данних на скільки буде підвищення цін, але по деяким іншим ЖК підвищення суттєве - до 9к за метр.

18 авг 2023 18:09

И это касается всех замороженных строек КГС. Наплакать и выжать последние соки из чахлого осла (КГС) не выйдет от слова совсем. Если есть желание получить объекты в перспективе обозримой, надо пересмотреть цены и работать с доплатой и кредитованием. 

Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее
1. . .848587
Каталог відгуків про будинки Києва
Знайдіть свій будинок та розкажіть про нього. Що подобається, а що ні? Допоможіть тим хто шукає житло
Подробнее