Подать объявление

ЖК Идилика | Idilika | Буча, ул. Ивана Кожедуба, 8а

ЗастройщикBricks Development
Сдача ЖК2021 г.
Планировки
от 21 850 Грн/м²
Карточка Домик
ЖК сдан
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 27.
3/11%
3/11%
3/11%
11/41%
7/26%
1. . .2123. . .26
05 дек 2021 18:01

Віталіст

Про совкове - то не до Ваших слів, а до менталітету взагалі і до звички деяких скаржитися всім і на все зокрема.

Що стосується провінційних містечок Західної Європи, то Буча, дійсно, ще далеченько. І буде далеченько рівно на стільки, на скільки буде великою різниця у менталітеті. Наприклад, у малесенькому містечку у долині Валь Сені Вануа я бачив старенький дідусь, років під 80, тягне своє відсортоване сміття до пункту збирання на околиці. У Бучі, що є частиною України, у ЖК Іділіка у одному з під'їздів півтора десятки мішків з будівельним сміттям захаращували прохід тижнів зо три, якщо не більше...

Мені, як майбутньому мешканцю цього комплексу, болить, наприклад, за те, що східці подекуди вже побиті, стіни у деяких місцях продерті чимось. Про те, що кожного разу бачу то розсипану будівельну суміш, то розлиту фарбу - вже й не кажу...

От я про що...

Зрозумів. Згоден з кожним написаним Вами словом. Хотілося б побільше мешканці в ЖК з прогресивним мисленням.

Вразила ситуація з чистотою в парадних. Нещодавно група жінок десь рази 3 прибирали під"їзд. Мили підлогу та вікна. І довго не довелося чекати щоб якісь "майстри" розвели реальний срач на першому поверсі. З квартир, де виконується ремонтр, ведуть брудні ступаки. Невже так важко покласти вологу ганчірку біля вхідних дверей?

Зі стінами хтось зробив повний треш. Хотіли- як краще, а вийшло-як завжди. Підфарбували на стіні піддерті місця. Зараз це виглядає просто жахливо.

06 дек 2021 09:36

SVETLANA320

Добрий день, шановні. Скажіть є тут люди які ставлять перегородку в кухні, щоб відділити лоджію, яка мала бути за планом?! Відгукніться.

Добрый! Вы вопрос конкретней задайте, в квартирах планировка разная, у вас какая?

06 дек 2021 12:15

Що слишно по поводу Газа?

06 дек 2021 12:21

March2012

Що слишно по поводу Газа?

Я вчера услышал: "...газ будет в этом месяце..."

06 дек 2021 13:08

March2012

Що слишно по поводу Газа?

Спрашивал у газовщиков, сказали до нового года будет.

11 дек 2021 11:37

Найдите будущих соседей в реестре инвесторов!


Информация о реестре инвесторов

17 дек 2021 08:03

Є якісь новини по газу? З понеділка температура падає до -10 градусів. Треба розуміти чи зливати воду з труб.

17 дек 2021 10:24

ELENA____M

Є якісь новини по газу? З понеділка температура падає до -10 градусів. Треба розуміти чи зливати воду з труб.

Дійсно, на наступному тижні 2-3 дні буде 10-11 нижче нуля. А газ обіцяють на Новій Рік. А з я ких труб Ви будете зливати воду?

17 дек 2021 10:39

А скажіть, будь ласка, хто чув щось про управляючу/сервісну компанію, що мала почати працювати позавчора, 15 грудня? І до кого звертатися з приводу будівельного сміття, що більше трьох тижнів захаращує прохід на поверсі? 

17 дек 2021 11:53

Добрый день. 

Скажите пожалуйста:

Кто то уже оформил документы на квартиру? 

С нами никто не связывался, а когда звоним- говорят ждите.

Ждать это хорошо, но есть ли те кто уже дождался и оформил всё ?

Спасибо 

17 дек 2021 13:26

qpahta

Добрый день. 

Скажите пожалуйста:

Кто то уже оформил документы на квартиру? 

С нами никто не связывался, а когда звоним- говорят ждите.

Ждать это хорошо, но есть ли те кто уже дождался и оформил всё ?

Спасибо 

Доброго дня) також цікавить це питання, заплатили все, ще в жовтні, а результату ніякого(

а так сподівались мати документи на руках до нового року... (((

17 дек 2021 13:43

tom96

Доброго дня) також цікавить це питання, заплатили все, ще в жовтні, а результату ніякого(

а так сподівались мати документи на руках до нового року... (((

заплатили ще в серпні і теж нічого(( тільки обіцяють передзвонити

20 дек 2021 07:36

вчора помітив, що вкрали лазерний рівень з квартири. поміняв лічинку нижнього замка. тепер ніякого доступу без моєї присутності.

20 дек 2021 09:47

Leon_77

вчора помітив, що вкрали лазерний рівень з квартири. поміняв лічинку нижнього замка. тепер ніякого доступу без моєї присутності.

Добрий День!!! Що скажете про якість квартир в цьому будинку, чи рекомендуєте до покупки?


20 дек 2021 13:22

duff220

Добрий День!!! Що скажете про якість квартир в цьому будинку, чи рекомендуєте до покупки?


на етапі будівництва ціни на житло в цьому ЖК виглядали досить привабливо. Але, зараз, ціни - космос.

В цілому, претензій до якості зведення коробки немає. Стіна до 7-го поверху в 2 цеглини. Далі йде у 1.5. Поверху цегли 10 см пінопласту дають досить непогані шанси на теплоізоляційні характеристики стін. Приміщення санвузла виконано з червоної цегли. Добре, що дотримуються норм. Штукатурка та стяжка досить пристойні. Оздоблення підїздів можна вже побачити і сформувати вже власну думку.

Як по мені, стандартна, середнячкова новобудова. Жити можна. Як газ подадуть, то ще й і в теплі)

20 дек 2021 16:36

Leon_77

Поверху цегли 10 см пінопласту дають досить непогані шанси на теплоізоляційні характеристики стін.

Здається, що утеплення з мінвати... 

20 дек 2021 16:59

Віталіст

Здається, що утеплення з мінвати... 

согласно фото хода строительства - пенопласт

20 дек 2021 18:22

qpahta

согласно фото хода строительства - пенопласт

Схоже на екструдований пінополістирол. Але влітку минулого року мене переконували що там мінвата. Хоча "експерти" до цієї пори ламають списи - що краще...

21 дек 2021 10:03

Leon_77

на етапі будівництва ціни на житло в цьому ЖК виглядали досить привабливо. Але, зараз, ціни - космос.

В цілому, претензій до якості зведення коробки немає. Стіна до 7-го поверху в 2 цеглини. Далі йде у 1.5. Поверху цегли 10 см пінопласту дають досить непогані шанси на теплоізоляційні характеристики стін. Приміщення санвузла виконано з червоної цегли. Добре, що дотримуються норм. Штукатурка та стяжка досить пристойні. Оздоблення підїздів можна вже побачити і сформувати вже власну думку.

Як по мені, стандартна, середнячкова новобудова. Жити можна. Як газ подадуть, то ще й і в теплі)

Дякую!!!

21 дек 2021 16:33

Віталіст

Схоже на екструдований пінополістирол. Але влітку минулого року мене переконували що там мінвата. Хоча "експерти" до цієї пори ламають списи - що краще...

"Пінопласт" використав для простоти висловлення. На справді, мали використовувати пінополістирол. Схоже, що на утеплення з пінополістиролу є будівелні нормі. Ймовірно, через його горючість. Можна помітити на прилеглих новобудовах, так було і в Ідиліці, що вата використовуюється тонкими смужками навколо проєму вікон і суцільним поясом через декілька поверхів. Це все схоже на запобігання займання і розповсюдження горіння матеріалу.

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .2123. . .26
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее