Подать объявление

ЖК "Гостомельские Липки", Гостомель, ул. Остромирская, 35б

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 44.
15/34%
6/14%
15/34%
5/11%
3/7%
1. . .7476. . .124
12 янв 2017 09:41
Цитата "Millastar":

Согласна! Тут и так хватает "интересных" новостей со всех сторон, еще и нос свой суют все, кому не лень)Что же Вы, Царевская, изначально не видели, Что Вы покупаете???Ведь, по сути, ничего не изменилось, и крыша была такой, как есть, и территория... Зачем писать разную хрень?
Правду царевская говорит!!! Дом Остромирська 51 який "здан" вже з липня місяця!!!
12 янв 2017 09:44
Цитата "maksfray":
Я думаю, что от таких людей с такими заявлениями надо просить скан договора с застройщиком или право владения... Иначе бессмысленно тут разводить такой срач

Є у Вас такий будинок по Остромирська 51,і є ці проблеми в ньому що озвучені у мене знайомий там живе, я і сам "щасливий власник на полтавській"
12 янв 2017 09:45
Цитата "Voldemar2":
А Вы про какой дом говорите? (А Вы точно не из конкурентов, че-то у Вас всего два сообщения на форуме?)

Остромирська 51
12 янв 2017 09:48
Цитата "Millastar":

О каком доме Вы говорите? О Гостомельских Липках?
Остромирська 51
12 янв 2017 09:55
Я владелец квартиры в Гостомеле на Остромирской.51. Крыша у нас не мембранная и не плоская. Из металлочерепицы с диффузионной пленкой, уложенной не по технологии из-за чего крыша быстро поржавеет. Во время кровельных работ, мы указывали застройщику на эту грубейшую ошибку. На что технадзор только хлопала ресницами, а кровельщик сказал, что делает работу в рамках бюджета. На сегодняшний день мы имеем потоптанную и поцарапанную крушу, кучу мусора на чердаке от строителей, дымоходные трубы залитые силиконом - чтоб не текли и т.д.
Гидроизоляция на первом этаже сделана, только в одной квартире из 4., соответственно стены мокрые.
Я никому ничего не пытаюсь доказать, зачем? Вы ведь уже являетесь владельцами квартир на Липках. Просто хочется верить, что хоть один объект Друзи сделают качественно , а не через Ж...
12 янв 2017 10:06
Цитата "Millastar":

Согласна! Тут и так хватает "интересных" новостей со всех сторон, еще и нос свой суют все, кому не лень)Что же Вы, Царевская, изначально не видели, Что Вы покупаете???Ведь, по сути, ничего не изменилось, и крыша была такой, как есть, и территория... Зачем писать разную хрень?


Крышу два раза переделывали уже при нас. И да, при покупке квартиры в 2015г, крыша была не такая помятая, как сейчас после табуна строителей и нескольких бригад газовщиков
12 янв 2017 11:24
Как в любимой комедии: на вопросы надо смотреть ширше, а с людями - помягше :)
12 янв 2017 15:54
Цитата "жека 4 ":
Доброго дня!
Вітаю усіх інвесторів з Новорічними та Різдвяними святами.Коментую деякі питання, які від Вас звучали

1. Підключено 4 січня електроенергію 50 КВТ, якої Вам вистачить, щоб робити ремонти в квартирах.
2.По піключенню котла, вартість коштує 800 грн.Оплачується окремо( це фіксована ціна , яка використовується по Ірпінському регіоні).
3.Перила не встановили, бо люди які роблять перила, робили димоходи( адже був вибір чи димоходи чи перила).На сьогодні зроблені перила на 2 підїзди,з понеділка будуть монтувати.
4.Стосовно власників квартир, які не оформили право власності, ціна права власності від Нового року відповідно до законодавства стала менша.Тому вже в швидкому русі розпочнемо реєструвати від кінця січня.Адже зараз подаємо звіти до падаткової.Після цього розпочинаємо активно реєструвати.Тому після 25 січня всіх не зареєстрованих буду обзвонювати і назначати терміни реєстрації.
5.Стосовно газу, розумію питання болісне, але ми максимально працюємо над його вирішенням.Труба газова підведена до будинку,залишилися кілька котлів змонтувати, над цим ми вже працюємо.Та розвести саму газову розводку по квартирам.Облгаз пообіцяв, що максимально швидко зробить, поставить к-ка бригад, щоб це зробили.

Добрий вечір! а коли буде пона потужність електрики? І що з оформленнями обленерго. водоканалі? Коли будуть ключі? Дякую
12 янв 2017 15:56
Цитата "maksfray":

Если можно - оформление расписать по пунктам, типа столько %налог такой, столько % налог этот, столько грн услуги и т.д.

Так, було б цікаво. Не шкодуємо, що вже оформили, але дізнатись хочеться )
12 янв 2017 15:58
Я сомневаюсь, что на форуме это будет (расчет по пунктам).
13 янв 2017 08:29
Добрый день. Хотел уточнить, может кто то владеет информацией. Газ будут в 1 и 2 секцию или сразу в 3 секции?
13 янв 2017 12:35
15 янв 2017 13:42
Случайно наткнулся в соцсети
15 янв 2017 13:59
Цитата "Voldemar2":
Случайно наткнулся в соцсети

Очень увлекательная информация!Но я думаю,что среди нас нету людей,которые все просто так оставят,и которые готовы потерять немалые деньги,отпустив все на самотёк!
15 янв 2017 14:16
А разве можно оформить право собственности,раз все так нелегально?Ведь это же в Госреестре зарегистрировано,неужели никто ничего не контролирует в этой стране?
15 янв 2017 14:18
Цитата "Voldemar2":
Случайно наткнулся в соцсети


Доброго дня!
Я думаю, що багато хто з Вас знає, а хто не знає то напишу, що я сам є мешканець Полтавської 80, ніяких заяв ми не складали.Але розповім, чому так склалося. Пів року назад громадянин Російської Федерації під виглядом біженця, прийшов купити квартиру, попросив взяти готове житло в розстрочку. Ми ж пішли назустріч, увійшли в його положення і дозволили. Дали розстрочку на 7 років без привязки до у.о. Але через 3 місяці він заселився і перестав платити розстрочку. Хоча вже понад 5 місяців ніхто з мешканців не заплатив ні однієї гривін ні за світло, ні за воду, ні за газ. Далі зробив гірше- він, як житель першого поверху самозахватом вліз на чужу території і поставив свій забор, зробивши власну незакону тирасу ( украв в пенсіонерки - одиночки 3 сотки землі).І написав, що це ніби забудовник, зробив.
Тому він далі продовжує не сплачувати кошти, і провокує інших так само вчиняти, щоб не бути непорядним самому.
15 янв 2017 14:32
Цитата "жека 4 ":


Доброго дня!
Я думаю, що багато хто з Вас знає, а хто не знає то напишу, що я сам є мешканець Полтавської 80, ніяких заяв ми не складали.Але розповім, чому так склалося. Пів року назад громадянин Російської Федерації під виглядом біженця, прийшов купити квартиру, попросив взяти готове житло в розстрочку. Ми ж пішли назустріч, увійшли в його положення і дозволили. Дали розстрочку на 7 років без привязки до у.о. Але через 3 місяці він заселився і перестав платити розстрочку. Хоча вже понад 5 місяців ніхто з мешканців не заплатив ні однієї гривін ні за світло, ні за воду, ні за газ. Далі зробив гірше- він, як житель першого поверху самозахватом вліз на чужу території і поставив свій забор, зробивши власну незакону тирасу ( украв в пенсіонерки - одиночки 3 сотки землі).І написав, що це ніби забудовник, зробив.
Тому він далі продовжує не сплачувати кошти, і провокує інших так само вчиняти, щоб не бути непорядним самому.

А що чекає на нас у нашому випадку?Ви надаєте гарантію того,що в Гостомельських липках все легально та законно,і у нас подібних питань не виникне?Прохання прокоментувати представника забудовника.
15 янв 2017 14:41
Цитата "Millastar":

А що чекає на нас у нашому випадку?Ви надаєте гарантію того,що в Гостомельських липках все легально та законно,і у нас подібних питань не виникне?Прохання прокоментувати представника забудовника.




Я завжди надавав і надаю гарантію на законність і порядність забудовника.
15 янв 2017 14:45
Ми також тільки на це і сподіваємось,що забудовник дійсно порядний і всі проблеми вирішаться найближчим часом...
15 янв 2017 15:13
Были сегодня на стройке. Вольдемар заходили к Вам в квартиру потолки полностью сухие, спускались в подвал слышно как с крыши бежит вода по трубам. Скажите это сами делали гидроизоляцию на балконе.
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .7476. . .124
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее