Подать объявление

ЖК Genesis | Генезис | Евротранс, Укрбуд | Индустриальный переулок, 2

ЗастройщикЕвротранс
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 28 714 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
159из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 9.
2/22%
1/11%
2/22%
0/0%
4/44%
1. . .161819
13 май 2022 19:14
Новость от 18 апреля от застройщика.


14 май 2022 13:15

Сьогодні  вже працюють будівельники в OK land .  будівельні майданчики оживають. Де ж наші будівельники ?

16 май 2022 16:26

Невже,ніхто з інвесторів не зацікавлений в початку відновлення будівництва ? Всі так сидять тихенько,чи бояться щось порушити ?  Забудовник не зацікавлений в старті відновлення,і спостерігає —а як поводять себе інвестори ? Мовчать ?То і вони будуть відмовчуватись. Цей ЖК майже на 90% розпроданий. Гроші вже в них. Матеріали  кожного дня дорожчають.І затягування під різним соусом  тільки забудовнику вигідні. В багатьох буд компаніях Києва вже закипіла робота.  Та тільки Не в цій. І не виходять на зв'язок з інвесторами. Граються в мовчанку. Потрібно збиратися інвесторам та підключати своїх адвокатів, тим більше ,що велика частка з них зараз не мають зовсім клієнтів і будуть цьому дуже раді.

17 май 2022 06:26

20nikki20

Невже,ніхто з інвесторів не зацікавлений в початку відновлення будівництва ? Всі так сидять тихенько,чи бояться щось порушити ?  Забудовник не зацікавлений в старті відновлення,і спостерігає —а як поводять себе інвестори ? Мовчать ?То і вони будуть відмовчуватись. Цей ЖК майже на 90% розпроданий. Гроші вже в них. Матеріали  кожного дня дорожчають.І затягування під різним соусом  тільки забудовнику вигідні. В багатьох буд компаніях Києва вже закипіла робота.  Та тільки Не в цій. І не виходять на зв'язок з інвесторами. Граються в мовчанку. Потрібно збиратися інвесторам та підключати своїх адвокатів, тим більше ,що велика частка з них зараз не мають зовсім клієнтів і будуть цьому дуже раді.

какие адвокаты, что Вы несете?? военное положение в стране!Застройщик на законном основании имеет право не возобновлять строительные работы до окончания войны.И никакие адвокаты Вам не помогут. То, что другие застройщики уже возобновили, это их инициатива, работать на свой страх и риск. 

17 май 2022 18:40

DillyDream

какие адвокаты, что Вы несете?? военное положение в стране!Застройщик на законном основании имеет право не возобновлять строительные работы до окончания войны.И никакие адвокаты Вам не помогут. То, что другие застройщики уже возобновили, это их инициатива, работать на свой страх и риск. 

Забудовники, що вже відновили роботу, все-таки доводять що будівництво можливе на даний час , було б бажання. А от ті забудовники, що зловживають даним становищем - роблять не в плюс собі оскільки на державні замовлення для соціального житла для переселенців претендувати не зможуть так як не показали себе в нелегкі часи зібраними та такими  що швидко можуть зібрати команду та налагодити всі будівельні процеси. Дуже надіємось що наш забудовник вже найближчим часом приєднається до списку тих хто відновив роботу -  КАН, Ковальської, City Development, GEOS, ДБК...

18 май 2022 05:02

Пояснюю свою позицію —той забудовник,який дорожить своєю репутацією та виконує своі зобовьязання  -працює ,шукає шляхи виконання цих зобовьязань та не відмовчується . Інші  — використовують відмовки та використовують ситуацію у власних інтересах.В тому числі і використовуючи своїх ботів.

10 июнь 2022 19:48

Есть мнение, что на стройке ничего не происходит, т.к. согласно решению НКЦБФР от 08.03.22 фондам финансирования строительства (ФФС) не разрешенены никакие операции, кроме покупки ОВГЗ: https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0144863-22#n410


ПЕРЕЛІК операцій, що можуть проводити управителі ФФБ/ФОН, на період дії воєнного стану


2. Дозволити проведення управителям ФФБ/ФОН наступних операцій з активами ФФБ та ФОН, управління активами яких здійснюють такі компанії:

1) придбавати за рахунок активів ФФБ або ФОН державні цінні папери...

3. Обмеження встановлені цим рішенням не застосовуються до діяльності управителів ФФБ, які мають договори із забудовниками, відповідно до яких забудовник зобов'язується збудувати один або декілька об'єктів будівництва, що розташовані на території наступних областей:

1) Вінницька область;
...
11) Київська область;
...

На некоторые области, в т.ч. Киевскую обл., эти ограничения не распространяются. Думаю, потому крупные застройщики, у которых стройки в разрешённых областях, могут создавать как минимум видимость работы на своих киевских стройках. У Евротранса это единственная стройка, а значит денег из ФФС ему не получить 

14 июнь 2022 08:42

Почему вы считаете что Евротрансу денег от фондов не получить? Не понимаю ход ваших мыслей. Я говорила с Житло Капитал - с Дмитрием, он говорит, что пока обдумывают как решить возникшие проблемы с логистикой стройматериалов, наемом строителей, нехваткой топлива и т.д. По его словам Евротранс планирует ввести первую очередь в эксплуатацию до конца года. Более конкретную инфо по планам застройщика на продолжение работ он сможет предоставить с 15-16 июня. Так что нужно каждому инвестору звонить в фонды и спрашивать так как это наши деньги были вложены и в первую очередь нас должно интересовать дальнейшая судьба комплекса, особенно уже построеной 1 очереди

19 июнь 2022 18:19

Lilya F.

Почему вы считаете что Евротрансу денег от фондов не получить? Не понимаю ход ваших мыслей. Я говорила с Житло Капитал - с Дмитрием, он говорит, что пока обдумывают как решить возникшие проблемы с логистикой стройматериалов, наемом строителей, нехваткой топлива и т.д. По его словам Евротранс планирует ввести первую очередь в эксплуатацию до конца года. Более конкретную инфо по планам застройщика на продолжение работ он сможет предоставить с 15-16 июня. Так что нужно каждому инвестору звонить в фонды и спрашивать так как это наши деньги были вложены и в первую очередь нас должно интересовать дальнейшая судьба комплекса, особенно уже построеной 1 очереди

а за яким номером ви телефонували в Житло-Капітал? я спілкувався з Оленою з відділу післяпродажного сервісу Євротрансу і вона мені сказала ту саму інфу що і у вас: коли Житло-Капітал почне працювати, тоді Євротранс продовжить будівництво. Але це було в кінці травня, може зараз щось змінилось

23 июнь 2022 19:02

Kadet25

а за яким номером ви телефонували в Житло-Капітал? я спілкувався з Оленою з відділу післяпродажного сервісу Євротрансу і вона мені сказала ту саму інфу що і у вас: коли Житло-Капітал почне працювати, тоді Євротранс продовжить будівництво. Але це було в кінці травня, може зараз щось змінилось

Я теж спілкувалася з Оленою. Оскільки її відповіді на питання були трохи суперечливі, то я запитала хто може мені відповісти на них так я, як інвестор, довірила їм свої кошти, тож маю право знати їх майбутнє. Вона запропонувала залишити телефон, і досить швидко мені передзвонив Дмитро, представився фахівцем вищої ланки  Житло-кепітал (на жаль не можу згадати точну назву посади) і поговорив зі мною. До речі, наскільки мені відомо, Житло-кепітал зараз працює. І навіть, можливі переуступки ( під певними умовами). Але бажано нашому забудовнику хоча б підняти сайт по нашому жк а також вийти на зв'язок з інвесторами через розділ "Новини", щоб людина яка цікавиться комплексом, розуміла що забудовник працює над вирішенням проблем по добудові комплексу

30 июнь 2022 09:10

По неперевіреній  інформації будівництво відновилось і до 1 серпня першу чергу мають доробити. Але це ще треба перевірити, бо інфа від робітників на місці і розмовляв не особисто :)

04 июль 2022 13:54

Kadet25

По неперевіреній  інформації будівництво відновилось і до 1 серпня першу чергу мають доробити. Але це ще треба перевірити, бо інфа від робітників на місці і розмовляв не особисто :)

Ніякої активності на будмайданчику  нашого жк на сьогодні немає, ні однієї людини. Відділ продажу закритий.

09 июль 2022 13:04

так, теж був проїздом і жодної людини немає. В Житло-Капіталі кажуть що чекають новин від Євротрансу. Євротранс мовчить :(

31 авг 2022 09:04

Шановні інвестори! Ми за вами дуже скучили, тому маємо для вас чудову новину: ЖК GENESIS відновлює свою роботу!


З вересня ми продовжимо будівництво комплексу та реалізацію квартир. Окрім того, відділ продажу працюватиме у напрямку договорів розстрочки та відновлення планових платежів.


На більш детальну інформацію очікуйте згодом.


Бережіть себе, ваш ЖК GENESIS!

09 сен 2022 18:27

Начали строить?


27 сен 2022 12:11

Ievgeniy89

Шановні інвестори! Ми за вами дуже скучили, тому маємо для вас чудову новину: ЖК GENESIS відновлює свою роботу!


З вересня ми продовжимо будівництво комплексу та реалізацію квартир. Окрім того, відділ продажу працюватиме у напрямку договорів розстрочки та відновлення планових платежів.


На більш детальну інформацію очікуйте згодом.


Бережіть себе, ваш ЖК GENESIS!

Цілковита брехня. Роботи так і не почались. Сьогодні був на закинутій стройці. Нікого нема. Торчить іржава арматура з бетону 3 і 4 секціі. При цьому рядом на стройці на Севастопільський площі завершують будівництво трьох висоток, стройка бурлить робочих безліч...

02 окт 2022 08:18

Егор инвестор

Цілковита брехня. Роботи так і не почались. Сьогодні був на закинутій стройці. Нікого нема. Торчить іржава арматура з бетону 3 і 4 секціі. При цьому рядом на стройці на Севастопільський площі завершують будівництво трьох висоток, стройка бурлить робочих безліч...

Егор, вы бы хоть секции выучили в ЖК перед тем, как писать 😉

В первых 3 секциях что-то понемногу происходит, периодически наблюдаю пару рабочих из окна арендованной квартиры напротив. 4 и 5 секция (2 очередь) стоят пока.


Я сегодня (уже вчера) был в ОП и прогулялся по всем 3 секциям с Алиной.


Жилые этажи в состоянии, как фото новостроев на продажу кидают: готовность 90+ %, остались мелкие работы внутри, есть лифты, пару мелких пробелов в облицовке со стороны двора на 3 секции. Коммерческие этажи 1й очереди, похоже, ещё требуют норм работы.


Что касается 2й очереди, то там печальнее. В ОП сказали, что монолитчиков нашли, но из-за логистических задержек, те уже ушли, ищут по новой. Что касается ржавой арматуры, то заверили, что её, конечно же, зачистят от ржавчины специальной химией перед продолжением работ.

02 дек 2022 07:29

dief


Егор, вы бы хоть секции выучили в ЖК перед тем, как писать 😉

В первых 3 секциях что-то понемногу происходит, периодически наблюдаю пару рабочих из окна арендованной квартиры напротив. 4 и 5 секция (2 очередь) стоят пока.


Я сегодня (уже вчера) был в ОП и прогулялся по всем 3 секциям с Алиной.


Жилые этажи в состоянии, как фото новостроев на продажу кидают: готовность 90+ %, остались мелкие работы внутри, есть лифты, пару мелких пробелов в облицовке со стороны двора на 3 секции. Коммерческие этажи 1й очереди, похоже, ещё требуют норм работы.


Что касается 2й очереди, то там печальнее. В ОП сказали, что монолитчиков нашли, но из-за логистических задержек, те уже ушли, ищут по новой. Что касается ржавой арматуры, то заверили, что её, конечно же, зачистят от ржавчины специальной химией перед продолжением работ.

Глупости, никто арматуру от ржавчины не зачищает, бетон прекрасно с этим сам справляется, ох эти продажники, або ляпнуть и продать

27 янв 2023 18:09

Як справи? Ви вже здаєте ключі від зданих квартир?

28 фев 2023 12:03

фуух сегодня скинул по переуступке свою квартиру,за семь лет ожидания  ничего не заработал но лучше так чем никак

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .161819
Продаж будинку від власника
Енергонезалежний, безпечний, сучасний, комфортний - приватний будинок у передмісті Київа
Подробнее
+380986563402xxxx