Подать объявление

ЖК FreeDOM | Фридом | Киевгорстрой, Укрбуд | пр-т Броварской, пр-т Освободителей

Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 7.
4/57%
1/14%
0/0%
0/0%
2/29%
1. . .636465
23 июнь 2022 10:58

Ylaska_2000

Людоньки, починаю панікувати. Житло Капітал не відповідає на телефон, хтось отримав документи на право власності по Фрідому ?  Може наші квартирки пішли «на райдугу» (не доведи Боже)? Які подальші дії мають бути ? 

Заспокойтеся, будь ласка. Житло-Капітал працює. Чоловік сьогодні там був, спілкувався с менеджером стосовно доплати та подальших дій. Менеджер сказав, що наразі можна не поспішати з доплатою і що ціна ніби-то лишиться фіксованою. Чоловік попросив надати офіційний документ, на підставі якого можна буде здійснити оплату, якщо ми всеж-таки зберемося це зробити. Той сказав, що ми маємо надіслати їм офіційний запит і у відповідь на цей запит вони надішлють нам документ, де будуть прописані суми. Зараз забудовник усуває недоліки, які були виявлені під час введення будинку в експлутацію. Дійсно я бачила якусь діяльність на будмайданчику, але, як сказав менеджер, протягом найближчих місяців не варто очікувати істотних змін.

24 июнь 2022 08:51

Я тоже видел на прошлой неделе одного строителя, когда мимо проезжал. Что-то делал на фасаде на уровне первого этажа… наверно плитку укладывал 

1. . .636465