ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
| 13/12% | ||
| 2/2% | ||
| 23/22% | ||
| 29/27% | ||
| 39/37% |
Oks0804
Старожил
691
17 февраля 2016
11 май 2016 11:26
Цитата "No_Name_1":Доброго дня!
Хотів у Вас як у інвесторів дізнатися чи варто інвестувати в даний будинок, пропонують достатньо цікавий варіант, за цілком доступною ціною, чи варто вкладати гроші???
Як швидко відбувається будівництво, і чи надійний забудовник?
В цілому поділіться досвідом!
Буду дуже вдячний за інформацію!
ну все кто тут есть инвесторы и все довольны, на счет хода строительства пролистайте по страничкам данной темы и вы увидите его во всей красе.
Julia Ирпень
Пользователь
82
23 февраля 2016
11 май 2016 13:23
Цитата "Oks0804":
ну все кто тут есть инвесторы и все довольны, на счет хода строительства пролистайте по страничкам данной темы и вы увидите его во всей красе.
подтверждаю
Anna_Tailor
Постоянный пользователь
220
08 декабря 2015
11 май 2016 15:31
Цитата "No_Name_1":Доброго дня!
Хотів у Вас як у інвесторів дізнатися чи варто інвестувати в даний будинок, пропонують достатньо цікавий варіант, за цілком доступною ціною, чи варто вкладати гроші???
Як швидко відбувається будівництво, і чи надійний забудовник?
В цілому поділіться досвідом!
Буду дуже вдячний за інформацію!
Мы здесь уже на 25 стр надокументировали. Фото во всех ракурсах с периодичностью неделю, ато и раз в три дня. Если нужно в сокращенном варианте - ход строительства на сайте лаконично, но динамика хорошо видна.
Первая очередь уже почти готова. По той цене, что сейчас, инвестировать в дом на стадии 5 этажа это просто даром. Присоединяйтесь.
(Сказку "Теремок" напоминает:))) Я зайчик-побегайчик...
No_Name_1
N
Новичок
11
09 мая 2016
11 май 2016 15:42
Саме тому і запитую, тому, що ціна дуже низька як для такого етапу будівництва...
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!
Faraon04
Старожил
654
28 декабря 2015
11 май 2016 16:07
Цитата "No_Name_1":Саме тому і запитую, тому, що ціна дуже низька як для такого етапу будівництва...
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!
Компания Орлан Инвест,пока все объекты сдавались в срок,все оставались довольны и не забывайте-это акция.Месяц назад было 10,5 за кв.Мы вкладывали в январе,практически в фундамент первой очереди по 8,5.
Werik
Постоянный пользователь
288
26 апреля 2016
11 май 2016 16:21
Уточню...акция по 8,5 тыс. грн. только на 2 к.кв. на первом этаже! На все остальные квартиры цена выше (кроме пятого и седьмого этажа конечно)
kuzyag
Постоянный пользователь
193
11 мая 2016
11 май 2016 17:19
Цитата "No_Name_1":Саме тому і запитую, тому, що ціна дуже низька як для такого етапу будівництва...
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!
Інвестував у це будівництво місяць тому. Мої міркування. Земля під будівництво виділена законним способом (перевірив по кадастровій карті - це тепер загалбнодоступна інформація: //map.land.gov.ua/kadastrova-karta). Дозвіл від міської ради є - забудовнику видані містом технічні вимоги. По цьому забудовнику не знайшов якогось негативу. Є договір підряду між забудовником і вигконавцем робіт (фірмою, яка фактично будує), у виконавця робіт є дійсна ліцензія. Попросіть рієлтора, нехвай покаже вам ксерокопії всіх цих документів.
Виходячи з цих даних, на сімейній раді вирішили інвестувати у це будівництво. Доречі, місяць назад ціни були такі ж як і у інших забудовників (я зустрічався з декількома рієлторами), може інші підняли ціни, бо сезон?
kuzyag
Постоянный пользователь
193
11 мая 2016
11 май 2016 17:30
Добрий вечір, сусідоньки. Мене звати Олександр - квартира №2 у другому будинку (тому, що Єсеніна 31). Був сьогодні в Ірпіні, заскочив на об'єкт. Прогрес порівняно з тим, що був перед травневими святами невеликий (вони, мабуть, пару днів як закінчили святкувати
), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.
), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.Werik
Постоянный пользователь
288
26 апреля 2016
11 май 2016 17:34
Дякую за фото! Душа радіє)
Anna_Tailor
Постоянный пользователь
220
08 декабря 2015
11 май 2016 17:36
Ай спасибо за фото.
Ракурс на первом фото красивый. По-моему продвижение есть. Во втором доме уже гораздо больше второго этажа. В нашем доме в последний раз, когда мы были 5 этаж только накрывали. Уже надстройка крыши есть.
Жму руку, мы тоже во второй:)
Ракурс на первом фото красивый. По-моему продвижение есть. Во втором доме уже гораздо больше второго этажа. В нашем доме в последний раз, когда мы были 5 этаж только накрывали. Уже надстройка крыши есть.
Жму руку, мы тоже во второй:)
Faraon04
Старожил
654
28 декабря 2015
11 май 2016 17:47
Цитата "kuzyag":Добрий вечір, сусідоньки. Мене звати Олександр - квартира №2 у другому будинку (тому, що Єсеніна 31). Був сьогодні в Ірпіні, заскочив на об'єкт. Прогрес порівняно з тим, що був перед травневими святами невеликий (вони, мабуть, пару днів як закінчили святкувати), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.
Спасибо за фото, все замечательно,весенний Есенин смотрится по особому,живописная природа рядом.Дай бог строителям таких же темпов,удачи в продвижении.
kuzyag
Постоянный пользователь
193
11 мая 2016
11 май 2016 17:48
Був на будівництві о 18-й годині - цвіркуни (сверчки) на лузі за будинком так голосно цвіркочуть, що аж вуха закладає
Це просто колискова
Хоча комарів вистачає, за десять хвилин ноги обліпили (я був у шортах). Так що на вікна решітки обов'язково 
Це просто колискова
Хоча комарів вистачає, за десять хвилин ноги обліпили (я був у шортах). Так що на вікна решітки обов'язково 
Faraon04
Старожил
654
28 декабря 2015
11 май 2016 17:51
Никто не ответил из тех кто были последнее время на стройке,торцевые окна на лоджии открываются???И что касается тонировки нижней части,она не просвечивается?
kuzyag
Постоянный пользователь
193
11 мая 2016
11 май 2016 17:53
Ще забув одну фотку з боку вулиці Озерної додати. Там добре видно, що нижня секція вікна в лоджії тонована - якогось золотого кольору плівка.
Ddd1714
Постоянный пользователь
120
22 февраля 2016
11 май 2016 18:08
Дякую за фото.
робота йде і це радує 
робота йде і це радує 
Julia Ирпень
Пользователь
82
23 февраля 2016
11 май 2016 18:21
Цитата "kuzyag":Добрий вечір, сусідоньки. Мене звати Олександр - квартира №2 у другому будинку (тому, що Єсеніна 31). Був сьогодні в Ірпіні, заскочив на об'єкт. Прогрес порівняно з тим, що був перед травневими святами невеликий (вони, мабуть, пару днів як закінчили святкувати), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.
Приветствую, нового соседа! Кстати, мне сегодня сон приснился, что заселение у нас, и комната у меня такая огромная, даже не ожидала, и все соседи собрались у меня, накрыли столы, почему-то мужчины и женщины отдельно, ну, то ж сон ))) и все такие родные и тут кто-то говорит, сколько можно на форуме неизвестно с кем общаться, давайте вместо ааватарок и ников свои фотки и имена поставим )))) ну, очень реалистичный сон, я даже некоторые лица рассмотрела ... ))))
Орлан Инвест
Старожил
620
28 июля 2015
12 май 2016 13:34
Добрый день всем нашим инвесторам
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.
Oks0804
Старожил
691
17 февраля 2016
12 май 2016 14:31
Цитата "Орлан Инвест":Добрый день всем нашим инвесторам![]()
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.
это радует))
Faraon04
Старожил
654
28 декабря 2015
12 май 2016 16:27
Цитата "Орлан Инвест":Добрый день всем нашим инвесторам![]()
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.
Мы рады,что вы с нами,просьба ознакомиться с нашими вопросами и ответить по мере возможности.
Я25
Я
Постоянный пользователь
116
13 мая 2016
13 май 2016 18:49
Всем привет!!!
Мы- ваши новые соседи.
3 этаж, во втором доме.
)))
Мы- ваши новые соседи.
3 этаж, во втором доме.
)))
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее
- ЖК Muller Haus | BD Holding | Петропавлівська Борщагівка, вул. Соборна, 11926.061 724
- ЖК "Echo Park" (Эхо Парк), Петропавловская Борщаговка - "BD Holding"26.0697
- ЖК Радужный | Киевгорстрой | Киев, ул. Кибальчича, 225.062 991
- ЖК Forest | Спецжитлофонд, Житло-Інвест | Киев, ул. Милютенко, ул. Шолом-Алейхема24.062 039
- ЖК Diadans | Диаданс | ENSO | ул. Евгения Коновальца24.06276
- ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 623.06913
- ЖК Mirax | Київміськбуд, BudCapital | Київ, вул. Глубочицька, 4322.064 429
- ЖК Silver House | Спецжитлофонд | Киев, пр. Голосеевский, 7420.062 282
- ЖК Polar Park | Інтергал-Буд | Киев, ул. Петра Калнышевского, 220.066
- ЖК Синергія | Київ, вул. Івана Кочерги, 17а19.0648
- Стоит ли сейчас покупать недвижимость?24.065 047
- На що звертати увагу при покупці квартири?05.053
- Як ви ведете облік витрат по оренді нерухомості?03.051
- Налог на дар денег между мужем и женой11.041
- Rivne Invest Forum у Рівному — дводенна подія04.031
- Нужны или не нужны риэлторы? Не понимаю!03.021 503
- Lviv Build Forum | Декілька слів з власного досвіду30.011
- Планирую аренду квартиры в районе Подола27.014
- Купівля квартири в новобудові коли сусудні квартири не будуть заселені16.012
- Кухонные столешницы. Отзывы о практичных и неубиваемых вариантах23.05112
- Как подобрать кухонную мебель15.045
- Пруд на даче20.0221
- Отзывы о кондиционерах. Какой кондиционер лучше19.02281
- Болит спина11.0274
- Выбор ноутбука. Отзывы о ноутбуках24.0180
- Постройка бани20.1218
- Где найти качественные полотенца?04.092
- Орхидеи. Как ухаживать за орхидеями29.0818
- ЖК "Александровский 2", Запорожье, ул. Почтовая, 7720.0416
- Апарт-комплекс Тиса Renovation | Ужгород. вул. Сергія Мартина, 429.013
- Львів, вул. Бережанська, 54 | Інтергал-Буд26.0133
- ЖК Grand Palace | Хмельницький, вул. Подільська, 11521.0116
- ЖК Sakura | Свалява, пров. Достоєвського, 418.016
- Львів, вул. Трускавецька | Галжитлобуд11.016
- Делать ремонт самостоятельно или нанять профессионалов14.0643
- Шпаклевка трескается под обоями11.063
- Основні недоліки вальмового даху, про які мовчать12.052
- Как правильно выбрать смеситель. Отзывы о смесителях25.0455
- Как не снимая старую эмаль покрасить сверху акриловой (латексной) краской?17.033
- Какую выбрать грунтовку и шпатлевку17.0314
- Выбираю краску по металлу. Поделитесь советом и опытом17.032
- Выбираю акриловую краску17.0320
- Диммерний блок для сценічних софітів постійно вимикається14.033
- Что подарить мужчине?24.06354
- Мій сайт не з'являється в результатах пошуку24.064
- DOOR(*)COM(*)UA — продаж стратегічного домену для лідера дверного ринку України24.062
- Сонячні панелі для приватного будинку у Львові: скільки коштує, скільки заощадите і як це працює?18.061
- Спецтехника від "Укравтокомплект"12.061
- Предложения комплексного ремонта. "Ремонт под ключ"27.05201
- Электрик Киев03.051
- Замер уровня радиации дозиметром Киев03.051
- Утепление квартир и домов в Днепре и области26.041
Авторський канал ріелтора в Іспанії
Знайомтесь з Бенідормом, нерухомістю та стилем життя. Новобудови регіону, аналітика, інвестиції
Подробнее