Подати оголошення

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можна вибрати 1 варіант відповіді. Можна міняти відповіді. Всього голосів: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .2426. . .282
11 трав 2016 11:26
Цитата "No_Name_1":
Доброго дня!
Хотів у Вас як у інвесторів дізнатися чи варто інвестувати в даний будинок, пропонують достатньо цікавий варіант, за цілком доступною ціною, чи варто вкладати гроші???
Як швидко відбувається будівництво, і чи надійний забудовник?
В цілому поділіться досвідом!
Буду дуже вдячний за інформацію!


ну все кто тут есть инвесторы и все довольны, на счет хода строительства пролистайте по страничкам данной темы и вы увидите его во всей красе.
11 трав 2016 13:23
Цитата "Oks0804":


ну все кто тут есть инвесторы и все довольны, на счет хода строительства пролистайте по страничкам данной темы и вы увидите его во всей красе.

подтверждаю
11 трав 2016 15:31
Цитата "No_Name_1":
Доброго дня!
Хотів у Вас як у інвесторів дізнатися чи варто інвестувати в даний будинок, пропонують достатньо цікавий варіант, за цілком доступною ціною, чи варто вкладати гроші???
Як швидко відбувається будівництво, і чи надійний забудовник?
В цілому поділіться досвідом!
Буду дуже вдячний за інформацію!

Мы здесь уже на 25 стр надокументировали. Фото во всех ракурсах с периодичностью неделю, ато и раз в три дня. Если нужно в сокращенном варианте - ход строительства на сайте лаконично, но динамика хорошо видна.
Первая очередь уже почти готова. По той цене, что сейчас, инвестировать в дом на стадии 5 этажа это просто даром. Присоединяйтесь.
(Сказку "Теремок" напоминает:))) Я зайчик-побегайчик...
11 трав 2016 15:42
Саме тому і запитую, тому, що ціна дуже низька як для такого етапу будівництва...
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!
11 трав 2016 16:07
Цитата "No_Name_1":
Саме тому і запитую, тому, що ціна дуже низька як для такого етапу будівництва...
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!

Компания Орлан Инвест,пока все объекты сдавались в срок,все оставались довольны и не забывайте-это акция.Месяц назад было 10,5 за кв.Мы вкладывали в январе,практически в фундамент первой очереди по 8,5.
11 трав 2016 16:21
Уточню...акция по 8,5 тыс. грн. только на 2 к.кв. на первом этаже! На все остальные квартиры цена выше (кроме пятого и седьмого этажа конечно)
11 трав 2016 17:19
Цитата "No_Name_1":
Саме тому і запитую, тому, що ціна дуже низька як для такого етапу будівництва...
І взагалі цінова політика сама по собі дуже низька...
А з документами, договорами, і землею все добре???
Тому, що це основне питання до забудовника, ну і відповідно показує рівень забудовника.
Дякую!


Інвестував у це будівництво місяць тому. Мої міркування. Земля під будівництво виділена законним способом (перевірив по кадастровій карті - це тепер загалбнодоступна інформація: //map.land.gov.ua/kadastrova-karta). Дозвіл від міської ради є - забудовнику видані містом технічні вимоги. По цьому забудовнику не знайшов якогось негативу. Є договір підряду між забудовником і вигконавцем робіт (фірмою, яка фактично будує), у виконавця робіт є дійсна ліцензія. Попросіть рієлтора, нехвай покаже вам ксерокопії всіх цих документів.
Виходячи з цих даних, на сімейній раді вирішили інвестувати у це будівництво. Доречі, місяць назад ціни були такі ж як і у інших забудовників (я зустрічався з декількома рієлторами), може інші підняли ціни, бо сезон?
11 трав 2016 17:30
Добрий вечір, сусідоньки. Мене звати Олександр - квартира №2 у другому будинку (тому, що Єсеніна 31). Був сьогодні в Ірпіні, заскочив на об'єкт. Прогрес порівняно з тим, що був перед травневими святами невеликий (вони, мабуть, пару днів як закінчили святкувати :)), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.
11 трав 2016 17:34
Дякую за фото! Душа радіє)
11 трав 2016 17:36
Ай спасибо за фото.
Ракурс на первом фото красивый. По-моему продвижение есть. Во втором доме уже гораздо больше второго этажа. В нашем доме в последний раз, когда мы были 5 этаж только накрывали. Уже надстройка крыши есть.
Жму руку, мы тоже во второй:)
11 трав 2016 17:47
Цитата "kuzyag":
Добрий вечір, сусідоньки. Мене звати Олександр - квартира №2 у другому будинку (тому, що Єсеніна 31). Був сьогодні в Ірпіні, заскочив на об'єкт. Прогрес порівняно з тим, що був перед травневими святами невеликий (вони, мабуть, пару днів як закінчили святкувати :)), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.

Спасибо за фото, все замечательно,весенний Есенин смотрится по особому,живописная природа рядом.Дай бог строителям таких же темпов,удачи в продвижении.
11 трав 2016 17:48
Був на будівництві о 18-й годині - цвіркуни (сверчки) на лузі за будинком так голосно цвіркочуть, що аж вуха закладає :) Це просто колискова :) Хоча комарів вистачає, за десять хвилин ноги обліпили (я був у шортах). Так що на вікна решітки обов'язково :yes:
11 трав 2016 17:51
Никто не ответил из тех кто были последнее время на стройке,торцевые окна на лоджии открываются???И что касается тонировки нижней части,она не просвечивается?
11 трав 2016 17:53
Ще забув одну фотку з боку вулиці Озерної додати. Там добре видно, що нижня секція вікна в лоджії тонована - якогось золотого кольору плівка.
11 трав 2016 18:08
Дякую за фото. :) робота йде і це радує :super:
11 трав 2016 18:21
Цитата "kuzyag":
Добрий вечір, сусідоньки. Мене звати Олександр - квартира №2 у другому будинку (тому, що Єсеніна 31). Був сьогодні в Ірпіні, заскочив на об'єкт. Прогрес порівняно з тим, що був перед травневими святами невеликий (вони, мабуть, пару днів як закінчили святкувати :)), але робота кипить - працюють 3 крани, люди кладуть цеглу.

Приветствую, нового соседа! Кстати, мне сегодня сон приснился, что заселение у нас, и комната у меня такая огромная, даже не ожидала, и все соседи собрались у меня, накрыли столы, почему-то мужчины и женщины отдельно, ну, то ж сон ))) и все такие родные и тут кто-то говорит, сколько можно на форуме неизвестно с кем общаться, давайте вместо ааватарок и ников свои фотки и имена поставим )))) ну, очень реалистичный сон, я даже некоторые лица рассмотрела ... ))))
12 трав 2016 13:34
Добрый день всем нашим инвесторам :hi:
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.
12 трав 2016 14:31
Цитата "Орлан Инвест":
Добрый день всем нашим инвесторам :hi:
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.


это радует))
12 трав 2016 16:27
Цитата "Орлан Инвест":
Добрый день всем нашим инвесторам :hi:
извиняемся, что какое-то время не появлялись. Наш аккаунт был заблокирован.
Теперь мы опять с Вами.

Мы рады,что вы с нами,просьба ознакомиться с нашими вопросами и ответить по мере возможности.
13 трав 2016 18:49
Всем привет!!!
Мы- ваши новые соседи.
3 этаж, во втором доме.
)))
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Детальніше
+34624407828xxxx
1. . .2426. . .282
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Детальніше