Подать объявление

ЖК Есенин | Орлан Инвест | Ирпень, ул. Есенина

Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 106.
13/12%
2/2%
23/22%
29/27%
39/37%
1. . .1214. . .282
13 апр 2016 08:28
Доброго дня,сусіди! Були з братом у неділю на будівництві,будинок будується,вікна почали ставити... Зустріли також сусідів з п'ятого поверху,які також приїхали подивитися як продвигається будівництво...за розмовою забулась запитати як звати 6-) ,вітання їм :yes: Усім гарного дня!
13 апр 2016 08:58
Цитата "Ddd1714":
//ukr.segodnya.ua/economics/gkh/vstupil-v-silu-novyy-zakon-ob-osmd-vspominaem-chto-eto-takoe-i-kak-s-nim-byt-631610.html
Ось стаття про ОСББ... Кому цікаво прочитайте..
Є три варіанти ОСББ, керуюча компанія чи підприємець, або четвертий керуючий призначений місцевою владою... Хто б не був він і буде тим кому ми платимо гроші за обслуговування будинку ... В будь якому разі зарплатню хтось получатиме.... Я вважаю, що ОСББ найефективніший варіант

я поддерживаю. я не хочу совка и бомжарни. я хочу знать к кому обращаться, я готова помогать всем, чем смогу. но председатель нужен, или как он там называется. а по-поводу дармоедов. у меня папа председатель дачного кооператива... головняка столько, что он каждый год пытается скинуть с себя эту "дармовщину", понятное дело, находятся те, которые упрекают:" мы тебе платим деньи", но со всеми вопросам и проблемами знают к кому идти и принять на себя обязанности, вместе даже с зарплатой, очереди не выстраивается. надеюсь, что по какой-то счастливой случайности, соседи все соберуться порячдочные и мы сможем решать все свои вопросы цивилизованно, жить в дружбе и без обид. Приветствую, 5й подъезд, мое кухонное окно ваще выходит на входную дверь, так что будете, как с консьержкой со мной здороваться каждый раз :hi:
13 апр 2016 09:07
Цитата "Ddd1714":
Тепер про хороше :yes: Був сьогодні на будівництві, охоронець сказав, що вікна ставить Орлан. Ось кілька фото, в першій секції вже 5 поверхів...


Спасибо за фото! :ura: :ura: :ura:

Очень радуют такие темпы строительства!

P.S. Полностью поддерживаю создание ОСББ. Без него не обойтись!
13 апр 2016 09:52
Цитата "Julia Ирпень":
Приветствую, 5й подъезд, мое кухонное окно ваще выходит на входную дверь, так что будете, как с консьержкой со мной здороваться каждый раз :hi:

В нас 4-й під'їзд вікна теж виходять на дворик:) будемо здороватися через вікна:))))))) не виходячи з квартир:))))))
13 апр 2016 13:26
Цитата "Ddd1714":

В нас 4-й під'їзд вікна теж виходять на дворик:) будемо здороватися через вікна:))))))) не виходячи з квартир:))))))

о, так вы вообще наши наиближайшие соседи!!!
13 апр 2016 19:25
Цитата "Ddd1714":

Місяць два кажете... А в подальшому -невивезене сміття до кого звертатися і кому? До Вас? -не прибрана територія - знову ж таки до кого? І таких ситуацій десятки, а то й сотні.... Згорівші лампочки, поламані заборинки, двері, замки, прорвані труби, розбиті шибки і т.д. і т.д. ... Чи ви надієтеся, що все, що обще - буде вічним? Чи може само буде мінятися... То ж я з Вами категорично непогоджуюся... Пропоную побути Вам тим "дармоїдом" який вестиме бухгалиерію і за всім слідкуватиме безкоштовно... Так сказать на общєствєнних началах 😁... Суботніки кажете - згоден, але чи всі підуть, чи як завжди десяток ходитиме , а сотні ні... Чого я маю за них постійно ходити і за рік -два, ніхто не ходитиме. Де керуватимуть всі - там не керуватиме ніхто. Де дві хазяйки, там хата не метена. То ж засремся і будемо жити в бараку з часом... Мені потрібно знати Хто за всім слідкує і до кого я можу підійти в будь який час і спитати,"а якого...непрацює, за що я плачу?" нема такої людини.... Бардак. То ж без тих "дармоїдів" будемо за кілька років жити в облупленій халупі.... я хочу жити в будинку в якому є глсподар, що хтось за це все відповідає. А щодо платні, хто буде платити прибиральнику? Хто щомімячно чи щоквартально чи як там за обслуговування ліфта, хто за вивіз сміття? Хто бігатиме по квартирах всіх і збиратиме по гривні чи дві на ці потреби? На лампочки в підїздах... На поточний ремонт асфальту і т.п..... Як ви собі це уявляєте? В двох будинках буде кілька сотень квартир... Ви впевнені, у всіх цих людях, що вони ходитимуть на суботніки і щомісячно самі приноситимуть по кілька гривень... Чи хто бігатиме і збиратиме? І ще, вивіз сміття хто підписуватиме договір ? Кожна квартира? Та взагалі, на скільки я знаю - якщо будинок не створив ОСББ, (ЖЕКи ліквідовують), то нас примусово приєднають до вже створеного ОСББ... І будемо платити тим дармоїдам, які не мають відношення до нашого будинку і їм фіолетово на його стан,так як ЖЕКам зараз... І житимем в повній гармонії з побитими лампочками, грязними підїздами і іншими благами Совка....
P.s. працюю, то ж в "дармоїди" не рвуся...Але така людина потрібна. І дійсно дві, одна яка Господарює, інша веде бухгалтерію!

Все сказано верно, без ОСББ никуда.Должен быть хозяин в доме иначе никак.
13 апр 2016 19:29
Цитата "Ddd1714":

Ви колись бачили як збирають гроші, в школі, в садочку, ви знаєте як всі дружно здають, ( зараз нема, я потім...і т.д. ) ... І то 30 чоловік, а уявіть собі сотні.... Хто бігатиме і збиратиме постійно на якійсь дрібниці?

І до речі. ОСББ створити треба обов'язково (повторюся ЖЕКи ліквідовують), якщо не створено ОСБЬ то призначать примусово - непонятно кого, фірму лєву, яка далеко не факт, що заключить нормальні договори на обслуговування і чи взагалі їх заключить... Якщо договори будуть заключені з недобросовістними підрядниками, то все одно пів року їх неможна розторгнути (не впевнений, але таке чув)... Воно нам потрібно? І хто за це відповідатиме, де гарантія, що призначена фірма не зникне з нашими грошима, а ми не залишимося з своїми проблемами на одинці і без грошей і без послуг, і без винуватця?... Я вважаю що ОСББ, це найрозумніший вихід, керівника обирати на зборах інвесторів, погано керуватиме, на тих ж зборах зняти і замінити іншим! А як буде нам призначено "відповідального" то ми змінити нічого не зможемо і будемо платити непонятно кому і за що... Отут вірогідність дармоїдства зростає в десятки разів.
Щодо суботників, я тільки за, але це не вихід. Можемо збиратися, навіть скажу більше, потрібно збиратися, разом працювати і жарити шашлики( ми зараз так і робимо, в будинку де я живу на даний час: прибираємо територію, ремонтуємо площадку дитячу,разом пьємо пиво і їмо шашлики) це справа потрібна, але це не вирішує проблем з обслуговуванням постійних поточних дрібниць і не лише дрібниць.
Даруйте за помилки - пишу з телефону.
Поддерживаю на 100 процентов
13 апр 2016 19:44
Цитата "Faraon04":

Все сказано верно, без ОСББ никуда.Должен быть хозяин в доме иначе никак.

Абсолютно з усим погоджуюсь!
15 апр 2016 08:09
Подскажите, а что за история с судом, запрете строительства?!.. В чем собственно суть проблемы?
15 апр 2016 11:48
Цитата "_Immmortal_":
Подскажите, а что за история с судом, запрете строительства?!.. В чем собственно суть проблемы?

все суды давно закончились.Это все было связано с выборами еще.
15 апр 2016 12:27
Цитата "Faraon04":

все суды давно закончились.Это все было связано с выборами еще.


А это, по Вашему, фейки недоброжелателей?

https://irpen.net.ua/politik/item/1214-vnimanie-vopros-pochemu-sudya-kukhlenko-otmenil-svoe-zhe-reshenie-pro-zapret-stroitelstva-zhk-esenina
15 апр 2016 12:51
Цитата "_Immmortal_":


А это, по Вашему, фейки недоброжелателей?

https://irpen.net.ua/politik/item/1214-vnimanie-vopros-pochemu-sudya-kukhlenko-otmenil-svoe-zhe-reshenie-pro-zapret-stroitelstva-zhk-esenina



Вы наверное не знаете кто такой Женя Мельничук) ( а может и знаете раз постите линк на его "сайт".

Вот таких вот активистов он водит с собой)
15 апр 2016 12:54
Цитата "Орлан Инвест":


Вот потому, что не знаю и спрашиваю!) Вопрос был в контексте того, чем ему ЖК Есенин не угодил?.. Сосновые рощи вроде не рубили, озера не осушали.. В чем суть спора?
15 апр 2016 13:00
Цитата "_Immmortal_":


Вот потому, что не знаю и спрашиваю!) Вопрос был в контексте того, чем ему ЖК Есенин не угодил?.. Сосновые рощи вроде не рубили, озера не осушали.. В чем суть спора?


Суть вопроса лежала в политической плоскости.
15 апр 2016 13:04
Цитата "Орлан Инвест":


Суть вопроса лежала в политической плоскости.


Ну Вы же понимаете, что Ваш ответ ни о чем?! :)
15 апр 2016 13:17
Цитата "_Immmortal_":


Ну Вы же понимаете, что Ваш ответ ни о чем?! :)


Возможно. Но мы наверное оставим это все на потом ;) Когда сдадим дом и торжественно вручим его жителям ключики :)
А может просто об этом забудем)
15 апр 2016 13:30
Цитата "Орлан Инвест":


Возможно. Но мы наверное оставим это все на потом ;) Когда сдадим дом и торжественно вручим его жителям ключики :)
А может просто об этом забудем)


Ну и ладно!.. Мне просто было интересно, к чему там "на отшибе" можно придраться?!.. Ладно вон возле ГрандЛайфа назревает скандал с вырубкой последнего клочка природы.. А что у вас происходит, загадка!)
15 апр 2016 13:30
Цитата "Орлан Инвест":


Возможно. Но мы наверное оставим это все на потом ;) Когда сдадим дом и торжественно вручим его жителям ключики :)
А может просто об этом забудем)


Ну и ладно!.. Мне просто было интересно, к чему там "на отшибе" можно придраться?!.. Ладно вон возле ГрандЛайфа назревает скандал с вырубкой последнего клочка природы.. А что у вас происходит, загадка!)
15 апр 2016 14:13
Цитата "_Immmortal_":


Ну и ладно!.. Мне просто было интересно, к чему там "на отшибе" можно придраться?!.. Ладно вон возле ГрандЛайфа назревает скандал с вырубкой последнего клочка природы.. А что у вас происходит, загадка!)


а Вас видно только скандалы и интересуют))) если вы инвестор нашего ЖК я такой интерес еще пойму, но раньше Вас видно не было...а так зачем Вам вообще эти скандалы?))) Живите и радуйтесь жизни)))
15 апр 2016 16:55
Цитата "Oks0804":


а Вас видно только скандалы и интересуют))) если вы инвестор нашего ЖК я такой интерес еще пойму, но раньше Вас видно не было...а так зачем Вам вообще эти скандалы?))) Живите и радуйтесь жизни)))


Нет, я не инвестор вашего ЖК, но когда в декабре выбирал квартиру, рассматривал и Есенин, приезжал смотрел котлован. Случайно наткнулся на инфу про суд, вот и заинтересовался. Просто последнее время далеко не все "активисты" борятся за правду.. или правда у них не всегда правильная..
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .1214. . .282
Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее