Подать объявление

ЖК Dibrova Park | Диброва Парк | IB Alliance | ул. Северо-Сырецкая

ЗастройщикIB Alliance, PROFINVEST
Сдача ЖК2022 - 2023 г.
Планировки
от 24 003 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
186из 220
Ваше загальне враження про об'єкт і компанію:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 21.
13/62%
2/10%
2/10%
2/10%
2/10%
1. . .9193. . .95
03 авг 2023 05:56

K_Anna_K

Добрий день. Можливо хтось підкаже чому зараз Діброва не проводить переуступку ?


Бо «вумне» керівництво) Вони мабуть не розуміють, що блокують гроші інвесторів і спрацьовує «сарафанне радіо» про ненадійний обʼєкт будівництва і ризики інвестування. Зараз і так тяжко з інвестором, а вони самі собі гадять. Варшавський спочатку вирішив питання з інвесторами першої черги, а потім запустив продаж другої черги! На старті продажу другої черги в них по  50 і більше чоловік стояло в черзі під ВП. А тут кожен день повз діброву проїжджаю і взагалі інвестора не видно.

Доречі, переуступка заблокована для «смертних»!) Перекупи з ОЛХ продають декілька квартир в діброві по переуступці і кажуть, що з перуступкою «порішають», через  керівництво) 

05 авг 2023 08:16

Дорогі друзі, у нас дуже добрі новини :) 

Вітання інвесторам!

Слава Україні та її Захисникам!


p.s. пан lru1 вибачьТЄ але вам треба змінити методічку ;)

 


08 авг 2023 09:25

Trito

Дорогі друзі, у нас дуже добрі новини :) 

Вітання інвесторам!

Слава Україні та її Захисникам!


p.s. пан lru1 вибачьТЄ але вам треба змінити методічку ;)

 


Це чудові новини! А які перспективи по розблокуванню переуступки 1 — 2 будинках? Розраховувати, що вона коли-небудь буде розблокована? Бо В 4-му інвестори так і не дочекалися такої можливості( Будь ласка, встановіть ціну на процедуру переуступки та розблокуйте. Додатково заробите грошенят. Це 100 відсотків не вплине на продажі 9-го будинку.

08 авг 2023 15:05

Mortar_

Це чудові новини! А які перспективи по розблокуванню переуступки 1 — 2 будинках? Розраховувати, що вона коли-небудь буде розблокована? Бо В 4-му інвестори так і не дочекалися такої можливості( Будь ласка, встановіть ціну на процедуру переуступки та розблокуйте. Додатково заробите грошенят. Це 100 відсотків не вплине на продажі 9-го будинку.

Ніяких, її не буде

08 авг 2023 15:05

Mortar_

Це чудові новини! А які перспективи по розблокуванню переуступки 1 — 2 будинках? Розраховувати, що вона коли-небудь буде розблокована? Бо В 4-му інвестори так і не дочекалися такої можливості( Будь ласка, встановіть ціну на процедуру переуступки та розблокуйте. Додатково заробите грошенят. Це 100 відсотків не вплине на продажі 9-го будинку.

Я Вас підтримую на 100%. За потреби вони можуть встановити додатковий платіж на переуступку, що буде перш за все вигідніше їм самим - і репутація буде збережена та і заробити можна буде не менш ніж від продажу квартир без розтермінування.

09 авг 2023 14:25

Все ж таки, на мій погляд, Діброва значно комфортніша та яскравіша за Варшавський. Мав змогу подивитися Варшавський внутрішнє оздоблення, скажу вам так Діброва як назовні так всередині значно краще та якісніша. Прибудинкова взагалі на порядок зручніша та гарна, локація однозначно краще у Діброви. Шкода що багато людей не розуміються, а ріелторам аби продати. 


10 авг 2023 08:02

Trito

Все ж таки, на мій погляд, Діброва значно комфортніша та яскравіша за Варшавський. Мав змогу подивитися Варшавський внутрішнє оздоблення, скажу вам так Діброва як назовні так всередині значно краще та якісніша. Прибудинкова взагалі на порядок зручніша та гарна, локація однозначно краще у Діброви. Шкода що багато людей не розуміються, а ріелторам аби продати. 


З варшавським +?

26 авг 2023 08:14

andriy196708

Щось у мене закрались сумніви,що будуть видавати ключі інвесторам цього року.Не здивуюсь,якщо на ремонти запустять інвесторів 1-6 будинків весною-літом 2024 року.

Передача квартир 1-4 домов запланирована с 04.09.2023. Посмотрим как будет все проходить и как оперативно. Но, в целом соглашусь с комментариеми инвесторов выше, что они затянули инвесторов на зиму - т.е. ремонты нужно будет делать в холод и включать отопление. Скорее всего, управляющая компания Комфорт Таун - это ихняя конторка, которую они подтянули на "стриг" бабла с владельцев квартир под зиму, которые там еще и жить даже не могут. Девелопер точно не очень порядочный. Выше я об этом писал - это барыги. Основная их задача - стричь вас на деньги, но при этом свои обязательства они не спешат выполнять. Не знаю как они вообще собираются за 2 месяца передать 1600 квартир. Это наверно 20 мин на одну квартиру в день с осмотром и выдачей всех документов и ключей. В договорах с инвесторами указана вообще сдача домов в начале 2022 года, а передача лето 2022 года. Уже почти 4й квартал 2023 года.


Официальное объявление о передаче они разместили. Посмотрим как все будет проходит. Но у меня большие сомнения, что быстро. Как говорится, welcome to Ukraine and invest to Ukraine.  

26 авг 2023 08:16

Trito

Дорогі друзі, у нас дуже добрі новини :) 

Вітання інвесторам!

Слава Україні та її Захисникам!


p.s. пан lru1 вибачьТЄ але вам треба змінити методічку ;)

 


Специально для тебя бот - меняю методичку. Я ж сразу тебе написал - что наконец то пост в тему. Все инвесторы очень долго ждали этого, жаль что не оценили усилий lru1 :))). Но вижу я очень популярен стал - это хорошо. 


Советую также твоему руководству придерживаться опубликованной методички - передача с 04.09.2023. У вас огромный кусок работы - посмотрим как вы с ним справитесь. Будем писать тут свои впечатления. Напоминаю, что вы пообещали за сентябрь и октябрь передать 1600 квартир. С удовольствием на это посмотрю. 

26 авг 2023 08:16

Mortar_

Бо «вумне» керівництво) Вони мабуть не розуміють, що блокують гроші інвесторів і спрацьовує «сарафанне радіо» про ненадійний обʼєкт будівництва і ризики інвестування. Зараз і так тяжко з інвестором, а вони самі собі гадять. Варшавський спочатку вирішив питання з інвесторами першої черги, а потім запустив продаж другої черги! На старті продажу другої черги в них по  50 і більше чоловік стояло в черзі під ВП. А тут кожен день повз діброву проїжджаю і взагалі інвестора не видно.

Доречі, переуступка заблокована для «смертних»!) Перекупи з ОЛХ продають декілька квартир в діброві по переуступці і кажуть, що з перуступкою «порішають», через  керівництво) 

Саме про це я і писав тут. 4й будинок введений в експлуатацію - 03.11.2022. Чому б в спокійному режимі не передати один будинок, а потім поступово передавати інші там де відбувалась затримка. Але "вумне" керівництво вирішило по іншому. Тож, і отримали шквал гнівних постів на форумі, які читають майбутні потенційні інвестори. 


Вони ще незрозуміли, що Україна - вже не та країна, що була до 24.02.2022, коли вони за тиждень розпродували квартири. Від цього намалювалася ГОРДИНЯ, а це за релігією вважається великий гріх. От карма потихеньку і наздоганяє. При цьому, я не проти, щоб підтримувати забудовника/девелопера, але коли вони починають вести себе як свині - до цього в мене нетерплячість. 

26 авг 2023 10:39

Фасадні роботи 5-6 будинків стрімко йдуть до завершення. 9-й будинок зростає активно.




27 авг 2023 09:07

Ярослав_М

З варшавським +?

Я мав на увазі розташування будинків, воно в Діброві як на мене більш відкрите, більше простору. Варшавский+ схожий по ідеї, але ввжаю там 1-2 будинка зайві), було би більше міста. 

31 авг 2023 07:28

Добрий день.З 4 вересня обіцяли почати видачу ключів.Когось вже запросили на перегляд?

31 авг 2023 08:04

alena.shu

Добрий день.З 4 вересня обіцяли почати видачу ключів.Когось вже запросили на перегляд?

Так, запрошували, з понеділка покази. Цього тижня вже телефонували інвесторам

31 авг 2023 11:44

alena.shu

Добрий день.З 4 вересня обіцяли почати видачу ключів.Когось вже запросили на перегляд?

Так, вже багатьох запросили на перегляд. Офіційні інструкції як записатися на перегляд можна дізнатися у керуючої компанії. 

04 сен 2023 17:07

Будинки №5 та №6 стрімко крокують до завершення, фасади вже на фінішній

Будинок №9, 3+ поверхи за місяць (це вам не на Еверест вештатися ) + почали встановлювати вікна

Будинок №8 у звіті , можливо скоро старт продаж..


На останок, сьгодні переший день огляду квартир в будинках 1-4 


Слава Україні та її Захисникам! 




07 сен 2023 06:29

Хтось вже провів огляд квартири, чи таких немає. 

08 сен 2023 07:59

Neo1

Хтось вже провів огляд квартири, чи таких немає. 

Вже дуже богато провели огляд. Кожень день с 4 вересня по 20 оглядів на день. 

10 сен 2023 09:18

А від реальних інвесторів відгуки будуть про огляди?

12 сен 2023 14:55

Neo1

А від реальних інвесторів відгуки будуть про огляди?

Сьогодні були на огляді. В цілому все пройшло гаразд. Рекомендую звернути увагу на налаштування всіх металоконструкцій в 4 будинку. Також, в 4 будинку відсутні комплекти пожбезпеки у санвузлах, які є в наявності у 2 будинку. Звертайте увагу на витяжки. В четвертому будинку в одному із санвузлів він був замурованим. Здивували стіни в коморах, які викладені не до кінця стелі, що дає можливість потрапити з однієї комори до іншої перелізши стіну. В загальному все зроблено на пристойному рівні.

Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее
1. . .9193. . .95
Реестр инвесторов на форуме Домика
Кнопка добавления в реестр расположена вверху каждой темы ЖК на форуме. Следите за продажами сами!
Подробнее