Подать объявление

ЖК Crystal Towers | Кристал Тауерс | ZIM Capital Group | ул. Амурская

ЗастройщикZIM Group
Планировки
Карточка Домик
Индекс надёжности
н/а
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 10.
3/30%
1/10%
1/10%
3/30%
2/20%
124. . .6
26 апр 2017 15:49
Цитата "Александр Дядюк":
НАЛЄТАЙ, ТОРОПІСЬ, РАЗБІРАЙ ЖІВОПІСЬ!

Ще немає будівництва, ще немає жодного дозвільного документу, але є вже шикарний "сайт-замануха" - на якому є навіть сторінка "ход строітєльства" на якому є красиве відео (слід розуміти тіпа онлайн) на якому на всю катушку крутиться кран і працюють робітники і є навіть контакти відділу продажів.
Правда відділ продажу знаходиться ще в ЖК "Парк ленд", тому що після піднятого мною шуму, будівництво відділу продажів на амурській довелось призупинити (збудували лише каркс - фото якого є на сторінці № 1 цієї теми).
Рекомендую любуйтесь - красівєйший сайт забудови-міражу "Crystal Towers" -
https://crystal-towers.com.ua
До речі, сьогодні, на земельній комісії Київської міської ради мало розглядатись моє звернення щодо цієї міфічної забудови підпункт 18.1, п.18 Порядку денного сьогоднішнього засідання комісії (це в самому кінці)
//kmr.gov.ua/uk/comisii/21
Але через протести по інших скандальних забудовах, засідання земельної комісії сьогодні перенесли

Тебе больше нечем заняться? Насколько же гнусное поведение, чему радуешься? Люди мечтают о своих квартирах, копят всю жизнь деньги и вроде находят нужные ЖК и застройщиков, а ты льешь одну только грязь. Правда, ты будешь там покупать квартиру? Нет, так иди лесом. Люди и так всему перепуганы, а ты подливаешь свой гнилой флуд. Было официальное заявление? Стартовали продажи, документы видел? Нет, так иди лесом!
26 апр 2017 15:58
По сайту видно, что он в разработке и не закончен. Это косяк конторы, которая его делает, зачем его развернули в сеть. Поэтому не вижу смысла стебаться с этого ЖК, никто ещё ничего не продаёт. А начнут продавать, так покупатели все равно найдутся и будут там жить.
26 апр 2017 16:48
Цитата "Renatvrv":
По сайту видно, что он в разработке и не закончен. Это косяк конторы, которая его делает, зачем его развернули в сеть. Поэтому не вижу смысла стебаться с этого ЖК, никто ещё ничего не продаёт. А начнут продавать, так покупатели все равно найдутся и будут там жить.


Що цікаво, що даний сайт не так просто знайти. Посилань на сайтах ЗІМ і інших немає, індекси пошуковиків ще не видають його на перших сторінках. Це ж як потрібно сидіти і винюхувати таку інформацію!. :ded: :faceoff:
28 апр 2017 10:19
З останніх офіційних відповідей Департаментів земельних ресурсів та Містобудування і архітектури Київської міської держадміністрації слідує, що цільове призначення земельної ділянки на перетині вулиць Амурської і Сумської (де, начебто має будуватись ЖК "Crystal Towers"), згідно Генерального плну м. Києва та договору оренди - ВИКЛЮЧНО комунально-складаська, до того ж це зона регламентних обмежень обумовлена техногенними чинниками.
А новий ДПТ розроябляється лише для вулиці Васильківської і розробляє його ТОВ "Тера проект" - для свого проекту по Васильківській.
Та і там ще все лише вилами по воді писане
28 апр 2017 10:54
Так там і будівництва ніякого не ведеться. Тому й так.
А Ви ж пане Дядюк обіцяли тут всім, що буде інформація про забудову яка знаходиться через забор від Крістал тауер. Називається Паркова Долина, вже будується як рік, і призначення там для автомобільного господарства.
Так що там? Це ж і через забор і будівництво йде? А тут ще навіть фундаменту не має...
28 апр 2017 16:09
адміністрація форуму заборонила мені тут обговорювати будь які теми, які стосуються даного об'єкта.
Для обговорення ЖК "Паркова долина" - є окрема гілка і можете мені там задати питання.
А тут не треба мене провокувати
16 май 2017 08:28
оооо, уже и планировочки начинают появляться
28 июнь 2017 07:07
Уважаемые клиенты!
Поздравляем Вас с днем Конституции Украины!!!
31 июль 2017 14:23
Алі, в цьому році плануєте почати будівництво тут?
12 авг 2017 19:15
Цитата "DVadym":
Алі, в цьому році плануєте почати будівництво тут?

Думаю вряд-ли, им с Парклендом нужно сначала закончить, а потом ресурсы сюда бросят...наверное...
12 авг 2017 19:28
Цитата "nnkoval":
Думаю вряд-ли, им с Парклендом нужно сначала закончить, а потом ресурсы сюда бросят...наверное...

2 месяца назад в ОП говорили, что занимаются получением всех необходимых для строительства документов, после чего начнут строительство.
24 авг 2017 07:29
Цитата "DVadym":
Алі, в цьому році плануєте почати будівництво тут?



Всё зависит от стадии готовности документов.
24 авг 2017 07:30
27 авг 2017 09:48
У кого какие ставки, сколько будет стоить м2 на начале строительства?
28 авг 2017 06:16
Цитата "pristle":
У кого какие ставки, сколько будет стоить м2 на начале строительства?

ЖК Не интересен, проект сейчас уже устаревший.
Такого рода ЖК (высотки по 20 этажей), сейчас пруд пруди. Вариантов на любой кошелек, район, этап сдачи итд - куча.
ЗИМ удачно просчитал (или повезло) что строит 5-10 этажные домики. Концепция таких ЖК сейчас на пике популярности и продолжает стремительно расти.
Тому пример комфорт таун, файна таун, липинка, скайленд1-скайленд2, паркленд итд.
Говорил с 2-мя соседями, что они, что я покупали жилье у ЗИМа в основном из-за концепции дома (высотности). Если бы было до 20 этажей, я бы даже и близко не готов был инвестировать сюда.
И думаю 70-80% клиентов покупали в домах ЗИМа только из-за этого.
28 авг 2017 11:50
Цитата "Kristian_Rom":

Говорил с 2-мя соседями, что они, что я покупали жилье у ЗИМа в основном из-за концепции дома (высотности). Если бы было до 20 этажей, я бы даже и близко не готов был инвестировать сюда.

Мы тоже обратили внимание на Паркленд из-за этажности, хотя были и другие плюсы.
28 авг 2017 11:52
Цитата "v_a_l":

Мы тоже обратили внимание на Паркленд из-за этажности, хотя были и другие плюсы.


В порівнянні з ПЛ тут з плюсів тільки близькість до м. Васильківська і літаки набагато менше будуть шуміти ніж в домах 4-5 черги паркленду.

Але поки - це ще тільки проект.
29 авг 2017 10:06
Цитата "DVadym":

В порівнянні з ПЛ тут з плюсів тільки близькість до м. Васильківська і літаки набагато менше будуть шуміти ніж в домах 4-5 черги паркленду.

Хтось писав, що на глісаді шумить набагато більше, ніж біля Паркленду, а КрісталТауерс як раз біля глісади.
07 сен 2017 16:47
Цитата "v_a_l":

Хтось писав, що на глісаді шумить набагато більше, ніж біля Паркленду, а КрісталТауерс як раз біля глісади.[/quote]

Хіба це близько до глісади?
Crystal Towers і глісада
08 сен 2017 07:19
Цитата "nnkoval":
Хтось писав, що на глісаді шумить набагато більше, ніж біля Паркленду, а КрісталТауерс як раз біля глісади.


Хіба це близько до глісади?[/quote]

Зайдіть на кадастрову карту, з обмеженими є така. Там є 3 лінії звукового впливу. І так це ближче, там якщо не помиляюсь червона лінія.
Хоча +, що якщо літаки взлітають в сторону вишневого, взагалі шуму не має.
Сучасні шалє із морським краєвидом
Новенькі модернові будинки у затишному містечку на березі середземного моря серед мальовничих гір
Подробнее
+34624407828xxxx
124. . .6
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее