Подать объявление

ЖК Atria City. Teremky | Атриа Сити. Теремки | Чабаны, Одесское шоссе, 6

ЗастройщикАТРИА ДЕВЕЛОПМЕНТ
Сдача ЖК2021 - 2025 г.
Планировки
от 29 200 Грн/м²
Карточка Домик
Индекс надёжности
197из 220
Ваше общее впечатление об Объекте и Компании:
Можно выбрать 1 вариант ответа. Можно менять ответы. Всего голосов: 35.
11/31%
4/11%
5/14%
5/14%
10/29%
1. . .3133. . .45
29 июнь 2022 16:43

Шановні інвестори!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану Указом Президента від 24 лютого 2022р. № 64/2022, а також систематичними бомбардуваннями та ракетними ударами по місту Києву, Товариством, як і багатьма іншими учасниками будівельного ринку України, з 24 лютого 2022р. господарську діяльність на об’єкті будівництва - було призупинено.

Наразі Товариством проробляються всі можливі варіанти заходів та рішень, за умови відносної відповідності вимогам безпеки, щодо найшвидшого поновлення окремих процедур взаємодії з інвесторами ЖК.

Зокрема, для інвесторів Корпусів 1 і 2, які не встигли завершити процедури приймання-передавання об’єктів до 24.02.2022р., заплановано поновлення таких процедур:

- з  01.08.2022р. попередніх оглядів квартир (за умови повної сплати за Договором);

- з 01.09.2022р. передача інвесторам пакетів документів для оформлення прав власності на об’єкти у Державного реєстратора.

Дякуємо за розуміння!

Все буде Україна!

29 июнь 2022 16:45

Главный вопрос. Котельная будет работать?

29 июнь 2022 19:36

Atria City.Teremky

Шановні інвестори!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану Указом Президента від 24 лютого 2022р. № 64/2022, а також систематичними бомбардуваннями та ракетними ударами по місту Києву, Товариством, як і багатьма іншими учасниками будівельного ринку України, з 24 лютого 2022р. господарську діяльність на об’єкті будівництва - було призупинено.

Наразі Товариством проробляються всі можливі варіанти заходів та рішень, за умови відносної відповідності вимогам безпеки, щодо найшвидшого поновлення окремих процедур взаємодії з інвесторами ЖК.

Зокрема, для інвесторів Корпусів 1 і 2, які не встигли завершити процедури приймання-передавання об’єктів до 24.02.2022р., заплановано поновлення таких процедур:

- з  01.08.2022р. попередніх оглядів квартир (за умови повної сплати за Договором);

- з 01.09.2022р. передача інвесторам пакетів документів для оформлення прав власності на об’єкти у Державного реєстратора.

Дякуємо за розуміння!

Все буде Україна!

Спасибо большое за обратную связь, уж долго мы ждали от вас хоть какую-то информацию!! И оооогромная просьба не подвести нас с сроками оформления права собственности! Все на нервах, ещё до войны вы задержали сроки сдачи, поэтому будьте так любезны все закончить и дать людям получить их права собственности!!

29 июнь 2022 19:47

Veryvalenta

Спасибо большое за обратную связь, уж долго мы ждали от вас хоть какую-то информацию!! И оооогромная просьба не подвести нас с сроками оформления права собственности! Все на нервах, ещё до войны вы задержали сроки сдачи, поэтому будьте так любезны все закончить и дать людям получить их права собственности!!

Что мы будем делать если дом сдадут, но отопления не будет?

29 июнь 2022 21:08

Atria City.Teremky

Шановні інвестори!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану Указом Президента від 24 лютого 2022р. № 64/2022, а також систематичними бомбардуваннями та ракетними ударами по місту Києву, Товариством, як і багатьма іншими учасниками будівельного ринку України, з 24 лютого 2022р. господарську діяльність на об’єкті будівництва - було призупинено.

Наразі Товариством проробляються всі можливі варіанти заходів та рішень, за умови відносної відповідності вимогам безпеки, щодо найшвидшого поновлення окремих процедур взаємодії з інвесторами ЖК.

Зокрема, для інвесторів Корпусів 1 і 2, які не встигли завершити процедури приймання-передавання об’єктів до 24.02.2022р., заплановано поновлення таких процедур:

- з  01.08.2022р. попередніх оглядів квартир (за умови повної сплати за Договором);

- з 01.09.2022р. передача інвесторам пакетів документів для оформлення прав власності на об’єкти у Державного реєстратора.

Дякуємо за розуміння!

Все буде Україна!

Добрий вечір, хотілось би поцікавитись,  а чому вирішено обновити оглял квартир через мисяц після вашого звернення до інвесторів?  В лютому було розпочато вже ця процедура і поновити її швидко в чому справа?  Так воєнний стан, так багато бід на нашу неньку. Але за цей місяць теж може щось помінятись і знову ви не будете відповідати місяцями (як на мене це не повага до інвесторів як ви обіцяли відписатись після 28.02 але так і не зробили це) і потім ви знову через деякий час будете переносити огляд на місяць... Це огляд ситуації в кращому випадку. В гіршому навіть не хочу описувати.... Я просто не можу зрозуміти, якщо все було готово в лютому, що почали огляди, то чому не можна відновити огляд з наступного тижня?  Все ж готово.... 

Хоча відповідь я напевно знаю... І вже скоріш жалкую за вибір інвестування квартири в ваш ЖК. Ви мені великі плани зруйнували на майбутнє моїх дітей, на мою сім'ю як і москалі з війною.... 

Бажаю отримати все ж таки право власності і можливо навіть змінити своє ставлення до ЖК (хоча він на мій погляд був дуже привабливий і перспективним) 

30 июнь 2022 09:10

Oleksii Kyiv

Главный вопрос. Котельная будет работать?

Так если ее построили, то конечно будет работать.

А вот будет ли работать в этом году - непонятно, и зависит от множества факторов, одним из которых может быть кол-во жильцов которые получат ключи до зимы, которые должны будут оплачивать отопление не только одной своей квартиры, но и всего дома.

30 июнь 2022 09:13

skodaoctaviaa5

Так если ее построили, то конечно будет работать.

А вот будет ли работать в этом году - непонятно, и зависит от множества факторов, одним из которых может быть кол-во жильцов которые получат ключи до зимы, которые должны будут оплачивать отопление не только одной своей квартиры, но и всего дома.

Вот о том и речь. К примеру в Тетрисе говорят, что отопления не будет в первом доме где своя котельная. Так это тетрис. А здесь дадут квартиру, но не будет отопления, а значит и воды возможно. Такая себе перспектива. 

30 июнь 2022 09:20

PoDarka

Добрий вечір, хотілось би поцікавитись,  а чому вирішено обновити оглял квартир через мисяц після вашого звернення до інвесторів?  В лютому було розпочато вже ця процедура і поновити її швидко в чому справа?  Так воєнний стан, так багато бід на нашу неньку. Але за цей місяць теж може щось помінятись і знову ви не будете відповідати місяцями (як на мене це не повага до інвесторів як ви обіцяли відписатись після 28.02 але так і не зробили це) і потім ви знову через деякий час будете переносити огляд на місяць... Це огляд ситуації в кращому випадку. В гіршому навіть не хочу описувати.... Я просто не можу зрозуміти, якщо все було готово в лютому, що почали огляди, то чому не можна відновити огляд з наступного тижня?  Все ж готово.... 

Хоча відповідь я напевно знаю... І вже скоріш жалкую за вибір інвестування квартири в ваш ЖК. Ви мені великі плани зруйнували на майбутнє моїх дітей, на мою сім'ю як і москалі з війною.... 

Бажаю отримати все ж таки право власності і можливо навіть змінити своє ставлення до ЖК (хоча він на мій погляд був дуже привабливий і перспективним) 

Вот зачем вы наворачиваете и снова недовольны?
Понятно что застройщик уже нарушил сроки, но неделю назад тут умоляли чтобы хоть какой-то ответ дали.
Ответ появился. Ждем, если снова будет просрочка, тогда и будем выяснять. Значит есть какие-то причины, истинные нам с вами все равно не назовут.
Смотрим на результаты конкретные.


30 июнь 2022 16:28

Igorello


Вот зачем вы наворачиваете и снова недовольны?
Понятно что застройщик уже нарушил сроки, но неделю назад тут умоляли чтобы хоть какой-то ответ дали.
Ответ появился. Ждем, если снова будет просрочка, тогда и будем выяснять. Значит есть какие-то причины, истинные нам с вами все равно не назовут.
Смотрим на результаты конкретные.


З данної ситуації буду вірити тільки фактам. Пробачте але у мене така думка. Балачками вже всі наїлися. 

01 июль 2022 16:07

Не зовсiм зрозумiло якi факти ви чекаєте тут на форумі, та які критеріі відмінності фактів та балачок.

Але давайте трохи пофантазуємо: наприклад представники забудовника дадуть відповідь, що не видавали ключі і не будуть видавати до кінця війни с метою безпеки інвесторів, щоб не наражати їх на небезпеку. До війни - безпека від будівельних інцидентів(щоб з крану нічого не впало на голову), під час війни - від військових злочинів(ракети, ДРГ,..). Як вам така відповідь?

01 июль 2022 16:07

Або можливо у забудовника на меті реалізувати весь план по комплексу, збудувати всі будинки, щоб власники заїхали та жили в комфортних умовах, одразу с усією інфраструктурою. Приблизно як с Республіка - 10 років паркан, потім паркан знесли, а за ним весь комплекс побудований.

01 июль 2022 17:30

skodaoctaviaa5

Не зовсiм зрозумiло якi факти ви чекаєте тут на форумі, та які критеріі відмінності фактів та балачок.

Але давайте трохи пофантазуємо: наприклад представники забудовника дадуть відповідь, що не видавали ключі і не будуть видавати до кінця війни с метою безпеки інвесторів, щоб не наражати їх на небезпеку. До війни - безпека від будівельних інцидентів(щоб з крану нічого не впало на голову), під час війни - від військових злочинів(ракети, ДРГ,..). Як вам така відповідь?


Особисто я для себе вирішив, що якщо в серпні нічого не буде, то на початку вересня я пишу заяву на розгляд справи до суду. 

Рекомендую, всім так зробити і побачимо як потім нам швидко будуть відповідати і як все швидко буде робитись…

01 июль 2022 17:36

skodaoctaviaa5

Або можливо у забудовника на меті реалізувати весь план по комплексу, збудувати всі будинки, щоб власники заїхали та жили в комфортних умовах, одразу с усією інфраструктурою. Приблизно як с Республіка - 10 років паркан, потім паркан знесли, а за ним весь комплекс побудований.

1.По договору є терміни коли забудовник має здати. 

2. Також крім договору є термін коли забудовник має передати ключі від ведення в експлуатацію.

3. Коли оформлена поштова адреса, то це значить що прибудинкова територія зроблена і все решта також. 


Тому пане забудовнику, дуже розраховую на вашу порядочність і надіюсь цього разу ви зробите все в термін, щоб люди змогли заїхати  і до зими зробили охоплення для всіх.

01 июль 2022 17:39

skodaoctaviaa5

Не зовсiм зрозумiло якi факти ви чекаєте тут на форумі, та які критеріі відмінності фактів та балачок.

Але давайте трохи пофантазуємо: наприклад представники забудовника дадуть відповідь, що не видавали ключі і не будуть видавати до кінця війни с метою безпеки інвесторів, щоб не наражати їх на небезпеку. До війни - безпека від будівельних інцидентів(щоб з крану нічого не впало на голову), під час війни - від військових злочинів(ракети, ДРГ,..). Як вам така відповідь?

На форумі я нічого не чекаю. Я чекаю по факту. 

Фантазії мені ні до чого, так як є у всіх документ договір складений забудовником де чітко все прописано. Тому фантазії і балачки недоречні. 

01 июль 2022 17:56

skodaoctaviaa5

Або можливо у забудовника на меті реалізувати весь план по комплексу, збудувати всі будинки, щоб власники заїхали та жили в комфортних умовах, одразу с усією інфраструктурою. Приблизно як с Республіка - 10 років паркан, потім паркан знесли, а за ним весь комплекс побудований.

Та ж сама відповідь, яку я написала вище. Є договір з датами і з чіткими зобов'язаннями як з боку інвестора так і з боку забудовника. В договорі не прописано про повний комплекс будівництва одразу. Більшість людей купували квартири з розрахунку, що отримають ключі +- тої дати, що вказував забудовник. Не довгострокове інвестування. Багато людей купують квартири для себе для життя, тому їм цей фактор важливий. Ті люди які інвестують для заробітку, то мені здається їх в принципі все буде влаштовувати (особливо перспектива всього комплексу, чи одного квадрату комплексу).Я гадаю всім би хотілось заїхати вже в більш комфортні умови але чикати людям якім просто ніде жити або плани, то інше. Багато комплексів будуются і заселяются з іншим будівництвом комплексу. Люди живуть. На своєму прикладі маю ЖК Паркові Озера. Будівництво йшлось якщо я не помиляюсь  десь 10 років. Збудували чергу, віддали ключі і будують інші черги. Тип паче зараз вони почали будівництво Паркові Озера 2 прямо біля житлового будинку. Крани туди сюди їздять біля вікон будинку. Так не приємно і не комфортно тип паче небезпечно. Але зараз всюди таке. 

Тому давайте все ж таки не забувати про договір. Де складав сам забудовник. 

02 июль 2022 08:38

Ners


Особисто я для себе вирішив, що якщо в серпні нічого не буде, то на початку вересня я пишу заяву на розгляд справи до суду. 

Рекомендую, всім так зробити і побачимо як потім нам швидко будуть відповідати і як все швидко буде робитись…

На мою думку, поки воєнний стан, а це форс мажор, ніякого шансу перемогти в суді ви не маєте. При всіх ваших резонах 1,2,3.

02 июль 2022 15:00

Я-Андрій

На мою думку, поки воєнний стан, а це форс мажор, ніякого шансу перемогти в суді ви не маєте. При всіх ваших резонах 1,2,3.

Ну якщо так думати, то 100% що не переможеш. А якщо спробувати, то побачимо. Затримка була задовго до війни.


І по всіх 3х пунктах , також було до війни.


Тому як говориться поживемо побачимо. Я серйозно налаштований, а якщо крім мене це зроблять ще хотя би декілька людей, то побачимо як швидко все буде))

04 июль 2022 16:28

Atria City.Teremky

Шановні інвестори!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану Указом Президента від 24 лютого 2022р. № 64/2022, а також систематичними бомбардуваннями та ракетними ударами по місту Києву, Товариством, як і багатьма іншими учасниками будівельного ринку України, з 24 лютого 2022р. господарську діяльність на об’єкті будівництва - було призупинено.

Наразі Товариством проробляються всі можливі варіанти заходів та рішень, за умови відносної відповідності вимогам безпеки, щодо найшвидшого поновлення окремих процедур взаємодії з інвесторами ЖК.

Зокрема, для інвесторів Корпусів 1 і 2, які не встигли завершити процедури приймання-передавання об’єктів до 24.02.2022р., заплановано поновлення таких процедур:

- з  01.08.2022р. попередніх оглядів квартир (за умови повної сплати за Договором);

- з 01.09.2022р. передача інвесторам пакетів документів для оформлення прав власності на об’єкти у Державного реєстратора.

Дякуємо за розуміння!

Все буде Україна!

Нi якоi, конкретноi iнформацii стасовно того, чому чекати ще до серпня Ви не написали в своiй промовi.

Цей мiсяць, Ви будите виправлять своi "косяки", чи аналiзувати прильоти?


Нагадую вам, вам дуже багато треба часу на переробку своiх "творiв". В моiй квартирi розбитi два скло пакети, стiнка сан узла вiдходить вiд мiжквартирноi стiни, бо ii "забули перевязати арматурою, МОП ще не готовi, прибудинкова територiя, котельна, це Ви будите в липнi все доробляти?

Чи Ви, в липнi будите аналiзувати прильоти?

I, ще, краше б Ви так завзято будували будинки та виконували своi забовязання по договору.

А то я бачу однi манiпуляцii в ваших словах, хочу до Вас донести, по Киiву в зрiвняннi з iншими мiстами Украiни, майже нема прильотiв. I не треба говорити, що нi хто зараз в Киiвi не веде будiвництво, будують всi, окрiм Вайцеховського та вас. Та i Ви, за квiтень-травень свiй новий проект добре пiдготували, Киiвгуму знесли, зачистили Демiiвський ринок, на це знайшлись i будiвельники i прильоти вас не пугали по цьому объекту.


Чекаю вiд вас вiдповiдь, що Ви плануэте робити в липнi в ЖК Атрiя.

04 июль 2022 16:28

Я-Андрій

На мою думку, поки воєнний стан, а це форс мажор, ніякого шансу перемогти в суді ви не маєте. При всіх ваших резонах 1,2,3.

Скажiть будь ласка, Ви практикуючий адвокат, що робити такi висновки по цьому дiлу?

04 июль 2022 16:28

skodaoctaviaa5

Не зовсiм зрозумiло якi факти ви чекаєте тут на форумі, та які критеріі відмінності фактів та балачок.

Але давайте трохи пофантазуємо: наприклад представники забудовника дадуть відповідь, що не видавали ключі і не будуть видавати до кінця війни с метою безпеки інвесторів, щоб не наражати їх на небезпеку. До війни - безпека від будівельних інцидентів(щоб з крану нічого не впало на голову), під час війни - від військових злочинів(ракети, ДРГ,..). Як вам така відповідь?

Скажiть будь ласка, а чому Ви так захищаэте забудовника? Ви iнвестор? Незрозумiла Ваша позицiя, вам нанесли матерiальнi збитки, а вам хоть би що.....?

Всі звіти про надійність новобудов безкоштовно
Обирайте новобудову в каталозі Білдконтролю та отримуйте звіт про її надійність. Це корисно.
Подробнее
1. . .3133. . .45
Купуй квартиру на Domik.ua
Широкий вибір квартир від власників, забудовників та ріелторів
Подробнее